Skoči na vsebino

Chat is back ...

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Model mi bere misli

 

 

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

33112_1.png

Napisano

A ti sred noči preučuješ teorije zarote? To bi moral v PONOČNJAKE, haha

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 6 urami je Boss napisal:

Model mi bere misli

 

 

Na koncu pa reče , da mu je nekaj modelov všeč. Po moje je pri tem piscu problem ta, kot je poudaril,da so tej avti (pre) dragi. Vemo, kakšna je kupna moč v Srbiji. 

Pač izdelovalci avtomobilov se prilagajajo povpraševanju na trgu.

Ključne so številke pri prodaji. Nič drugega.

Ko bo zopet (če bo sploh kdaj) masovno  povpraševanje po limuzinah in karavanih ,jih  bodo zagotovo ponudili. 

pred 4 minutami je Z M A J napisal:

A ti sred noči preučuješ teorije zarote? To bi moral v PONOČNJAKE, haha

Ali pa bi morali odpreti novo temo , če je še ni, teorija zarote. 😉

 

 

Napisano

Kaj ma pa tukaj veze s teorijo zarote... a nista zastopila kaj razlaga v videu :nevem:

 

Teorija zarote namreč ni to, da v kapitalističnem svetu vsak teži po maksimiziranju dobičkov. Zato se delajo reklame, zato se igra na človekovo psiho, zato se prepričuje ljudi, da kupujejo nekaj kar dejansko sploh ne rabijo. Še najbolj pa palijo pritiskanje na gumbe, ki izzovejo pri ljudeh večvrednostni kompleks, pri ostalih pa vzbujajo zavist. Ameriški potrošnik je bil od nekdaj tak in to so pač kasneje prevzeli in implementirali na nivo evropskega kupca. Slogan bigger is better je pač tipičen način vzbujanja nečimernosti pri ljudeh, da si potem navzven prikazujejo svojo uspešnost tako, da vozijo ogromne SUV-e, ki jih 90% ljudi dejansko ne rabi in so čisti overkill.

 

To je bistvo tega videa in iskanje logike zakaj človek rabi ogromen SUV, ki ni niti pravi terenec, zraven je pa še neaerodinamičen, s preveliko težo, da ne rečem bajs, slabo lego na cesti za dinamično vožnjo, višjo porabo goriva in tako naprej. Zakj torej kupit SUV, če enako zmore večina avtomobilov v normalnih razmerah. 90% lastnikov SUV-ov pa itak ne zavijejo na terene, kjer bi vseeno zmogli več kot drugi avti, ampak še vedno ne toliko kot pravi terenci.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Ljubim 1

33112_1.png

Napisano
Pred eno uro je Boss napisal:

Kaj ma pa tukaj veze s teorijo zarote... a nista zastopila kaj razlaga v videu :nevem:

 

Teorija zarote namreč ni to, da v kapitalističnem svetu vsak teži po maksimiziranju dobičkov. Zato se delajo reklame, zato se igra na človekovo psiho, zato se prepričuje ljudi, da kupujejo nekaj kar dejansko sploh ne rabijo. Še najbolj pa palijo pritiskanje na gumbe, ki izzovejo pri ljudeh večvrednostni kompleks, pri ostalih pa vzbujajo zavist. Ameriški potrošnik je bil od nekdaj tak in to so pač kasneje prevzeli in implementirali na nivo evropskega kupca. Slogan bigger is better je pač tipičen način vzbujanja nečimernosti pri ljudeh, da si potem navzven prikazujejo svojo uspešnost tako, da vozijo ogromne SUV-e, ki jih 90% ljudi dejansko ne rabi in so čisti overkill.

 

To je bistvo tega videa in iskanje logike zakaj človek rabi ogromen SUV, ki ni niti pravi terenec, zraven je pa še neaerodinamičen, s preveliko težo, da ne rečem bajs, slabo lego na cesti za dinamično vožnjo, višjo porabo goriva in tako naprej. Zakj torej kupit SUV, če enako zmore večina avtomobilov v normalnih razmerah. 90% lastnikov SUV-ov pa itak ne zavijejo na terene, kjer bi vseeno zmogli več kot drugi avti, ampak še vedno ne toliko kot pravi terenci.

 

 

 

 

 

 

 

 

A ni dovolj, da imajo ljudje radi višje sedenje , boljši pregled nad cesto?

Mislim,da si lahko vsak izbere tisto, kar mu paše. Tole njegovo "izlaganje" je pač samo njegovo mnenje. 

 

 

Napisano

Preglednost iz SUV ni večja, to je laž. Prodajajo jo trgovci, širijo pa posamezniki, ki ne vedo kaj dosti o avtomobilizmu.

V meriki so opravili eksperiment, pred eno kravo od SUV-a so pred haubo zgnetli 14 osnovnošolskih otrok, pa jih povprečno visoki človek s kabine ni opazil.

 

SUV-i so dobri edino za  neaktivni del prebivalstva.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

 

 

Napisano
pred 1 uro je Alex napisal:

boljši pregled nad cesto?

Puma nadomestna, ni pravi SUV ni, pa je dosti manj pregledna naprej.

 

Tako da to ne bo držalo.

Napisano
pred 6 minutami je godlike napisal:

Puma nadomestna, ni pravi SUV ni, pa je dosti manj pregledna naprej.

 

Tako da to ne bo držalo.

Ne vem za pumo, a je iz CX 30 dosti bolj pregledno naprej kot z 6-ko.

Imam obe, tako, da lahko direktno primerjam.

 

 

Napisano

CX-3 je mali SUV pa je katastrofa od preglednosti proti Mazdi 6... sploh nazaj pokrije čist preveč zornega kota. Tko, da tole o preglednosti je slab argument.

 

Prednost, ki jo pa priznam, je pa v lažjem vsedanju in vstajanju iz njega. Ampak načeloma nas večina tega niti ne porajta, da bi rabili kot razlog za odločitev.

33112_1.png

Napisano
pred 38 minutami je Boss napisal:

CX-3 je mali SUV pa je katastrofa od preglednosti proti Mazdi 6... sploh nazaj pokrije čist preveč zornega kota. Tko, da tole o preglednosti je slab argument.

 

Prednost, ki jo pa priznam, je pa v lažjem vsedanju in vstajanju iz njega. Ampak načeloma nas večina tega niti ne porajta, da bi rabili kot razlog za odločitev.

Napisal sem pogled naprej. 

 

 

Napisano

Hočeš rečt, da če maš Miato pa ne vidiš nič al kako naj si to razlagam? Kaj točno ti od preglednosti da CX-30 več kot Mazda 6? Mislim, da bi bilo vredno to izbrat in ne klasične oblike avtomobila. Kodiaq je bil zadnji suv, ki sem ga ne dolgo nazaj vozil in zadnje kar je bilo, da bi dobil občutek večje preglednosti. Še več pri parkiranju sem imel slabši občutek kot na 6-ki, ampak vsaj 360 stopinjska kamera je močno olajšala manevriranje. Torej spet ni nobene prednosti ali pa vsaj otipljive ne.

 

Pri največjih visokih suv-ih je pred leti resda bilo nekaj prednosti, ker si gledal preko streh navadnih avtov, ampak čedalje manj je to pomemben podatek, ker se je že ogromno ljudi preusmerilo na SUV-e in pogled prek avtov se konča pri prvem SUV-u pred tvojim.

33112_1.png

Napisano

Trenutno imam nadomestno Mazda 2 (Yarisa) in je preglednost precej slabša kot z mojim… Sedim skoraj na tleh ;) …. Stebrička pri prvi šipi sta tako smotano postavljena, da se desno zelo slabo vidi…


Ima pa dobro porabo… Ko sem ga dobil, je imel povprečno porabo 4.3 …. Prejle ko sem gledal, pa je že na 3,7l/100 km  medtem sem prevozil dobrih 200 km v enem tednu … … Hibridni pogon je res dober… edino CVT menjalnik mi ni preveč všeč… 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
Pred eno uro je Boss napisal:

Hočeš rečt, da če maš Miato pa ne vidiš nič al kako naj si to razlagam? Kaj točno ti od preglednosti da CX-30 več kot Mazda 6? Mislim, da bi bilo vredno to izbrat in ne klasične oblike avtomobila. Kodiaq je bil zadnji suv, ki sem ga ne dolgo nazaj vozil in zadnje kar je bilo, da bi dobil občutek večje preglednosti. Še več pri parkiranju sem imel slabši občutek kot na 6-ki, ampak vsaj 360 stopinjska kamera je močno olajšala manevriranje. Torej spet ni nobene prednosti ali pa vsaj otipljive ne.

 

Pri največjih visokih suv-ih je pred leti resda bilo nekaj prednosti, ker si gledal preko streh navadnih avtov, ampak čedalje manj je to pomemben podatek, ker se je že ogromno ljudi preusmerilo na SUV-e in pogled prek avtov se konča pri prvem SUV-u pred tvojim.

Če ne razumeš, pač ne. Ali je enako, če sediš skoraj na tleh, kot v 6-ki, ali si malo bolj dvignjen? Ali še bolje. Probaj se uleči na tla na asfalt in glej naprej. Nato se usedli na havbo avta in naredi isto. Kdaj boš videl dlje?

 

 

Napisano

Pa prjatu no, a 8 cm razlike v višini sedenja sta dva različna svetova? Ne vem, če tolk pridobiš v preglednosti, da bi tole bil sploh kakršen koli faktor odločitve pri izbiri.

 

OK CX-60 ima sedeže že 18 cm višje, a Miata pa 20 cm nižje od 6-ke. 

33112_1.png

Napisano
Pred eno uro je Boss napisal:

Pa prjatu no, a 8 cm razlike v višini sedenja sta dva različna svetova? Ne vem, če tolk pridobiš v preglednosti, da bi tole bil sploh kakršen koli faktor odločitve pri izbiri.

 

OK CX-60 ima sedeže že 18 cm višje, a Miata pa 20 cm nižje od 6-ke. 

Že 5cm je kar razlika, da ne govorimo o 8-ih  centimetrih.. Vprašaj kako luštno pupco. 😉

 

  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Napisano (urejeno)
pred 18 urami je Alex napisal:

Če ne razumeš, pač ne. Ali je enako, če sediš skoraj na tleh, kot v 6-ki, ali si malo bolj dvignjen? Ali še bolje. Probaj se uleči na tla na asfalt in glej naprej. Nato se usedli na havbo avta in naredi isto. Kdaj boš videl dlje?

Ja. Samo je pokrov motorja tudi dvignjen.

In se višina sedeža izenači z višino motornega pokrova.

Na to pa zaradi višine ne vidiš nižjih stvari, ki bi jih videl, preko nižjega pokrova.

 

pred 19 urami je Jest napisal:

Trenutno imam nadomestno Mazda 2 (Yarisa) in je preglednost precej slabša kot z mojim… Sedim skoraj na tleh ;) …. Stebrička pri prvi šipi sta tako smotano postavljena, da se desno zelo slabo vidi…

Res je. eni avti imajo izredno moteče postavljen A stebriček. To ni isto kot višina motornega pokrova. Ta lahko ovira pri višjih ali nižjih avtih.

Popravljeno od godlike
  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Napisano
pred 7 urami je Bini napisal:

No meni je pa CX 30 všeč kot celota neglede na vse..... :nevem:

Itak. Zato pa smo jih kupili.

 

 

Napisano
pred 10 urami je Alex napisal:

Itak. Zato pa smo jih kupili.

 

A ne zato, ker je bil rdeč? :nevem:

33112_1.png

Napisano
pred 22 urami je Alex napisal:

Že 5cm je kar razlika, da ne govorimo o 8-ih  centimetrih.. Vprašaj kako luštno pupco. 😉

 

Sej sem posebej pazil, da sem napisal višino sedenja, ker sem točno vedel, da bo padla taka pripomba 😜

33112_1.png

Napisano
pred 53 minutami je Boss napisal:

 

A ne zato, ker je bil rdeč? :nevem:

Tudi zato.😇

 

 

Napisano

Lepo praznovanje dneva boja proti okupatorju. Tudi tistim, ki sovražite ta praznik... frej mate pa vseeno.😂

33112_1.png

Napisano
pred 14 minutami je Boss napisal:

Lepo praznovanje dneva boja proti okupatorju. Tudi tistim, ki sovražite ta praznik... frej mate pa vseeno.😂

To praznik podpiramo vsi. Ker govori o OF , v kateri so bile zastopane vse stranke in se je yakrat videlo, da je narod stopil skupaj v boju proti okupatorju. Kako se je izrodilo pozneje vse skupaj pa je že druga zgodba.

  • Všeč 3
  • Ljubim 2

 

 

Napisano
pred 20 minutami je Boss napisal:

Lepo praznovanje dneva boja proti okupatorju. Tudi tistim, ki sovražite ta praznik... frej mate pa vseeno.😂

 

Hvala.

Moje okupatorke danes ni doma. Sem se boril in priboril frej dan.

  • Haha 4
  • Ljubim 2

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

 

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Pravkar končane zelo napete kvalifikacije, ki napovedujejo vročo dirko, pa ne zgolj po temperaturah v Avstrijij
    • Je prav luštno, vendar na obratnem bregu od propadajočega hotela, tam je tudi prijeten bar z dobro postrežbo in urejenimi wc-ji. Temperatura vode jezera je nekih 20, kar je meni čista IDILA  
    • A je za kopati v Predvoru, se hotel še ni podrl v jezero....še nekaj časa nazaj je bilo jezero bolj tako tako, ni bilo ravno na izgled mikavno za iti v vodo 😉
    • Danes opravil dobrih 57km in sicer štart iz Soteske, prek Tunjic, Zaloga pri Cerkljah, Cerkelj, Olševka in Tupalič, do PREDDVORa in tam kopanje v Črnavi   Povratek prek Komende in Kamnika.   Od Tunjiške mlake proti Zalogi pri Cerkljah in Šmartnem je izredno lepa, neprometna cesta, večinoma po gozdu. Me je res navdušil predvsem ta del poti
    • Zgleda, da nekaj je spet na tej Mazdi, da pritegne,.... Po testih nekaterih je kot paket boljša kot npr. RAV4, lepša notranjost... Ko sem jo sam prvič videl, katastrofa, drugič tudi katastrofa. Pred kratkim tretjič ko sem bil na servisu pri Mazdi, pa sem si jo mimogrede še malo bolje ogledal, pa se mi sploh več ni zdela slaba, tudi notri se mi zdi kar v redu, materiali ne zgledajo tako slabo kot sem bral. Tudi ekran ni zgledal slabo, sem sedel v različici z manjšim ekranom.  Tudi Mazda vztraja da je ta veliki ekran manj moteč in lažji za uporabo in da so se pač vozniki navadili na stil pametnih  telefonov.  Tudi motor po testih je ok za normalno vožnjo in lepo usklajen s celoto.. Tako da kot kaže bo naslednja CX-30 tudi v tej smeri... Na žalost ali bomo videli in na koncu bomo verjetno navdušeni... Spremembe se pač dogajajo in ali sprejmeš ali pač ne in greš mogoče na Opla 😁  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.