Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

a to zdele dogaja (nisem ravno v F1 svetu)?

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

ok, grem gledat. upam, da nisem vsega dogajanja zamudil.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater,dobra dirka! :bravo: Na?i zmagali,tak da veselje na vi?ku,samo ?koda za malega ?rnega,ampak je spet dokazal,da je iz pravega testa.! :rispekt:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...samo ?koda za malega ?rnega, ampak je spet dokazal,da je iz pravega testa.! :rispekt:

 

Zakaj ?e. a zato ker je ven zletel in so ga potem dobri varnostniki odneseli nazaj na progo? Al zato, ker je po nekih ?udnih pravilih lahko nadoknadil krog zaostanka za varnostnim avtom?

 

Hamilton ?al ni pokazal kaj dosti ?e odmislim prehitevanja "po?asne?ev", ki pa? niso prevelik izziv. :ne vem:

 

Izkazal se je Alonso in pokazal Massi kako se vozi v de?ju in mislim, da je pri tem najbolj bentil ?umi, ker on tudi pod razno ne bi pustil da bi ga v mokrem Alonso dohitel kaj ?ele prehitel.

 

Je bilo pa najbolj sme?no to, da se skoraj odpre nebo in zlije vsa voda na progo, dirka?em dajejo pa gor intermediate gume in ne tistih pravih de?nih. Ja zakaj hudi?a sploh majo tiste prave de?ne gume?

 

V glavnem bo prvenstvo ?e krepko zanimivo saj je to pravi ?etveroboj in dokler bodo razlike od prvega do ?etrtega samo 12 to?k bodo vsi ?tirje grizli do konca v veselje gledalcev in navija?ev. :ouje:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

odli?na tekma dobro smo jo zaklu?li ...skratka najbol?a tekma do sedaj pa 5ih letih odkar spremljam malo to dirkanje!!

 

 

:rispekt::rispekt::rispekt:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izkazal se je Alonso in pokazal Massi kako se vozi v de?ju in mislim, da je pri tem najbolj bentil ?umi, ker on tudi pod razno ne bi pustil da bi ga v mokrem Alonso dohitel kaj ?ele prehitel.

 

To?no tko,al pa recimo Mansell;Senna ... :P Zato pa Massa ne bo nikoli prvak,mislim da je to zdej jasno tudi ?efom Ferrarija,enostavno za prvaka si mora? upat nekaj ve?,pa tud ?e ti pol nekateri navija?i drugih mo?tev zamerijo(?umi)

Kar je pokazal danes, si Alonso zaslu?i naslov, sploh pa mislim, da bo od danes naprej dobil krila... :P

(Pa tud ?e ne pije Redbulla) :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj ?e. a zato ker je ven zletel in so ga potem dobri varnostniki odneseli nazaj na progo? Al zato, ker je po nekih ?udnih pravilih lahko nadoknadil krog zaostanka za varnostnim avtom?

 

 

 

Stric, avto mu ni ugasnil za razliko od ostalih, zato so ga "nesli" nazaj na progo, to je ?isto po pravilih. Da so ga pa spustili naprej pa je pomoje bolj to da je preizkusil progo in bil nekevrste "preizkusni zaj?ek".

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadovoljn sm z izidom, dirke sicer nism gledu, mi je pa ful ?ov za Kimzlna, k bi blo pol ?e bolj napeto u prvenstvu! :danzoman:

 

P.S. ?e si bo Alonso mav psiho na?telu, pol mogo?e ?e neki cajta ne bom njegov edini navija?, kot je to kazalo zadnje dirke! <_<:hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stric, avto mu ni ugasnil za razliko od ostalih, zato so ga "nesli" nazaj na progo, to je ?isto po pravilih. Da so ga pa spustili naprej pa je pomoje bolj to da je preizkusil progo in bil nekevrste "preizkusni zaj?ek".

 

Ja ne?ak ;) , ?e dobro prebere? se nisem obregnil ob to, da je kaj narobe, da so ga odnesli nazaj na stezo, ?eprav je to vseeno siva cona in zanimivo bi bilo videti kak?na bi bila reakcija, ?e bi podobnih "uslug" v Nem?iji bil recimo kdaj dele?en ?umi. :D

 

Kar se pa ti?e poskusnih zaj?kov le teh ne poznajo v F1 ampak poznajo pa neko ?udno pravilo, da zadnji dirka? na progi ne sme zaostajati ve? kot en krog za predzadnjim (ali nekaj podobnega) in zato so ?rnega spustili naprej. Mene sicer ta poteza ne moti ampak je vseeno malce sme?no, da na koncu zaradi vseh teh bombon?kov nekdo, ki je bil skoraj odpisan v dirki (zaradi svoje napake in prevelikega zaostanka), se bojuje celo za to?ke.

 

Meni se pa? to ne zdi ?isto fair do drugih dirka?ev, ki pa? na njihovo ?alost nimajo tako dobrega materjala kot Hamilton, Massa, Alonso in Kimi saj so ve?inokrat odvisni od dobrih rezultatov predvsem na ra?un napak bolj?ih mo?tev in njihovih dirka?ev.

 

OK, to je F1, ki jo pa? v nekaterih odlo?itvah te?ko razumemo ?e posebej pri uporabi varnostnega avtomobila, ki najve?krat nepravi?no preme?a vrstni red in uni?i prednosti, ki so si jih nekateri pridirkali tudi na ra?un taktike (la?ji avto z manj goriva).

 

 

Pa ?e ena zadeva mi je hecna in sicer kako ste nekateri v preteklosti znali pljuvati ?ez Ferrari in iskati dlako v jajcu, ?e so rde?i naredili kaj narobe, a zdaj, ko se je ugotovilo da je McLaren nelegalno dobival klju?ne podatke o konstrukciji ferrarijevih dirkalnikov pa ste vsi tiho. Ne vem no ampak zame je to najhuj?i greh, ki si ga lahko neko mo?tva privo??i, da krade ideje od drugega.

 

Saj vem da bo kdo rekel, da jim je ferrarijev in?inir nosil informacije na pladnju ampak edino fair v takem primeru bi bilo, da bi Mc Laren opozoril Ferrari, da jim uhajajo podatki. Tako je naredil tudi Pepsi, ko jim je nekdo posku?al prodati recepturo CocaCole. ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ne?ak ;) , ?e dobro prebere? se nisem obregnil ob to, da je kaj narobe, da so ga odnesli nazaj na stezo, ?eprav je to vseeno siva cona in zanimivo bi bilo videti kak?na bi bila reakcija, ?e bi podobnih "uslug" v Nem?iji bil recimo kdaj dele?en ?umi. :D

 

Kar se pa ti?e poskusnih zaj?kov le teh ne poznajo v F1 ampak poznajo pa neko ?udno pravilo, da zadnji dirka? na progi ne sme zaostajati ve? kot en krog za predzadnjim (ali nekaj podobnega) in zato so ?rnega spustili naprej. Mene sicer ta poteza ne moti ampak je vseeno malce sme?no, da na koncu zaradi vseh teh bombon?kov nekdo, ki je bil skoraj odpisan v dirki (zaradi svoje napake in prevelikega zaostanka), se bojuje celo za to?ke.

 

Meni se pa? to ne zdi ?isto fair do drugih dirka?ev, ki pa? na njihovo ?alost nimajo tako dobrega materjala kot Hamilton, Massa, Alonso in Kimi saj so ve?inokrat odvisni od dobrih rezultatov predvsem na ra?un napak bolj?ih mo?tev in njihovih dirka?ev.

 

OK, to je F1, ki jo pa? v nekaterih odlo?itvah te?ko razumemo ?e posebej pri uporabi varnostnega avtomobila, ki najve?krat nepravi?no preme?a vrstni red in uni?i prednosti, ki so si jih nekateri pridirkali tudi na ra?un taktike (la?ji avto z manj goriva).

Pa ?e ena zadeva mi je hecna in sicer kako ste nekateri v preteklosti znali pljuvati ?ez Ferrari in iskati dlako v jajcu, ?e so rde?i naredili kaj narobe, a zdaj, ko se je ugotovilo da je McLaren nelegalno dobival klju?ne podatke o konstrukciji ferrarijevih dirkalnikov pa ste vsi tiho. Ne vem no ampak zame je to najhuj?i greh, ki si ga lahko neko mo?tva privo??i, da krade ideje od drugega.

 

Saj vem da bo kdo rekel, da jim je ferrarijev in?inir nosil informacije na pladnju ampak edino fair v takem primeru bi bilo, da bi Mc Laren opozoril Ferrari, da jim uhajajo podatki. Tako je naredil tudi Pepsi, ko jim je nekdo posku?al prodati recepturo CocaCole. ;)

 

Ja prav ma?, se mi ne da pregovarjat, kdo je komu - zakaj in za koliko nosil informacije, ker jaz osebno od tega nimam ni?, ker ne stavim na Bet and Win in podobnih svareh. Kdo je pa fer in kdo ne pa mislim da niti eno mo?tvo ni, samo pa? od njih te zadeve na pridejo v javnost. :ne vem:

 

 

 

 

 

100% se motim ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo je pa fer in kdo ne pa mislim da niti eno mo?tvo ni, samo pa? od njih te zadeve na pridejo v javnost. :ne vem:

 

To?no tak! :bravo: Po moje so se te stvari dogajale ?e v preteklosti in se tudi ?e bojo,finta samo kolko jih bojo pod preprogo potisnili. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole bodo te?ko pod preprogo pometli in v ?etrtek se bo vse izvedelo. Lahko celo McLaren ostane brez to?k in lahko kaznujejo tudi dirka?e. Ne eno in ne drugo ne bi bilo cool ampak nekaj bodo morali skleniti, ker ?pijona?a mora biti kaznovana.

 

?e ne druzga vsaj zato, da se ustrahuje druge, da ne bi po?eli podobno in se potem, ko bi jih dobili, bi se lahko zgovarjali, da McLaren pa ni bil kaznovan. :ne vem:

 

OK same torije, bomo videli kaj bo ...

 

Ja prav ma?, se mi ne da pregovarjat, kdo je komu - zakaj in za koliko nosil informacije, ker jaz osebno od tega nimam ni?, ker ne stavim na Bet and Win in podobnih svareh. Kdo je pa fer in kdo ne pa mislim da niti eno mo?tvo ni, samo pa? od njih te zadeve na pridejo v javnost. :ne vem:

100% se motim ?

 

Zadnja dva moja odstavka sploh nista letela direktno na tebe ampak na vse Ferrarihaterje, ki jim gredo rde?i tolk v nos, da vidijo mi?i velike kot slone. Se pa popolnoma strinjam s tabo, da vsa mo?tva hodijo po robu legalnosti saj edino tako lahko konkurirajo za najvi?ja mesta. Se pa normalno dogaja, da nekateri pa? prestopijo tudi ta rob.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Konec afere Ferrari-McLaren!! :bravo: Hvala bogu,da se je tak razpletlo,mislim,da ne bi bilo fer,?e bi srebrnim odvzeli vse pike.... :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No?em prilivat olja na ogenj samo zadeva ?e ni ?isto dokon?na, ker zdaj so na vrsti dirkalniki in ?e bodo ugotovili, da so uporabili kak?no Ferrarijevo re?itev jih bo lahko ?e marsikaj doletelo.

 

Upam sicer da ne, ker raj?i vidim, da moje mo?tvo nima naslova kot pa da ga dobi na tak na?in, da konkurentu vzamejo to?ke. Jebe? tak pokal, ki ti ga podarijo. :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to itaq......samo mislim,da bo kr pri tem ostalo,brez kakih dodatnih kazni. :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • To še ni nič,jaz poznam resničen primer ko je sosed ženo pozabil v trgovini in je morala z vsemi vrečkami na vlak in peš domow.....🤣
    • Na brzino....   Milwaukee ima odlične stroje,a je malce dražji sistem...pač odvisno kaj gledaš,in kaj boš še kupoval.... So pa edini,ki pridejo blizu Metabojevim baterijam...po moči mislim...v kombinaciji z težo Metabo tukaj nima konkurence...če boš pogledal cel video ki sem ga objavil 1.Maja tukaj,ti bo hitro jasno. Seveda obstajajo še močnejši stroji kot Metabo LTX,a so nesorazmerno večji,težji...nepriročnejši....   Če boš šel stran od Bosch-a,imaš seveda proste roke.   Najcenejši vstop v Metabo "Made in Germany" je to. METABO BS 18 LT BL SE (602367850) BATERIJSKI VRTALNIK/ VIJAČNIK - Vsegrad WWW.VSEGRAD.SI 18V; KARTON Brezkrtačni baterijski vrtalnik/ vijačnik z optimalno močjo za zahtevna opravila Edinstven Metabo brez-krtačni motor za hitro...  Ali pa z kufrom. METABO BS 18 LT BL SE (602367840) BATERIJSKI VRTALNIK/ VIJAČNIK - Vsegrad WWW.VSEGRAD.SI 18V; METABOX 145 Brezkrtačni baterijski vrtalnik/ vijačnik z optimalno močjo za zahtevna opravila Edinstven Metabo brez-krtačni motor za...   Eno dvovrstično 4Ah baterijo dobiš po registraciji oz podaljšanju garancije na 3 Leta. Tukaj je predstavljena udarna (SB-schlagbohrer) in ne brez udarjanja BS-Bohrschrauber. Jaz ne kupujem udarnih,ker izgubiš na preciznosti na glavi vrtalnika...in za udarno vrtanje je velika klasična udarna bormašina,ali pa SDS+ stroj.   Odlični set baterij z "počasnim" (kar je dobro!!!) polnilcem. METABO SET 2 X LIHD 4.0 AH + ASC55 (685191000) SE - Vsegrad WWW.VSEGRAD.SI 2 x LiHD baterijski paket 18 V/4,0 Ah Hitri polnilec ASC Ultra Dobavljeno v kartonu   Če hočeš absolutno najmočnjše baterije (po moči,ne po kapaciteti)...ta set+hitri polnilec ga zmaga-nooora cena👍 METABO SET 2 X LIHD 5.5 AH + ASC 145 (685190000) SE - Vsegrad WWW.VSEGRAD.SI 2 x LiHD baterijski paket 18 V/5,5 Ah Hitri polnilnik ASC 145 DOBAVLJENO V KARTONU   Če pa želiš še zmogljivejši stroj najvišje zmogljivostne kategorije pa ni drugega kot to,kar sem jaz kupil-glej prispevek 1.Maj.   https://www.baumarkteu.de/metabo-602359840-bs-18-ltx-bl-q-i-akku-bohrschrauber-18v-metabox-6371  dobiš z kovčkom,brez baterij in polnilca.   Pri nas najceneje brez kovčka...ni drago,a tam k sem jaz vzel,je ceneje+vseeno sem dobil poslano baterijo😄 Metabo BS 18 LTX BL Q I (602359850) | Akvonij WWW.AKVONIJ.SI   Če pa želiš brez sistema snemljive glave pa glej model brez "Q" v opisu.   L.P.
    • Kaj mu bojo žarnice, če je vse zoksidiralo. Cele luči rabi.
    • Ker bi jih izraelci postrelil
    • Ne bo po se ponovilo, so se banke izučile in imajo inflacijo vključeno 😉 Je že padla odločitev? Kolko js tak ST, nazadnje je bil pred enim letom z mojo opremo 41-42k€
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.