Skoči na vsebino

Filmi


Boss

Priporočeno sporočilo

?e 4-i? gledal Les Lyonnias ....top 5 film po mojem okusu ever. Seveda ne-ameri?ki....(po resni?nih dogodkih)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Katja film je super :) knjiga pa kot da je bila pisana samo zato, da so lahko film posnel.. Aja pa glavna igralca so res supr izbral, oba sta odigrala kot se zagre.

 

Men dans (no ucer) ratal pogledat Taken3, sm vedla da me ne bo razo?aru :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Zadnji? sem gledal Snowpiercer. Kul zadev??ina. Sploh ?e so komu v?e? 1984, Brave New World zadeve...

 

 

Sem pa pogledal tudi John Wick in pa The Equalizer. Fajn akcijska filma. ?akam na nadaljevanje obeh filmov. bojda se bosta posnela.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdejle mi testo vzhaja z pizzo in pizza rollse. Tko da zdej gledam pa ?tudiram kaj ?em gledat zve?er, ko se bom basal.

 

Sem mislil gledat Kingsman pa ?e ni pametnega streama zuni. Jaz kej dosti ne downloadam ampak bolj gledam online.

Bo treba kak film najdit, ki je pr?u ven zgodi 2014. Vsi ki me zdej zanimajo oo pri?li pozno 2014 ven, in je vse CAM kvaliteta.

 

Sem pa zadnji? gledal tudi Fury. OK zadevca za vse ki imate radi kak vojni film. Pogledal sem pa tudi tazadnjega Hobbita in mi je bil kot predhodnika brezvezen do konca.

 

EDIT: ?e najdu. Ka?e bom gledal Intersellar. Je ?e HD verzija zuni. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Interstellar je res dober film in ti da mislit... je pa dobro, da ima? vsaj neko predznanje o ustroju vesolja in kako delujejo dimenzije, hitrosti, ?as,.... Ga bo pa verjetno treba pogledat ?e 1x, da vidi? vse fore, ki jih v prvem ogledu spregleda?, ker ?e ne ve? poante oziroma zaklju?ka filma.

 

Fury je zanimiv film sploh za tiste, ki smo malo mahnjeni na tanke... ?koda edino, da ga zanese v pretiravanje, ker res ne bi bilo treba saj je imel ?ist dobro dinamiko.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gledala Insurgent v prenovljenem kino Be?igrad (lepo prenovljen mimogrede, ?eprav ne vem kak?en je bil prej, z mamo obiskovale bolj kino ?i?ka, ki je sedaj bolj koncertna zadeva kot pa kino), film no zame razo?aranje glede na knjigo.. To bi se dal razpravljat s tistimi, ki so brali ;)

 

Fury ?e downloadan ?aka na ogled :) interstellar pa tudi na seznamu.. Premalo ?asa za ogled vsega :/

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nvm ?e je blo objavln, ?e veste ipd. glede na to da ?e govorite o piratizrianju je za tiste s stabilnim internetom tole zelo uporabna zadeva http://popcorn-time.se/

V trenutni verziji sicer serije ne delajo, prej so, so pa gor fimi in podnapisi, ?e podnapisov ni se jih lahko uvozi... Pa? zelo uporabna zadeva :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Interstellar je res dober film in ti da mislit... je pa dobro, da ima? vsaj neko predznanje o ustroju vesolja in kako delujejo dimenzije, hitrosti, ?as,.... Ga bo pa verjetno treba pogledat ?e 1x, da vidi? vse fore, ki jih v prvem ogledu spregleda?, ker ?e ne ve? poante oziroma zaklju?ka filma.

 

Fury je zanimiv film sploh za tiste, ki smo malo mahnjeni na tanke... ?koda edino, da ga zanese v pretiravanje, ker res ne bi bilo treba saj je imel ?ist dobro dinamiko.

 

Verjetno bom mogel ?e enkrat gledat, ker mi ravno v zgodbi nekaj ne poklapa. Okoli pojava tiste "?rvine" okoli Saturna mi nekaj ne ?tima. :)

 

Ja Fury na koncu malo zabluzi in pretirava, ampak je vsebina prej zelo zanimiva od predvsem odli?no odigrana.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Interstellar so se malo skregal z lastno logiko relativnosti. Grejo za eno uro na vodni planet pa so otroc starej?i 23 let. Ko pa se na leden planetu tepejo in je napeto par ur, se vzporedno na zemlji vse isto?asno dogaja.....

 

to me je zmotilo + to da je to ?e 4. film zapored Mathewa kjer ?mora? govoriti hilbily naglas.....ta, dallas buyers club, mud, killer joe....?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja oni ledeni planiet ni bil tako pod vplivom ?rne luknje. Sej ?e oni kekec, ki jih je ?akal v orbiti ni bil toliko pod vplivom. Samo so bli ve? ?asa dol, ker cca. eno uro so planiral ?e bi ?lo vse OK, samo so potem moral ?akat, da se jim motorji odto?ijo vode, ko jih je malo zalilo.

 

Jaz se na splo?no neki ne strijam z to teorijo, da se ?as krivi, in da za ene te?e hitreje za druge pa po?asi. Sej na papirju se sli?i po nekih varjantah zanimivo, vsamo vsaki? ko berem o tem v knjigah, se nekako kar ne strinjam.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja oni ledeni planiet ni bil tako pod vplivom ?rne luknje. Sej ?e oni kekec, ki jih je ?akal v orbiti ni bil toliko pod vplivom. Samo so bli ve? ?asa dol, ker cca. eno uro so planiral ?e bi ?lo vse OK, samo so potem moral ?akat, da se jim motorji odto?ijo vode, ko jih je malo zalilo.

 

Jaz se na splo?no neki ne strijam z to teorijo, da se ?as krivi, in da za ene te?e hitreje za druge pa po?asi. Sej na papirju se sli?i po nekih varjantah zanimivo, vsamo vsaki? ko berem o tem v knjigah, se nekako kar ne strinjam.

Kekec je bil z njimi, je ka bum naredu, ni nih?e ?akal, prvi? je pa dedek ratal v enakem ?asovnem kot na mami zemlji. Ma malo skregano vse skupi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.