Skoči na vsebino

Kon?ne hitrosti va?ih mazdic?


Sorti

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 566
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Pa imamo med nami ?e dva,ki sta bolj za "?pageti" westerne aka cuore sportivo. :blink::dudek:

 

Ja, pa ?e eden zelo resno razmi?lja o cuore sportivo... <_<:rolleyes:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boxer :bravo:

 

boxer ma por? tudi pa BMW na mopedih, pa ?e zdale? ni tak seksi sound kot alfin :)

 

ko da koza po plehu ??ije... :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brundanje morda,ko pa Subaru zarjove,ti gredo kocine pokonci. ;)

 

ah to ni ni? - jaz sem imel na Pugiju magnetno sklopko za ogromen ventilator na kilerju in ko sem zadevo priklopil je in dal gas in je ventilator zavrtel skupaj z obrati motorjem je zarjulo kot bi imel boxer z vsaj 300 konji. :hohoho::hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ah to ni ni? - jaz sem imel na Pugiju magnetno sklopko za ogromen ventilator na kilerju in ko sem zadevo priklopil je in dal gas in je ventilator zavrtel skupaj z obrati motorjem je zarjulo kot bi imel boxer z vsaj 300 konji. :hohoho::hohoho:

 

?zmeden? in ?emu je to slu?ilo?? :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?zmeden? in ?emu je to slu?ilo?? :whatever:

 

v bistvu je slu?ilo hlajenju motorja... Je bil pa moj model Pugija 305 narejen za afriko in saharske razmere z ogromnim hladilnikom (res ogromen kot od kamiona) in ogromnim ventilatorjem, da ne re?em, da je bil tako visoko nasajen, da sem lahko zapeljal ?ez sredinsko travo na Tr?a?ki pred toba?no, kot bi bil s terencem - bo Boj? povedal kako je to zgledalo. :hohoho:

 

V glavnem ventilator ni imel svojega elektromotorja ampak jermen direkt iz motorja in elektromagnetno sklopko, ki je spojila v trenutkih, ko je rabil ve?je hlajenje (ali z gumbom ro?no ;):D) - torej bolj ko si motor prbijal v vrtlajaje bolj se je ventilator vrtel in spu??al zvoke kot pri avionskih propelerjih. In ni ga bilo ?loveka, ki se ne bi obrnil, ko je to zarohnelo. :lol::lol:

 

Poanta vsega tega? Je ni ampak, ko sem bil mulc se mi je pa dobro zdelo. :hohoho::hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v bistvu je slu?ilo hlajenju motorja... Je bil pa moj model Pugija 305 narejen za afriko in saharske razmere z ogromnim hladilnikom (res ogromen kot od kamiona) in ogromnim ventilatorjem, da ne re?em, da je bil tako visoko nasajen, da sem lahko zapeljal ?ez sredinsko travo na Tr?a?ki pred toba?no, kot bi bil s terencem - bo Boj? povedal kako je to zgledalo. :hohoho:

 

V glavnem ventilator ni imel svojega elektromotorja ampak jermen direkt iz motorja in elektromagnetno sklopko, ki je spojila v trenutkih, ko je rabil ve?je hlajenje (ali z gumbom ro?no ;):D) - torej bolj ko si motor prbijal v vrtlajaje bolj se je ventilator vrtel in spu??al zvoke kot pri avionskih propelerjih. In ni ga bilo ?loveka, ki se ne bi obrnil, ko je to zarohnelo. :lol::lol:

 

Poanta vsega tega? Je ni ampak, ko sem bil mulc se mi je pa dobro zdelo. :hohoho::hohoho:

 

noro :ouje: mor? mislit sko?jo obrati vrrrrrrrr pol pa vuuuuuuuuu :hohoho: pol se ti pa zadi u porsche, pa pogleda?... ah saj je pugi :D

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, ?e bi imel ta stroj ?e danes, bi samo ?e fejk ksenon montiru, pa bi se ti v no?nem ?asu vsi izogibali, no ?e je le ta zadevca kolkor tolko pi?ila! :ne vem: :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v bistvu je slu?ilo hlajenju motorja... Je bil pa moj model Pugija 305 narejen za afriko in saharske razmere z ogromnim hladilnikom (res ogromen kot od kamiona) in ogromnim ventilatorjem, da ne re?em, da je bil tako visoko nasajen, da sem lahko zapeljal ?ez sredinsko travo na Tr?a?ki pred toba?no, kot bi bil s terencem - bo Boj? povedal kako je to zgledalo. :hohoho:

 

V glavnem ventilator ni imel svojega elektromotorja ampak jermen direkt iz motorja in elektromagnetno sklopko, ki je spojila v trenutkih, ko je rabil ve?je hlajenje (ali z gumbom ro?no ;):D) - torej bolj ko si motor prbijal v vrtlajaje bolj se je ventilator vrtel in spu??al zvoke kot pri avionskih propelerjih. In ni ga bilo ?loveka, ki se ne bi obrnil, ko je to zarohnelo. :lol::lol:

 

Poanta vsega tega? Je ni ampak, ko sem bil mulc se mi je pa dobro zdelo. :hohoho::hohoho:

 

 

Jap, to je bil pa po svoje res poseben avto. ?portnik, terenec in cruiser v enem... :bravo:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po?lmo link unmu pacinetu :ouje::ljubezen: :mi pijemoo:

 

?ez alfo se mel tolk za povedat, ko se je pa v mazdi peljal pa sam wow, how amazin, wow listen to that unique sound :bravo: v alfi je pa vse po vrsti kritiziral, od volana, do odziva,... na konc pa re?e da so zelo redke :hohoho:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ez alfo se mel tolk za povedat, ko se je pa v mazdi peljal pa sam wow, how amazin, wow listen to that unique sound :bravo: v alfi je pa vse po vrsti kritiziral, od volana, do odziva,... na konc pa re?e da so zelo redke :hohoho:

 

Normalno da so redke, kdo bo pa kupu taka jetra ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Evo, pa? smo tvegal, upam da kak?na polo?nica ?e ni na poti !!! :(

 

Mal prepozn sva se spomnla da bi slikala je blo ?e 5 km/h ve?, pol se je pa hrib za?el sm pa ?e mislu da bom 220 vidu se mi pa pa? en preponosen honda? ni umaknu ... s 5km/h hitrej ga pa nisem ?el po desni prehtevat ... (mam na stran sam tok da kazen za prehitro vo?njo pla?am :P )

 

A lahko sam nekdo pogleda na 1. stran kolk ma Sorti na slikci (prvi post v tej temi), ker mi slikce ne odpre nikakor?

 

Druga? pa dobr da nisva posnela, ker sva bla k taka otroka k se v vozi?ku po INTERSPARU vozta pa se dereta: "MAMI, PREHITI GA!!!" : :harhar: "NE MIDVA BOVA PRVA PRI EVROKREMI!!!!" :harhar:

post-1124-1210267631_thumb.jpg

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.