Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

O?itno strah deluje in so se za?eli poslu?evati vseh sredstev

http://www.24ur.com/novice/slovenija/ljubl...ajo-naroda.html

 

policija podtika dokazni materjal, ministri grozijo z velikimi kaznimi - bravo Slovenija le tako naprej z velikimi koraki v fa?izem. :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

policija podtika dokazni materjal, ministri grozijo z velikimi kaznimi - bravo Slovenija le tako naprej z velikimi koraki v fa?izem. :whatever:

 

Dokazni materjal so policaji po izjavah o?ividcev na Metelkvo prinesli v merkatorjevih vre?kah, kar je samo ?e en dokaz, da za vsem tem stoji Jankovi?. :ph34r:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer sem pa vedel, da se bodo tej protesti izrodili in po forumih se (?e)spet obkladajo z ?aljivkami ta rde?i in beli, ?igavi so "bolj" pravzaprav sploh tej protesti. Sej res, ?e vidi? zastave z rde?imi zvezdami in celo jugoslovanske vmes je velika mo?nost, da se bo folk sprl, to je jasno.To ni Islandija.

Za moje pojme bi morali protestniki izbrati neko novo zastavo (brez obele?ij pretekle zgodovine), nove udarne pesmi (brez besedil pretekle zgodovine) in nove govorce (brez piscev pretekle godovine) in pod to novo zastavo ne bi bilo kreganj. Sedaj se je (vsaj tako izgleda) vse skupaj sprevrglo bolj ali manj zgolj v napadanje sedanje vlade in "mali strici" so ?e uvideli, da je tukaj ?ansa, da se ponovno plasirajo na "oder".

?koda, pa tako dobro je kazalo po prvem ?tajerskem protestu, kjer so imeli vsi istega nasprotnika in cilje.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to, da sem bil na protestu skoraj ?tiri ure je bilo popolnoma jasno proti komu je bil. ?e pa se notri najde kak?en z rde?o zvezdo al pa dva in kak?en dvoumen transparent pa to ?e vedno ne pomeni, da je narod na protestu bil razdvojen.

 

Je pa res, da uravnote?eni novinar?ki so ure in ure skakal gor in dol in z lu?jo (se ne hecam, lu?ke na kamerah so mel skoz pr?gane) iskali tudi transparent, ki ne bi bil namenjen trenutni vladajo?i kliki. In pol najdejo med 15-20.000 protestniki (ne nisem se zmotil, vsaj toliko jih je bilo, ker so precej prihajali in odhajali) par takih ter pri treh kadrih nato dajo enega od teh vsi, ki gledajo to na TV mislijo, da so bile neke ideolo?ke demonstracije jugonostalgikov.

 

Nekaj je gledat protest po TV, ?isto nekaj drugega je biti pa zraven in v ?ivo vidit situacijo.

 

Tko, da zastave so bile ve?inoma NA?E Slovenske, 99% transparentov je bilo z nedvoumno vsebino, 99% protestnikov je to?no vedelo zakaj smo tam.

 

Lahko pa vpra?a?, kako zgleda ko smo nagnal tri neonacije s protesta, k so pri?li se kur?it. Baje so bili pol kasneje spet nazaj sam mene ?e ni bilo ve? tam. Upam, da jih je kdo drug spet ven fuknil.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dogodek leta 2012 v Sloveniji:

 

protesti po slovenskih mestih2111

 

poplave, ki so prizadele 112 ob?in861

 

balonarska nesre?a255

 

drugo121

 

predsedni?ke volitve82

 

sprejetje pokojninske reforme76

 

ru?enje cestninskih postaj59

 

 

 

To vse pove o novinarstvu - kaj pa pozitivni dogodki, olimpijske kolajne itd??????????????

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a protestirajo proti jankovicu tud al vecinoma jih sam jansa moti?

ker, ce je samo za janso, pol je to kr neki vse skupi

 

Mislim,da je prvi cilj ru?enje ta drugega vsaj po trenutnih nastopajo?ih.

 

Glede na to, da sem bil na protestu skoraj ?tiri ure je bilo popolnoma jasno proti komu je bil. ?e pa se notri najde kak?en z rde?o zvezdo al pa dva in kak?en dvoumen transparent pa to ?e vedno ne pomeni, da je narod na protestu bil razdvojen.

 

Je pa res, da uravnote?eni novinar?ki so ure in ure skakal gor in dol in z lu?jo (se ne hecam, lu?ke na kamerah so mel skoz pr?gane) iskali tudi transparent, ki ne bi bil namenjen trenutni vladajo?i kliki. In pol najdejo med 15-20.000 protestniki (ne nisem se zmotil, vsaj toliko jih je bilo, ker so precej prihajali in odhajali) par takih ter pri treh kadrih nato dajo enega od teh vsi, ki gledajo to na TV mislijo, da so bile neke ideolo?ke demonstracije jugonostalgikov.

 

Nekaj je gledat protest po TV, ?isto nekaj drugega je biti pa zraven in v ?ivo vidit situacijo.

 

Tko, da zastave so bile ve?inoma NA?E Slovenske, 99% transparentov je bilo z nedvoumno vsebino, 99% protestnikov je to?no vedelo zakaj smo tam.

 

Lahko pa vpra?a?, kako zgleda ko smo nagnal tri neonacije s protesta, k so pri?li se kur?it. Baje so bili pol kasneje spet nazaj sam mene ?e ni bilo ve? tam. Upam, da jih je kdo drug spet ven fuknil.

 

A bi bil tako dejaven na protestih tudi, ?e bi bil janković premier? ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A zdej se za protestnika ?teje ?e vsak, ki je v centru na kuhancu in pride mal proteste pogledat :hohoho:

 

 

Tole je vse skupi bolj medlo, madona sej je bilo ob ?asu protestov ve? folka v BTC-ju kot pa pred parlamentom... :hudicek:

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a protestirajo proti jankovicu tud al vecinoma jih sam jansa moti?

ker, ce je samo za janso, pol je to kr neki vse skupi

 

a mrbit Janković vod dr?avo? :whatever:

 

A bi bil tako dejaven na protestih tudi, ?e bi bil janković premier? ;)

 

?e bi imel iste metode uni?evanje dr?ave kot Majerjeva falanga... verjemi da tudi

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A zdej se za protestnika ?teje ?e vsak, ki je v centru na kuhancu in pride mal proteste pogledat :hohoho:

 

Hja tistega, ki zna biti pameten samo izza tipkovnice sigurno ne ?tejemo za protestnika pa ?e ?e tako se trudi, da bi bil zabaven.

 

Tole je vse skupi bolj medlo, madona sej je bilo ob ?asu protestov ve? folka v BTC-ju kot pa pred parlamentom... :hudicek:

 

Sej tako je vedno v Slo zgodovini - tisti, ki imajo cujones se upirajo, tisti, ki pa jih nimajo pa se v luknje poskrijejo in milo piskajo iz njih.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a mrbit Janković vod dr?avo? :whatever:

 

 

vodi LJ? al mogoce nisem v toku dogodkov, pa je kdo drug serif v LJ

 

da se razumemo, nocem bit del 1000 postov tle, jansa izgleda, da bo vse zafural, jankovic pa bo vse pokradel... glavno pa, da se prepucavate komunisti v. cerkev

:whatever:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da se razumemo, vpra?anje je bilo, ?e bi bil Jankovi? premier ;)

 

A on je pa ?ist in lahko veselo "vlada" na ?upanskem stol?ku naprej?Sej pravim, da je glavni cilj stricev, da se zamenja oblast z staro preizku?eno. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha, bi bili potem vi enako zagreti, ?e bi bil Jan?a ?upan Ljubljane?

 

Dejstvo je da levi o?itajo desnim nekaj, desni pa levim drugo. Treba je za za?etek spremeniti mi?ljenje ljudi v glavi da se bodo zadeve v dr?avi premaknile. Jaz sem ?e dejal da mi ?ist dol visi ?e se vsa leva politika odmakne za vedno in se jo nadomesti z tehni?nimi ljudmi, sposobnimi. Samo tako bodo morali narediti tudi ostali...

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha, bi bili potem vi enako zagreti, ?e bi bil Jan?a ?upan Ljubljane?

 

Jaz bi vse po vrsti leve,srednje in desne poslal v penzijo(ampak brez penzije).Sej pravim, da so se demonstracije izrodile in je ?lo vse skupaj v smer ru?enja vlade.In potem stopijo na sceno (seveda zakamuflrani v paketu kao novih fac na sceni) stari obrazi.Tako pa? imamo pri nas. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi vse po vrsti leve,srednje in desne poslal v penzijo(ampak brez penzije).Sej pravim, da so se demonstracije izrodile in je ?lo vse skupaj v smer ru?enja vlade.In potem stopijo na sceno (seveda zakamuflrani v paketu kao novih fac na sceni) stari obrazi.Tako pa? imamo pri nas. ;)

 

No pa si me prehitel ?e preden sem editiral :D

 

Ni? ve? starih obrazov, to naj bo glavni cilj :)

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej tako je vedno v Slo zgodovini - tisti, ki imajo cujones se upirajo, tisti, ki pa jih nimajo pa se v luknje poskrijejo in milo piskajo iz njih.

 

Ladislava Troho za predsednika!

 

 

Alex, vidi? tu je problem, zakaj se desni ne udele?ujemo protestov. Taki kot na? vrli "the great Cohoney" na ves glas vpijejo dol z vsemi, protestniki smo enotni, ne podpiramo simbolov biv?e juge na protestih in blablabla... ko jih pa vpra?a?, ali so tudi proti Jankoviću, pa obrnejo plato, pa vsem znani ?e-ji pridejo v igro, in to kljub temu, da je Janković lopovski turbokapitalist, kateri izigrava DURS in upnike, poleg vsega tega pa ?e grobar mnogih podjetij (poslovni partnerji Electe, dobavitelji Mercatorja, podizvajalci Sto?ic,...).

 

Policijska akademija je imela Mahoneya, slovenski protestniki imajo Cohoneya, klovna sta pa oba.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ladislava Troho za predsednika!

Alex, vidi? tu je problem, zakaj se desni ne udele?ujemo protestov. Taki kot na? vrli "the great Cohoney" na ves glas vpijejo dol z vsemi, protestniki smo enotni, ne podpiramo simbolov biv?e juge na protestih in blablabla... ko jih pa vpra?a?, ali so tudi proti Jankoviću, pa obrnejo plato, pa vsem znani ?e-ji pridejo v igro, in to kljub temu, da je Janković lopovski turbokapitalist, kateri izigrava DURS in upnike, poleg vsega tega pa ?e grobar mnogih podjetij (poslovni partnerji Electe, dobavitelji Mercatorja, podizvajalci Sto?ic,...).

 

Policijska akademija je imela Mahoneya, slovenski protestniki imajo Cohoneya, klovna sta pa oba.

 

?e nisi opazu je bil Janković tud obe?en na drevesu v dru?bi z JJ.

Pa ?e bi poslu?al mal ljudi bi vidu da so proti obema in zavra?ajo pred?asne volitve ker ?e je alternativa Janković pa? ni dosszi razlike.

<proti obema liderjema so vlo?ene kazenske ovadbe in potekajo postopki.

Zame so ti levi in desni isto sranje drugo pakovanje.

Kot sem ?e miljonkrat napisal lahko da desno orientirani imate predstavnike. Levo oz levo sredino pa? en Luk?i? in Jankovi? ne moreta predstavljat oz. vsaj zame to levica ni. ?e ne drugje ma? dokaz v sprejetju novega pokojninskega zakona.

Dopu??am pa tudi mo?nost da se ti zdi da je v tej dr?avi vse normalno in da je slabo zaradi vseh starih vlad in da se sedaj dobro dela in da je to razlog da ne protestira?. Kdo ve.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, da boste eni vedeli kaj po?ne Bossov heroj, ker ?e ne veste Boss ga je podpiral tudi ?e ko je bil GOTOF. Me pa samo zanima ali je potem Ku?an tudi vse spraznil iz svoje pisarne v Murgle in se o tem ne sme ni? poisat, ker je on ?e vedno BIG BOSS ali pa ne vem kam bo Tur?in potem dal vso to opremo, razen, ?e ne bo s svojim gnojom pognojil svojo rezidenco, ko so Butalci svojo cerkev, da bo lahko vse noter spravil.

http://www.slovenskenovice.si/novice/slove...ednisko-pisarno

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e nisi opazu je bil Janković tud obe?en na drevesu v dru?bi z JJ.

Pa ?e bi poslu?al mal ljudi bi vidu da so proti obema in zavra?ajo pred?asne volitve ker ?e je alternativa Janković pa? ni dosszi razlike.

<proti obema liderjema so vlo?ene kazenske ovadbe in potekajo postopki.

Zame so ti levi in desni isto sranje drugo pakovanje.

Kot sem ?e miljonkrat napisal lahko da desno orientirani imate predstavnike. Levo oz levo sredino pa? en Luk?i? in Jankovi? ne moreta predstavljat oz. vsaj zame to levica ni. ?e ne drugje ma? dokaz v sprejetju novega pokojninskega zakona.

Dopu??am pa tudi mo?nost da se ti zdi da je v tej dr?avi vse normalno in da je slabo zaradi vseh starih vlad in da se sedaj dobro dela in da je to razlog da ne protestira?. Kdo ve.....

 

Ni? ni v redu.Samo folk se je spet razdelil na leve in desne (tega v prvih protestih ni bilo in zato so tako odmevali in bili uspe?ni), pa provocirali so z jugo zastvami in zvezdami in zdej je kar je.Oblastniki se pa zabavajo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.