Skoči na vsebino

Prvi servis Mazda5 CD110 20.000


Priporočeno sporočilo

Malo sem bil ?okiran nad ra?unom - 73.000 SIT, tole ni poceni, ?e dobro da je avto res dober - od vzmetenja do motorja in udobja, ampak pri teh cenah bom na uradnih servisih res samo do konca garancije. Koliko ste kaj pla?ali za redni servis na 20tkm?

 

Bom pogledal na ra?un, ampak ni? niso menjali, redni servis po njihovih postavkah (olje, filter olja, goriva in klime), samo delo je bilo 27 jurjev + DDV

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole se men zdi odlo?no preve? - realno bi bilo nekje do 50.000 sit

 

30 jurjev dela?!?!?!?! - tole mi pa ni jasno, 3-4 ure dela al kaj za zamenjat olje pa filtre :ne vem: :ne vem:

 

Kateri servis pa je to bil?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne bom ve? mazde kupu.. ?zmeden?

 

al je pa ne bom servisiru... 27+DDV dela za osnovni servis...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ooooo VIOLCA je spregovorila :rispekt:

 

tale cena je res mal velik prevelka ?e za delo!!

To ma? v eni uri zrihtano sj ni oklepnik da bi potreboval 3h a odstrani? oklep in pride? do ?epa za olje :D

 

Delo bi moglo bit tam max 10.000 do 15.000

?e gledamo po kakih urnih postavkah!! 1h-2h

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole se men zdi odlo?no preve? - realno bi bilo nekje do 50.000 sit

 

30 jurjev dela?!?!?!?! - tole mi pa ni jasno, 3-4 ure dela al kaj za zamenjat olje pa filtre :ne vem: :ne vem:

 

Kateri servis pa je to bil?

 

 

Nocem direktno blatit servisa, ampak o?itno je to normalna cena, se pravi 300 EUR kar je v tujini obi?ajno,

 

olje in filter sta res 29 jurjev, delo 27 + DDV in ?e nekaj teko?in + filter goriva in klime pa smo na 70 jurjih

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

<_< ja,ja na orginalnih servisih te kar olupijo za delo,pa dele tudi,jaz sem zdaj dal za olje in filter 12.000,filter goriva tud nekje okoli 2-3.000sit,ter delo 0 sit,opravljeno v eni uri,ker je na f-ki,ful tezko prit do filtra za gorivo,pregledal olje v menjalniku,tekocine,torej stroski vsega skupaj 13.000 sit in ena ura pri 175.000km(kako je fajn ce si lahko nekaj sam naredis :danzoman: ),ostane denar za :mi pijemoo:

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me tudi skoraj ?aka tak?en servis.

Olje je drago, ker je to olje brez ?vepla Dexelia DPF. Liter mislim da stane

okoli 5 jurjev. V M5, pa ga gre krepkih 5 litrov. Sicer, zakaj je tak?na cena olja

mi ni jasno. Morajo pa imeti vsi dizli z DPF filtrom olje brez ?vepla.

 

Bolj se mi zdi ?udno delo..... HALOOO 30 jurjev...... Pa ka soj

generalko delali. Saj ?e vpra?a?, ti bodo rekli, da so vse preverjali....ja,ja,ja,......

 

Sicer pa si lahko zraven, vsaj jaz bom, ko bom ?el na servis.

Imam izku?nje s prej?njim avtom. Ko sem ga pustil na servisu, so mi rekli, da ?ez tri-?tiri ure bo kon?ano.

Ker sem po?akal zraven, je bilo kon?ano v eni uri, pa so res preverili vse, kar se lahko na hitro preveri.

 

Lp,

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem za trojko pla?al prvi servis pri 20.000 km malo ?ez 40.000 SIT. Zamenjali so pa olje, filter in zra?ni filter. ?e doda? ?e par stvari, si hitro na 70k :blink: . Jap, poceni res ni tale zadeva. Mislim, da bo po izteku garancije imel moj sosed mehanik eno stranko ve? :D

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni,

prvi servis na M5 mal manj kot 50k SIT, delo 2h=16kSIT, ostalo olje, oljni filter, pa ?e ena moja ?elja.(So ga tud oprali in posesali - Pohvalno)

Za ta avto tolk dela, sm pa pelu Mitsubishija je blo pa za delo pol manj - se pa res ne spla?a pod kozolcem delat.

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 leta kasneje...

Zanima me koliko stane servis za mazdo5 CD110 na 40.000 km.

lp

 

Cd143 je mene pri?la 214?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Redni servis na 40.000 za M6 CD140 naj bi bil cca 350?. Ali je mo?no da je tak?na razlika med M5 in M6 :unsure:

 

Ali mogo?e kdo ve kje je kak?en seznam, katera opravila so predpisana za posamezne intervale rednih servisov?

 

Mene je tolk pri?lo....olje pa filter = 100 + delo....Ka pa ti druzga se delajo? Aja pa prosil sem ?e za kabinski filter

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A na drugem rednem servisu so ti menjali samo olje in filter in kabinski filter + delo? Kaj pa menjava zra?nega filtra, filter goriva, zavorne teko?ine, pregled klime ...

 

Ali je taka razlika med M5 in M6 ali je to odvisno tudi od hi?e katera ti dela redni servis?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A na drugem rednem servisu so ti menjali samo olje in filter in kabinski filter + delo? Kaj pa menjava zra?nega filtra, filter goriva, zavorne teko?ine, pregled klime ...

 

Ali je taka razlika med M5 in M6 ali je to odvisno tudi od hi?e katera ti dela redni servis?

 

A ni drugi redni servis 40.000?????????????????

Kaj hudi?a na?teva? ti? 40.000 je olje in filter ali ti pa nekdo bu?e prodaja - ostalo po potrebi ampak res po potrebi

 

druga?e ti tudi v knjigci pi?e kdaj pa kaj

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.