Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Se deloma strinjam s teboj, ampak vseeno je v?asih zame?al kak?no ?treno, je pa bil govorec brez primere, hehe. :bravo:

 

Absolutno, on in Erjavec sta poskrbela za smeh v parlamentu. :bravo: ?al pa rabimo dobre voditelje in ne klovne. Jaz sem se ?e sprijaznil z rezultatom en mesec nazaj. Danes je sonce ravno tako pri?lo iz vzhoda tako, da ni take panike kot nekateri dramatizirajo. Kar bo pa? bo.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kalimero je pa zgubil ?e tisti miliprocent pri meni, ko v prvem govoru ?e napoveduje nove pred?asne volitve....pa dobr ?lovek je izgubil ne samo volitve ampak ?e zdavnaj stik z realnostjo - ?e ne voli? (zmaga) SS bo svet ?e slab?i...

 

 

LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLoooser

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ?e ni bila izjava na soo?enjih primerna, ko so ga spra?evali kaj bi on druga?e pokojninsko zastavil, glede na to da so jo Pahorju blokirali, in je rekel po?akajte na odgovor po volitvah. ...se pravi mu je bil ?e od samega ?tarta cilj sesuti Pahorja in zmagati, tako da mu ni niti malo za dobro Slovenije in to kar govori, sploh pa da sedaj butne da bodo ponovno pred?asne volitve (od zmage SD-ja so se pripravljali na udarec nazaj)....se pravi se ?e ve kaj nas ?aka v parlamentu, iste scene kot jih je Pahorju delal, upam da bodo ostale stranke bolj treznih glav...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predlagam da nardimo Stranko MAZDA?I SLOVENIJE, in gremo v parlament, ?e ima lahko vsak idijot svojo stranko jo pa imejmo ?e mi.

Kakor se jez spoznam sploh ni tak problem to spelta, ve na?i zafu... kuri.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Presene?en (koji klinac vse te ankete, ki falijo BISTVO), sicer pa nisem posebej nesre?en. Zmagovalcu potrebno ?estitat in mu za?elet naj ima barka mirno morje! :bravo::punk:

 

Zdej pa upam da ?im prej za?nejo delat, pa da se poka?ejo kak?ni rezultati ker le s tem bojo dobili pike pri folku, ni to Mercator, kjer jih dobi vsak! :D

 

ful je simple. ?ist demografsko, ve?ino so jih delali po stacionarcih. KDO uporablja stacinoarce? KDAJ so klicali?

Jaz ne poznam nikogar svojih let ki bi uporabljal stacionarni telefon. :)

 

 

Men je itak naj?e??e kak hinavc je... ?e takoj ob za?etku.

Trdil je da ne sestavlja koalicije pred koncem volitev, ko so ga spra?evali ?e bi bil s tem in onim, zraven je pa paradiral z NSi in SLS na veliko in po drugi strani govoril kako je prihodnost v "pomladnih" strankah...

potem je govoril o dialogu in sodelovanju, nato pa praznoval pred?asne volitve, in ?e jasno vnaprej napovedal da bo spet samo blokiral in delal zdraho.

 

Krneki. Sore loser, totalno. :whatever::vskalo:

 

hvala bogu (lol) da ni bil izvoljen.

 

In ?e gleda? realno; je bila mo?nost dveh diktatorjev; jankovi?a ali jan?e, ampak razlika je bila v koaliciji, jan?a bi bil v koaliciji z ?erjavom (ma ok) in Ljudmilo... ki ne ve kaj govori. Pa ?e katolik je :vskalo:

raje vidim v vladni koaliciji pahorja in viranta.

Virant je itak moj favorit bil letos, pahor je pa ostal zvest na?elom, pa ?e s?istla se je njegova stranka in levi jan?a in senica sta ga zapustila. :jupiii: Ker v osnovi, pahorju afer in mu?k za o?itat ni. pa na trdi si je moral zrast hrbtenico.

Vpra?anje kako dale? bo ?el zoki, ker ?e se bo raje prodal SLS+Desus namesto SD... Kaj pa vem.

 

Lahko je pa pizda pa res pusti zunaj samo pomladne :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je totalno ?koda tudi za Viranta (sem mislil da bo prejel ve? glasov), ?eprav mi je naziv njegove stranke totalno beden! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predlagam da nardimo Stranko MAZDA?I SLOVENIJE, in gremo v parlament, ?e ima lahko vsak idijot svojo stranko jo pa imejmo ?e mi.

Kakor se jez spoznam sploh ni tak problem to spelta, ve na?i zafu... kuri.

 

Ustanovitveni kongres s ?evapi! :vesel:.

Da dodam ?e k volitvam, najraje bi pa pred zid dal tiste slovence, ki so stalno glasni a voli??a v?eraj niso videli, ?e? ja kaj bo pa ?e grem....jaz vsakega najprej vpra?am, a si volil...NE, ja pol pa STFU!

 

Druga?e pa volitve so mimo, sedaj pa el classico :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem, kljub "porazu" vesel da je le mimo ta rompompom, k je blo res tuma? vse skupaj in mi je ?e total presedalo! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam da sta levi jan?a pa senica ven iz parlamenta :mi pijemoo:

 

Nazdravje! Zlasti GG ne bom preve? pogre?al! :mi pijemoo: :vino::punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S tem verjetno misli? JJ-ja - proti njem te?ejo sodni postopki tako kot proti Berlusconiju.

 

Sej sem lepo napisal, da bodo proti Jankoviću & sinovom pa ?ez 4 leta, ?e ne bodo na naslednjih volitvah slovence spet ?ejne peljali ?ez vodo...

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tkole, nad temi volitvami sem popolnoma razo?aran.

 

1.) ker jih sploh ni rablo bit

2.) ker imamo ve? strank kolikor je volivcev

3.) ker bo potrebno spet koalicijo delat iz n-tih strank, kjer bo vsak izisljeval po svoje.

4.) ker se je po enem ?ude?i spet tista ?istunska NSi v prelament privlekla.

 

 

Pozitivno pa je:

 

1.) da ni zmagal JJ

2.) da je ven odletel hujska? Jelin?i?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tkole, nad temi volitvami sem popolnoma razo?aran.

 

1.) ker jih sploh ni rablo bit

2.) ker imamo ve? strank kolikor je volivcev

3.) ker bo potrebno spet koalicijo delat iz n-tih strank, kjer bo vsak izisljeval po svoje.

4.) ker se je po enem ?ude?i spet tista ?istunska NSi v prelament privlekla.

Pozitivno pa je:

 

1.) da ni zmagal JJ

2.) da je ven odletel hujska? Jelin?i?

 

V bistvu se popolnoma strinjam s teboj. Razen v 3. to?ki, ?al smo tako razdvojeni, da druga?e ne more biti. Da bi le neka stranka dobila ?ez 50% je trenutno utopija, po drugi strani, ?e zmaga izklju?no ena stranka pa to ni nujno dobro. Ajde, ena oblast je OK, ker se da kaj narediti (?e so ?e sposobni je to sploh super), slabo pa ker lahko nemoteno delajo tudi bedarije. Osebno menim, da tudi monarhija ni nujno slaba dokler so vladarji dovolj izobra?eni in razgledani (nekateri avstroogarski vladarji), da ne pride na oblast kak Ludvik Bavarski. :vskalo: Pri koaliciji iz le ene stranke je pa popolnoma isto.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ne mislim, da bo dobili eni 50%, gre se za to,da bi imeli koalicijo iz 2-eh strank ne pa iz 4-ih.

 

Predhodna situacija, v kateri je GG vlekel marsikatero nit, ni bilo ravno prijetno za premjeja, se strinjam! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdej se bodo novi grafiti "Slovenija je Srbija" pojavli... <_<

 

Od Jan?istev seveda.

 

Slovenski polpismeni turbonacisti.

OH YEAH. Znajo slab?e slovensko kot jankovi? pa se tol?ejo po prsih...

(Ne mislim tebe theBill, da ne bo pomote. Govorim o slovenskih kmetavzih)

 

@Symon: ?e bi ena stranka dobila 50%, v tem primeru bi bil to jankovi? ali jan?a, bi imeli totalitarni re?im in spreminjanje ustave. Bojmo se tega iz obeh strani... Jan?a je katolik, jankovi? pa ?erif...

 

Js zagovarjam koalicijo ki bo vsebovala vsaj Viranta...

?e bo brez viranta je brezveze. :vskalo:

lahko ?e SLS da je balansirana.

 

Rezultat je tak kot je zaradi jan?e, ker se je igral negativno kampanjo in ker so se levi?arji ustra?li tako mo?nega rezultata ki je nevarno nakazoval na ve?ino.

 

 

Predhodna situacija, v kateri je GG vlekel marsikatero nit, ni bilo ravno prijetno za premjeja, se strinjam! :blush:

 

GG je govno od gnoja. Upam da nikol ve? ne bo v parlamentu. Pravi Levi Jan?a je. :whatever: nikol ga nism maral.

 

Ne vem kako zelo moramo slovecni STRADAT da si bomo pri?li gor da je situacija resna in da ni ?asa za ideolo?ke vojne. :vskalo:

Namesto da bi se jan?a povezal z virantom se je ?el neke ideolo?ke spletke s kr??ansko ljudsko stranko, pa negativno kampanjo proti jankovi?u kao kok mam on nepremi?nin.

 

Potem pa primerja? politi?no kariero pahorja in jan?e, ugotovi? da sta skoraj isto ?asa v politiki pa da ima Pahor 5 nepremi?nin manj, ?e ne ?teje? tega kar ima preko brata Rajka. :vskalo::vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glavo gor, malo zabrenkaj po strunah in bo takoj ve?ja morala! :danzoman::bravo:

 

Samo kaj,ko bodo sedaj brenkali isto muziko kot sem jo sedaj tri leta moral poslu?ati...samo bo sedaj imela mnogo mekih l-jev v besedilih pa ?uden melos. :aaaaa:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ne ve?, morda pa za?ne bodo?i mandatar govorit v kleni sloven??ini, s tem pa bo za zgled ?e vsem ostalim! :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Real Madrid v zaostanku proti Bayernu.
    • Za v Bruselj more znat angleško 😀 Great night, pa take fore 🙂
    • Mene pa zanima,kako bo Murgelski palček ptiča odstrelil,in katero lutko bo spet našel...bomo hitro videli eno novo stranko z medom in mlekom...folk pa ovce....   Ma zakaj nima palcek jajca,in ustanovi nazaj komunistično partijo...oz. stranko...kaj ga je sram samega sebe...   Hmmm🤔...je očitno res bila za sram ga biti....vprašanje za kake krvave svinjarije on še ve,pa da se nan niti ne sanja...   Zelo zanimivo tudi za levake...in za mlade,ki tiste case niso doživeli. Še čudno,da ga še niso ubili.    
    • Fiksna obr.mera je fiksna, nima veze inflacija, itd...dejstvo je da jih ponujajo samo do določene vsote (tam cca.5let nazaj tudi za visoke zneske, ker imele itak banke preveč denarja/dobička), zdaj do politiko spremenili (res da tudi že nekaj čada ne spremljam, ker imam fix in me ne zanima več)..... Variabilna je pa odvisna od euribor in pribitka, ki ti ga dajo.(in ne od inflacije, ki pa seveda vpliva na rast/padec euribor)...in dokler je bil po krizi 2008 euribor 0 oz.negativen je bilo to vse ok....ko je bilo pa konec ene od mnogih/katere koli ze kriz je pa euribor raste in to seveda zelo vpliva na variabilo (in tega se folk tudi ne zaveda, ker kar misli da bo to nespremenjeno naslednjih 20.let ko vzamejo preveč kredita).....
    • Se že čuti, da se volitve bližajo 🤔 Samo evropske so na programu, da ne boste kaj zamešali pa JJ poslal v Bruselj.... 🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.