Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Tole je primitivno, ampak tale junak se pa tudi smehlja kot da igra v risanki Lucky Luke! <_<:P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e nekaj dni se bojo skrivali pol se boste pa ostali. :hohoho: Sploh pa SDS nima volivcev temve? vernike.

 

Prav enako kot SD.Ni? razlike.To se vidi sedaj,ko ima Pahor ?e vedno tako podporo,?eprav vemo,kako klavrno je kon?al zadnje vodenje dr?ave in ne bi smel imet 0%. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Gustav - zakaj si brisal, mene pa zanima, pa ?e nekako sva na isti strani, hehe :danzoman:

 

Zakaj sem zbrisal? Zato, ker karkoli re?e? na to temo si nestrpen, pa se mi ne da poslu?at napadov. Pribli?na veza in moje skromno mnenje ki zlo pa?e k taki tematiki bi bila lahko tale link, mislem d smo tud mi ?e tam tam, ne glede na pasmo:

 

http://www.youtube.com/watch?v=tTF0Q1Le5WE...tTF0Q1Le5WE>

 

 

 

@Kokolada, obdr?i nivo.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Symon hehe dobra.

 

Prav enako kot SD.Ni? razlike.To se vidi sedaj,ko ima Pahor ?e vedno tako podporo,?eprav vemo,kako klavrno je kon?al zadnje vodenje dr?ave in ne bi smel imet 0%. ;)

 

bullshit. Pahor ma eno stanovanje, jan?a jih ma 16, njegov brat pa 4.

pahor ma 15%, jan?a pa 37%.

Kolikor ma pahor vernikov je zanemarljivo v primerjavi z jan?o...

 

http://24ur.com/novice/volitve/cerkev.html

http://24ur.com/novice/volitve/cerkev.html#video

od tu pa podpora jan?i in klerofa?istom.

 

Gustav: to da se brani? islama pomeni da si **!=)!"¢-•ªº™, oprosti izrazu... glede na to na kakih vse nivojih se kr??anstvo vedno bolj plete v politiko in dr?avne zadeve.

Za mene je vernik vernik. Dol mi visi a mi svobodo izra?anja prepove klerofa?ist al pa musliman. Do te mere da bi pa evropa postala tretji svet pa itak ne more it, ker bo prej dr?avna vojna.

:ne vem: nej bo ?e đamija pa nej se verniki pokoljejo med seboj zarad mene.

Mislim, nimajo enega placa za verovanje, klerofa?isti majo pa tri holdinge, 13045 cerkva, svojo stranko in ne vem kaj ?e vse, zato da s skupnimi mo?mi kr?ijo ustavo RS?

WTF?

mislim da imamo ve?ji problem z vatikanom in RKC ta trenutek kot pa z muslimani in đamijo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa nisem kontra d?amije, naj jo majo, pa u?ivajo, ?e jim pa? tolk pomen, isto?asno naj pa pustijo drug folk da ?ivi normalno naprej, kot doslej! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm nekak res nisem hotel pisat o tem a ?e ?e tolk ?elite...

 

Evo vera: boli me kurac kera vera. Dokler je vera. Dokler ni izgovor za pokole, vsiljevanje na koncih sveta, kjer nima? kaj iskati, vsiljevanje kulture tam,kjer je sicer ?e stoletja druga?na. Nisem katolik in se mi fu?ka za vero. V bistvu mi gredo na kurac fajmo?tri k fukajo otroke in zato serkev skoraj sovra?m. ?e slab? so pa zihr musli?i, ki si v imenu vere drznejo tulit ubij tega onega. Vera ni ubijanje. ?e nikol bla. To je izkrivljenje obrezan?kov. Vsak vera v pravem smislu je koristna in se trudi ljudem pomagat v lajfu, k pa? ni videoigrca.

 

Kar me pa moti, pa sem ?e pisal in lahko ?e, so pa ?efur?ki (vse pasme ju?no od kolpe), ki so rojeni v na?i dr?avi, ?e ve?, njihovi star?i so ?e rojeni v na?i dr?avi oni pa nam in na?im otrokom v ?olah vsiljujejo svoj jezik, so neprilagojeni in se obna?ajo popolnoma tako, kot da je vse njihovo in kot da so oni doma tukaj, ?eprav so roko na srce pri?leki, in dr?ava Slovenija jim daje kruh. Stavim, da tisti, ki so zadnje dva tri posta najbolj cvilil spadate to?no v to pasmo, ki jo najpogosteje najde? v kak?nih fuđinah, na jesenicama in morda u velenju.

 

?e bolj me moti, da na?i otroci (dosti se vozim s trolami po treh ve?jih slo mestih) ki se jim vidi originalno podalpsko poreklo uporabljajo jezik z mo?no meh?anim L jem, k se to?no ve od kod prihaja in to samo zato, da so integrirani v ?efursko vsiljevanje kulture, ki ga do?ivljamo pri nas vsak dan, na vsakem koraku ko pa kdo to omeni, si pa takoj nestrpen.

 

In ?e kot zadnje me moti, da lahk o v tej dr?avi en pohlepen tatinski srbin prileze tako visoko, kot je. Povsod bi mogla bit neka meja, pa je pri nas ?al ni. Prav rad bi videl slovenceljna na jugu, da bi kandidiral za va?kega svetnika. Mislim, da ga pospravijo. in to takoj. ?e smo pr politiki, pa si itak vsaj dva kandidata zaslu?ta takoj?en arest. ampak tega ne bomo dosegli.

 

In ?e enkrat, ni? nimam proti ljudem, ki so tukaj od drugod, integrirani in ?ivijo po na?ih normah, ker so pri?leki in so to dol?ni. Celo cenim, da so se sposobni prilagoditi. Kaj delajo doma med svojimi zidovi, mi je vseen. Tudi ?e gre Janez u doj?land, se mora nau?it nem?ko (?al ponekod tur?ko, ampak to je ista tema). Take zelo spo?tujem. Naravnost sovra?im pa drhal, ki v Sloveniji zganja ?efuraj. Takim bi pa z odlo?bo zaplenil vse kar imajo in jih z ?ivinskim vagonom poslal od koder so pri?li. In vsa te razna vsiljevanja ju?ne kulture od raznih ?efurskih lokalov in koncertov dalje, bi zaprl, ker se prav vidi da ne gre za koncert, glasbo, gostilno ampak samo za eno samo vsiljevanje ?efuraja na vsakem koraku. ?e nekateri voditelji s ponosom ob vsaki priliki poudarjajo od kje so.

 

In ?e jim je tok fajn tam dol, da z vsemi mo?nimi posku?aje to tukaj objokavat in tukaj neko nostalgijo zganjat, naj spizdijo nazaj dol, noben jih ne rabi tukaj. Bo vsaj ?e kje kaka slovenska dru?ina kako neprofitno stanovanje dobila ne sami jugovi?i in cigani.

 

In kot vse mi ?al dojamemo ene 20 let za Nemci, bomo tudi tole zgoraj dojel ?ele ?ez kake 15 let ko bo ?e prepozn. Nemci so ?e dojel, da so se jim tur?ini preve? razpasli. ampak ?al so zamudil. Mi pa tud ?e.

 

In ?e bi imel zlato ribico, bi ji rekel, da naj na celem svetu vse selitve po letu 1950 prekli?e in da vsakega nazaj na svoje mesto. S tem bi re?il kar nekaj vojn in nesporazumov.

 

Pa ?e to: stavim, da se dost ljudi strinja z mano, pa si tega ne upajo izre?i. Morda ne tok ekstremno, a kon?no tudi jaz nisem neki extremen, ?e se dr?i? nekih normalnih normativov.

 

Zdej me pa zarad mene raztrgajte in banajte ?e ?ete, jst se ne oglasim ve?.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Symon hehe dobra.

bullshit. Pahor ma eno stanovanje, jan?a jih ma 16, njegov brat pa 4.

pahor ma 15%, jan?a pa 37%.

Kolikor ma pahor vernikov je zanemarljivo v primerjavi z jan?o...

 

http://24ur.com/novice/volitve/cerkev.html

http://24ur.com/novice/volitve/cerkev.html#video

od tu pa podpora jan?i in klerofa?istom.

 

Gustav: to da se brani? islama pomeni da si **!=)!"¢-•ªº™, oprosti izrazu... glede na to na kakih vse nivojih se kr??anstvo vedno bolj plete v politiko in dr?avne zadeve.

Za mene je vernik vernik. Dol mi visi a mi svobodo izra?anja prepove klerofa?ist al pa musliman. Do te mere da bi pa evropa postala tretji svet pa itak ne more it, ker bo prej dr?avna vojna.

:ne vem: nej bo ?e đamija pa nej se verniki pokoljejo med seboj zarad mene.

Mislim, nimajo enega placa za verovanje, klerofa?isti majo pa tri holdinge, 13045 cerkva, svojo stranko in ne vem kaj ?e vse, zato da s skupnimi mo?mi kr?ijo ustavo RS?

WTF?

mislim da imamo ve?ji problem z vatikanom in RKC ta trenutek kot pa z muslimani in đamijo

 

Kdor ima na ra?unu ve? kot 100.000? ve?,da jih ni prislu?il na po?ten na?in.Potem pa,?e ima ?e hi?o pa bavarca d?ipa v gara?i je isti kot vsi ostali,ki jim ne bi hotel biti podoben. ;) Pa jim pa? je.V p?olitiki ni po?tenjakov,press. ;)

Sicer pa jaz ne bi nikoli izbral v politiki takega,ki je morto di fame oz.nima ni?.Tak tudi nikoli ne bo imel ni?.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

blablabla...

 

od tu pa podpora jan?i in klerofa?istom.

 

in ?e ve? blablabla...

 

ogromno je tudi "haterjev", katerim je sovra?tvo do JJ zameglilo razum in gredo volit "samo da ne bo Jan?a", poleg tega pa zmerjajo ljudi z nekimi izrazi starimi 70 let. To je ?e precej bolj ubrisano.

 

 

Sicer pa - se ?e nisi preselil v Rio De Janeiro? Favele vabijo...

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

theBill: ti si tiran.

 

ogromno je tudi "haterjev", katerim je sovra?tvo do JJ zameglilo razum in gredo volit "samo da ne bo Jan?a", poleg tega pa zmerjajo ljudi z nekimi izrazi starimi 70 let. To je ?e precej bolj ubrisano.

Sicer pa - se ?e nisi preselil v Rio De Janeiro? Favele vabijo...

 

Kdo zavraa si ti da mi bos govoril kako naj zivim ce ssvojimi dejanji ne posegam v tvojo osebno in pravno svobodo?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Evo vera: boli me kurac kera vera. Dokler je vera. Dokler ni izgovor za pokole, vsiljevanje na koncih sveta, kjer nima? kaj iskati, vsiljevanje kulture tam,kjer je sicer ?e stoletja druga?na. Nisem katolik in se mi fu?ka za vero. V bistvu mi gredo na kurac fajmo?tri k fukajo otroke in zato serkev skoraj sovra?m. ?e slab? so pa zihr musli?i, ki si v imenu vere drznejo tulit ubij tega onega. Vera ni ubijanje. ?e nikol bla. To je izkrivljenje obrezan?kov. Vsak vera v pravem smislu je koristna in se trudi ljudem pomagat v lajfu, k pa? ni videoigrca.

 

se absolutno strinjam :bravo:

 

 

Kar me pa moti, pa sem ?e pisal in lahko ?e, so pa ?efur?ki (vse pasme ju?no od kolpe), ki so rojeni v na?i dr?avi, ?e ve?, njihovi star?i so ?e rojeni v na?i dr?avi oni pa nam in na?im otrokom v ?olah vsiljujejo svoj jezik, so neprilagojeni in se obna?ajo popolnoma tako, kot da je vse njihovo in kot da so oni doma tukaj, ?eprav so roko na srce pri?leki, in dr?ava Slovenija jim daje kruh. Stavim, da tisti, ki so zadnje dva tri posta najbolj cvilil spadate to?no v to pasmo, ki jo najpogosteje najde? v kak?nih fuđinah, na jesenicama in morda u velenju.

 

?e bolj me moti, da na?i otroci (dosti se vozim s trolami po treh ve?jih slo mestih) ki se jim vidi originalno podalpsko poreklo uporabljajo jezik z mo?no meh?anim L jem, k se to?no ve od kod prihaja in to samo zato, da so integrirani v ?efursko vsiljevanje kulture, ki ga do?ivljamo pri nas vsak dan, na vsakem koraku ko pa kdo to omeni, si pa takoj nestrpen.

 

sem slovenske narodnosti, prav tako star?i, prihajam iz Postojne (tretja ob?ina v r. slo po dele?u tujega preb.) in zelooo dobro vem kaj misli?, tudi mene motijo te iste stvari, ampak....

 

 

In ?e kot zadnje me moti, da lahk o v tej dr?avi en pohlepen tatinski srbin prileze tako visoko, kot je. Povsod bi mogla bit neka meja, pa je pri nas ?al ni. Prav rad bi videl slovenceljna na jugu, da bi kandidiral za va?kega svetnika. Mislim, da ga pospravijo. in to takoj. ?e smo pr politiki, pa si itak vsaj dva kandidata zaslu?ta takoj?en arest. ampak tega ne bomo dosegli.

 

z tem se pa ne morem strinjat...ni tatinski dokler se mu to pravnomo?no ne doka?e....po tej logiki je JJ ?e 10x bolj tatinski, saj ima v lasti dosti ve? nepremi?nin kot ZJ ;)

Vse je stvar ?igavi propagandi verjame?....delavci merkatorja so ga imali zelo radi, in ?e danes govorijo o njegovih ?asih samo v suprelativih....pa da nebo izpadlo kot reklama zanj...danes sem volil in nisem obkro?il njegove stranke :zvizga:

 

 

In ?e bi imel zlato ribico, bi ji rekel, da naj na celem svetu vse selitve po letu 1950 prekli?e in da vsakega nazaj na svoje mesto. S tem bi re?il kar nekaj vojn in nesporazumov.

 

Pa ?e to: stavim, da se dost ljudi strinja z mano, pa si tega ne upajo izre?i. Morda ne tok ekstremno, a kon?no tudi jaz nisem neki extremen, ?e se dr?i? nekih normalnih normativov.

 

Zdej me pa zarad mene raztrgajte in banajte ?e ?ete, jst se ne oglasim ve?.

 

pa si siguren kam bi po tej logiki ti padel? :o

 

te pa spo?tujem sedaj ?e bolj, ker si povedal svoje mnenje :cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ogromno je tudi "haterjev", katerim je sovra?tvo do JJ zameglilo razum in gredo volit "samo da ne bo Jan?a", poleg tega pa zmerjajo ljudi z nekimi izrazi starimi 70 let. To je ?e precej bolj ubrisano.

Sicer pa - se ?e nisi preselil v Rio De Janeiro? Favele vabijo...

 

Ok, sm nazaj na kompu...

 

Ne mi re?t da si povrhu tega da si desni?arsko gobezdalo ?e cerkvena ovca?

 

Lej, hipoteti?ni scenariji:

Prvi:

?e jaz sadim doma v sobi, in ?e enkrat na mesec enega spu?im, to ni tvoj problem, in mi dol visi ?e ti meni? da je to narobe, ker s tem ne ogro?am ne tebe in ne tvojega obstoja. S tem ne posegam v nobeno tvojo pravico.

Ti s tem da meni ne dopu??a? gojenja trave posega? v mojo pravico do gojenja rastlin.

 

Drugi:

?e ma drhal tvojega tipa tako nevzgojene otroke da homoseksualci ne morejo posvojiti svojih BIOLO?KIH otrok, je to problem nazadnja?ke in ksenofobi?ne vzgoje. Raje imam pedra za fotra kot pa katoli?anskega fanatika.

 

Tretji:

?e se ho?em dol dajat brez otrok se bom fukdol dajal brez otrok kolikor mi bo dal ti?. Dol mi visi ?e cerkev meni da je to narobe. S tem posega v mojo pravico do porivanja polnoletnih in zase odgovornih deklin!

 

A kapira??

Vsak ki svojo moralo projicira in forsira na drugega brez da drugi posega v njegovo osebno pravico je SOCIOPAT.

 

pa nimam ni? proti desnici, kaki, moj favorit na teh volitvah je virant, pa sem zaprise?eni levi?ar, ampak sovra?im pa RKC ki s svojimi "moralnimi vrednotami" (zvon1, zvon2, rast) igra neko ranjeno ??ene brez pravic, medtem ko ji dr?ava pla?uje duhovnike.

A dr?ava pla?uje ostale duhovne vodje?

 

Povej mi, a ma? slu?ajno od dr?ave pla?ane promotorje za levico? NE, NIMA?. Ima? samo RKC in njihove od dr?ave pla?ane zablode ki na veliko promovirajo NSi, ki ne dovolijo da bi POSAMEZNIK ?e je homoseksualec posvojil LASTNEGA BIOLO?KEGA OTROKA.

 

V dobro otrok?

V dobro otrok nej prepovedo krst, ker jaz ko sm kr??en bolj trpim zaradi tega (in me je zaradi tega sram) kakor bi trpel ?e bi mela oba moja star?a kurac.

 

VERA in RELIGIJA spadata za ?tiri stene, tako kot spada za ?tiri stene vsa ostala osebna svinjarija.

 

Ko se bom lahko jaz v javnosti fukal ker verjamem v FREE LOVE pa naj oni verujejo v jezusa v javnosti. dokler moram ti?a v gatah met pa nej oni spizdijo nekam kjer mi jih ni treba gledat, ker tudi njim ni treba mene. (ker bi me policaji zaprli, ?e bi s ti?em mahal po cesti)

 

Jan?a pa trdi da ?e "ne sestavlja koalicije" na Zboru za republiko se pa pojavi za rokice z ljudmilo novak in radovanom ?erjavom.

Pfuj in pfej.

Virant je po?ten, pahor je po?ten, vodita pa jankovi? in jan?a.

 

slovenci smo ZABIT narod in zaslu?imo si da nas jan?a nategne v danko tok da bomo ?pricali kri po vseh stenah okrog in okrog.

 

Pa mejte demago?kega psihopata za premierja, jaz se lahk ?e vedno izselim.

 

Pa prosim, ne mi srat da uporabljam 70 let stare izraze - komunisti?ni manifest je bil napisan v 19. stoletju.

 

POLEG TEGA, vem da si enkrat prbil da je demokracija najbolj?i sistem - NE, NE strinjam se.

Slovenci so tako zabiti da bi izvolili na teh volitvah ?e hitlerja, ?e bi kandidiral.

pa sej jan?a ni dost bol?.

Zdj mi bo? pa sral da ljudstvo najbol? ve.

Itak ja. Neumne ljudi je la?je zmanipulirat kot skupino hr?kov. ?e hr?ke bi te?je prepri?al da volijo jan?o.

 

Zdej ti povem, to kar so skupaj spacali NSi, Cukjati in RKC (pod pretvezo gibanja za dru?ino) NE BO ?LO preko ustavnega sodi??a, ?e pa bo gre pa na sodi??e za ?lovekove pravice in bo konec, take bolane farse se ne grejo nikjer drugje razen v afganistanu ?e.

 

Na Danskem so ravnokar legalizirali CERKVENE poroke homoseksualcev. Mi jim pa ne priznamo statusa LJUDI.

V IMENU VERE?

*bruh*

In jan?a se od tega ne distancira - pusti da mu cukjati sirje po ustavi on pa cerkve niti omeni ne. ampak tako ne gre.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prav enako kot SD.Ni? razlike.To se vidi sedaj,ko ima Pahor ?e vedno tako podporo,?eprav vemo,kako klavrno je kon?al zadnje vodenje dr?ave in ne bi smel imet 0%. ;)

 

Tudi pribli?no ni enako - razlika je o?itna, ker Pahor nikoli ni imel ali ima "navija?e", ki se derejo ?ivel Borut in Pahor je car. Tega ne bo? videl, ker nikakor ne more? ina?iti ?tadionsko navdu?enje in aplavdiranje ob vsaki besedi, kot ga prirejajo Jan?eviki s podporo, ki jo je kadarkoli imel Pahor in pahorjevi volilci niso niti malo ?redno naravnani ampak so izredno zahtevni in ho?ejo rezultate pa ?eprav jih verjetn realno ne bi mogli dobiti. Zato tudi tako nihanje v podpori in to po?nejo volilci, ki niso verniki ali ?reda ovac ampak znajo razmi?ljati in zahtevajo rezultate ne pa samo neko avtoritarno figuro na ?elu.

 

Sranje je skoraj povsod na svetu in zdaj bi ti rad pri?akoval, da je pa Pahor superman in da bo s krizo odpravil na horuk ter bo Slovenija postala edini zdravi otok na svetu. Kdor pa? verjame v take pravljice, da bi bil JJ na njegovem mestu al pa kdo drug bolj uspe?en se bi moral mo?no mo?no zamisliti nad svojo objektivnostjo in ljudje, ki danes ?e vedno podpirajo Pahorja stojijo z nogami trdno na tleh in gledajo realno ter ocenjujejo politika kot je Pahor po tem kaj po?ne, kaj zastopa in kako se trudi.

 

In tisti, ki danes pravi, da se Pahor s svojo ekipo ni trudil, ni posku?al prese?i populisti?na dejanja in s tem sam sebe dat v nehvale?en polo?aj, ni posku?al delat v dobro vseh nas, da bi slovenija ?e vedno ostala nekje socialna dr?ava in da bi nam ?lo bolje, ta la?e in manipulira kot je dolg in ?irok ter je v slu?bi tistih, ki so se tri leta z raznoraznimi interpelacijami, referendumi, metanji pole pod noge trudili zru?iti vlado. Ni? jim ni bilo pod ?astjo, ni jih zanimalo koliko ?kode so povzro?ili z nesprejetjem ukrepov, koliko denarja smo vsi zaradi tega izgubili zaradi padcev bonitetnih ocen.

 

Vidi? to je ta razlika ali ima? na oblasti nekoga, ki ?eli, da bi imeli bolj?i jutri, pri tem narediti tudi kaj kratkoro?no nepopularnega in tvegati nizko podpora in tistim, ki jih zanima samo to, da bi se ?imprej dokopali oblasti pa naj to slovenijo stane kolikor pa? ho?e.

 

Zato pri vsakem z vsaj malo splo?ne razgledanosti ni te?ko dati glas podpore tudi Pahorju in verjemi ?ez ?as se bo ?ele videlo da so taki imeli celo prav.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gustav, sem kar v dokaj?nji meri tvoj somi?ljenik, naj se pa? folk prilagodi prevladujo?i kulturi oz. posamezni dr?avi, ker druga?e bi jih jaz izoliral. In potem ?e v?asih v javnosti izjavijo, da si ne upajo govoriti svojega jezika. Ma lepo vas prosim, kaj ste s hru?ke padli, pa pristali direktno na glavo, ne me fakat! <_<:whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gustav, sem kar v dokaj?nji meri tvoj somi?ljenik, naj se pa? folk prilagodi prevladujo?i kulturi oz. posamezni dr?avi, ker druga?e bi jih jaz izoliral. In potem ?e v?asih v javnosti izjavijo, da si ne upajo govoriti svojega jezika. Ma lepo vas prosim, kaj ste s hru?ke padli, pa pristali direktno na glavo, ne me fakat! <_<:whatever:

 

Definiraj "prilagodi"...

Kristjani niso prevladujo?a kultura. Ni? bolj kot ateisti. Pa se jim ateisti prilagajamo. ker nismo tok zabiti.

Vsako jutro celo gimnazijo sem ob 6ih zjutraj poslu?al zvonjenje... Pa bi mi blo ?ist isti kurac a bi klicali alaha al kli?ejo jehovo.

imo je vera stvar posameznika ki jo more izvajat za ?tirimi stenami. bilokera. a.k.a. "PUSTI NAS PRI MIRU".

 

vseeno nimam ni? proti đamiji KER, ?e majo kristjani lahko toliko zgradb, katera zame nimajo pomena, lahko imajo tudi oni. ?e se kon?a tam. ?e lahko imajo hokejisti, nogometa?i, glasbeniki in nevem ?e kdo svoje dvorane, ne vem zakaj ne morejo met ?e muslimani ene.

al pa nej rentajo cerkve. sej jih je zadost.

 

Ampak vse to ne bi smelo met z javnim ?ivljenjem NOBENE VEZE.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Govorim ko mali Ćifurin tok glasno ?preha svoj jezik, da je zadeva totalno neznosna, pa se "ven me?e" itd.! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mnja.

?e sem ?ist po?ten, ko sem hodil v ?olo pred dvema letoma (bil sm v razredu s tremi hrvati in enim srbom) nih?e od njih ni zategval tako kot zategujejo teli mali ?efur?i?i pa stari bosanci tle v beznci 2 bloka stran od mene...

Men gre tut na kurac. Pa na kurac mi gre turbo folk. Sam mi gre slo narodnozabavna tud.

 

Samo se je malo za vpra?at kaj delamo slovenci da SLOVENCI tok silijo jugo kulturo gojit.

Po drugi strani pa, prej si mel zahovdrane kmete zdej ma? pa neko kombinacijo hillbillyja in ?efurja.

 

pomoje je ustrezna nomenklatura "Podalpski ?efur" s trdim ?jem.

 

Treba je priznat da to velik bolj ka?e na dru?beno razslojenost kot na globalni fenomen. Manj izobra?eni, slab?e vzgojeni, po mo?nosti zlorabljeni (magari s ?ako al pa kurcem) in po naravi agresivnej?i se pa? poslu?ujejo bolj gorkega jezika ju?nih bratov. Ne vem. Bolj je so?en. he he he. Klejemo vsi po ?efursko

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem - mislim da se na?i "tamali" ?elijo prilagodit "mo?nej?emu" se pravi tistemu ki je fizi?no bolj nasilen, itd. Pa ne mi zdej govorit kok je katerih pri kaznivih dejanjih, ki sem neki cajta delal na Kazenskem oddelku Okro?nega sod. v LJ (recimo da sem bil prisoten pri vsaj nekaj 100 kazenskih spisih, kar je precej lepo vzor?enje za tole mojo analizo), pa vam iz prve roke, povem da je bilo enih 90, tadrugih pa 10%, medtem ko odstotek prebivalstva na?e kraljevine je pa lih kontra! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah. sej to ma v veliki meri tut z dru?benimi sloji opravit. "tadrugi" na?eloma niso lih iz vi?je izobra?enih slojev in intelektualnih genov. So le pri?lit delat v SLO, malo jih je v slo pri?lo razvijat akademsko kariero.

posplo?evanje je kurba, bi bila pa zanimiva raziskovalna iz sociologije.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gustav, sem kar v dokaj?nji meri tvoj somi?ljenik, naj se pa? folk prilagodi prevladujo?i kulturi oz. posamezni dr?avi, ker druga?e bi jih jaz izoliral. In potem ?e v?asih v javnosti izjavijo, da si ne upajo govoriti svojega jezika. Ma lepo vas prosim, kaj ste s hru?ke padli, pa pristali direktno na glavo, ne me fakat! <_<:whatever:

 

O bog in ti dela? v sodstvu ?e prav razumem kot nek nepristranski faktor. jaoj.

Evo en link do vzornika in ?e enega somi?ljenika:

http://sl.wikipedia.org/wiki/Anders_Behring_Breivik

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.