Skoči na vsebino

Filmi


Boss

Priporočeno sporočilo

Na prvem planetu, ki so ga ?li pogledat, so enega pustil zadaj in jih je ?akal. Oni so ?li dol za eno uro, ki se je zavlekla do ene dve uri, plus "?asovni zamik" je bil huj?i kot so predvidevali. Se pravi namesto 7 zemeljskih let so bili tam 23 let. Na tem planetu je pa? ?rna luknja delala svoje.

 

Oni ledeni planet je bil izven dometa ?rne luknje in je ?as potekal "normalno". 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

No niso ravno filmi, ampak to je moja ponosna kolekcija, ki sem jo verjetno ?e ene 5x okol pregledal. https://drive.google.com/file/d/0B5dGkZismtowRXBtZndzQTZNR0E/view?usp=sharing

Pa ko sem glih ?e na relevanti temi, na TV-ju se meni prakti?no vrti samo ?e BBC Knowledge (oz. kamlu BBC Earth). Fantasti?en kanal, fenomenalni dokumentarci, vrtijo tudi Top Gear, pogre?am edino oddajo QI.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eo pogledala Fury :) dober film.. Sam ni mi jasn tm na unem kri?i??u k Machina po?lje stra?it na hrib, pa on tm vid Nemce in pol dol laufa, uni se vsi nwm kaj pripravijo.. Nemcev pa se kr od nikoder.. Hehe :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za vse ljubitelje, Game of Thrones so nazaj. V?eraj prve epizoda. No prva epizoda, u bistvu 4. Ka?e je bila nekje luknja, in so u?le ven ?e dodatne 3. Se pravi skoraj pol sezone je ?e zuni. :)

 

Po eni strani ?koda. Ker bo HBO gledanost padla, posledi?no bo manj cekinov za naslednjo sezono. Ker ne morem imeti HBO-ja sem malo bol ravnodu?en do tega, ker bi itak na streamih gledal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Priporo?am ogled filma African cats. (ne ni iz sklopa ?anra za odrasle, pa? pa je dokumentarec).  :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Vem za kak film gre, da gleda? z mo?gani na off, ampak tudi v tem ?anru je zame trapast. 

 

Akcija v tem filmu pa je bila ?e skoraj taka kot v Machete, sam tam so namerno delali trapasto in hecno akcijo, tu pa ne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pogledal " Little big soilder" Jackie chan, fajn film, z neko zgodbo, vreden ogleda.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Gledal novi Jurassic World. Bedast film do amena. Edina dobra stvar je bil recimo Chirs Pratt in ideja o genskem in?eniringu. Celotna zgodba, dogajanje, ena sama bedarija.

Overhypan film. Edinokrat, ko so mi ?le kocine pokonci je, ko so zavteli glasbo prvega Jurassic Park filma na za?etku.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gledal novi Jurassic World. Bedast film do amena. Edina dobra stvar je bil recimo Chirs Pratt in ideja o genskem in?eniringu. Celotna zgodba, dogajanje, ena sama bedarija.

Overhypan film. Edinokrat, ko so mi ?le kocine pokonci je, ko so zavteli glasbo prvega Jurassic Park filma na za?etku.

Se strinjam, kr' neki od filma.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Isto bi jaz rekel za mad max fury road.....

 

Francoski Mea Culpa!!!!!!!!!!!!!!!!! Noro dober film ki ga je treba gledat do konca.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gledal in je 1A.

Sploh tam ko tiste ?enske kar molzejo. :blink:

Ja odbito je ja, samo vsaj mal zgodbe je loh....bejbe so tud cool

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.