Skoči na vsebino

Sex chat


BOJČ

Priporočeno sporočilo

  • 4 tedne kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 4 tedne kasneje...

Jaz se podpi?em... ni problema tud 20 ?e je treba.....ker okoli ?e?plje se pa res ne vrti svet. Ha ha ha

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oooo to pa ja..... hudi?a niti z brisavci nebi odlimal iz ?ipe in havbe ha ha. Obvezen bi bil postanek na pumpi:-P

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Kva je, babe a na morju kaj bolj daste noge narazen al vas spet boli glava, kolk, ?elodec, napenja, utrujena, zaspana,.... ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kva je, babe a na morju kaj bolj daste noge narazen al vas spet boli glava, kolk, ?elodec, napenja, utrujena, zaspana,.... ?

 

V Slovarju Slovenskega knji?nega jezika pi?e takole:

 

b?ba  -e ? (?) 1. navadno starej?a in grda ?enska z bradavicami na obrazu in nosu, praviloma ?krbasta, lahko tudi grbasta in ?epava: stara baba

 

Kolikor poznam ?enske s tega foruma, nobena ne pade v to kategorijo. ?e pa ima? o vseh ?enskah mnenje, da so babe, pa nisi vreden, da ti sploh odgovorim.

 

?e pa te resni?no vzburjajo stare in grde babe, bo pa zate ?isto dovolj, ?e si kar en hlod navrta?, pa bo. Smreka, recimo, je ?enskega spola. In naj te ne skrbi smola. Ta je v mladih smrekah. V starih, kakr?ne zanimajo tebe, pa niti smole ni ve?.

 

Je pa tako, da ?e je ta pravi zraven in da pride na pravi na?in, ni nobena re? problem: ne glavobol, ne utrujena, ne zaspana,... ?e ?e ni kondoma, ni problema... Mi lahko verjame? na besedo, ?e ne pa mo?a vpra?aj. Mislim, da ga pozna?.

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj vedno samo selektivno navajanje v negativnem tonu... ?e pogleda? SSKJ, naprej pod to?ko 2 ti pi?e tole:

 

2. ekspr. lepa, postavna ali sposobna ?enska: baba pa je, baba

 

?enske res vedno najdete najbolj negativne razlage mo?kih besed - pol pa ni ?udno, da je vedno kreg...

 

 

 

p.s. glede kondoma pa ti verjamemo popolnoma, ker dejstva govorijo dovolj zgovorno sramezljiv

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To sem se tudi sam spraseval, zakaj je citiran samo prvi del... :)

post-10-0-26392200-1439352806_thumb.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.