Skoči na vsebino

Kon?ne hitrosti va?ih mazdic?


Sorti

Priporočeno sporočilo

Jz sm pa u?eri Laguno II 1.8 16v nateru dobre 210 kmh (pol pa ma tko al tko ?e kmav blokado), pa ?e to je blo z brega dol! <_<:P

 

P.S. - aja nism vozu po Nem?iji :blush::hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 566
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

js sem zadnjic sel z mojo 235km/h po ravnini..mislim da je to najvec kr sem dosegu z to mazdo..

 

Sam res gre tolk :bravo: ... jaz kar ne morem verjet, da tale 140KM motor tolk da od sebe. Po moje bi na dynotu pokazal vsaj ?e kakih 10-15KM ve? :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam res gre tolk :bravo: ... jaz kar ne morem verjet, da tale 140KM motor tolk da od sebe. Po moje bi na dynotu pokazal vsaj ?e kakih 10-15KM ve? :blush:

 

Po moje gre, jaz sem z X6 1.6 motor ?el po vi?njegorskem klancu ?ez 210km/h po ?tevcu , na navigaciji je kazalo 205km/h.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam res gre tolk :bravo: ... jaz kar ne morem verjet, da tale 140KM motor tolk da od sebe. Po moje bi na dynotu pokazal vsaj ?e kakih 10-15KM ve? :blush:

 

mislim da je kr dober,glede na to da je limuzina mislim teza pa to..aja pa se s kolegom k ma bmw sva se parkrat pomerla bmw je bil 525d pa tam do 225km\h ni sans da me ujame..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mislim da je kr dober,glede na to da je limuzina mislim teza pa to..aja pa se s kolegom k ma bmw sva se parkrat pomerla bmw je bil 525d pa tam do 225km\h ni sans da me ujame..

 

Ej pa ne tega govort o ?vabih. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mislim da je kr dober,glede na to da je limuzina mislim teza pa to..aja pa se s kolegom k ma bmw sva se parkrat pomerla bmw je bil 525d pa tam do 225km\h ni sans da me ujame..

 

140KM TDI Audi A6 recimo v Vrhni?ki klanec tudi pod razno nima ?ans. Ima M6 vsaj 10-15km/h vi?jo hitrost. :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce je novejsi bmw 525d (dobrih 200 konjev) pol neki ni v redu z njim, ker drugace mu gledas v auspuh ze kmalu po startu :)

 

ni ta najnovejsi ampak letnik 2005 mislim da ma ene 180 konjev..tam nekje..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno gre za tistega iz prve polovice tega desetletja, ki ima 160KM. ?e pa je zraven ?e automatik al pa touring pa sploh. :hudicek:

 

ni ta najnovejsi ampak letnik 2005 mislim da ma ene 180 konjev..tam nekje..

 

od 2004 ima 175KM

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

verjetno dva... :P

 

Ja al ne ?

Samo to ?teje, seveda z dokazom, js ga imam.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam GPS in OBD(direktno iz senzorjev na kolesih). :harhar:

 

Pa BTW, ?tevc sloh ne more toolk pokazat, ker se zatakne na reset, dnevnega ?tevca tako da ...

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kaj je mularija, kake neumnosti so to in otro?arije.Je potrebno razlagat kaj naredi mojih tovarni?kih 314 konjev? Sem vedu, da ni konkurence...

 

 

sej lahko poves kaj naredijo teh tvojih 314 konjickov..sam je tudi odvisno kdo vodi in kako jih vodi.. :D

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj ima na? DANDO ?e vedno Z-ja??

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

skoraj mazdo :D

 

to kar bi bi morala MX8 bit ?e bi bla

 

 

 

nissan z350 zadnji model-modificiran.Tank na 4 kolesih z reaktivnim pogonom.

tank zaradi tega, ker si od znotzraj za??iten kot v tanko in reaktivni pogon, ker se glede na ob?utek tanka dobesedno izstreli? na cesti.

Sedaj kupujem ?e enega z-ja, za tamalo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nissan z350 zadnji model-modificiran.Tank na 4 kolesih z reaktivnim pogonom.

tank zaradi tega, ker si od znotzraj za??iten kot v tanko in reaktivni pogon, ker se glede na ob?utek tanka dobesedno izstreli? na cesti.

Sedaj kupujem ?e enega z-ja, za tamalo.

 

:bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.