Skoči na vsebino

ponočnjaki


Guest DANDO1

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 1,8k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

ma ja, sreda, ?et. in petek sem vstajal ob 3.00, ob 3.30 pa ?e na je?ici pa gasa na kamijon.

 

Na sre?o je fura na dolensko, tko da res ni nikjer gu?ve. Nazaj pa isto okolo 15.00, petek sva celo nekaj ?ez 4i pri?la nazaj v lj :o

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

pa? je blo treba windowse sesut pa na novo gor nalo?it ... ... pa ?e 32 bitne sm gor nalo?u namest 64 ... se nardi pa? ... sesuvat jih pa negrem ?e 1x

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa? je blo treba windowse sesut pa na novo gor nalo?it ... ... pa ?e 32 bitne sm gor nalo?u namest 64 ... se nardi pa? ... sesuvat jih pa negrem ?e 1x

 

Pa kaj po?nete z ra?unalniki, js ne nalagam win-sov na novo nkol, mi laufajo sistemi bp, nekateri clo brez AV programa, pa na njih testuiram vse mogo? softevr in tud veliko hardvera, za katarega ne vem al dela al ne. :ne vem:

 

Vpra?anje, zakaj tla?it gor 64bitni sistem, ?e potem NIMA? nobenega programa ki bi dejansko znal in izkoristil 64 bitni sistem ?

Ponavadi je samo sranje, razen ?e se gre za neko profi ma?ino za kako firmo.

Mi v firmi imamo vseh 5 na 64bitov in tudi programi so taki da znajo uporabljat 64 bitno tehnologijo in tudi ve? jedrne processorje.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ne mi re?t, da te je mogla iz jarka vn vle?t? :harhar: Al sta ''odbija? popravljala''? :D

 

?e je taprav jo je poklepal. :D:D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj moto: spal bomo k bomo umrl.

 

Druga?e pa spal ene 4 ure. Spomnem se da smo ?li spat ko je bil ?e konkreten dan zuni... potem sva z deeyanom cel dan ?ravfala avto. In zdej spet bluzim in prav ni? me ne mika da bi ?el spat :)

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj moto: spal bomo k bomo umrl.

 

Druga?e pa spal ene 4 ure. Spomnem se da smo ?li spat ko je bil ?e konkreten dan zuni... potem sva z deeyanom cel dan ?ravfala avto. In zdej spet bluzim in prav ni? me ne mika da bi ?el spat :)

 

:jupiii:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.