Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

sej pomoje tole zdele skor ?ist vsak spremlja kir ma net :D

 

ne jaz sem s tamalima nabiju zunaj fuzbal 2 uri, pol pa banja :cheers:

 

V vesolju res lahko prese?e? hitrost zvoka, ne more? pa prebiti zvo?nega zidu :vskalo: ker ga ni.

?e ga balon zvle?e v geostacionarno orbito, ga je najbolj naj.. ker bo ?ist pri miru :hohoho:

 

se ga ena?i s hitrostjo, ne s pokom

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne jaz sem s tamalima nabiju zunaj fuzbal 2 uri, pol pa banja :cheers:

se ga ena?i s hitrostjo, ne s pokom

 

In kolik?na je hitrost zvoka v vakumu?

?e ni zraka ni udarnih valov in ni potrebno ni?esar prebijat. Naprimer, nek geostacionarni satelit z ustreznim pogonom z lahkoto pospe?i? na nekajkratno hitrost zvoka pa pri tem ne bo prebil zvo?nega zidu.

Preboj zvo?nega zidu identifivcirajo udarni valovi ki se pojavijo pri tem. Ali so sli?ni ali ne je odvisno od vi?ine, vsekakor pa za pojav ki se imenjuje preboj zvo?nega zidu potrebuje? atmosfero.

 

En od komentarjev na povezavi do videa mi je bil ?e posebej v?e?, gre nekako takole: "Da je Feliks sko?il s tak?ne vi?ine ni tak uspeh kot je uspeh to, da mu je v kombinezon uspelo stla?it tako velika jajca" :bravo:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kolik?na je hitrost zvoka v vakumu?

?e ni zraka ni udarnih valov in ni potrebno ni?esar prebijat. Naprimer, nek geostacionarni satelit z ustreznim pogonom z lahkoto pospe?i? na nekajkratno hitrost zvoka pa pri tem ne bo prebil zvo?nega zidu.

Preboj zvo?nega zidu identifivcirajo udarni valovi ki se pojavijo pri tem. Ali so sli?ni ali ne je odvisno od vi?ine, vsekakor pa za pojav ki se imenjuje preboj zvo?nega zidu potrebuje? atmosfero.

 

En od komentarjev na povezavi do videa mi je bil ?e posebej v?e?, gre nekako takole: "Da je Feliks sko?il s tak?ne vi?ine ni tak uspeh kot je uspeh to, da mu je v kombinezon uspelo stla?it tako velika jajca" :bravo:

 

http://sl.wikipedia.org/wiki/Hitrost_zvoka

Hitrost zvoka v zraku v odvisnosti od temperature

 

Saj ne re?em da ima? narobe, je preve? faktorjevda bi lahko rekel da ima sploh pogoje za to, ampak po moje tle govorijo zgol o tistih 340m/s hitrosti, thats it

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni samo nekaj ni jasno - kako mu ni uspelo popraviti najdalj?ega ?asa v prostem padu? Sej je pa ja izsko?il 5 kilometrov vi?je kot pa aktualni rekorder?

 

Po ?erjavovo (zdrava kme?ka pamet :hohoho: ) bi moral ta rekord zlahka prese?i - razen ?e se je na?a atmosfera razred?ila v teh cca. 40 letih :ninja: . Je kdo kje tasledil kak?no pametno obrazlo?itev?

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja po moje je vse odvisno od hitrosti, ki jo je imal kisinger in ta, ki jo je imel drevesni vrtnar. Felix je ?el na hitrost in je zato pot prepotoval v kraj ?em ?asu kakor stari, ki je zgleda padal po?asi in je zato lahko dolgo padal.

 

Morda je to razlog ali pa kaka zarota

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadnja v?eraj?nja izjava ?erjava pove vse o njegovih 'gospodarskih' zmo?nostih

 

ne smemo ve? mahati, ker ?e bomo samo mahali bomo odmahali............

:ne vem: :ne vem:

 

a je kdo poslu?al?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadnja v?eraj?nja izjava ?erjava pove vse o njegovih 'gospodarskih' zmo?nostih

 

ne smemo ve? mahati, ker ?e bomo samo mahali bomo odmahali............

:ne vem: :ne vem:

 

a je kdo poslu?al?

 

A je kdo to opazil na spletni strani parlamenta

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mi pa v jok

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na radiu 1 ta moment (kot sklepam) i??ejo Rx8-ko (upam da kaj poslu?ate, ajga). :ouje::cheers:

 

Meni samo to ni jasno... ali je nagrada potem rabljen avto... ker RX-8 se menda ne prodaja vec ... ali pa je imel nekdo se kaksnega novega na zalogi :D

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo slisal me boste na radiu da se folk ne muci ker nimajo pojma!!!!

 

Sam so lukavi ne smes direkt povedat.... In pol te dobi na tezi...pa pomoje bodo zrezal ven k sem direkt rekel 1300ccm

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo slisal me boste na radiu da se folk ne muci ker nimajo pojma!!!!

 

Sam so lukavi ne smes direkt povedat.... In pol te dobi na tezi...pa pomoje bodo zrezal ven k sem direkt rekel 1300ccm

 

Eh pizde so, lovijo na trike, pa spet te?a, odvisno katero imajo 141 KW ali 170KW, ker dvomim da imata identi?no te?o. <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh pizde so, lovijo na trike, pa spet te?a, odvisno katero imajo 141 KW ali 170KW, ker dvomim da imata identi?no te?o. <_<

 

192 konjska

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?koda, da le v domi?ljiji...

 

Dejansko sta iz sobote na nedeljo dva zagorela, eden na Ptujski in drugi na streli?ki cesti.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.24ur.com/v-kopru-nastaja-avtomobil-na-vodo.html

 

iz 1,2kW elektrike in s pomo?jo 1L vode je dobil 23000kW (23000000W)? ?zmeden??zmeden??zmeden?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.24ur.com/v-kopru-nastaja-avtomobil-na-vodo.html

 

iz 1,2kW elektrike in s pomo?jo 1L vode je dobil 23000kW (23000000W)? ?zmeden??zmeden??zmeden?

 

Saj sem vedel, da bodo neko? Arabci od nas uva?al vodo da se bodo lahko z avti okol vozil.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.