Skoči na vsebino

I??em kakega lastnika RX-8!


Barkley

Priporočeno sporočilo

Pol mi pa en naj pove to?no kje mata RX-ki blokado? Jaz namre? ne vem in glede na specifikacijo sem predvideval obrate kje naj bi to bilo. To kar pravi? RX-8 Challange pa da jo ima na vrhu mo?i se mi zdi pa rahlo iz trte zvito.

 

Tudi to, da ima? pri blokadi v drugi prestavi "samo" 95km/h je tudi mal ?uden podatek... ma ?e moj biv?i Clarus je ?el z drugo 110km/h po ?tevcu, ko je ruknil v blokado pri 7.200 obratih. Pa ta avto je svetlobna leta od nekega ?portnika kot je recimo RX-8, ki bi po moji logiki moral imeti tako zra?unan menjalnik, da je v drugi prestavi v blokadi tam nekje pri 110-120km/h. Prosim popravte me, ?e se motim.

 

 

Kar se pa ti?e mojega diesla pa nastopa v tej zgodbi le kot prispodoba za tvoje izjave. B)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 308
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Jaz na moji RX8 nisn mel blokade,se je vrtela do 10000. :bravo: O?itno je bila odstranjena iz strani prej?nega lastnika. :D Pa Boss,ma? prav,v 2.prestavi ziher gre ve? kot 95,preverjeno by me. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol mi pa en naj pove to?no kje mata RX-ki blokado? Jaz namre? ne vem in glede na specifikacijo sem predvideval obrate kje naj bi to bilo. To kar pravi? RX-8 Challange pa da jo ima na vrhu mo?i se mi zdi pa rahlo iz trte zvito.

 

Tudi to, da ima? pri blokadi v drugi prestavi "samo" 95km/h je tudi mal ?uden podatek... ma ?e moj biv?i Clarus je ?el z drugo 110km/h po ?tevcu, ko je ruknil v blokado pri 7.200 obratih. Pa ta avto je svetlobna leta od nekega ?portnika kot je recimo RX-8, ki bi po moji logiki moral imeti tako zra?unan menjalnik, da je v drugi prestavi v blokadi tam nekje pri 110-120km/h. Prosim popravte me, ?e se motim.

Kar se pa ti?e mojega diesla pa nastopa v tej zgodbi le kot prispodoba za tvoje izjave. B)

 

HELLO!

Ta ?ibka ima blokado pri 7500 obratih,ta mo?na pa ima pri 8500.Ostalo obrate lahko samo gledamo.

Se pravi ta ?ibka 7500 obratov od 9000 ih.In mo?nej?a 8500 obratov od 10000 ih.Razlika za 1000 obratov.

(Tudi to, da ima? pri blokadi v drugi prestavi "samo" 95km/h je tudi mal ?uden podatek)-Poglej ?e enkrat kaj je napisano, to je bil sam PRIMER ,v tem sem hotel povedati samo razliko med njima med istimi obrati!

Rx8 ta ?voh,di garantiram ,da gre z drugo tam 105 km na uro in ni? ve?.Ziher pa ne110 km na uro kakor tvoj clarus.Sicer pa ti itak ne verjamem ,da je ?el z drugo 110 km -po mojem je to spet ena tvoja prispodobna zgodba za moje izjave.Mogo?e ti je 1x uspelo ,potem pa do najbli?jega servisa.Bolj v?e? so mi realne in preverjene izjave! :policaj:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e loh ?e jz neki dodam, se prav tista od Makavelija RX8 se je vrtela lepo do 9.500, tm ma blokado, je pa ?e od 9.000 rpm najprej za?el piskat! :danzoman:

 

Glede druge prestave, pa loh re?em k sm mev mojo prej?no ma?inco GT-jko je ?la u 2. lepih 120, tko da to pa je preverjena informacija! :ouje: :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e loh ?e jz neki dodam, se prav tista od Makavelija RX8 se je vrtela lepo do 9.500, tm ma blokado, je pa ?e od 9.000 rpm najprej za?el piskat! :danzoman:

 

Glede druge prestave, pa loh re?em k sm mev mojo prej?no ma?inco GT-jko je ?la u 2. lepih 120, tko da to pa je preverjena informacija! :ouje: :ne vem:

 

L.P.

No ,lepo da mu je vrtela vse do 9500 obratov-pa da mu za?ne piskati.Jaz lahko samo re?em ,da meni sploh ne piska in ,da samo cukne oziroma ti ne dovoli vi?jih obratov :blink:

Ta mo?no ko sem vozil pa popolnoma enako samo da je pri?lo do 8500 obratov.Pa tudi ni piskalo.

Piska samo ,?e se ne pripasa?! :D Saj neki lahko re?em ,da je enako napisano v teoriji kot v praksi!

iz linka!

Rotacijski motor z dvema rotorjem je velik za skromnih 1308 kubi?nih centimetrov, a ta "mali" motor pridela toliko konjev kot kak trilitrski V6. To velja tudi za tokrat preizku?eno ?ibkej?o razli?ico (192 KM). Mo?i je torej kar precej, manj ugodno pa je, da je ta mo? ob?utna v razmeroma ozkem obmo?ju vrtljajev. Zavrti se do 7500 vrt/min, kar je za tiso?ak manj RX-8 z 231 KM in ?eststopenjskim menjalnikom. Motor se po zagonu oglasi kot kavni mlin?ek in tudi njegov tek, sploh ko je motor vro?, ni svileno mehek. Tako je prav, saj je RX-osmica nekje globoko v du?i prava ?portnica, ?e skoraj cestni dirkalnik.

Za gt-ko pa vsaka ?ast-itak vem da so navite!Dobra informacija! :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za vse prista?e rx-8 ke

NOVA MAZDA RX-8 2009-?E BOLJ MO?NA -?E BOLJ EXTRAVAGANTNA.

OD SPREDI PA UPORABITE DOMI?LJIJO! :whatever::bravo::bravo::jupiii::danzoman:

 

Zelo zanimiva oblika, moram priznat. Ampak popravite me, zadnji del je oblikovno prakti?no skopirana 323F-ka... :unsure:

Ne glede na to, v?e? mi je, edino zadnja vrata so pa ?e ?isto mini... :whatever:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No naj bo ?e od spredi!

revoluciarna mazda rx-8

Pri nas nekje leta 2011,mogo?e prej!

 

 

Ful dobra. :bravo:

?e jo pa na tej fotki zelo na hitro od strani pogledam, me pa presenetljivo na Nissana 350Z spominja...

:ne vem: Morda imam ?e preve? bujno domi?jijo.

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zelo zanimiva oblika, moram priznat. Ampak popravite me, zadnji del je oblikovno prakti?no skopirana 323F-ka... :unsure:

Ne glede na to, v?e? mi je, edino zadnja vrata so pa ?e ?isto mini... :whatever:

 

Mogo?e res malo spominja zadek na 323 ampak samo na sliki ,mora? ga videti v celoti in ko bo? videl v ?ivo

,bo? z mislimi nekje drugje hehe!

dosegu bo 300 km na uro in pospe?ek, da ne govorim. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e res malo spominja zadek na 323 ampak samo na sliki ,mora? ga videti v celoti in ko bo? videl v ?ivo

,bo? z mislimi nekje drugje hehe!

dosegu bo 300 km na uro in pospe?ek, da ne govorim. :P

 

Kaj pa poraba :hohoho::P:hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole tudi pod razno ne bo RX-8!!!

 

Tole je samo photoshopana Kabura

 

Pomoje je iz tele nastala 1. slika

 

Objavljena slika

 

Original in ?e veliko fotk pa na linku :P

 

http://markomx.moj-album.com/album/3867593/

 

 

 

Spodaj je pa nekaj primerov izpeljank Kabure

 

Objavljena slikaObjavljena slika

 

 

 

Objavljena slika

Objavljena slika

 

Objavljena slika

Objavljena slika

 

 

 

Ne verjeti vsemu kar pi?e na internetu!

 

?e en link

 

www.kaburaforums.com

 

 

forum posve?en samo Kaburi in realizaciji za serijsko proizvodnjo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole tudi pod razno ne bo RX-8!!!

 

Tole je samo photoshopana Kabura

 

Pomoje je iz tele nastala 1. slika

 

Objavljena slika

 

Original in ?e veliko fotk pa na linku :P

 

http://markomx.moj-album.com/album/3867593/

Spodaj je pa nekaj primerov izpeljank Kabure

 

Objavljena slikaObjavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

 

Objavljena slika

Objavljena slika

Ne verjeti vsemu kar pi?e na internetu!

 

?e en link

 

www.kaburaforums.com

forum posve?en samo Kaburi in realizaciji za serijsko proizvodnjo

 

L.P.

Ampak a vidi? razliko med photoshopana Kabura in novo rx-8 ko-Poglej ?tevilo vrat,rx-8 ?e vedno vztraja pri4 vratnem.So pa slike vsekakor povezane in ne pozabi pogledat znamko proizvajalca med enimi in drugimi!Ne vem zakaj po tvojem to ne bo rx-8ka ?Saj je vse skupaj sestavni del Produced by MAZDA!

Zato ma? tudi link od zelo priznane toopspeed revije,ki sem jo navedel!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kabura je mi?ljena kot lahek ?portnik z prednje name??enim motorjem in pogonom zadaj in ne kot poslovni/dru?inski ?portnik, kar je RX-8, prej bi bila Kabura RX-7 kot 8

 

Res je da je vse pod okriljem Mazde, samo z Kaburo se vra?ajo v 90. leta, ko so ?e delali ?portne avtomobile tipa MX-3, MX-5 (katera se je edina obdr?ala) in MX-6. In Kabura naj bi prav nasledila MX-3, kot poceni in lahek pravi ?portnik (spredaj motor in zadaj pogon). Vsa MX serija bi morala imet RWD ne pa samo 5 in bi mogo?e postala malo bolj uspe?na. V Kaburi je ?e v konceptu Ottov motor in ne Wanklov!

 

Meni tale revija ne pomeni ni?, ?e je tako priznana bi se lahko pozanimala kaj navajajo. ?e ?e pogleda? komentarje je jasno da je nekdo nekaj zamo?il.

 

 

Veliko revij je ?e objavljalo slike nove RX-7 in prav tako RX-8, samo kdo ima prav bomo pa videli ?ez par let

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pismu, ne morem kej da ne bi rekel, da ti RX8CHALLENGE ?e vedno pi?e? samo neumnosti. Men moj stroj lepo beepne ko se bli?am 9000 obratom, zdele ko to pi?em se ne spomnim ?isto to?no na kolk je to, ampak mislim da pred redlinom se pravi nekje 8500-9000 obrati.

 

Glede tvojih slik, ki si jih objavil o 2009 modelu RX-8 bi si pa lahko prebral, da je to samo simboli?na slika, ki jo je renderiral nekdo iz Topspeed revije in temelji na Kabura konceptu kot je lepo napisal Marko MX3. Sicer pa a misli?, da bodo po ?tirih letih naredili popolnoma novo obliko karoserije za RX-8? ?e bo kaj, bo najprej sledil samo manj?i facelift, kak?en druga?en prednji in zadnji spojler. Tista slika je bolj primerna za 2. generacijo s konkretnimi spremembami povsod, tudi v motorju.

4801_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Toti ?lovek na oni strani more tako u?ivat ko vas lahko tako na suho Je** in spravlja ob ?ivce..

To je samo en.... Nima smisla res ne, pustite ga pri miru, ?e pa pri enim piska v glavi pri drugim pa? ne ko obrate nabijete v RX-8 pa tudi nevem... Mazda naredila vsako drugo Mazdo brez piska?a pa blokade...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pismu, ne morem kej da ne bi rekel, da ti RX8CHALLENGE ?e vedno pi?e? samo neumnosti. Men moj stroj lepo beepne ko se bli?am 9000 obratom, zdele ko to pi?em se ne spomnim ?isto to?no na kolk je to, ampak mislim da pred redlinom se pravi nekje 8500-9000 obrati.

 

Glede tvojih slik, ki si jih objavil o 2009 modelu RX-8 bi si pa lahko prebral, da je to samo simboli?na slika, ki jo je renderiral nekdo iz Topspeed revije in temelji na Kabura konceptu kot je lepo napisal Marko MX3. Sicer pa a misli?, da bodo po ?tirih letih naredili popolnoma novo obliko karoserije za RX-8? ?e bo kaj, bo najprej sledil samo manj?i facelift, kak?en druga?en prednji in zadnji spojler. Tista slika je bolj primerna za 2. generacijo s konkretnimi spremembami povsod, tudi v motorju.

 

In kje je neumnost to ,da sem navedu ,da mi pri mojem ne bipne ?e preden da pridem do blokade! :unsure:

Ne vrjame? al kaj? :ne vem: Lej jaz ti verjamem ,da ti bipka oz.dela kaj ho?e me pa zanima kje sem jaz navedu to ,da to ni res (hallo!!!!)Jaz sem povedu svoje izku?nje z mojim -kot tedaj z mo?nej?im!In ostajam pri tem!Pol pa ni ?udn da folk tu gr ?ist out!Sej pravim okej ,?e ti piska-pri mojem tega ni !Zato dejma folku vedet tudi to,da eni modeli imajo beep funkcijo -drugi ne!Kje je to problem!

Kaj se pa slik ti?e!!

Nikjer ne pi?e, da je slika simboli?na,jaz bi prej rekel prototip!In kabura koncept je MAZDA kabura koncept!

kaj pa bodo naredili v ?tirjih letih z novo mazdo RX-8,pa prepustimo ?asu ?as.

?e men vpra?a?? Ti povem, da ziher verjamem reviji topspeed kot pa tvoji domi?ljiji z faceliftom itd.......!

Folku tu gor pa tudi naj presodijo sami komu verjeti (al slabim komentarjem-, al priznani reviji topspeed)

P.S.

Dal sem link,folk si lahko ?e pogleda druge znamke avtomobilom kaj bo v prihodnje!(pod oznako cars),in seveda od mazda modelov!Samo ne re?t ,da so vse slike (kaj bo in kaj je ?e na trgu) samo larifari! :D

AJA Pa prevo?enih imam 424 KM pa mi ?e ne gori lu?ka za tank,je pa glih pred tem! :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj je kdo od vas kekcev pomislil, da se pa mogo?e da tole bipkanje vklopit/izklopit ?

 

jaz sicer ne vem, mogo?e pa je potrebno samo po navodilih pogledati

 

pa brez prepiranja ! :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj je kdo od vas kekcev pomislil, da se pa mogo?e da tole bipkanje vklopit/izklopit ?

 

jaz sicer ne vem, mogo?e pa je potrebno samo po navodilih pogledati

 

pa brez prepiranja ! :P

 

V navodilih ni ni?. Sicer se pa seveda da marsikaj narediti s spremembo firmware-a. Ampak to lahko naredijo samo na servisu in ne vem zakaj bi izklapljali opozorilni beep, ki je ?isto ne?kodljiv. Jaz mislim da RX8Challenge sploh nikoli avta ?e ni do redlina prtisnu. In samo za njega so mu na servisu nalo?ili firmware, ki mu omogo?a ekstremno nizko porabo benza, pospe?uje hitreje kot Revolution model, ni opozorilnega beep-a, pa ?akam da bom ?e kaj novega izvedel....... Na koncu mi ostaja samo uganka zakaj on sploh prodaja avto? Sej ma skor tko nizko porabo kot kak?en dizel, pospe?ke kot Revolution in ?e ni? ga ne ?ivcira v kabini ko prtiska po gasu.......to so nebesa.

4801_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ojojoj.... sem se do solz nasmejal debati ki se je generirala v tej temi....

 

Muchas Buchas..... :aaaaa:

 

Samo kot podatek da povem...

 

Moja mazda 3 z 1.6 motorjem konstantno kori od 9 do 11 litrov....

V drugi brzini gre to?no do 100km/h...

N? ne piska na obratih....

 

In jao... dejte se umirit malo....

 

 

Jo jo joooj

 

 

Peace&Love People.... :aaaaa:

 

daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.