Skoči na vsebino

Chat is back ...

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Je treba nahranit družino, špajza pa prazna.

 

Pa žena pošlje sina s kanto petih litrov k bližnjemu sosedu po mleko, ker je bil ravno čas molže (4,50€) in hčerko v kurnik po jajca. Ta čas je pripravila moko (enkrat jeseni smo pripeljali 100kg moke iz mlina iz Drašičev). In so ratale palačinke. Nato je zmlela orehe, ki smo jih nabrali na drugi strani dvorišča), jih zmešala z medom in namazala palačinke.

 

Kaj naj rečem?

 

Živela Svoboda in živel Golob, ko nimamo več niti za kruh in Nutello. Ker te palačinke z orehi in medom so bile prav božanske!

 

In, kar je najboljše, ostale so še za zajtrk!

  • Všeč 2
  • Zmeden 1
  • Ljubim 2

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 1 uro je Slivka napisal:

Živela Svoboda in živel Golob, ko nimamo več niti za kruh in Nutello. Ker te palačinke z orehi in medom so bile prav božanske!

 

Ej @Slivka a tale Golub samo tebe jebe al tvojo ženo tud? Tič je prfrigan in mu ni za zaupat, a si vidu kako te je nategnil, da si kupil Forda.... če ne bi imel perja bi rekel, da je podlasica.:hudicek:

33112_1.png

Napisano

Samo, da ni šla žena k sosedu na molžo 😏

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano
pred 8 urami je Boss napisal:

 

Ej @Slivka a tale Golub samo tebe jebe al tvojo ženo tud? Tič je prfrigan in mu ni za zaupat, a si vidu kako te je nategnil, da si kupil Forda.... če ne bi imel perja bi rekel, da je podlasica.:hudicek:

 

Sam res, FucksWagna smo kupili, ko je bil Golob na oblasti. Ni čudno, da me takole j€#€. 

 

Čeprav, če dobro premislim, zna res biti kaj na tem... 

 

BTjca sem kupil leta 2008. Na oblasti so bili Janez Janša, Pavel Gantar, Danilo Türk, Jean-Claude Juncker, George Bush, Jean-Claude Trichet, Josep Borrell, ... ...

 

FucksWagna sem kupil leta 2023. Na oblasti so bili Robert Golob, Urška Klakočar Zupančič, Nataša Pirc Musar, Ursula von der Leyen, Joe Biden, Christine Lagarde, Roberta Metsola, ... ...

 

Kaj pa, če je vse res?

  • Haha 3
  • Ljubim 1

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

Če bo šlo tako naprej boš pa ne glede na naslednjo vlado hodil peš.

Napisano

"Ma alora, pa to je to": bi rekel Golob.

33112_1.png

  • 2 tedna kasneje...
Napisano

IMG_20260218_130236146.jpg

 

1. pogled: a je to @Boss?

 

2. pogled: ne, ni, ena luštna deklina na drugi strani pakira smuče v vrečo.

 

3. pogled: u, saj res, moram preverit, kje je žena...

 

Ampak deklina je bila pa res luštna. Precej lepše za pogledat kot če bi tam res stal @Boss...

 

  • Haha 2
  • Začuden 1

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano

In sem 100x bolj zadovoljen, da raje pogledaš lepe dekline in da ti nisem nič preveč interesanten, kaj šele lepši. 

 

Aja, mam pa zimske feltne zato bistveno lepše. 😜

33112_1.png

Napisano
pred 5 minutami je Boss napisal:

In sem 100x bolj zadovoljen, da raje pogledaš lepe dekline in da ti nisem nič preveč interesanten, kaj šele lepši. 

 

Aja, mam pa zimske feltne zato bistveno lepše. 😜

Kolikor mi je poznano,ti Boss ne smučaš. Ali pač?🤔

 

 

Napisano
pred 1 minuto je Alex napisal:

Kolikor mi je poznano,ti Boss ne smučaš. Ali pač?🤔

V mladosti sem veliko presmučal, zdaj pa res ne več. Imam občutek, da sem se takrat malo zasitil.

33112_1.png

Napisano
pred 37 minutami je Boss napisal:

V mladosti sem veliko presmučal, zdaj pa res ne več. Imam občutek, da sem se takrat malo zasitil.

Zanimivo. Jaz pa se nobenega športa ne zasitim. Pri smučanju mi je super to ,da greš v gore , da si lepo napolniš baterije. In pa to, da se res dobro razgibaš. Je pa res,da smo v zadnjem času malce upočasnili stvar in dolžino presmučanih kilometrov. Če bo vse z rehabilitacijo kot mora bit, grem že čez kaka dva tedna s kolegi na eno "rahlo"smučanje . Najbrž bo za začetek samo dopoldanska karta. 

 

 

Napisano
pred 15 urami je Slivka napisal:

IMG_20260218_130236146.jpg

 

1. pogled: a je to @Boss?

 

2. pogled: ne, ni, ena luštna deklina na drugi strani pakira smuče v vrečo.

 

3. pogled: u, saj res, moram preverit, kje je žena...

 

Ampak deklina je bila pa res luštna. Precej lepše za pogledat kot če bi tam res stal @Boss...

 

 

Ne verjamemo. Slika?

Napisano
pred 14 urami je Alex napisal:

Zanimivo. Jaz pa se nobenega športa ne zasitim. Pri smučanju mi je super to ,da greš v gore , da si lepo napolniš baterije. In pa to, da se res dobro razgibaš. Je pa res,da smo v zadnjem času malce upočasnili stvar in dolžino presmučanih kilometrov. Če bo vse z rehabilitacijo kot mora bit, grem že čez kaka dva tedna s kolegi na eno "rahlo"smučanje . Najbrž bo za začetek samo dopoldanska karta. 

Kar z veseljem delaš se ponavadi ne zasitiš, vsaj pri meni je tako.... :nevem:

Napisano
Pred eno uro je Agerg napisal:

 

Ne verjamemo. Slika?

 

Pridi gor pa sam poglej.

 

Jaz osebno imam izkušnje, da na sliki nikoli ni tako kot v resnici. Zato bolj malo slikam. In če je kaj, kar me resnično očara, se niti ne spomnim slikat...

  • Všeč 1
  • Hvala 1

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 2 urama je Bini napisal:

Kar z veseljem delaš se ponavadi ne zasitiš, vsaj pri meni je tako.... :nevem:

 

Narobe. Ne zasitiš se tistega, v čemur vidiš smisel. Vse ostalo je na dolgi rok odnehanje ali pregorelost...

  • Všeč 2
  • Zmeden 1
Napisano
pred 1 uro je Agerg napisal:

 

Narobe. Ne zasitiš se tistega, v čemur vidiš smisel. Vse ostalo je na dolgi rok odnehanje ali pregorelost...

Veselje & smisel.... 🤔 

Napisano
pred 4 urami je Agerg napisal:

 

Narobe. Ne zasitiš se tistega, v čemur vidiš smisel. Vse ostalo je na dolgi rok odnehanje ali pregorelost...

Po moje se športa ne moreš nasititi. 

Razen,če ti zdravje ne dopušča več.

 

 

Napisano
Pred eno uro je Alex napisal:

Po moje se športa ne moreš nasititi. 

Razen,če ti zdravje ne dopušča več.

Ja, če si za šport drugače pa imaš tudi ogromno anti športnikov ali namišljenih športnikov, trenerkarjev..... 🫣 😉 

Napisano
pred 4 urami je Alex napisal:

Po moje se športa ne moreš nasititi. 

Razen,če ti zdravje ne dopušča več.

Lahko. Recimo, da starši na fertig forsirajo svojega otroka, ker v njem vidijo bodočega prvaka (navedi želeno disciplino) in v njem vidijo svoj (pretekli) neuspeh ter frustracijo iz neke discipline, ampak da tamali ta pa BO, čeprav ga recimo sploh ne veseli nek šport in je vanj SILJEN. :( 

  • Všeč 4
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 6 urami je Alex napisal:

Po moje se športa ne moreš nasititi. 

Razen,če ti zdravje ne dopušča več.

Kaj te vem. Generalno se ga ne moreš nasititi, lahko pa se določene discipline. Pač greš prakticirat šport, ki ti trenutno ustreza.

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Napisano
pred 3 urami je godlike napisal:

Kaj te vem. Generalno se ga ne moreš nasititi, lahko pa se določene discipline. Pač greš prakticirat šport, ki ti trenutno ustreza.

 

Pa to je to... sej ne pišem, da sem se šport nasitil. Ukvarajš se s šprtom, ki te veseli v določenem trenutku oziroma imaš možnosti ga izvajat. Še vedno si najdem čas za 1x do 2x tedensko igram košarko, v toplejšem času leta je bicikel glavni. In košarka je edina, ki me spremlja praktično od malih nog. 

 

Ja nasmučal sem se, najadral tudi, airsofta sem tudi 4 leta intenzivno naigral... tako da nekaj pride pa tudi gre, nekaj pa ostane stalnica.

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

33112_1.png

Napisano

Sem, kot mladostnik in me je fotr tolk po hribih gnal na 12-16 urne ture, da se mi je vse skupaj zagravžalo do amena. Lahko še kakšno tako anekdoto povem, kako je to zgledalo.

  • Začuden 1
  • Žalosten 1

33112_1.png

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Pa dejte no, valda si @tommzy ne zmišljuje vsega, dobil je slab avto in to je to. Pač če vsem ostalim CX-30 delajo kot morajo še ne pomeni, da se ne da nardit slabega primerka. Tudi dino motorji niso nesmrtni, ne me spraševat kako vem     Kar se tiče klime ja, vse novodobne Mazde hladijo manj, baje da imajo kao bolj ekološko varianto plina, ki očitno ne hladi tolk al ka js vem. In večina, ki prihajaja na mazdo opaža isto. Js na svoji mam zmeraj na auto s temperaturo 20.5, le občasno, ko pridem v vroč avto dam manj, da dlje časa piha na polno in ko se shladi nazaj na 20.5 in konec. Barva, je lepa in krhka, obojega pač ne gre met, vsaj ne pri mazdi  
    • Two old ladies were outside their nursing home, having a smoke, when it started to rain. One of the ladies pulled out a condom, cut off the end and put it over her cigarette, and continued smoking. Lady 1: What’s that? Lady 2: A condom. This way my cigarette doesn’t get wet. Lady 1: Where did you get it? Lady 2: You can get them at any drugstore. The next day, Lady 1 hobbles herself into the local drugstore and announces to the pharmacist that she wants a box of condoms. The guy, obviously embarrassed, looks at her kind of strangely she is, after all, over 80 years of age, but very delicately asks what brand she prefers. Lady 1: Doesn’t matter son, as long as it fits a Camel.
    • 😠   Moj mobitel nima dovolj baterije za slikat, snemati, pošiljati MMS sporočila, ima pa dovolj baterije, da me vsake 5 minut opozori, da je baterija skoraj prazna...   😠
    • In še eden za alfiste. 😃    
    • Za prijatelje si je treba cajt vzet, za prijatelce pa kondom...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.