Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 1 uro je Boss napisal:

Ne, cena je druga. 😜 V prvem primeru testirajo samo prisotnost protiteles in je to premalo. V drugem pa še količina in to je edini merodajni podatek za dokazovanje kolk si še zaščiten.

Ne vem če je ravno tak, kolegica je plačala 30 in je dobila rezultat koliko jih ima ....2500. Bom pa poročal kak je ko grem , najprej počakam da mi poteče PCT po prebolelosti in potem grem na test da vidim koliko drži njihova teza da prebolelost velja samo 6 mesecev.

Napisano
pred 4 urami je marko91 napisal:

To so aktualni dogodki

Evo se ze nadaljuje…..ni teme brez enostranskih zaljivih komentarjev. Admin cas je za pucanje!

Ti rabiš psihijatra, zdaj ze meni greš na k... tebi gre Alex na zivce ne tisto kar pise, sploh pa ni haska od tebe v vseh temah si kjer je kregarija. Sorry mogo sem.

  • Ljubim 1
  • Hvala 1
Napisano

Kam gre ta forum 🤦‍♀️

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
45 minutes ago, scania said:

Ti rabiš psihijatra, zdaj ze meni greš na k... tebi gre Alex na zivce ne tisto kar pise, sploh pa ni haska od tebe v vseh temah si kjer je kregarija. Sorry mogo sem.

Naj me banajo! Naj vsakega banajo, ki tako pise. To je moj namen! Na provokacijo s provokacijo!

  • Haha 2
  • Žalosten 1
Napisano
pred 49 minutami je marko91 napisal:

Naj me banajo! Naj vsakega banajo, ki tako pise. To je moj namen! Na provokacijo s provokacijo!


Sedaj pa res ze pretiravas… Najbolje, ce forum ugasnemo, a bos potem zadovoljen? Sem mislil, da si vsaj kancek boljsi od Alexa, pa vidim, da je tebi se tezje kaj dopovedati… in si res tukaj samo za to, da delas zdraho… Pa ne pravim, da je Alex angelcek… ampak tolk siten pa ni… Vcasih celo napise kaj, kar komu koristi… 

 

Ali res zelis, da dobis ban? Jaz sicer nisem pristas tega… lahko pa ustrezem zelji… Ampak ne, da bos potem psotavljal kaksne pogoje, koga je se vse treba banat… Tokrat se gre zate…

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
36 minutes ago, Jest said:


Sedaj pa res ze pretiravas… Najbolje, ce forum ugasnemo, a bos potem zadovoljen? Sem mislil, da si vsaj kancek boljsi od Alexa, pa vidim, da je tebi se tezje kaj dopovedati… in si res tukaj samo za to, da delas zdraho… Pa ne pravim, da je Alex angelcek… ampak tolk siten pa ni… Vcasih celo napise kaj, kar komu koristi… 

 

Ali res zelis, da dobis ban? Jaz sicer nisem pristas tega… lahko pa ustrezem zelji… Ampak ne, da bos potem psotavljal kaksne pogoje, koga je se vse treba banat… Tokrat se gre zate…

Thumbs up!

Napisano
pred 5 urami je robertk6 napisal:

Ne vem če je ravno tak, kolegica je plačala 30 in je dobila rezultat koliko jih ima ....2500. Bom pa poročal kak je ko grem , najprej počakam da mi poteče PCT po prebolelosti in potem grem na test da vidim koliko drži njihova teza da prebolelost velja samo 6 mesecev.

 

Hja ne vem, tko so mojemu bratu povedal, ko je spraševal za ta test. Sicer pa glede na nivo strokovnosti zadnje čase je čisto možno, da tud to ne vejo .

  • Všeč 1
  • Haha 2

33112_1.png

Napisano

Ja in to velja za vse pod 18 let. Se pravi ne samo otroke ampak tud mladostnike. Lepi novi svet.

33112_1.png

Napisano

Bodo pa ilegalno igrali igrice..hah cudno se sliši 😅

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano

Kitajci ne vejo več, kako bi še lahko obvladali tako maso ljudi.

Napisano
2 hours ago, TiEn said:

Bodo pa ilegalno igrali igrice..hah cudno se sliši 😅

pise online games ... tole pa na kitajskem zelo zelo tezko ilegalno karkoli naredis :D

Napisano

V ozadju injekcij in mask imamo drugo kolajno na paraolimpijskih.

21 hours ago, Bossek said:

pise online games ... tole pa na kitajskem zelo zelo tezko ilegalno karkoli naredis :D

Bodo igrali offline pa syncali kasneje ponoci :)

  • Haha 1
  • Ni všeč 1
Napisano

Zanimiva karavana za ljubitelje ferrarijev na obali. Bo kaj za videti. 

5-ferari10.jpg
WWW.REGIONALOBALA.SI

Karavana italijanskega avtomobilskega kluba Ferrari se bo ta konec tedna ustavila na...

 

 

 

Napisano
10 hours ago, Alex said:

Zanimiva karavana za ljubitelje ferrarijev na obali. Bo kaj za videti. 

5-ferari10.jpg
WWW.REGIONALOBALA.SI

Karavana italijanskega avtomobilskega kluba Ferrari se bo ta konec tedna ustavila na...

 

A da v petek stojijo na Brezovici 4 ure?

Napisano

dvomim, da če bodo prišli iz Italije, da se bodo odpravili do Brezovice opazovat stoječo kolono. Takih imajo tudi v Italiji dovolj.

33112_1.png

Napisano

16. oktober popolno zaprtje države (omejitev na občine lokali etc etc)

  • Haha 1
  • Zmeden 1

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
pred 21 urami je Alex napisal:

Zanimiva karavana za ljubitelje ferrarijev na obali. Bo kaj za videti. 

5-ferari10.jpg
WWW.REGIONALOBALA.SI

Karavana italijanskega avtomobilskega kluba Ferrari se bo ta konec tedna ustavila na...

 

Uuuuuu to pa bi blo za pogledat, za vikend obala dokler nas ne zaklenejo 😀

Napisano
pred 13 minutami je Alex napisal:

Nekaj  ferrarijev danes v Kp. 

IMG_20210903_143035-01.thumb.jpeg.ee2e90b27c881e5db4c1e2ec91891e99.jpeg

IMG_20210903_143100-01.thumb.jpeg.b17c9c3a477c4115e511ed6ee7ce0b4a.jpegIMG_20210903_143219-01.thumb.jpeg.918402311160f77c30c90657a6f3ef1d.jpegIMG_20210903_143113.thumb.jpg.770254d5a3446386221b55d043ba2bad.jpgIMG_20210903_142902-01.thumb.jpeg.b26112f53ee429a436538b8a99361a2e.jpeg

Fak,pa sem rekel fotru naj ne vozi mojega avta pred mojo nocno...

Napisano

Ne vem, če bi dal novico med to je smeh ali  saj ni res pa je. 🙄

5-izdelek-brez-naslova-1406.jpg
WWW.REGIONALOBALA.SI

Danes, 3. septembra, se je dopoldan zgodila prometna nesreča na Šmarski cesti v Kopru,...

 

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Napisano
pred 4 minutami je sportman333 napisal:

Fajn avti,👍 manjkajo pa fajn tete😁😉👍

Saj so bile žene lastnikov fajn bejbe. Ampak na žalost že malo v letih, ker so tudi lastniki teh ferrarijev večinoma penzionisti. 

  • Všeč 1
  • Žalosten 1

 

 

Napisano

Ampak, kako je pa Rogla danes vsem na lep način povedal, da pač fantje žal nimate za burek in da slučajno kdo ne bi mogoče za tisočinko sekunde podvomil kdo je kralj Vuelte.

33112_1.png

Napisano

Najbolj svetska pa je bila tista na koncu, ko je dohitel Mas-a (skupno drugouvrščenega na Vuelti ) in ga lepo mirno prehitel. 😊 Rogla je kralj.:rispekt: 😆

 

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Te fore,ki jih vidiš pogosto na YouTube,se raje izogibajte,če nočete,da vam zgori bajta. To je tako,kot,da bi npr. z resetom varovalke mislil,da si "zrihtal".   Ne kaže polnilec brez veze napako!!!   Tukaj samo nazaj v trgovino,in vzami drugo baterijo,ostale "operacije" kot npr. razisakava,katera celica je fuč itd,je zate brezpredmetna. Drugo je,če znaš,in imaš opremo potrebno za to,in tudi v tem primeru bi bilo smiselno le v "raziskovalne namene",ko ti je vseeno,ali bo kaj iz tega,ali bo pa "za v kanto". V tem primeru,za "raziskovanje",bi potreboval multimeter,in en res dober polnilec za analizo celic,kot je npr. Opus BT-C3100 (sem ga v tej temi že opisoval). In še v tem primeru,bi lahko le ugotovil,kaj je z baterijo narobe in zakaj...nič več!   Gre za to-to so vgrajene tako poceni celice,da stroškovno nima smisla-za 19,99€ polnilec in 2Ah baterija z 5 celicami formata 18650...ni čudno. Še vsa čast BMS-u in polnilcu,ker očitno delata,kot se spodobi....samo,če je tanajceneje vgrajeno,ni čudno,če ga kakšna celica "sračka".   Kot sem napisal-nazaj v trgovino,in naj dajo drugo baterijo,vse ostalo nima smisla,če želiš delujočo baterijo.  
    • Vedno mi vsi govorijo, kako je motor nevaren. Pa sem malo pobrskal po statistikah...      
    • Ja, pa kaj tebi ni jasno? Glej, če je v času kovida zaprl celo Evropo ... ... ... Ja, glej, zdaj je starejši in bolj izkušen in lahko Trumpa spravi v strah...    Saj se bodo našli kolesarji (v bistvu se čudim, da se še niso), ki bodo zrušili Janšo, kar pomeni, da so še močnejši od Janše. Boš videl, kako se bo Trump šele njih ustrašil. Sploh, če prideta mimo Svetlana Makarović in Milan Kučan z rdečo zvezdo na prsih...
    • Še enga pred spanjem.... 🫣😉 
    • Razumem.   Samo mislim, da je blo vode več kot preveč, če bi malo manj korona datkov talali 😉
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.