Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

post-133-1356871048_thumb.jpg

 

njo bi mogl dat na ?tango pa jo spe?t k odojka ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pazi zdaj to, novi zakon pokojnine.....

 

moja je v slu?bi direktno izra?unala, da bo imela ve?jo osnovo pokojnine, pa dela v javni upravi za skorajda minimalca, kot jaz ki pla?ujem kot s.p. prispevke ve?je od njene pla?e....

 

ona 2035 59% osnove

jaz 2037 57% osnove

 

Bravo dr?ava res....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dela na planet TV, ?e ve? kdo tam vle?e vajeti, pol ne pi?e? takih neumnosti VID-oviti.

Al pa vsaj napi? kje si to prebral.....

 

Pa a ti res ne ve? kdo so ?efi na planet TV in da so prav ti ljudje zamenjali odgovornega urednika Vinka Vasleta, ki ga prav vi tako vidite ob Jan?i, s ?lovekom iz Kanala A (SVET NA KANALU A), ki je skrajno levo usmerjena oddaja, tako da ne vem ali imate eni res kratek spomin ali pa ste res tako naivni in nasedate la?em levih manipulatorjev, ki vas zelo o?itno obra?ajo koliko jim je volja. ?efi na Telekomu so ?e iz ?asov Pahorjeve vlade, ki jih nastavil Golobi? (ZARES) tako da mokster ne mi nekih pravljic govorit. ?e ne ve? vsega in potvarjat resnice, ?e pi?e? samo kar si sli?al in to brez argumentov in samo na osnovi rekla kazala, ker si pa? to nekju sli?al. :vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa a ti res ne ve? kdo so ?efi na planet TV in da so prav ti ljudje zamenjali odgovornega urednika Vinka Vasleta, ki ga prav vi tako vidite ob Jan?i, s ?lovekom iz Kanala A (SVET NA KANALU A), ki je skrajno levo usmerjena oddaja, tako da ne vem ali imate eni res kratek spomin ali pa ste res tako naivni in nasedate la?em levih manipulatorjev, ki vas zelo o?itno obra?ajo koliko jim je volja. ?efi na Telekomu so ?e iz ?asov Pahorjeve vlade, ki jih nastavil Golobi? (ZARES) tako da mokster ne mi nekih pravljic govorit. ?e ne ve? vsega in potvarjat resnice, ?e pi?e? samo kar si sli?al in to brez argumentov in samo na osnovi rekla kazala, ker si pa? to nekju sli?al. :vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo:

 

Pravzaprav vem ker sva bila skup na Siolu :dudek: .Pa verjem da ni od Zokita.(govorim o Toma?u)

Sam itak je vsemogo?ni pal?ek Smuk prisoten ?zmeden? . Sam ?e zdaj mi ni jasno zakaj je JJ na oblast spustu :zvizga: .

Sre?no paranoi?no novo leto :prstgor: .

Da so uno teto odstavil mi je pa zelo hudo. Res nisem ve? sicer vedu al Demokracijo u?gem al sem na starem Siol portalu :harhar:

 

 

Pazi zdaj to, novi zakon pokojnine.....

 

moja je v slu?bi direktno izra?unala, da bo imela ve?jo osnovo pokojnine, pa dela v javni upravi za skorajda minimalca, kot jaz ki pla?ujem kot s.p. prispevke ve?je od njene pla?e....

 

ona 2035 59% osnove

jaz 2037 57% osnove

 

Bravo dr?ava res....

 

Za?ni si nakazovat minimalca, ostalo v potne stro?ke in vse skup na Caymanske otoke....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravzaprav vem ker sva bila skup na Siolu :dudek: .Pa verjem da ni od Zokita.(govorim o Toma?u)

Sam itak je vsemogo?ni pal?ek Smuk prisoten ?zmeden? . Sam ?e zdaj mi ni jasno zakaj je JJ na oblast spustu :zvizga: .

Sre?no paranoi?no novo leto :prstgor: .

Da so uno teto odstavil mi je pa zelo hudo. Res nisem ve? sicer vedu al Demokracijo u?gem al sem na starem Siol portalu :harhar:

Za?ni si nakazovat minimalca, ostalo v potne stro?ke in vse skup na Caymanske otoke....

 

ne gre tako....ne more? kar re?ti minimalc....vse je odvisno od prihodkov na sp.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za tale ukinjen dela prost dan 2 januar bi morali takrat iti na referendum...

 

Sem si frej vzel danes - ne bo men en lolek jemal 2. januarja z nekimi debilnimi izgovori, kot da ta dan re?uje slovenijo :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kaj je s temi idioti narobe? :ne vem:

 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/za-st...rodelnosti.html

 

vse napore usmerjajo v to, da bi poglobili rev??ino... joj, ?e ne bomo to golazen pravo?asno ven zmetal se nam pa res pi?ejo ?rni ?asi na vseh podro?jih. :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bog ne daj, da bi kdo kak ? postrani zaslu?il! Ljudi je treba spraviti na bera?ko palico, da imamo le revni sloj in mafijce/politike/od politikov nastavljene direktor?ke! V?asih se res ?udim kako upogljive so na?e slovenske hrbtenice, tepite nas ?e bolj in bomo le nergali in sami sebi jamrali.

Pla?ujemo enormne davke za CO2 pri avtih, tro?arine (in ta denar ne gre za kako izbolj?anje na tem podro?ju seveda), lo?ujemo odpadke, pla?ujemo za odvoz smeti, da na koncu drugi slu?ijo. Realno gre za surovino in so lahko sre?ni, ?e jo dobijo (papir). Najbolje da papir po?gemo sami doma, kurc jih gleda. Pa je recikla?a nekaj bolj?ega ampak da na ra?un tega dr?ava bogati (davki na CO2 itd) in nima? niti kakega ? od odpadnega papirja je pa res hinavsko. Ljudem mora? kaj ponuditi ponavadi, ?e ho?e? da ti kaj dajo. ?e jim samo jemlje? postane? Kangler. Gotof!

 

Fak, pa smo spet pri politiki.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fak, pa smo spet pri politiki.

 

Pa sej ne more? biti apoliti?en - sploh po tem kaj nam po?nejo. Najprej razgradnja socialne dr?ave zdaj pa ?e prepre?evanje, da bi si lahko ljudje sami pomagali.

 

Jaz v tem ne vidim drugega kot ustvarjanje baze revnih su?njev in majhnega kroga neizmerno bogate elite.

 

Tako funkcionirajo dr?ave v ju?ni ameriki, indija, kitajska, ki prikazujejo visoko gospodarsko rast le na osnovi tega, da imajo napol zastonj su?enjsko delovno silo.

 

A to je zdej ta pot kamor bi radi neoliberalisti?na zalega rada ?la? O?itno, ker se vse sklada z njihovo doktrino privatizacije in brezpravne zastonjske delovne sile. Bravo - a bo res treba spet kot leta 1941 narest revolucijo a tokrat brez komunistov.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne mislim se vpletat v va?e politi?ne debate, zame je tole pozitivna novica;

 

http://www.24ur.com/sport/nogomet/neuradno...-koncni-ne.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne mislim se vpletat v va?e politi?ne debate, zame je tole pozitivna novica;

 

http://www.24ur.com/sport/nogomet/neuradno...-koncni-ne.html

 

huh, sam da niso pri?akovanja prevelika - takega igralskega kadra kot ga je imel takrat ga danes nima... ?e tako sposben selektor bo te?ko izvlekel ne vem kak?ne uspehe **

 

 

 

 

 

**upam, da se motim :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kaj je s temi idioti narobe? :ne vem:

 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/za-st...rodelnosti.html

 

vse napore usmerjajo v to, da bi poglobili rev??ino... joj, ?e ne bomo to golazen pravo?asno ven zmetal se nam pa res pi?ejo ?rni ?asi na vseh podro?jih. :angry:

 

Banda POKVARJENA !

 

 

Banda POKVARJENA !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pizde so res, tamali so v ?oli za izlet nabral vsako leto. Pripeljat pred parlament pa tam za?gat (grmado)!

 

Tale vlada nas vle?e iz prepada v jame

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pizde so res, tamali so v ?oli za izlet nabral vsako leto. Pripeljat pred parlament pa tam za?gat (grmado)!

 

Tale vlada nas vle?e iz prepada v jame

 

To pomoje povsod, pa kak?ni gasilci so tudi zbirali in kot je razvidno iz prispevka nekateri, da so imeli za kruh... Ampak kot sem rekel, dobesedno ho?ejo ljudi iztrebiti. Najbolje da zdravstvo tudi ukinejo, saj je itak sam minus. :vskalo:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To pomoje povsod, pa kak?ni gasilci so tudi zbirali in kot je razvidno iz prispevka nekateri, da so imeli za kruh... Ampak kot sem rekel, dobesedno ho?ejo ljudi iztrebiti. Najbolje da zdravstvo tudi ukinejo, saj je itak sam minus. :vskalo:

 

Pst ne na gals da ne bo? ponudbe od ?u?ter?i?a dobil.

 

Btw je kdo bral tole

http://www.siol.net/novice/gospodarstvo/20...ipravljena.aspx

 

Jaz sem mislil, da je potrebno za pomo? zaprositi. No zdaj vem, da ti kar po?ljejo mo?e v ?rnem :ninja:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravlji?ar...

 

Doktrina strahu in zastra?evanja gre na roke neoliberalistom tipa ?u?tar?i?, da bodo ?im la?je razprodali slovensko imovino. Ta pe??ica zmikavtov si lasti tisto kar je last vseh dr?avljanov slovenije in zdaj se trudijo prikazati to kot neko breme, da bi lastniki (mi vsi) bili celo zadovoljni s prodajo pa ?eprav v lastno ?kodo.

 

Pretkano ni kej... nastaviti svoje ljudi na klju?na mesta v zaenkrat ?e dr?avnih firmah, nato odprodat v privatni sektor, da ja te strankarsko zasl?ne ljudi naslednja menjava oblasti ne bo mogla ve? dose?i. Samo zato se gre in ni? drugega, vse ostalo je pa le pesek v o?i javnosti.

 

Kje pa so ukrepi za o?ivljanje gospodarstva, za ve?jo samooskrbo, za ve?ji nador nad naranim bogastvom, da ga ne bomo razprodajali v tujino na na?in kot to po?neo nerazvite dr?ave... itd. Ni ni, tega enostavno ni saj se ne sklada z neoliberalisti?no usmeritvijo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi Bo?njakom oz. BIH republiki je prekipelo in prov majo;

 

http://www.24ur.com/novice/svet/na-ulice-t...gotovi-ste.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.