Skoči na vsebino

REZANJE FEDER????


STAJERC

Priporočeno sporočilo

Stari kotna brusilka, od?aga? in adijo. To je potrebno pri starih hondah, ker se zadnji del preve? povesi, vedno je blo vse ok.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne delat tega je nevarno, so to delali na mojem avtu in ko ga dvigne? ima? fedro ki ti prosto ska?e, pa ?e avto je trd ko kamen :angry: ob?utek pri vo?nji pa nelagoden :( . ?e ?e potem menjaj za ni?je, vendar potem je priporo?ljivo pravtako predelat/menjat bla?ilce.

 

BDW ?e bo? menjaval, mi povej kodo za fedre mogo?e celo meni pa?ejo (kar pa dvomim), ker sem tudi sam pred nakupom vzmeti - da bo avto bolj mehek :D

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za odgovore!

 

Pri AS velenje so mi rekli, da obstajajo samo te fedre od eibacha!

 

Sj ni tak visok, da bi ?el zdaj glih ferdre menjavat, sam sem sli?al, da se to dela pa nism vedel al je ok al ne.

 

Mislim, da bo treba naslednji? nal ni?je gume vzet pa bo?

 

A kdo ve ?e je guma 215/40/16 kaj ni?ja od 205/45/16? Na honda forumu sem bral, da naj bi bla razlika kr o?itna!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

s temle se da lepo zra?unat kako je guma visoka...

tire_section_calculator_v5_12.zip

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e en predlog, da nebo treba menjat vzmeti, enkrat se za vikend zmeni? z virgem in tonixom, pa ?e kakega "te?kokategornika" in se skupaj in v vso pija?o ki jo potrebujejo odpeljete na obalo in se tam malo pozabavate in potem vrnete nazaj domov. Avto bo sigurno ni?ji, ker je bil preobremenjen. :D:D:D:D

 

 

Pa brez zamere virge & tonix

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 5 let kasneje...

Da ne za?enjam nove teme, bi se "prilepil" tu zraven. Tokrat ne zaradi rezanja, ampak zaradi "?tukanja". Imam Mazdo BT50 4x4, ki pa je spredaj vsa plasti?na. Ker so cevne za??ite po novem prepovedane, snega in podobnih ?arov pa pri nas ne manjka, razmi?ljam, kako bi avto dvignil, da bi bil vi?ji in bolj odmaknjen od tal.

Bi bilo dovolj, ?e pod amortizerje vtaknem kak?ne "klocne"?

Se to re?i kako druga?e?

Koliko je ?e priporo?ljivo dvigniti, da ne bo kak?nih incidentov z gredmi, zglobi, kon?niki,...?

Kako gre to skozi tehni?ni pregled?

Je za to potrebna homologacija? Kje se jo dobi?

?

?

?

?

?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne za?enjam nove teme, bi se "prilepil" tu zraven. Tokrat ne zaradi rezanja, ampak zaradi "?tukanja". Imam Mazdo BT50 4x4, ki pa je spredaj vsa plasti?na. Ker so cevne za??ite po novem prepovedane, snega in podobnih ?arov pa pri nas ne manjka, razmi?ljam, kako bi avto dvignil, da bi bil vi?ji in bolj odmaknjen od tal.

Bi bilo dovolj, ?e pod amortizerje vtaknem kak?ne "klocne"?

Se to re?i kako druga?e?

Koliko je ?e priporo?ljivo dvigniti, da ne bo kak?nih incidentov z gredmi, zglobi, kon?niki,...?

Kako gre to skozi tehni?ni pregled?

Je za to potrebna homologacija? Kje se jo dobi?

?

?

?

?

?

 

V?asih res ne vem a se norce pokate al ste resni ... :blink:

 

Bolj? ni? delat kot kr nekaj po doma?e! Zmer je blo tko in zmer bo! :whatever:

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zato pa spra?ujem, ?e kdo ve, kje bi se dalo to urediti, kako se to uredi, kak?ne so potem sitnosti s homologacijo,...

 

In ne za zni?at avto, ampak za dvignit, zato ne bi fedrov odbijal pro?, ampak dodajal. Kolikor vem, se vzmetno jeklo ne vari (ali pa??) ker ko se ga pregreje, ni ve? vzmetno. Kako se potem to re?i?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda se dobijo dalj?i fedri sam vpra?anje ?e za vse modele avtomobilov bo pa verjetno treba iskat kak?ne aftermarket verjetno v USA.

 

Bi bilo pa modro tole vpra?anje zastaviti na kakem offroad forumu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

glede dvigovanja ima? ti mnogo mo?nosti z tvojim vozilom

 

na tem forumu ima? vsaj dva ki se ukvarjata z tem

 

OFF ROAD FORUM

 

mo?nosti:

 

-komletno podvozje OLD MAN ( V?asi so prdajali tudi pri nas B2500 z opremo BIG FOOT, ki je bil dvignjen)

-ali pa podlaganje

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mamut je nategun..... <_<

 

Ti abi? kako heavy duty robo... zdej opcij je ve?, al se loti? komplet prenove podvozja, da zadevo naredi? neuni?ljivo, al pa najde? kak?no "za?asno" re?itev. Osebno ti predlagam prvo varjanto, glede na to za kaj vse uporablja? pickup-a...

 

Skratka... zamenjava amortizeerjev in vzmeti plus stabilizatorje...da ne bo ko?ija preve? opletala....:aaaaa:

 

nekaj opcij ima? na spodnjih linkih...

 

klik 1

 

klik 2

Ebay celoten Liftkit za nekaj ve? kot 1000?

 

Bom pa ?e malo raziskal tteren kaj bi se dalo ?e naredit...

 

 

LP David

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Posku?am vzpostaviti stik z Maroltom, pa mi ne uspe. Sicer pridem na njihovo spletno stran, tam dobim e-mail naslove, ko pa jim pi?em, se vse vrne nazaj, ?e? da ni pravi naslov. ?e ni?, pa ni?. Pozna kdo ?e koga, ki se ukvarja z dviganjem podvozja. Pa s tem ne mislim nekoga, ki ima avtodvigalo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Pogiju pristaja rožnata majica.
    • Men mal čudn zgleda, ampak važn, da si ti zadovoljen... 👍😉
    • A niso bli tut prej že? 🤔 Imam 2010 letnik. Sicer jih pa lahko zapiram samo na knof, niso avtomatsko, na zaklepanje avta. Sam čeljust je pa štekala očitno in je ploščico pobiral. Očitno ne vedno in ne čist, ampak vseen dovolj. Ploščice pa diski so ATE in sem jih menju Junija 2022, pa sem takrat fajn lepo spucu čeljust, vodila, podmazu... Slabi dve leti, pa sm pršu na želez, na zadnji desni. Sm pa biu na šihtu, zato sm mogu to hitr reševat in sprot. Potem sm gnjavu mehanika tam zraven, če mi lahko pogleda, kaj mi lahko še dans dobi, ker mu itak materjal vozjo dvakrat na dan, pa še popust ma, da grem jst lepo z avtom dons nazaj domov tut. Nisem prov velik kompliciral, naroču ATE, pa niso ble enake, vrnu ATE, potem sm vzel neke Optimal, ker je blo na zalogi in zadnjič je že nekdo spraševal na forumu o njih. Bom lahko s prve roke povedu 😄 Diska hvala bogu nism ferderbu. Za čeljust mi je pa reku, da načeloma ne rabim menjat obeh, na zalogi je bla pa samo ena za 123€, niti ne vem zdele katera, rabu sm jo tko al pa drgač. Dal jo je za 108€   Drugač pa ni nič vlekl avta, smrdel, tresl, karkol, tut zdej, k mam novo, nimam neki občutka, da bi avto bolj potegnu 😁 Dinozavrski motor, jebi ga Gledat sem šel pa, ker mi je pri namotanem volanu mal zaružilo, ko sm bremzu in sm mislu, da so verjetno opozorilni kontakti pr sprednjih ploščicah.
    • Za mostičke in praznike malo po Grožnjanskih enduro trailih.   18.1 km Mountain Bike Ride on April 30, 2024 by Edi Z on Strava WWW.STRAVA.COM Edi Z rode 18.1 km on Apr 30, 2024.  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.