Skoči na vsebino

Nogomet


madmax

Priporočeno sporočilo

Evo, kon?no enga RM fana...

 

?e te ne moti, me resno zanimajo razlogi zakaj navija? za Real Madrid? Isto vpra?anje mam za navija?e Chelsea-ja.

 

To vpra?anje me ?e dolgo ?asa mu?i, pa ge ?e nisem mel prilo?nosti zastavit kakemu navija?u...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja ta ljubezn se vle?e ?e iz "zlatih" ?asov Reala (ne mislm 50 let nazaj), ki bojo kmal oddaljeni - hm :blush: takrat je bil Real pojem za Evropo, pa tudi svet, no zdej pa jim nikakor ne znese sestavit neke konkretne udarne 11erice! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

glavno da je maribor ta teden dvakrat olimpijo na?gal in to v LJ, danes pa ?e dom?ale doma dol vdarimo pa je teden zaklju?en.

 

Druga?e pa ne spremljam nogometa

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Barca ga ne ?trajka, samo po?kodovani so, pa te?ak razpored so mel. In ?e frdamani rusi so mel hud krompir. Prvi gol je bil ?ista stre?a.

 

Da se vr?em ?e nazaj na temo Reala... Jest ne zastopim kako se lahko hvalijo z onimi pokali, osvojenimi v ?asu njihove verzije Hitlerja, Francota. Kasneje pa se je lahko duvat, ko si imel enkrat tako zaledje.

Ko enrkat pre?tudira? celo zgodovino in ?e na?in dela, ki ga imajo zdej, mi sploh ne gre v ra?un, zakaj ve?ina igralcev rine tja.

 

Komaj ?akam na Barca-Zaragoza. Pred dvemi leti sem si ?el u ?ivo pogledat to tekmo. Za tisto leto se je govorilo o Zaragozi kot o mo?nem kandidatu za ligo prvakov, potem so pa izpadli, takrat je ?e Diego Milito za njih igral.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Daskan - Real je Ferrari (presti?ne?) v klubski fuzbalski sceni :P

 

?e od?tejemo pokale, ki so jih osvojili med Francotovim re?imom*, presti? zbleti in hitro rata neka popvra?na Alfa Romeo, ?e ne Fiat....

 

*

Barcelona's players had a changing room visit from Franco's director of state security. He 'reminded' them that they were only playing due to the 'generosity of the regime'. Under these conditions, Real Madrid dominated the match, thrashing Barça 11?1

~Wikipedia

 

Jaka so ti muda bit potem prvi in s podporo re?ima je potem la?je tudi zunaj, in kot re?eno ?e od?tejemo Francotova leta, Realu ostanejo 3-je UEFA/CL pokali(La Liga pokalov tudi kaj hitro skopni)... Toliko jih sedaj ima Barca po desetletjih zatiranja in pobijanja njihovih uradnikov.

 

Men pa? to ne gre v ra?un, da so tok opevani, al pa so vsi pozabil na zgodovino.

 

Mogo?e igralcem to veliko pomeni, ker Madird kopuje le "najbolj?e" in jim to laska, ampak vseeno...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

stvar je tko, da si ti (ocitno) hardcore navijac barcelone...

igralcem pa pomeni to, da igrajo z najboljsimi igralci in da majo cim vecjo placo...

 

meni pa tudi niso bogve kaj (real) je pa res, da fuzbal kot so ga pokazali leta 2002 najbrz ze dolg ne bom vidu...

(zato pa rajs ga igram vsak teden pa manj gledam tv :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to je res da sem kar strasten navija? barce, samo mene vedno firbec matral zakaj, pa do zdej nisem sre?al kakih resnih navija?ev RM.

Madrid?ani majo sigurno svojo verzijo zgodbe in me matra firbec, jest sem pa? predstavil svoje mi?ljenje.

 

Bojo pa RM na el classicu spet sam ?oge iz mre?e pobiral... :P;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, o?itno si obenem tut totalni Real hater, tko da niti ne more? realno ocenit obeh ekip - kar pomen, da se bo ?ele vidlo kdo bo iz kje ?oge pobiru (?oga je itak okrogla), pa glede na to da so zgubl prot nekim Rusom, se ti ne zdi mo?no, da jih Real nafila, al si tko 500 posto da to ni mo?no, halo! :jezicek::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

HOOAH!! Barca nabila Zaragozo. Keita hat trick, ga ne bi nikoli napovedal. Messi pa ?e ni ?isto pri sebi, je zapravil kup prilo?nosti. In tudi hvala Sporting ;)

 

Da ?e odgovorim na debato: mah nisem niti tok Real hater, samo ne vem in mi ne bo nikoli jasno zakaj se njihova pomebnost in presti? tako omenjata, na taki zgodovini. V plus jim gre da vsaj igrajo dober in lep nogomet. In ?alotno je da so komaj to leto po 10-ih in ve? letih pridelali lastnega nogometa?a(Granero), pa ?e tega so najprej prodali... In po pravici ju prav ta, pred "desetimi" leti pridelana nogometa?a (Iker in Raul), tudi zdej in kot lansko sezono, vle?eta iz dreka. ?e Real ne bi mel Ikerja bi bil slab? kot Xerez. In ta dva nogometa?a zelo cenim, ?eprav sta od "sovra?nikov". :D

 

Kar ne morem re?t za Milan in Chelsea, ki sta kluba ki ju nikoli nisem prena?al.

Milan niti ni tok kriv, kot to da mi gre njihov lastnik, "novi Musollini" (Berlusconi), stra?no na ?ivce.

Chelsea pa mrcvari fuzbal... :huh:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lpool je OK. Samo od angle?ov mi je dale? najljub?i Arsenal. Igrajo lep napadalen nogomet. Edino kar me mogo?e moti pri Arsenlau, da to dajanje prilo?nosti maldim, mi zelo smrdi po Kitajski fori dajat 10 letne mulce za pest ri?a v fabriko delat. So pa? cenej, kot neka uveljavljena imena. Prpele? jih kot mulce not in s pripravljen tut za "drobi?" igrat v tako pomebnem klubu. "Mulci" igrajo top nogomet prakti?no za pol cene , ni ?udno da se hvalijo z bajnim dobi?kom. Ampak vseeno mi je Arsenal od angle?ev najbolj?i, pa ?e Barcin ?olar?ek Cesc raztura tam. :)

 

Italjanov pa sploh ne prena?am, kot pa ?e omenjeno sem ?e posebej alergi?en na Milan. : :blush :unsure:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, jz pa Juve <_<

 

Od ?vabov pa Bajern (men najmjn simpati?n klub tega planeta), v Angliji mi pa UTD ni okej! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.rtvslo.si/sport/nogomet/palcek-...iki-real/215592

 

HA HA HA HA HA HA, real pu?nil 4:0 proti tretjeliga?u v pokalu

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

haha LOL... sramota za klub, ki jo ne bodo mogli dolgo dolgo sprati s sebe.

 

V bistvu je pa to lep dokaz da denar ?e zdale? ni vse in da v ?portu veliko ve? pomeni sr?nost in borbenost kot pa mahanje s ?u?ki.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam da ne bo ?el po sledeh starej?ih kolegov, ki mislim da niti en ni uspel v Premijer Lig! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Real Madrid ima vse oznosti da na domacih tleh se pobere na povratni, bo pa zelo nevarno brez gola v gosteh. Ce pal?ki zadanejo v madridu rabi Real 6 golov...

 

Krhin mora pa zelooooo paziti.

Murinho je baraba, zakaj prodajati biser in tako opevanega mladinca??

 

Mogo?e ga je umetno napihnil, da se zanj za?ne zanimati klub, potem pa se takoj se drugi klubi vpletejo, ker tekmujejo tudi izven igrisc...

 

Tako je govoril o superlativih o njemu, pa ocitno nima mesta v interju, kjer igra se vedno sloni na star?kih ala Stankovi?, Zanetti.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Real...ha ha ha.. :)

 

Imajo ?anse, da se poberejo na povratni, samo jim bo te?ka, edino ?e bojo z Kaka-jem in CR-jem igral. Kar bo pa sploh pateti?no, da morjo take igralce na igir??e poslat da premagajo tretjeliga?a.

 

Barca je premagala drugoliga?a z bistveno bolj rezervno postavo, kot tista, ki je igrala za Madrid.

 

Zdej pa ?e jih ?e Milan napere v CL, bojo ?e fajn gagal, da se bojo uvrstili v nadaljne boje.

 

Jest itak pravim, da je Real brez Ikerja slab?i kot Xerez.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.