Skoči na vsebino

Filmi


Boss

Priporočeno sporočilo

pred 2 urama je g.Wankel napisal:

 

Jaz vse bolj ali manj zadnje čase gledam tu:

 

https://flixhq.bz/

 

Ampak je fajn gledati v Braveu ali s kakšnim dobrim ad-blockerjem :) So pa kr hitro filmi in serije gor, ponavadi tudi z veliko variacijo podnapisov.

 

Ampak vseeno, ta vikend imam Lord of the rings maraton z extended deli in to sem si vseeno potegnil dol :D

Te pretočne so meni👎,za to,ker lahko gledaš samo tisto kar je,in v taki kvaliteti kakršna pač je.

 

Tukaj sem mogoče malo "dinozaver",a samo zaradi zahtev po kvaliteti. Jaz imam vse v najboljši možni kvaliteti in najboljšim zvokom,in večino tudi z najboljšimi "custom" podnapisi...boljsimi od "retail"...sano ne me spraševati kako dobim.

Je pa res,da je to povezano z stroški pri shranjevanju in varnostnih kopijah....pač vsega ne moreš imeti.

Pač hočem pri sebi...nič pretočno.

Je pa res,da so določene pretočne stvari lahko celo boljše kot fizična roba za rajo...za to pa več verzij,in na koncu izbiram le "češnje na torti"...ali pa "nekaj od tu,drugo od tam"....

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Metulj (Papillon) iz leta 2018, par dni nazaj je bil na Planet2, kdor imam možnost pogledati za nazaj, PRIPOROČAM! :)

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.