Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Zdej pa mam par vpra?anja za vas na drugi strani Trojan:

Glede, da je bil na? del Slovenije proti Zokiju in to zelo o?itno ali rabim od sedaj naprej, ?e pridem k vam v LJ na obisk potni list, ker neki sem sli?u, da so pri nas ?e novi potni listi, Republika ?tajerska?

Pa kolkor sem sli?u, velja za tiste mlaj?e, da naj bi se obvezno mogli cirilico u?it, ker bo to po novem uradna pisava, tak da to bo ?e zanimiv, pa baje ?e vse tipkovnice se bojo zamenjale zato.

Matr kam smo pri?li, da nam zopet vladajo ludje, ki so bli glavni krivci za razpada SFRJ, komi smo se jih zmebil ?e nam spet vladajo. :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mamile delajo zakon plese!!! :P

 

Heh, kaj ma pa pol Zoki - jebivetre al kaj :hohoho:

 

Zoki ima svoje łjudi. :P

 

Zdej pa mam par vpra?anja za vas na drugi strani Trojan:

Glede, da je bil na? del Slovenije proti Zokiju in to zelo o?itno ali rabim od sedaj naprej, ?e pridem k vam v LJ na obisk potni list, ker neki sem sli?u, da so pri nas ?e novi potni listi, Republika ?tajerska?

Pa kolkor sem sli?u, velja za tiste mlaj?e, da naj bi se obvezno mogli cirilico u?it, ker bo to po novem uradna pisava, tak da to bo ?e zanimiv, pa baje ?e vse tipkovnice se bojo zamenjale zato.

Matr kam smo pri?li, da nam zopet vladajo ludje, ki so bli glavni krivci za razpada SFRJ, komi smo se jih zmebil ?e nam spet vladajo. :vskalo:

 

Dajte ljudje, ne pretiravajte...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem v ?em je problem glede ?tajerske, saj je mnogo ljudi tudi iz tisega konca volilo zanj...res pa da dost ?tajercev dra?i s tak?nimi in druga?nimi zadevami, sploh MB ?upan je bil glasen in s tem tudi ljudje okoli njega, tako da ne vem kaj ima ?e on proti LJ in ?tadionu ipd., sam pa ni sposoben speljati tistih iger (univerzijada al kaj je ?e), in samo ?aka da bo denar kapnil, ja ne bo, ker tudi v LJ ni, in vsi se bunijo kolk pufov, a Sto?ice so letos imele ?e skoraj 900.000 obiskovalcev...no in tako se denar nosi :bravo:

Druga?e pa kot berem drugje, ?e bi na Trojanah zid naredil, bi ?tajerska postala drugi Vzhodni Berlin....se prav, da slab? skor nebi moral bit.

Glede preteklosti SFRJ ipd., pa ni za posplo?evati, saj tudi marsikateri ?istokrvni Slovenec ni ?isto ?ist glede vojnih zadev ipd., ampak to ne more? posplo?evat na folk....norci so pa itak vsepovsod. Tudi Japonci niso bili nedol?ni pa vozi? Japonski avto, poglej kaj so Nemci naredili 70+ let nazaj pa marsikdo ?ivi za svojega golfa, opla ipd. tako da ne moremo se iti tako....res ne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mamile delajo zakon plese!!! :P

Zoki ima svoje łjudi. :P

Dajte ljudje, ne pretiravajte...

 

Symon ni ne pretiravam, sem sli?u, da od kar je bil Zoki LJ ?upan, so v LJ osnovnih ?olah kot izbirni jezik uvedli srbski jezik in je bil ?e napol obvezen, to pa za sabo potegne tud cirilico. Tako, da ima? slu?ajno otroke v ?ol, da lahk zanika?, kolkor ven ravn ne, al me misli? presenetit.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede preteklosti SFRJ ipd., pa ni za posplo?evati, saj tudi marsikateri ?istokrvni Slovenec ni ?isto ?ist glede vojnih zadev ipd., ampak to ne more? posplo?evat na folk....norci so pa itak vsepovsod. Tudi Japonci niso bili nedol?ni pa vozi? Japonski avto, poglej kaj so Nemci naredili 70+ let nazaj pa marsikdo ?ivi za svojega golfa, opla ipd. tako da ne moremo se iti tako....res ne.

 

To je beseda!

 

 

Kar se pa ?tajerske ti?e pa ne jamrat ko boste za vize fehtali, da boste lahko delali v Sloveniji in, ?e bojo kolone na Trojanah. :harhar: OK dost heca.

 

Glede srb??ine ja, nekaj je pisalo o tem v ?asopisih, ampak ker nisem iz LJ nimam nobenih informacij iz prve roke. Za cirilico pa ni bojazni, vraga saj ni dobil 100% podporo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem no, ampak pomoje ?upan nekega mesta ne more odlo?ati kateri jezik se bodo v ?oli u?ili....to je tako kot bi nekje na kmetih ?upan rekel da se bodo v ?olah u?ili molst krave.

 

Grega ?ivi? v zmoti, program v O? je delno tudi v rokah ob?in, ki jih financirajo in izbirne predmete lahko dolo?ajo ?ole same ali pa na predlog ob?ine, ker pa? so ravnatelji pol dostikrat nastavljeni po politi?ni opciji.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam nekaj bo na tem - Kamnik ima sedaj zupana, ki je v sole dal stand up komiko :)

Sam JG poglej - lep primer :):)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je beseda!

Kar se pa ?tajerske ti?e pa ne jamrat ko boste za vize fehtali, da boste lahko delali v Sloveniji in, ?e bojo kolone na Trojanah. :harhar: OK dost heca.

 

Glede srb??ine ja, nekaj je pisalo o tem v ?asopisih, ampak ker nisem iz LJ nimam nobenih informacij iz prve roke. Za cirilico pa ni bojazni, vraga saj ni dobil 100% podporo.

 

Symon za nobene vize ne bomo fehtal ni bojazni. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz sem v O? imel cirilico. pa sem kukrtolk ok izpadu. :closedeyes:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Symon ni ne pretiravam, sem sli?u, da od kar je bil Zoki LJ ?upan, so v LJ osnovnih ?olah kot izbirni jezik uvedli srbski jezik in je bil ?e napol obvezen, to pa za sabo potegne tud cirilico. Tako, da ima? slu?ajno otroke v ?ol, da lahk zanika?, kolkor ven ravn ne, al me misli? presenetit.

 

Ne vem, sem ucil nedavno na eni (studentsko)i, punca na drugih dveh in se nisem tega zasledil.

So pa sole napram velenjskim na malo visjem nivoju :/

 

Vid res ni treba pretiravat, kriza je, interes imamo vsi trenutno isti.

 

To kar si ti napisal je ekvivalentno temu da bi v primeru izvolitve sds+nsi imeli v solah verouk.

Je pa vec jezikov se vedno bolje :P men je prav zal da ne znam bolje hrvasko oz. srbsko. Obvezno pa nikakor ne sme bit ane. S tem da je na izbiro pa ne vidim problema; ce je lahko ruscina, ita,latinsko, spansko itd

 

Zdj; ne mi rect da podpiras verouk v solah

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To kar si ti napisal je ekvivalentno temu da bi v primeru izvolitve sds+nsi imeli v solah verouk.

Ali pa ?e huje, obvezen jezik dalejn??ina :hudicek:

 

Ko smo ?e pri jezikovnih zadevah, najve?ji absurd je, da velik del najbolj zagrizenih slovenskih nacionalistov ne obvlada svojega materinega jezika. :vskalo:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Symon ni ne pretiravam, sem sli?u, da od kar je bil Zoki LJ ?upan, so v LJ osnovnih ?olah kot izbirni jezik uvedli srbski jezik in je bil ?e napol obvezen, to pa za sabo potegne tud cirilico. Tako, da ima? slu?ajno otroke v ?ol, da lahk zanika?, kolkor ven ravn ne, al me misli? presenetit.

 

U are sick. No pa ?e bo? nehal nabijat nema toga na Ljubljana?koj ?koli. Edin ?e so ravn zdele uvedl,ko sem jaz starej?o prepisal v Medvode. Je pa v eni ljubljanski O? srb??ina kot izbirni jezik na voljo v 7 razredu(vsaj google pravi tako :blush: ), Sam spet: je izbirni in je kao napol obvezen. To je kot da jaz napi?em si normalen sam si skor psiho. Pa spet:To za sabo potegne cirilico. Ko se gre? ru??ino u?it to isto potegne za sabo, ko ?tudira? gr??ino ?al ne gre mimo alfe ane, da pismenk od Kitajcev in Japoncev niti ne omenjamo...

 

Mislim, so razlike med desnico in sredino (upam da smo ?e parkrat uspe?no zagovarjal da levice pravzaprav ni ve?) sam ko za?nete nebuloze prodajat. Svobodne volitve so cca 22 let. ?e dober da sploh Slovenija obstaja, ker razen 4 let JJ, prve vlade Demosa 3 leta in pol leta Bajuka je ves ?as kombinacija sredine in razli?nih strank. Pa je ?e vedno ve? ali manj OK.

 

Ampak ker je to ?e KRNEKI:

 

 

Ker JJ ni bil izvoljen, bo ljubljansko kotlino potopila divja voda, kuga bo pusto?ila, napovedan je pojav orkanov med ?marno goro in ?kofljico. Beware of signs...

Kako ?e prav Gargamel: ?e ?al vam bo :punk:

 

 

Tudi jaz sem v O? imel cirilico. pa sem kukrtolk ok izpadu. :closedeyes:

 

Ma ti si orng OK. ?e bi znal pismenke japanske bi nam lahk pa dele kar direkt z Japana naro?u, tko da ?e ma? preve? cajta en schnel kurs :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Symon ni ne pretiravam, sem sli?u, da od kar je bil Zoki LJ ?upan, so v LJ osnovnih ?olah kot izbirni jezik uvedli srbski jezik in je bil ?e napol obvezen, to pa za sabo potegne tud cirilico. Tako, da ima? slu?ajno otroke v ?ol, da lahk zanika?, kolkor ven ravn ne, al me misli? presenetit.

 

tle se vse kon?a zame

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, sem ucil nedavno na eni (studentsko)i, punca na drugih dveh in se nisem tega zasledil.

So pa sole napram velenjskim na malo visjem nivoju :/

 

Vid res ni treba pretiravat, kriza je, interes imamo vsi trenutno isti.

 

To kar si ti napisal je ekvivalentno temu da bi v primeru izvolitve sds+nsi imeli v solah verouk.

Je pa vec jezikov se vedno bolje :P men je prav zal da ne znam bolje hrvasko oz. srbsko. Obvezno pa nikakor ne sme bit ane. S tem da je na izbiro pa ne vidim problema; ce je lahko ruscina, ita,latinsko, spansko itd

 

Zdj; ne mi rect da podpiras verouk v solah

 

Ploki primerjava SDS in verouk, z Zokijem in cirilico ni ni? ekvivalentna, ker SDS je ?e bil 4 leta na oblasti in tega ni storil, Zoki pa to izvaja ?e v LJ po osnovnih ?olah in to so dejstva. Drugo kar trdi?, da so ?ole v LJ na vi?jem nivoju od Velenja, to je ?e pa ?alitev, ki sploh ne dr?i in ali ti sploh ve? koliko vplivnih ljudi dela v LJ in so hodili v ?olo v Velenju in so sedaj na pomembnih funkcijah v dr?avi in ?e kje drugje, tako da ta tvoja primerjava sploh ni namestu, program v vseh ?olah je v osnovi enak in na koncu se na vseh ?olah v dr?avi zahteva od u?encev enak zaklju?ni izpit, ki pa je predpisan s strani dr?ave, tako da ne kvasi neumnosti, ?e ne ve? vsega in so to samo tvoje domneve, brez kakr?nih koli dokazov.

Ne ne podpiran verouka v ?olah, kot si to ti razlaga?, ?e pa bi ?e naj bil pa nimam ni? proti, ?e je kot izbirni predmedt, sem pa proti temu, da bi bil obvezen, ker potem lahko vsak sam odlo?a ali ga bo imel ali ne.

 

tle se vse kon?a zame

 

Ja Jures, sem prebral, ?e je zate bol?e, ker se je to javno pisalo tudi na internetu, samo pa? eni tega ne?elite sli?at in prebrat o?itno, ker ljubite Zokija, ki je pokradu, ?e toliko, da ?e sam ne ve koliko ima premo?enja, kar se je zelo o?itno izkazalo med predvolilno kampanjo.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?emu si tako nastrojen proti "izbirnemu" srbskemu jeziku na _eni_ ?oli?

?e ne dela? v izobra?evanju me ne obto?uj da kvasim neumnosti. Preblizu sm izobra?evalnemu sistemu in kadru (?eprav se ga profesionalno izogibam) da mi ne bi bilo kristalno jasno kako izgleda.

Sem tudi v stalnem kontaktu z eno osnovno ?olo v velenju in dvema osnovno?olcema iz dveh razli?nih ?ol. Uspe?nima osnovno?olcema.

 

Vem kak?en je nivo in odnos kadra TU in kak?en je v Ljubljani. Sej bistvene razlike ni, samo razmerje razgledani:zaplankani se porazdeli malo v eno in malo v drugo smer.

 

Zoki ni ni? uzakonil, ?e je dal izbirno, je pa? dal izbirno, in edini vir trdi da je to na eni ?oli. Jaz osebno ne poznam nobene, tako da ostanemo na eni.

Po drugi strani ima? X ?tevilo ?kofijskih gimnazij kjer je obvezna latin??ina, angle??ina pa ne, in kjer molijo med poukom. To sicer nikogar ne moti. <_<

 

Verjemi, ?e bi uvedli srb??ino kot obvezen predmet bi bilo 50% slovencev "up in arms", vklju?no z mano. ?e je ponujen kot izbirni me pa niti pribli?no ne moti. ?e je lahko nogomet ocenjen in enakovreden nem??ini, je lahko tudi srb??ina. Saj je lep jezik.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ploki primerjava SDS in verouk, z Zokijem in cirilico ni ni? ekvivalentna, ker SDS je ?e bil 4 leta na oblasti in tega ni storil, Zoki pa to izvaja ?e v LJ po osnovnih ?olah in to so dejstva. Drugo kar trdi?, da so ?ole v LJ na vi?jem nivoju od Velenja, to je ?e pa ?alitev, ki sploh ne dr?i in ali ti sploh ve? koliko vplivnih ljudi dela v LJ in so hodili v ?olo v Velenju in so sedaj na pomembnih funkcijah v dr?avi in ?e kje drugje, tako da ta tvoja primerjava sploh ni namestu, program v vseh ?olah je v osnovi enak in na koncu se na vseh ?olah v dr?avi zahteva od u?encev enak zaklju?ni izpit, ki pa je predpisan s strani dr?ave, tako da ne kvasi neumnosti, ?e ne ve? vsega in so to samo tvoje domneve, brez kakr?nih koli dokazov.

Ne ne podpiran verouka v ?olah, kot si to ti razlaga?, ?e pa bi ?e naj bil pa nimam ni? proti, ?e je kot izbirni predmedt, sem pa proti temu, da bi bil obvezen, ker potem lahko vsak sam odlo?a ali ga bo imel ali ne.

Ja Jures, sem prebral, ?e je zate bol?e, ker se je to javno pisalo tudi na internetu, samo pa? eni tega ne?elite sli?at in prebrat o?itno, ker ljubite Zokija, ki je pokradu, ?e toliko, da ?e sam ne ve koliko ima premo?enja, kar se je zelo o?itno izkazalo med predvolilno kampanjo.

 

Ga ne ljubim

tvoje obto?be = prosim dokaze

 

pika

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma? pa na par izbranih ?olah v Ljubljani v 7 in 8 razredu verstvo in etiko kot izbirni predmet.

 

 

Sem PA SLI?U :vskalo: da je to hotu JJ narest za obvezen verouk pa s kri?i pa zastavo Vatikana bi mogu hodt na predavanja :harhar:

 

Mislm teb ?lovek nekaj argumentirano napi?e pa ?e kar nabija?. Lahko ti navedem na katero O? je hodila starej?a, sam je brez veze ker je Zoki ukazal da morjo to zakumflirat urnike ,pa ni dostopen spisek na netu.

Domnevam da otrok nima? ker jih tkole vle?e? not kjer jinm sploh ni mesto.

 

Bom zaklju?u debato v aktualni dogodkih s tabo in se strinjam da od sedaj naprej bo uradni jezik srbski, pridru?il se bomo srbiji izstopili bomo iz EU pla?ilno sredstvo bo dinar zoki je pa antikrist oz Đavo po novem.

 

MИP (prevedite si za trening) :ljubezen:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po besedah slovenskega predsednika imamo dobre razloge, da okrepimo mo?nosti za pouk srbskega jezika na slovenskih ?olah

 

Za srbske manj?ine!

http://24ur.com/novice/slovenija/srbska-de...-sloveniji.html

 

http://www.ambasadasrbije.si/ambasada/novi...in_kulture.html

organizira ?olo srbskega jezika za vse osnovno?olce, ki bi si ?eleli nau?iti srbski jezik in spoznati srbsko kulturo

 

Moj bratranec je pomo?nik ravnatelja na Ketteju, sestri?na prfoksa na Jakopi?a, ko jih vpra?am zato se samo zare?ita, ker vesta da so to pravljice, ki jih nekdo ho?e namenoma vplesti za politi?ne namene, obenem pa oba dodajata da to ne bi bilo neumno kot izbirni predmet - saj bo ?e kako hudo potrebno za na? razvoj izven SLO.

 

Najbolje da se zaplankamo kot ameri?ani in so vsi ostali teroristi...

 

?e mate predsodek do njega, ok, ampak da pa take ven me?ete in ?loveku sploh ne date ?anse - pol pa ne vem, nam ni pomo?i.

 

PS ?e enkrat - nisem ga volil!!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ga ne ljubim

tvoje obto?be = prosim dokaze

 

pika

 

No jures, ti je ?e Ploki, v njegovem zadnjem postu priznal, da je na vsaj eni O? v LJ srpki jezik kot izbirni predmet res uveden, in pisalo je da se ga baje u?i 50% u?encev, je pa to od vladavine Zokija v LJ, prej tega ni bilo in to so dejstva. Ga pa podpira?, tako ga zagovrja?, malo raje preberi kaj pi?e?.

Meni se Jures in Ploki zdi sramota, da se u?i kot obvezni izbirni jezik, jezik ljudi, ki so nam leta 1991 hoteli vzeti na?o inditeto in so napadli na?o dr?avo.Poleg tega pa srb??ina ni niti uradni jezik v Sloveniji, vsaj zaenkrat ?e ne in ni niti svetovni jezik, tako da ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No jures, ti je ?e Ploki, v njegovem zadnjem postu priznal, da je na vsaj eni O? v LJ srpki jezik kot izbirni predmet res uveden, in pisalo je da se ga baje u?i 50% u?encev, je pa to od vladavine Zokija v LJ, prej tega ni bilo in to so dejstva. Ga pa podpira?, tako ga zagovrja?, malo raje preberi kaj pi?e?.

Meni se Jures in Ploki zdi sramota, da se u?i kot obvezni izbirni jezik, jezik ljudi, ki so nam leta 1991 hoteli vzeti na?o inditeto in so napadli na?o dr?avo.Poleg tega pa srb??ina ni niti uradni jezik v Sloveniji, vsaj zaenkrat ?e ne in ni niti svetovni jezik, tako da ...

 

?e enkrat gre za izbirni predmet v ?oli, ki podpira srbsko manj?ino. Kaj je narobe s tem???????? Resno kaj je narobe? Vsi pedagogi to podpirajo, enako imamo za francoze (imajo celo francosko ?olo!), enako za italijane....

 

A treba je jankovi?a vplest, ker o?itno imajo nekateri slovenci sedaj surlo do japonske...ne morem verjet....

 

Zakaj ga podpiram - ker mu najprej dam mo?nost preden ga bom pljuval.

Pa ?e nekaj obvezni izbirni predmeti so vedno 2-3 ne samo srb??ina, naj ti povem da ima O? mi?a kranjca nem??ino in ruski jezik!!!!!!!

Po moje je Putin Pahorja prepri?al v to

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po besedah slovenskega predsednika imamo dobre razloge, da okrepimo mo?nosti za pouk srbskega jezika na slovenskih ?olah

 

Za srbske manj?ine!

http://24ur.com/novice/slovenija/srbska-de...-sloveniji.html

 

http://www.ambasadasrbije.si/ambasada/novi...in_kulture.html

organizira ?olo srbskega jezika za vse osnovno?olce, ki bi si ?eleli nau?iti srbski jezik in spoznati srbsko kulturo

 

Moj bratranec je pomo?nik ravnatelja na Ketteju, sestri?na prfoksa na Jakopi?a, ko jih vpra?am zato se samo zare?ita, ker vesta da so to pravljice, ki jih nekdo ho?e namenoma vplesti za politi?ne namene, obenem pa oba dodajata da to ne bi bilo neumno kot izbirni predmet - saj bo ?e kako hudo potrebno za na? razvoj izven SLO.

 

Najbolje da se zaplankamo kot ameri?ani in so vsi ostali teroristi...

 

?e mate predsodek do njega, ok, ampak da pa take ven me?ete in ?loveku sploh ne date ?anse - pol pa ne vem, nam ni pomo?i.

 

PS ?e enkrat - nisem ga volil!!!

 

Jures, ?e je zate Turk predsednik vseh nas OK, mene naj raje nepredstavlja, dokler bo govoril o drugorazrednih temah, kot je to ?e po?el in ta Turek zelo o?itno podpira Zokija in ?aluje za komunizmom. Pa Jures zakaj smo leta 1991 borili? Menda ja ne zato, da nam bodo sedaj prav ti, ki so nas napadali zavladali s pomo?jo njihovih hlapcev, saj ni ?uda da je ?e Canakr rekel, da smo Slovenci narod hlapcev in ene to ne bo nikoli izo?ilo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

samo da dodam srb??ina ni obvezni ampak izbirni.

 

Pa da ti ?e eno dejstvo podam:

http://www.mss.gov.si/fileadmin/mss.gov.si...ni/Srbscina.pdf

 

Va?i predobri SDSovci so podpisani na koncu.....(Milan Zver), po moje je res Jankovi? ta glaven povsod

 

Jures, ?e je zate Turk predsednik vseh nas OK, mene naj raje nepredstavlja, dokler bo govoril o drugorazrednih temah, kot je to ?e po?el in ta Turek zelo o?itno podpira Zokija in ?aluje za komunizmom. Pa Jures zakaj smo leta 1991 borili? Menda ja ne zato, da nam bodo sedaj prav ti, ki so nas napadali zavladali s pomo?jo njihovih hlapcev, saj ni ?uda da je ?e Canakr rekel, da smo Slovenci narod hlapcev in ene to ne bo nikoli izo?ilo.

 

Ok Vid007 - sedaj si se pa popolnoma izpostavil kot totalni homofob - Turek, Srbi????

 

To je bolano.....res bolano....

 

ne nisem, to je mokster napisal. :)

a ti ve? kaj je OBVEZNI IZBIRNI in kaj je IZBIRNI?

Me?a? hru?ke pa jabolka pa ?e malo salame zravn.

?pan??ina tut ni svetovni jezik. Latin??ina je mrtev jezik.

Nogomet... sploh ne bom komentiru.

 

Pa saj to sem napisal, izbirni je pa na koncu je podpisan Zver....ampak ne ne-slovenci so pa? krivi za vse....oz. morajo biti....

 

Jaz samo dejstva popam, medtem ko drugi nabijajo iz osebnega sovra?tva.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Real Madrid v zaostanku proti Bayernu.
    • Za v Bruselj more znat angleško 😀 Great night, pa take fore 🙂
    • Mene pa zanima,kako bo Murgelski palček ptiča odstrelil,in katero lutko bo spet našel...bomo hitro videli eno novo stranko z medom in mlekom...folk pa ovce....   Ma zakaj nima palcek jajca,in ustanovi nazaj komunistično partijo...oz. stranko...kaj ga je sram samega sebe...   Hmmm🤔...je očitno res bila za sram ga biti....vprašanje za kake krvave svinjarije on še ve,pa da se nan niti ne sanja...   Zelo zanimivo tudi za levake...in za mlade,ki tiste case niso doživeli. Še čudno,da ga še niso ubili.    
    • Fiksna obr.mera je fiksna, nima veze inflacija, itd...dejstvo je da jih ponujajo samo do določene vsote (tam cca.5let nazaj tudi za visoke zneske, ker imele itak banke preveč denarja/dobička), zdaj do politiko spremenili (res da tudi že nekaj čada ne spremljam, ker imam fix in me ne zanima več)..... Variabilna je pa odvisna od euribor in pribitka, ki ti ga dajo.(in ne od inflacije, ki pa seveda vpliva na rast/padec euribor)...in dokler je bil po krizi 2008 euribor 0 oz.negativen je bilo to vse ok....ko je bilo pa konec ene od mnogih/katere koli ze kriz je pa euribor raste in to seveda zelo vpliva na variabilo (in tega se folk tudi ne zaveda, ker kar misli da bo to nespremenjeno naslednjih 20.let ko vzamejo preveč kredita).....
    • Se že čuti, da se volitve bližajo 🤔 Samo evropske so na programu, da ne boste kaj zamešali pa JJ poslal v Bruselj.... 🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.