Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

Gledam use te novice kako bosta Mesi in CR ostala brez SP2010.

 

Argentina ima ?e vseeno nekaj ?ans, za Portugalce pa se bodo sigurno vme?ali sodniki, in na?timali tekme da bo CR na prvenstvu. Navsezadnje bo zelo ?kodilo prodaji, ?e se noben izmed omenjenih ne bi uvrstil.

 

Glede na?ih pa nimam nobenih pri?akovanj, ker itaq zmer zajebejo v zadnjih sekundah.

 

Bo pa zanimivo gledat kako bojo Hrvati navijal za Angle?e, angle?i bi jih svetovno zajebali ?e bi spi?ili proti ukrajini.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mo?no da se Angle?i s tem "oddol?ijo" Kockarjem za zadnje kvalifikacije, tko da zihr bolj prvo??jo Ukrajincem! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da naujo na?i zdej z levo nogo igral proti SM in ?e kak trapast rezultat potegnil. Skoraj pa ne verjamem, da bi uspelo Poljakom presenetiti Slovake.

 

Anglezi so kaze poracunal s Hrvati.. oni so jih prejsnic zajebal, zdej so jih pa nazaj. In ?e poni?al so jih na obeh tekmah (4:1, 5:1).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bravo na?i tako se igra fuzbal. :bravo:

 

 

Glede Hrvatov pa samo toliko: Angle?i niso pozabili kako so se Hr?ki delali norca iz njih, ko so jih premagali in zdaj se je hrva?ki aroganci pa? zgodilo to kar se je in edino pravilno da se je. Naslednji? se bodo upam, da nau?ili nekaj bontona in se iz pora?encev ne bodo nikoli ve? delali norca - haha pobo?ne ?elje, pa kaj bi druzga ?lovek pri?akoval od balkancev.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hrvatje so doma!!!! In mi imamo VSAJ kvalifikacije....

Ukrajina je prehitela Hrvate za piko, in igra zadnjo proti Andori (ala San Marino), tako da so Hrvati tretji!!!!

Kak?en preobrat v enem mesecu, na?i z mo?nostjo direktnega plasmana na SP, Hrvatje pa le po ?ude?u....

 

P.S. Eurobasket je ?e zgodovina....se vam ne zdi? Slovenija je de?ela trenutnega zadovoljstva....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam neki, a offsajd ne velja pred polovico igri??a? Dejte me spomnit, ker pri drugem golu je bil Nova glooooboko ampak se mi zdi da res ne vela do polovice...

 

Objavljena slika

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?gali bomo najprej San Marino. Pol bomo pa vpra?ali Slovake, kolk so igrali proti Poljski, pa bodo oni za?eli nekaj tam, bli bodo ?iv?ni, pa bodo rekli: "kaj pol, ?e ste jih na?gali, vodli smo vas neki za dve piki, sem pa tja", pol bomo pa jim mi rekli: "ja, kaj vam bota pa te dve piki, ?e ste igrali proti Poljski, pa kolk ste igrali?" pa ne bodo hotli povedat, pa bomo pogledali na rezultat, te bo pa tam neki okroglega, pa take fore, pol bomo pa vidli, da so zgubli dva nula. Pa bomo zavriskali: "mi smo ziher na svetovnem!" pa se ga napili ful.

Pol bomo pa se odpeljali na letali??e in pri?akali na?e nogometa?e do njihovega prihoda.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?gali bomo najprej San Marino. Pol bomo pa vpra?ali Slovake, kolk so igrali proti Poljski, pa bodo oni za?eli nekaj tam, bli bodo ?iv?ni, pa bodo rekli: "kaj pol, ?e ste jih na?gali, vodli smo vas neki za dve piki, sem pa tja", pol bomo pa jim mi rekli: "ja, kaj vam bota pa te dve piki, ?e ste igrali proti Poljski, pa kolk ste igrali?" pa ne bodo hotli povedat, pa bomo pogledali na rezultat, te bo pa tam neki okroglega, pa take fore, pol bomo pa vidli, da so zgubli dva nula. Pa bomo zavriskali: "mi smo ziher na svetovnem!" pa se ga napili ful.

Pol bomo pa se odpeljali na letali??e in pri?akali na?e nogometa?e do njihovega prihoda.

 

ka pa tebe mede...:)

upajmo ja, lepo bi se bralo

 

Kamerun

Slonoko??ena obala

Nem?ija

?panija

Anglija

Italija

Nizozemska

Brazilija

Argentina (mogo?e)

Slovenija

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam res Boss, sm se kr namatru, pre?itat vsebino! :jezicek:

 

P.S. - Pravjo da Slovenci bojo 100% igral na prvenstvu (Slovaki namre? sebi re?ejo Slovenci - drga?n naglas sicer)! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Svojo ra?unico, malo verjetno, imajo tudi ?ehi, ki za Slovaki zaostajajo za 4, za Slovenijo pa za 2 to?ki. V primeru zmage proti Severni Irski in porazu Slovenije, bi namre? osvojili 2. mesto, ki pelje v dodatne kvalifikacije. ?e?ki ?asnik Blesk tako igralcem San Marina ponuja milijon kron (okrog 38.500 evrov), ?e bi premagali Slovenijo. "Zadnji dan kvalifikacij ?elimo narediti ?im bolj zanimivega, zato ponujamo milijon kron za slovenski skalp," so zapisali v ?e?kem tabloidu.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekako vidim na?e zgolj v dodatnih kvalifikacijah, a pustmo se presenetit! :P

 

Poljakom ponudimo levi breg Kolpe.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?gali bomo najprej San Marino. Pol bomo pa vpra?ali Slovake, kolk so igrali proti Poljski, pa bodo oni za?eli nekaj tam, bli bodo ?iv?ni, pa bodo rekli: "kaj pol, ?e ste jih na?gali, vodli smo vas neki za dve piki, sem pa tja", pol bomo pa jim mi rekli: "ja, kaj vam bota pa te dve piki, ?e ste igrali proti Poljski, pa kolk ste igrali?" pa ne bodo hotli povedat, pa bomo pogledali na rezultat, te bo pa tam neki okroglega, pa take fore, pol bomo pa vidli, da so zgubli dva nula. Pa bomo zavriskali: "mi smo ziher na svetovnem!" pa se ga napili ful.

Pol bomo pa se odpeljali na letali??e in pri?akali na?e nogometa?e do njihovega prihoda.

 

Ajej ajej, sem mislil, da je fora z Velenskim po?igalcem poznana vsem. V glavnem sta po?igalca prijela ?isto naklju?na ?apca, ki sta ga hotla malo oropat pa sta na konc celo heroja izpadla.

 

Prispevek na TV je pa zgledal takole

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sorry sam s takole igro bolj da smo doma.....

 

Kaj pa je s 3:0 narobe :ne vem:

 

Najte?je se igra proti reprezentancam kjer je ?e te?ko igrat, ker so za par razredov slab?e in ni pravega motiva, da prika?e? dobro igro.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.