Skoči na vsebino

Chat is back ...

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Baje, da sta tajna agentka Nika 007 in Muki na usposabljanju v Izraelu.

Sta se zelo izkazala pri odkrivanju  "neprijatelja".🤗

 

 

Napisano
pred 40 minutami je Alex napisal:

Baje, da sta tajna agentka Nika 007 in Muki na usposabljanju v Izraelu.

Sta se zelo izkazala pri odkrivanju  "neprijatelja".🤗

 

A to tam, kjer bo Jajo v Jeruzalemu veleposlaništvo odprl, al tam kjer se bodo posli z orožjem sklepal? Ne vem, če sta Nika in Muki na dovolj visokem položaju, da bi jima zaupal te posle... lahko pa tud, kdo bi vedel:nevem:

 

Neki pa je res... usluge je treba poplačat, tako al pa drugač. Eni z vplivom, drugi z denarjem, tretji pa v naturalijah.

33112_1.png

Napisano
pred 1 minuto je Boss napisal:

 

A to tam, kjer bo Jajo v Jeruzalemu veleposlaništvo odprl, al tam kjer se bodo posli z orožjem sklepal? Ne vem, če sta Nika in Muki na dovolj visokem položaju, da bi jima zaupal te posle... lahko pa tud, kdo bi vedel:nevem:

 

Neki pa je res... usluge je treba poplačat, tako al pa drugač. Eni z vplivom, drugi z denarjem, tretji pa v naturalijah.

 

Res je. Zato pa ju ni nič slišati , kot da sta poniknila.😉

 

 

  • 2 tedna kasneje...
Napisano
dne 15. 6. 2026 ob 16:45 je Boss napisal:

A to tam, kjer bo Jajo v Jeruzalemu veleposlaništvo odprl, al tam kjer se bodo posli z orožjem sklepal? Ne vem, če sta Nika in Muki na dovolj visokem položaju, da bi jima zaupal te posle... lahko pa tud, kdo bi vedel:nevem:

 

Neki pa je res... usluge je treba poplačat, tako al pa drugač. Eni z vplivom, drugi z denarjem, tretji pa v naturalijah.

Fak, jaz se zajebavam, tip pa resno vzame in si misli, kako dobra ideja. Fak, mora bit pa fejst dolžan židom, da takole pokleka pred njimi.

 

Smo pa vsaj v fantastični druščini banana držav.

 

https://www.dnevnik.si/novice/slovenija/jansa-za-israel-hayom-veleposlanistvo-v-jeruzalem-zamrznitev-priznanja-palestine-2811882/

 

 

33112_1.png

Napisano

ZDA, Kosovo, Gvatemala, Honduras, Paragvaj in Papua Nova Gvineja. In sedaj še 🍌Slovenija🍌

 

Za to smo se borili. Za to da imamo Slovenijo banana državo. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

 

 

Napisano
pred 52 minutami je Mraušk Mčk napisal:

ZDA, Kosovo, Gvatemala, Honduras, Paragvaj in Papua Nova Gvineja. In sedaj še 🍌Slovenija🍌

 

Za to smo se borili. Za to da imamo Slovenijo banana državo. 

Žal pa nismo niti to, ker pri nas banane NE USPEVAJO in jih moramo uvažat, heh

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 26 minutami je Z M A J napisal:

in jih moramo uvažat, heh

 

Skupaj z belim praškom za elite v vladi :P ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.