Skoči na vsebino

REZANJE FEDER????


STAJERC

Priporočeno sporočilo

Posku?am vzpostaviti stik z Maroltom, pa mi ne uspe. Sicer pridem na njihovo spletno stran, tam dobim e-mail naslove, ko pa jim pi?em, se vse vrne nazaj, ?e? da ni pravi naslov. ?e ni?, pa ni?. Pozna kdo ?e koga, ki se ukvarja z dviganjem podvozja. Pa s tem ne mislim nekoga, ki ima avtodvigalo...

 

poskusi ga poklicat na katero od teh ?tevilk

 

 

 

Janez Marolt s.p.

Cesta v Loke 10

3330 Mozirje

SLOVENIJA

 

ID za DDV: 16616499 (zavezanec za DDV)

Mati?na ?t.: 1330861

 

Telefon: (03) 839 - 42 - 70

Telefaks: (03) 839 - 42 - 71

GSM: 041 - 690 - 004

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne ve?. Vsaj na AutoRentu (dokler smo ?e sodelovali) so zatrdili, da tega za BT50 ni ve?. Edino, kar bi se dobilo, je "podloga", ki se jo montira na ?asijo in pride karoserija toliko bolj dvignjena. Meni pa to ne pomaga kaj dosti, ker bi mi pa ?asija orala po snegu in spet nisem pridobil ni?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Eno zanimivo odkritje, ?e mogo?e koga ?e zanima:

Naneslo je, da sem se s svojo Mazdo BT 50 spustil vse do Nove Gorice. In sem nasproti OBIja na?el mojstra, ki obnavlja amortizerje. In sem se ustavil pri njemu in ga vpra?al, kako je z dviganjem podvozja in ?e ima kak?no idejo. In mi prav zdolgo?aseno odgovori:

"Stane 200? in traja 1 uro." Debelo ga gledam in vpra?am, kako je s homologacijo, pa mi odvrne, da spredaj ni kaj homologirat, ker ima torzijo in se jo pa? premakne za dva zoba (karkoli mu to ?e pomeni), zadaj pa se v Italiji (Lo?nik) kupi poseben kos, ki listnati vzmeti omogo?a nihanje in je pa? toliko dalj?i od tega ki je ?e gor. In ker gre za originalni kos, ni potrebna homologacija.

To je torej vsa znanost. Kasneje mi je razlo?il, da je samo letos dvignil ?e 11 terencev in da to pri Mazdi ni nobena vesoljska tehnologija in da vsak malo bolj?i kova? lahko to naredi. Kon?al je nekako v smislu, da take avtomobile prodajajo tudi v Afriko in da za tja avto ne sme biti kompliciran.

 

Kljub vsemu hvala za vse nasvete in predloge.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.