Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

He he, kako so brcnili s to trenirko v temo, danes je u?itek poslu?ati Avdi?a kot 'trenirkarja' s poreklom...

 

?e SDS dobi na naslednjih volitvah, pred?asnimi ali rednimi ve? kot 15% grem jaz v Kappa naslednji? v Pariz...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

SDS v razkolu.

http://24ur.com/novice/volitve/kdo-volivce...o-obleceni.html

 

Turk:

Turk tako zatrjuje, da njegova prva trditev govori proti tezi, ki jo je razvil Majer. In sicer gre za tisto "tezo“, da so "Jankovića izvolili volivci (iz biv?ih jugoslovanskih republik) v trenirkah“. "Pa tudi ?e bi ga. So na?i sodr?avljani, imajo volilno pravico, volijo kogar ho?ejo in ?e se ob nedeljah dobro po?utijo v trenirkah, kaj potem? Zapis o na?ih sodr?avljanih in sosedih govori na na?in, ki na spletno stran stranke ne sodi,“

 

Gorenak:

Vidni ?lan stranke SDS Vinko Gorenak je na svojem blogu zapisal, da "Majerja vsaj osebno ne pozna"

--------

 

Vidni ?lan stranke ne pozna osebka ki si zaslu?i mesto na admin-only strani SDS?

hec.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sory Boss, ka resnica in dejstva bolijo Druga?e pa je ta na?in tvojim ljubim novinarjem zelo doma?.

O tem kdo koliko dela bi se dalo ?e kako razpravljat :D ker to da se ima? za nevem kako bogega vem ?e dolgo, skoz jamra? koliko dela?, zakaj pa ne i??e? druge slu?be, ?e si tako bogi in toliko dela?? Poleg tega pa dela? v dr?avni banki in vedi, da ?e ne bi bilo mene in ?e ostalih, ki nismo zaposleni v tej tvoji banki bi ?la ta tvoja slu?ba rakom ?vi?gat in jaz sem prvi, ko bo treba podpisat, da se to NLB proda pa bo? videl kako bo? potem delal, ker dokler ne dela? v firmi kjer so ti tujci lastniki ne neki govorit napamet koliko kdo dela. Pa, ?e sma ?e pri tem tudi jaz bi lahko rekel, da ti ne bo? delal nikoli toliko kot delam jaz, tvoj delovnik je lepo od ponedeljka do petka in vikend lepo pre?ivi? v bol?i dru?bi kot jaz, ki moram delat ?e v soboto in kdaj tudi v nedeljo, vedi da ?e bi imel mo?nost bi 100 krat raje delal to kar dela? ti, samo nismo vsi take sre?e kot si ti in ne moremo imeti takih slu?b. Pa ?e la?en bi bil Boss, ?e ne bi bilo tega poklica, ki ga sedaj opravljam, ker pa? kje kopuje? hrano Boss, ?e ne v trgovini? Druga?e pa za konec, ?e ne bi bilo dokapitalizacije NLB, bi ta banka lahko propadla ali pa bi jo bili prisiljeni prodati oziroma dokapitalizirati s pomo?jo tujcev in vedi, da bi bila potem tvoja pla?a odvisna od poslovanja banke in ne fiksna kot jo ima? sedaj, pa da ne pozabim kake bo?i?nice ste si vsaj lani izpla?ali, kako le ?e je bil minus na ra?unu va?e banke? ?e bi delal v privat sketorju in bog nedaj, da bi bil lastnik tujec se raje zavedaj, da ?e tega kar ima? ne bi mel.

Pa sory, ?e sem ti spet dvignil pritisk, tudi ti si ga meni in mi ga ?e dlje ?asa z svojo vase zagledanostjo, ki jo poznam ?e kar nekaj ?asa, samo do sedaj sem bil tiho in ti tega nisem direkt povedal.

 

 

A ti mogo?e Boss-a osebno pozna? da ve? koliko in kaj dela, pozna? mogo?e njegovo delo, ?e je odgovor slu?ajno ne, potem si eno navadno neolikano gostilni?ko gobezdalo ki najve? ve o vsem in vsakomur. Lahko te je po?teno sram...izpadel si en navaden zahojen kreten!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sory Boss, ka resnica in dejstva bolijo Druga?e pa je ta na?in tvojim ljubim novinarjem zelo doma?.

O tem kdo koliko dela bi se dalo ?e kako razpravljat :D ker to da se ima? za nevem kako bogega vem ?e dolgo, skoz jamra? koliko dela?, zakaj pa ne i??e? druge slu?be, ?e si tako bogi in toliko dela?? Poleg tega pa dela? v dr?avni banki in vedi, da ?e ne bi bilo mene in ?e ostalih, ki nismo zaposleni v tej tvoji banki bi ?la ta tvoja slu?ba rakom ?vi?gat in jaz sem prvi, ko bo treba podpisat, da se to NLB proda pa bo? videl kako bo? potem delal, ker dokler ne dela? v firmi kjer so ti tujci lastniki ne neki govorit napamet koliko kdo dela. Pa, ?e sma ?e pri tem tudi jaz bi lahko rekel, da ti ne bo? delal nikoli toliko kot delam jaz, tvoj delovnik je lepo od ponedeljka do petka in vikend lepo pre?ivi? v bol?i dru?bi kot jaz, ki moram delat ?e v soboto in kdaj tudi v nedeljo, vedi da ?e bi imel mo?nost bi 100 krat raje delal to kar dela? ti, samo nismo vsi take sre?e kot si ti in ne moremo imeti takih slu?b. Pa ?e la?en bi bil Boss, ?e ne bi bilo tega poklica, ki ga sedaj opravljam, ker pa? kje kopuje? hrano Boss, ?e ne v trgovini? Druga?e pa za konec, ?e ne bi bilo dokapitalizacije NLB, bi ta banka lahko propadla ali pa bi jo bili prisiljeni prodati oziroma dokapitalizirati s pomo?jo tujcev in vedi, da bi bila potem tvoja pla?a odvisna od poslovanja banke in ne fiksna kot jo ima? sedaj, pa da ne pozabim kake bo?i?nice ste si vsaj lani izpla?ali, kako le ?e je bil minus na ra?unu va?e banke? ?e bi delal v privat sketorju in bog nedaj, da bi bil lastnik tujec se raje zavedaj, da ?e tega kar ima? ne bi mel.

Pa sory, ?e sem ti spet dvignil pritisk, tudi ti si ga meni in mi ga ?e dlje ?asa z svojo vase zagledanostjo, ki jo poznam ?e kar nekaj ?asa, samo do sedaj sem bil tiho in ti tega nisem direkt povedal.

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sory Boss, ka resnica in dejstva bolijo Druga?e pa je ta na?in tvojim ljubim novinarjem zelo doma?.

O tem kdo koliko dela bi se dalo ?e kako razpravljat :D ker to da se ima? za nevem kako bogega vem ?e dolgo, skoz jamra? koliko dela?, zakaj pa ne i??e? druge slu?be, ?e si tako bogi in toliko dela?? Poleg tega pa dela? v dr?avni banki in vedi, da ?e ne bi bilo mene in ?e ostalih, ki nismo zaposleni v tej tvoji banki bi ?la ta tvoja slu?ba rakom ?vi?gat in jaz sem prvi, ko bo treba podpisat, da se to NLB proda pa bo? videl kako bo? potem delal, ker dokler ne dela? v firmi kjer so ti tujci lastniki ne neki govorit napamet koliko kdo dela. Pa, ?e sma ?e pri tem tudi jaz bi lahko rekel, da ti ne bo? delal nikoli toliko kot delam jaz, tvoj delovnik je lepo od ponedeljka do petka in vikend lepo pre?ivi? v bol?i dru?bi kot jaz, ki moram delat ?e v soboto in kdaj tudi v nedeljo, vedi da ?e bi imel mo?nost bi 100 krat raje delal to kar dela? ti, samo nismo vsi take sre?e kot si ti in ne moremo imeti takih slu?b. Pa ?e la?en bi bil Boss, ?e ne bi bilo tega poklica, ki ga sedaj opravljam, ker pa? kje kopuje? hrano Boss, ?e ne v trgovini? Druga?e pa za konec, ?e ne bi bilo dokapitalizacije NLB, bi ta banka lahko propadla ali pa bi jo bili prisiljeni prodati oziroma dokapitalizirati s pomo?jo tujcev in vedi, da bi bila potem tvoja pla?a odvisna od poslovanja banke in ne fiksna kot jo ima? sedaj, pa da ne pozabim kake bo?i?nice ste si vsaj lani izpla?ali, kako le ?e je bil minus na ra?unu va?e banke? ?e bi delal v privat sketorju in bog nedaj, da bi bil lastnik tujec se raje zavedaj, da ?e tega kar ima? ne bi mel.

Pa sory, ?e sem ti spet dvignil pritisk, tudi ti si ga meni in mi ga ?e dlje ?asa z svojo vase zagledanostjo, ki jo poznam ?e kar nekaj ?asa, samo do sedaj sem bil tiho in ti tega nisem direkt povedal.

 

O?itno se spet klanjamo Bossu

1. NLB je v rokah tujcev (belgijcev)

2. Jaz delam v firmi, ki je last tujcev, in lahko re?em le hvala bogu...

 

Vid res potrebuje? pomo?....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he, kako so brcnili s to trenirko v temo, danes je u?itek poslu?ati Avdi?a kot 'trenirkarja' s poreklom...

 

?e SDS dobi na naslednjih volitvah, pred?asnimi ali rednimi ve? kot 15% grem jaz v Kappa naslednji? v Pariz...

 

Le glej da se ne bo? ?ez 4 leta v jezik ugriznu... :jezicek:

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.sds.si/news/10334

Kok je pa ?lovek zabredel....

 

 

http://www.radio1.si/strani/Oddaje.aspx?ID=14147&LNK=152

on pa danes, da se SDS distancira od te izjave....

 

Le glej da se ne bo? ?ez 4 leta v jezik ugriznu... :jezicek:

 

a ne bojo pred?asne?

Kar spomni me :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno se spet klanjamo Bossu

1. NLB je v rokah tujcev (belgijcev)

2. Jaz delam v firmi, ki je last tujcev, in lahko re?em le hvala bogu...

 

Vid res potrebuje? pomo?....

 

 

Jures ti rabi? pomo? ve?inski lastnik NLB je dr?ava, Belgijci pa imajo manj?i dele?, ?e tega ne ve?, pa da ne bo kdo rekel, da govorim spet nekaj napamet.

http://www.nlb.si/lastniska-struktura

 

Le glej da se ne bo? ?ez 4 leta v jezik ugriznu... :jezicek:

 

:bravo::bravo::bravo:

 

 

http://www.sds.si/news/10334

Kok je pa ?lovek zabredel....

 

Ja jures zate se smatra, ?e ?lovek govori dejstva in resnico, da je ?e kar zabredu, ma si ... :vskalo::vskalo::vskalo:

http://www.radio1.si/strani/Oddaje.aspx?ID=14147&LNK=152

on pa danes, da se SDS distancira od te izjave....

a ne bojo pred?asne?

Kar spomni me :)

 

http://www.velikakladusa.gov.ba/ba/index.p...ori-u-sloveniji

 

A ti mogo?e Boss-a osebno pozna? da ve? koliko in kaj dela, pozna? mogo?e njegovo delo, ?e je odgovor slu?ajno ne, potem si eno navadno neolikano gostilni?ko gobezdalo ki najve? ve o vsem in vsakomur. Lahko te je po?teno sram...izpadel si en navaden zahojen kreten!

 

 

Ja ga poznam, tako da ne govori neumnosti, poleg tega pa je Boss sam ?e nekaj ?asa nazaj omenil da dela v NLB.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ne bojo pred?asne?

Kar spomni me :)

 

Si ti mal pozabil, da ima SDS najbolj disciplinirane volilce, pred ?asom sem bral ?lanek v Delu, kjer so JJ poimenovali kar teflonski Janez, ker se ga nobena afera ne prime (podobno je tudi z Zokijem, ampak to je ?e druga zgodba).

 

In verjemi, tudi tole bo ?e ?ez 2 meseca pozabljeno v o?eh javnosti, v o?eh volilcev SDS je to ?e sedaj ena prenapihnjena zadeva, potem pa pohod na naslednje volitve.

 

Kar za?ni dajat na stran za karto do Pariza in Kappa trenirko :harhar:

 

 

@Ploki: moram najprej prebrat celoten tekst, ta teden ni ve? bolni?ke in je posledi?no manj ?asa.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.