Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

Hja, tkole izgleda, ko so od drugega odvisni (matr Poljaku pijanmu, ko ne ve na ker gol se ?utira)! <_<:P

 

Na?a igra, pa jz sm samo gledu kva je to, matr enih 20 in ve? minut nismo dal gola, ko je Sanmarinec napadu, smo skor enga pokasiral, mislim da v 3. minuti ?zmeden?

 

Kateri nasprotniki mislite da so relativno ugodni za nas? :whatever:

 

Nekak ra?unam, da Rusijo pa Gr?ijo bi se znal nekak ugnat, medtem ko Portugalcev se fajn bojim, Francozov pa neki malga majn, ampak bi se znal fajn prebudit glih proti nam! :ninja:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa je s 3:0 narobe :ne vem:

 

Najte?je se igra proti reprezentancam kjer je ?e te?ko igrat, ker so za par razredov slab?e in ni pravega motiva, da prika?e? dobro igro.

 

Komaj so spravili napad skupi....sej vem ni odraz vsega ena tekma, ampak so se proti amaterjem res mu?ili

 

Upam res, da dobimo Francoze (se popravljam senegalske priseljence)! Verjemte petelini niso ve? kar so bili in mamico jim je** da jih nabijemo in da bojo na?i Francozi kon?no vedeli kje in kdo je Slovenija!!!!

 

P.S. Pa ?e gledat bi loh ?el... :bravo:

P.S. Ve? kot 50% Francozov pa itak sam ragbi zanima.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr sm kr mal ?iv?n zdele; kere bojo nam dodelil (?reb dans 14.00) - upam da ne Francije al pa Portugalcev :ne vem: :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, me zanima kok so te Rusi v resnic dobri, mal pa ?koda ko nismo dobl Gr?ije (domnevno najla?jega nasprotnika)! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja odvisno kako gledas...vsi, ki so prisli do te tocke morajo biti dobri, drugace ne bi prisli tako dalec

na en nacin pa rajs vidim da je rusija kot grcija, ker se mi zdi pri grciji igra zelo varira in nikol ne ves kaj bo

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh men je pa sme?n ko vsi tok govorijo o (nepremagljivem) Hiddinku, pa matr, jz ?e zmer trdim, da on osebno ne bo dal nobenga gola, torej je treba merkat igralce v polju, ne enga ko laja z roba igri??a! :whatever::angry2:

 

@Daskan - sej se ne bota Kek pa Hiddink pomerla v rokoborbi! :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gre se za to kako selektor pripravi igralce, in ?e pogledamo resninici v o?i, bo lahko Kek samo z bele?ko pr?u na igir??e ter si zapisoval Hiddinkove lekcije. Hiddink je premagljiv, samo ne za nas...

 

Barcelono je skoraj zjebala Hiddinkova taktika in njegovo lajanje z roba igri??a, ne pa nogometa?i.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gre se za to kako selektor pripravi igralce, in ?e pogledamo resninici v o?i, bo lahko Kek samo z bele?ko pr?u na igir??e ter si zapisoval Hiddinkove lekcije. Hiddink je premagljiv, samo ne za nas...

 

Barcelono je skoraj zjebala Hiddinkova taktika in njegovo lajanje z roba igri??a, ne pa nogometa?i.

 

Le kako to,da se niso Rusi uvrstili direktno? :rolleyes:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Le kako to,da se niso Rusi uvrstili direktno? :rolleyes:

 

Ker nemci niso izgubili niti ene same tekme...

rusi so se drugace mucili z walesom in azerbadjanom....so premagljivi...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Valda so premagljivi, sej so jih ?panci dvakrat ?olal na EU-ju.

 

 

Sam jest nisem za to da se neka euforija dela, pol pa k bojo na?i spu?il jih bojo pa vsi v drek metal pa ?infal..

 

Realno gledano, ?anse so male, pa naj na?i ?e tako hvalijo "team spirit". In ?e jih premagajo si potem brez dvoma zaslu?ijo WC. Ker vseeno, so ga malce preve? vmes srali, da bi popolnoma zaslu?eno ?li dol, pa ?e malce krompirja je blo da so bli ?ehi oslabljeni.

 

Samo ?e pa misljo na?i it dol pa spet kako 3:0 vodstvo zajebat, pa bolj da doma ostanejo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo eni frdamani rusi so mi ?e zjebal moje... Rubin Kazan, kje so se oni najdl zmagat Barcelono in to doma. ?e je kdo gledal temo, njihov trener je ro?ni ven?ek molil ob igri??u.

 

Kva sem jezn. Kr neky pa tele bunkerji pa pol ene usrane kontre...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo eni frdamani rusi so mi ?e zjebal moje... Rubin Kazan, kje so se oni najdl zmagat Barcelono in to doma. ?e je kdo gledal temo, njihov trener je ro?ni ven?ek molil ob igri??u.

 

Kva sem jezn. Kr neky pa tele bunkerji pa pol ene usrane kontre...

 

Ruski nogomet in ?port nasploh je vnaletu zadnjih 5 let, denarja se vlaga v iber - te?ka bo zelo.

 

Liverpool - ka so to za ena imena nogometa?ev ?zmeden?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se dodatnih kvalifikacij ti?e dajem na?im fantom tam nekje 30-35% mo?nosti za napredovanje.

 

Najpomembneje bo izvle?i remi oz. minimalen poraz v rusiji, potem pa je doma vse mogo?e!

Glavno je da grizejo in dajo 110% na igri??u, pa jim nih?e ni? nebo o?ital...tudi ?e izgubijo! :rispekt:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rusi so kar malo preve? zaverovani vase saj vsepovprek govorijo, da so dobili ?eljenega tekmeca. Taka nadutost je stala ?e marsikoga zmage in uvrstitve. Upam, da tudi tokrat.

 

Napovedujem 2:0 za Ruse v prvi tekmi in na povratni 4:1 za na?e :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, se kr strinjam, na tujem ne smejo kej dost zgubit (?e je 1:0 je okej npr.), pol pa doma "na polno"! :danzoman::P

 

Bojo pa sodniki na njihovi strani, to sm zihr (razni mutno dosojeni penali in podobne scene lohk pr?akujemo)! :ninja::whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rusi so kar malo preve? zaverovani vase saj vsepovprek govorijo, da so dobili ?eljenega tekmeca. Taka nadutost je stala ?e marsikoga zmage in uvrstitve. Upam, da tudi tokrat.

 

Napovedujem 2:0 za Ruse v prvi tekmi in na povratni 4:1 za na?e :hohoho:

 

Jaz pa 1:0gor in 2:0 doma.In Rusi grejo doma. :zvizga:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kr neky, Real popu?il, sej sm vesel da so ampak nebi nikol napovedal... Sm mislu da bojo Milan vsaj ene 3:0 nabil.

 

Real je sme?en, vedno miljoni za napadalce, da se bodo majice prodajale, a obramba je poden, ?e tisti ki naj bi igrali obrambo - marcelo, ramos, so stalno v napadu.........

 

Zadnji? proti Sevilli so namerili 8m radij okoli napadalcev sevilje do najblizjih realovih igralcev na liniji 3m pred Casillasem...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?er sta igrali moji najlup?i ekipi, no vseeno mi je blo ?udn da so doma zgubli Madrid?ani! :blush:

 

P.S. Dida pr prvem golu pa je bil pravi Trolek! :dudek::hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sm mel pol neki za po?et, tko da od 1:0 nism ve? spremlju (na sre?o) :P

 

No u resnic so v vsakem primeru zmagal moji, ?e bl veseu sm pa da je Bajern pu?nu! :jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.