Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Referendumi so bili tak?i ki niso pov?e? ljudem zato bi morali tukaj sami re?iti na podlagi ekonomskih vidikov in izra?unov, itak da nebi noben dalj delu, prav tako bi vsi na ?rno delali, pa da bi bilo ?imve? ?tudentov preko napotnic zaposlenih (to velja za podjetja), ampak glede na zgodovino kako se je hodilo v penzion in koliko je sedaj penzionistov, itak da te zadeve ne zdr?ijo. Res pa je da ?e ni?ajo pokojnine naj tistim ki imajo max (zaradi tak?nih in druga?nih zadev takrat), in ne tistim z najmanj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi ?e.

 

Uglavnem, ?e bi Ivan ne blokiral reform, bi ne povzro?il padca vlade in bi bil l. 2012 zanesljivo novi mandatar. Basen o nadutosti je pou?na.

 

Danes sem sli?al ?e bolj?o. ?e Jan?a ne bi zru?u Zokija iz mercatorja, ta danes ne bi bil v politiki.

Ergo kdor drugemu jamo.....

Ta mi je najbolj?a dans :harhar:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Padec vlade je bil predvsem posledica populista Karla, dveh podlasic, ki sli?ita na ime Golobi? in Kresal in pa nesposobnega vodje Pahorja, ki ni znal udariti po mizi. Med sabo so se po?rli, JJ ni odgovoren za njihov razpad, odgovoren je samo za referendume, na katerih se je izkazala volja ljudstva. Me zanima, zakaj so Jankovićevi volilci izostali na referendumih, saj ?e so levi volilci tako zahtevni, bi pa ja lahko podprli svoje idole in njihove predloge.

Pa dosti o tem. V?eraj sem skoraj s stola padel, ko so imeli v oddaji Prerjeno narejen en povzetek teh volitev. Pri Desusu so pokazali posnetek, ko Erjavec hodi po domu za upokojence in govori "boste volili Erjavca, a ne, on kar re?e to nardi..." in mu mamka odgovori: "Ja rekl ste, naredl niste pa ni?..." :hohoho:

 

Gojenje kulta osebnosti je nekaj kar na tvojo veliko ?alost bolj priti?e desnici.

Levi imamo predstavnike, idole in vodje lahko imate desni?arji.

Levi?arji niso zahtevni, niso tako neumni da bi ?li odlo?at nekaj ?esar ne razumejo (RTV)...

Sploh ?e je propaganda za referendum slede?a:

"V nedeljo recite NE nesposobni vladi."

?e mi lahko de?ifrira? (in razlo?i?) iz te povedi katero referendumsko vpra?anje je bilo to, ti dam za pivo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo za vas pametne levake, ki trdite, da za vas vse niti ne vle?e ?lovek iz ozadja imenovam Milan?ek (Ku?an) in kaj so naredili ludje, ki jih je on postavljal, zadnja vlada, ki jo je postavil KGB (Pahor, Katarinca in Golobi?, ker Erjavec je tako samo lepotni privesek vseh zadnjih vlad) je razpadla v 3 letih, naredila ni dobesedno ni? koristnega za male ljudi, sedaj ta ?e ne nastala koalicija pa si ?e deli stol?ke v dr?avi preden je sploh imenovana, za pri nas v Velenju vem za Zokijeve stranke za njegovega na?ega vrlega poslanca Kavti?nika, da je ?e uredil slu?be za svoje sorodnike in sorodnike od njegove ?ene, to sem dobil podatke iz prve roke, so si preve? dobri njegovi sorodniki z mojimi star?i, da tega ne bi zvedeli.

Sedaj pa ta nesposobne? Zoki rabi Milan?ka, da mu re?uje ko?o, ker nih?e no?e z njim v vlado: http://www.rtvslo.si/volitve-2011/kucan-sd...oaliciji/272279

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O velenju raje ne bi. Tudi jaz imam marsikako informacijo o kateri se ne govori na glas, pa tudi ?e si na "pravi strani"...

V velenju se deli vse takole na "oko"... O vu?ini na ob?ini se tudi ve marsikaj...

iz tretje roke informacije pa si preve? dobro predstavljam kak?ne so lahko v izhodi??u.

Sicer pa govori? o velenju. Kjer ne mor? poga?en iti povohat ?e nikogar ne pozna?. Zato pa delam samo v ljubljani, ker velenje smrdil. Cultural wasteland.

 

Zgleda da nih?e od desni?arjev ni tako dober da bi lahko de?ifriral

"V nedeljo recite NE nesposobni vladi." :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naj se dans za dobro RS zmenta taglavna dva z nedeljskih volitev, DOST zajebancije, gremo naprej!!! :jupiii::hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naj se dans za dobro RS zmenta taglavna dva z nedeljskih volitev, DOST zajebancije, gremo naprej!!! :jupiii::hudicek:

 

Pa misli? da bo pri?el na pogovor ?e niti ?estitat ni mogu pridet :blush: ? Druga? pa pri Zokiju bo te?ka s pogoji, tko kot je probal Virant..

Je pa lepo videt da nisi ve? tolk z "somi?ljeniki" :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, ratujem ?edalje bolj nevtralen. Momentalno mi je v?e? odlo?nost g. Viranta, da ne bo vstopal v koalicijo za vsako ceno ter se izneveril zaupanju volivcev. :danzoman::bravo:

 

Mi je pa ful sme?no ker ima Virantova stranka po novem sede? na Jur?kovi cesti! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss z takimi zagri?enimi komunajzarji kot ste eni tu se pa res ne mislim ve? prepirat, vse lepo in prav kaj pi?e tam, samo kje pa pi?e, da se je moral pod Zokijevim ?upanovanjem pove?at u?enje srpskega jezika za 50%, tudi ta podatek se najde kje na spletu. Torej zakaj le se je to zgodilo in zakaj prav v LJ in ne pri nas v Velenju, kjer je tako ve? kot pol ljudi pri?lo od dol iz biv?e juge, ker to bi ?e razumel, ne pa da se srpsko u?ijo u?enci Slovenskih star?ev to pa je vsaj zame malo ?udno, kaj pa je srpki jezik v svetu? Ni ne mednarodni jezik in kje se ga u?ijo v EU razen ?e pri nas tako intezivno. Mislim, da je dovolj bol pomembnih jezikov na svetu, ki te lahko prdidejo bol prav kot srpski.

 

Dej vsaj neki verjeten dokaz al bo? spet ostal na govoricah. Vsaj en link, vsaj neki - glej ?akam in ?akam dva dni, da bo? ja kej dal na mizo pa ni?. No ja sej najla?je je takole na povpreko vse po vrsti obkladat s komunajzerji sploh tiste, ki nismo nikoli bili v KP (to ni Koper) - navija? pa za ?loveka, ki je bil svoje ?ase tako zagri?en komunist, da je blo ?e za same takratne komuniste preve? in so ga ven vrgli ter na moledovanje spet sprejeli nazaj.

 

Ma Ploki spet nekaj napamet govori?, pozablja?, da ga je ravn Zoki javno izlju?eval v vseh soo?enjih, Jan?a pa Zokija ni torej?????

 

Hmm ja... besede so nekaj dejanja pa nekaj drugega. JJ lahko obljubi vse mo?no in se dobrika s svojo dobroto in spravnostjo ampak, ko bi to moral potrdit v praksi je bilo pa vedno konec, ZJ je vsaj po?teno povedal kaj si misli in da z JJ-em ne bo ?lo skupaj, ni? ni pa rekel, da z SDS brez JJ-a. Nau?i se poslu?at/brat in bo? marsikaj sli?al/prebral, kar se na prvo ?ogo ne vidi.

 

Aja pa pridi malce v Lj, da pregledava kako je tukaj s cirilico in srb??ino - o?itno na ?tajerskem google nekam ?udne podatke ponuja. :harhar:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm ja... besede so nekaj dejanja pa nekaj drugega. JJ lahko obljubi vse mo?no in se dobrika s svojo dobroto in spravnostjo ampak, ko bi to moral potrdit v praksi je bilo pa vedno konec, ZJ je vsaj po?teno povedal kaj si misli in da z JJ-em ne bo ?lo skupaj, ni? ni pa rekel, da z SDS brez JJ-a. Nau?i se poslu?at/brat in bo? marsikaj sli?al/prebral, kar se na prvo ?ogo ne vidi.

 

Kaj je ZJ po?teno povedal? To, da je svojo obljubo glede koalicije z SDS (oziroma da se z njimi sploh ne bo pogovarjal) prelomil ?e po 24 urah? Kar nekaj % ljudi ga je volilo ravno zaradi tega, ker je rekel samo z JJ ne. Kar nekaj vas je tudi iz tega foruma. Lahko bi rekli, da je to klju? do njegove zmage.

 

Boss, tebi je hejterstvo res ?e zamra?ilo um, kako lahko govori? o dejanjih in obljubah SDS, ?e pa do njih niti ni pri?lo, ker sploh niso v poziciji za sestavljanje vlade? Leta 2004 je JJ res ponudil sodelovanje vsem.

 

Kaj lahko drugega re?em kot bravo Pahor in Virant, ki ne bosta ?la brezpogojno v koalicijo, kot je to primer pri Erjavcu, ki bi ?e s hudi?em pakt podpisal, samo bi bil zraven. ?e ?e Pahor javno pove, da je ZJ avtokrat, kak?en mora biti ZJ ?ele v resnici?

 

Virant je ?e edino upanje za nas, ?e ?e gre v koalicijo, da dobi nadzor nad ministrstvi za notranje zadeve, pravosodjem in predvsem financami. ?e ne vse tri pa vsaj nekaj od tega. ZJ ho?e na vsak na?in pridobiti nadzor nad finan?nim ministrstvom in posledi?no DURS-om, kjer je potrebno ?imprej zamenjati vodjo, ki se je spravila preiskovati sumljive transakcije dru?ine (da ne uporabim kak?ne huj?e besede) Janković.

 

Seveda bodo to levaki tipa Boss, Ploki in Mokster ozna?ili za teorijo zarote in neumnosti, ampak let's wait and see. In potem se spra?ujete, kako lahko obto?ujemo Jankovića, ?e ni nobenih ovadb - kakor sem rekel, do naslednje desne vlade ovadb niti ne bo :hohoho:

 

@Mokster: prej bo Zokiju te?ka, ?e ne bo hotel izpolniti pogojev oziroma jim pri?el naproti. ZJ mal jebe, ker to ni MOL in mestni svet, kjer ima s svojo listo 50% plus in lahko po?ne, kar ga je volja. Tu ga bo njegova nesposobnost pogajanja in dogovarjanja ?e kako tepla po glavi.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No zdej mi pa ti veleum predstavi kako bi pa Jan?a sestavil koalicijo, ?e bi recimo on dobil zmago al pa da Zokiju ne rata?

 

Ajde, da te vidimo, ker tole bi pa res rad sli?al.

 

 

Glede povezav pa - z vsemi se bo usedal za mizo in pogovoril (kaj je tukaj ?udno - gre samo za POGOVOR) to je jasno ampak z SDS se ne morejo zmenit niti o tem, kje naj bo potekal pogovor, ker ?e nekdo ne zmore niti tega, da bi pri?el k nekomu, ki bo verjetni mandatar potem mislim, da pade takoj desni?arsko lepore?enje o nekakih povezovalno naravnanih desnih sstrankah in njihovem ponujanju roke. Ma lepo te prosim.. z vsako besedo in vsakim dejanjem manipulirajo - ?e s tem kje se bodo sestali in pol naj jim ?lovek sploh kej verjame.

 

In namesto, da bi res politika malo bolj skup stopila se gredo jebat ?e na samem za?etku ... ja res odraslo, mater kot bi kak vrtec gledal pa ?e tam se znajo otroci prej pobotat kot teli pajaci, ki ?e 20 let krojijo politiko.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O velenju raje ne bi. Tudi jaz imam marsikako informacijo o kateri se ne govori na glas, pa tudi ?e si na "pravi strani"...

V velenju se deli vse takole na "oko"... O vu?ini na ob?ini se tudi ve marsikaj...

iz tretje roke informacije pa si preve? dobro predstavljam kak?ne so lahko v izhodi??u.

Sicer pa govori? o velenju. Kjer ne mor? poga?en iti povohat ?e nikogar ne pozna?. Zato pa delam samo v ljubljani, ker velenje smrdil. Cultural wasteland.

 

Zgleda da nih?e od desni?arjev ni tako dober da bi lahko de?ifriral

"V nedeljo recite NE nesposobni vladi." :bravo:

 

Pa Ploki, sej ni ?uda, da nima? pojma, kaj se dogaja v Velenju, ker Velenje je kot majhna vas, ve?ina se tu med nami tudi osebno pozna in si v?asih kaj preve? zaupa, zato pa vem zate informacije iz prve roke.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OK; Kaj za vraga si zdej povedu? Da je velenje kot majhna vas in da jaz zato nimam pojma. Ker nikogar ne poznam ali kaj?

 

Sicer ?e ti ve? zame in jaz ne zate me prosim pusti pri miru od zdaj naprej, v osebne debate se spu??am ?e stojim na enakih tleh, ker to da bo? ti delal background check za vsako kajlo ko ti jo bom zabil mi je pa? nesmiselno. :)

Nikogar ne nadrkavam na osebnem nivoju in zato se umikam iz kakr?nekoli debate s teboj...

Ker vem kako zajedljivi in ma??evalni ste velenj?ani, pa lih dost primitivni da debate ne znate pustit na verbalnem nivoju.

 

mimogrede, dva google searcha stran najde? ve?ino stvari ki sem jih delal v velenju in tudi moje podatke; niti pribli?no me nisi prestra?u, sam pod nivojem se mi je drkat z nekom ki me prcna na osebni ravni zaradi tega ker mu je zmanjkalo mo?ganske kapacitete za verbalni dvoboj.

V osnovi ?oli so se taki ponavadi zatekli k nasiliju. Ti se pa? k babjim ?en?am...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, da ne boste eni obve??eni samo iz medijev levice, ki v?asih z namenom kaj zamol?ijo, ?e nakaj ?lankov iz torkovega REPORTERJA, ki je edini javno napovedoval, da bo koalicija KGB razpadla prej kot 4 letih in imel je prav in tudi tej vladi Zokija ne napoveduje ni? bolj?e in mislim, da imajo ?e kako prav, ker zopet bo to koalicija, ?e ?e bo po sili razmer, koalcija proti Jan?i, ki je pa? enim pa? prevelik trn v peti.

post-3360-1323360862_thumb.jpg

post-3360-1323360889_thumb.jpg

post-3360-1323360911_thumb.jpg

post-3360-1323360961_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z ljudmi ki berejo reporter se pa tako ali tako ne pogovarjam.

V mladini je vsaj kan?ek kulture. Reporter je pa politi?no nadrkavanje desnice.

Za vsak ?lanek iz repoterja ti lahko prilepim ?tiri iz mladine...

 

Joooooj kako nadrkavanje o Filliju... ta ?lovek je bil moj mentor za kratek ?as in je povsem na mestu...

Ta reporter je tok gnil cajtng. :vskalo:

to je pa tudi EDINO kar je notri od kulture... omemba direktorja RTVja. za pobruhat. :o

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z ljudmi ki berejo reporter se pa tako ali tako ne pogovarjam.

V mladini je vsaj kan?ek kulture. Reporter je pa politi?no nadrkavanje desnice.

Za vsak ?lanek iz repoterja ti lahko prilepim ?tiri iz mladine...

 

Joooooj kako nadrkavanje o Filliju... ta ?lovek je bil moj mentor za kratek ?as in je povsem na mestu...

Ta reporter je tok gnil cajtng. :vskalo:

to je pa tudi EDINO kar je notri od kulture... omemba direktorja RTVja. za pobruhat. :o

 

Zakaj tako slabo o Reporterju?

 

Res, da ga ne berem redno, ampak Po?ar se mi zdi dosti dobro obve??ena oseba, in dostikrat povedo kaj, kar se v mainstream medijih zamol?i.

 

Meni se zdi bolj kriti?na Demokracija, ki je podobno skrajna kot Mladina, samo da vsaka v svojo smer vle?eta.

 

Mladina je pa kao kul??! Na podlagi ?esa ?e? Levega navija?tva mogo?e? Pri Mladini vsaj vedno ve?, s kom se bodo ukvarjali - z JJ, pa ?e je ta v koaliciji ali opoziciji, za levake in njihove budala?tine so pa itak slepi.

 

O kak?nem kan?ku kulture ti to? Mogo?e o njihovih karikaturah, s katerimi dopolnijo izjave posameznikov, ko se delajo norca iz njih?

 

 

@Boss: SDS + SD + Virant + SLS (+ Nsi) tako pustijo zunaj najslab?ega koalicijskega partnerja Desus.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj tako slabo o Reporterju?

 

Res, da ga ne berem redno, ampak Po?ar se mi zdi dosti dobro obve??ena oseba, in dostikrat povedo kaj, kar se v mainstream medijih zamol?i.

 

Meni se zdi bolj kriti?na Demokracija, ki je podobno skrajna kot Mladina, samo da vsaka v svojo smer vle?eta.

 

Mladina je pa kao kul??! Na podlagi ?esa ?e? Levega navija?tva mogo?e? Pri Mladini vsaj vedno ve?, s kom se bodo ukvarjali - z JJ, pa ?e je ta v koaliciji ali opoziciji, za levake in njihove budala?tine so pa itak slepi.

 

O kak?nem kan?ku kulture ti to? Mogo?e o njihovih karikaturah, s katerimi dopolnijo izjave posameznikov, ko se delajo norca iz njih?

@Boss: SDS + SD + Virant + SLS (+ Nsi) tako pustijo zunaj najslab?ega koalicijskega partnerja Desus.

 

@theBill: prav tako Virant + SD + Jankovi?.

NSi ne vem zaradi ?esa je kakorkoli bolj?i od NSija...

 

 

Sem rekel da je mladina kul, kje ?e? Reporter ni ni? manj skrajen kot mladina.

edino kar mladini gre v plus je dejstvo da se ukvarja ?e s kulturo, popartom in alter sceno. Ki je demokracija in reporter ne povohata od dale?.

Govorim o nepoliti?nih prispevkih, preberi ?e kak?no mladino kdaj. :)

 

Ma to kar se grejo zdaj je CIRKUS.

Jan?a prestavlja sestanke, pahorju razpada stranka, desus izsiljuje... edini na nivoju je ostal virant

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z ljudmi ki berejo reporter se pa tako ali tako ne pogovarjam.

V mladini je vsaj kan?ek kulture. Reporter je pa politi?no nadrkavanje desnice.

Za vsak ?lanek iz repoterja ti lahko prilepim ?tiri iz mladine...

 

Joooooj kako nadrkavanje o Filliju... ta ?lovek je bil moj mentor za kratek ?as in je povsem na mestu...

Ta reporter je tok gnil cajtng. :vskalo:

to je pa tudi EDINO kar je notri od kulture... omemba direktorja RTVja. za pobruhat. :o

 

 

Ploki, za takimi tipi?nimi levaki, se pa jaz ne morem pogovarjat. REPORTER ni skrajno levi tednik, dale? od tega, se vidi, da ge ne spremlja?, v njemu so bili intervjuji z ljudmi tako iz leve opcije kot iz desne in nobenemu ne vsiljujejo, poleg tega pa je na dosti vi?jem nivojo kot ena Mladina, ki je skrajno levi tednik, ki gre celo na tana?in da ?ali desnico in primerja Jan?o z Hitlerjem, toliko o tem, na ta na?in se Reporter nikoli ne spu??a, ?e pa Zokija primerjajo z Berlusconijem je pa to ?isto logi?no med njima je pa res preve? podobnosti (oba sta polna denarja, oba imasta mo?no podporo medijev in obema je prvo lasten ?ep)

Pa kdo je tebi ljubega Filila nastavil vse pove komu slu?i nastavila ga je skrajna levica in ne neka sredina, tako da on je dale? od tega da je neodvisem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@theBill: prav tako Virant + SD + Jankovi?.

NSi ne vem zaradi ?esa je kakorkoli bolj?i od NSija...

Sem rekel da je mladina kul, kje ?e? Reporter ni ni? manj skrajen kot mladina.

edino kar mladini gre v plus je dejstvo da se ukvarja ?e s kulturo, popartom in alter sceno. Ki je demokracija in reporter ne povohata od dale?.

Govorim o nepoliti?nih prispevkih, preberi ?e kak?no mladino kdaj. :)

 

Ma to kar se grejo zdaj je CIRKUS.

Jan?a prestavlja sestanke, pahorju razpada stranka, desus izsiljuje... edini na nivoju je ostal virant

 

 

Ploki neka MLADINA, ki je skrajno lev in ?aljiv tednik zame ?e dolgo ni berljiv, toliko enostrankarskega levega "dreka" kot je tam notrri in tak ?aljiv ?e odprem ne. in dokler bodo tam skrajno levi ludje ga niti ne odprem.

Druga?e pa ima? tudi v reporterju ?e kaj druga kot politiko, v vsakem je predstavitev ene dr?ave sveta, tudu intervjuji z ljudmi iz kulture in ?e marsi kaj, samo kaj ?mo,?e ga niti ne pogleda? tega ne ve?, ?e m tega ne verjame? ti lahko vse to tu prilepim.

Sestanek ni prestavil Jan?a, Jan?a je celo ponudil dosti bol korektno lokacijo dr?avni zbor, kjer se v normalni demokraciji odlo?a o vseh re?eh v dr?avi in ne na MOL, kjer se naj bi odlo?alo samo o polo?aju odlo?anju na MOL. Samo Zoki pa? sploh ni imel interesa se sestat z Jan?o in je raje ?el v Portoro?, kar je na?rtoval zelo o?itno ?e prej, ker kako to v 5 minutah se ne more? odlo?iti in iti na tako stvar kot je ?el in ?e mora? biti prej povabljen, torej je to vse dobro na?rtovana njregova taktika.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.