Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Kdor koli bo naslednji? hodil do mene, verjetno ne bo pri?el skozi kontrolo pred vstopom v ?alajzerland, kjer se cedita fu? in fov?arija a samo v pravem polanskem nare?ju. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdor koli bo naslednji? hodil do mene, verjetno ne bo pri?el skozi kontrolo pred vstopom v ?alajzerland, kjer se cedita fu? in fov?arija a samo v pravem polanskem nare?ju. :hudicek:

 

ti tkle, pa najprej slovnico popravi :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ti tkle, pa najprej slovnico popravi :blush:

 

Quga je narobe, ejga ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

joj te so res bolane.. ksenofobija ?prica pri vseh ?ivih :D

 

Upam da je homologirana, ?e ne bodo ?e te?ave s :policaj::harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

samo da dodam srb??ina ni obvezni ampak izbirni.

OK zakaj le in kdo je bil pobudnik zato vsaj zame neunost in hlap?evsto?

Pa da ti ?e eno dejstvo podam:

http://www.mss.gov.si/fileadmin/mss.gov.si...ni/Srbscina.pdf

 

Va?i predobri SDSovci so podpisani na koncu.....(Milan Zver), po moje je res Jankovi? ta glaven povsod

Ok Vid007 - sedaj si se pa popolnoma izpostavil kot totalni homofob - Turek, Srbi????

 

To, da je Turek Srb, si ti izjavil, jaz sem samo rekel, da dokler on pomembne stvari po svoji presoji in govori, da druge niso, je mene deljenje lastnih dr?avljanov na pomembne in nepomembne, kot so teme zanj nepomembne, katere so nas ene ?e kako pomembne in teme, ki so zanj pomembne in za druge pa? niso.

To je bolano.....res bolano....

Pa saj to sem napisal, izbirni je pa na koncu je podpisan Zver....ampak ne ne-slovenci so pa? krivi za vse....oz. morajo biti....

 

Jaz samo dejstva popam, medtem ko drugi nabijajo iz osebnega sovra?tva.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj se dons dogaja s forumom ?

post-3-1323175349_thumb.jpg

post-3-1323175461_thumb.jpg

post-3-1323175869_thumb.jpg

 

 

Iz minute v minuto je ve? naroda gor. ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj se dons dogaja s forumom ?

post-3-1323175349_thumb.jpg

post-3-1323175461_thumb.jpg

post-3-1323175869_thumb.jpg

Iz minute v minuto je ve? naroda gor. ?zmeden?

 

Vstopnino Takoj!!!!!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a mamo mi tole temo slu?ajn za gote odprto ??? mogo?e hodjo lih to brat k tok zanimivi posti letijo :zvizga::unsure::party0035:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vid oprosti ampak kake pi?e? - ljudje ti argumentirajo ti pa se ne da? in ?e kar kot ena ovca bleje? svoj prav, ?eprav je diametralno nasproten z dokazi.

 

?e enkrat poglej Juresov link in poglej podpisane - ?e ?e tako bere? gor in dol Jankovi?a ne bo? na?el zraven.

 

Druga?e ti bom pa napisal samo tole: govorice spro?ajo nevo??ljivci, ?irijo jih bedaki, verjamejo pa idioti. Pa brez zamere ni letelo direkt nate, ?e pa se najde? v tem stavku je pa to tvoj osebni problem. :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

cepci, tu se jebete zaradi politikov, kot da bi vam potem bilo kaj bolj?e, ?e se boste ?e s prijatelji, znanci in foruma?i kregali :)

 

Oni bojo pa vsi na legalen na?in pokradli celo dr?avo, in sami sebi zakone prilagajali, pa naj si bodo s katerekoli stranke...

 

to je huj?e od sindikatov, kar se trenutno dogaja s slovensko oblastjo... vse nam bojo pobrali in podr?avili

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo off iz politike.

Danes prebral da je dru?ga FOTONA sprejela sklep, da so vsi zaposleni upravi?eni do 1/3 dobi?ka ki je namenjen za dividende lastnikom-delni?arjem, vendar ne ve? kot 10% bruto letne pla?e posameznika. No to pa res lepo pozdravljam, samo naj pride ?e pri ostalih v prakso, tako da naj se ve da je vsak delavec zaslu?en za to da je firma uspe?na in ne tako kot je sedaj da je delavec lahko sre?en da pri nekomu dela.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vid oprosti ampak kake pi?e? - ljudje ti argumentirajo ti pa se ne da? in ?e kar kot ena ovca bleje? svoj prav, ?eprav je diametralno nasproten z dokazi.

 

?e enkrat poglej Juresov link in poglej podpisane - ?e ?e tako bere? gor in dol Jankovi?a ne bo? na?el zraven.

 

Druga?e ti bom pa napisal samo tole: govorice spro?ajo nevo??ljivci, ?irijo jih bedaki, verjamejo pa idioti. Pa brez zamere ni letelo direkt nate, ?e pa se najde? v tem stavku je pa to tvoj osebni problem. :blush:

 

Boss z takimi zagri?enimi komunajzarji kot ste eni tu se pa res ne mislim ve? prepirat, vse lepo in prav kaj pi?e tam, samo kje pa pi?e, da se je moral pod Zokijevim ?upanovanjem pove?at u?enje srpskega jezika za 50%, tudi ta podatek se najde kje na spletu. Torej zakaj le se je to zgodilo in zakaj prav v LJ in ne pri nas v Velenju, kjer je tako ve? kot pol ljudi pri?lo od dol iz biv?e juge, ker to bi ?e razumel, ne pa da se srpsko u?ijo u?enci Slovenskih star?ev to pa je vsaj zame malo ?udno, kaj pa je srpki jezik v svetu? Ni ne mednarodni jezik in kje se ga u?ijo v EU razen ?e pri nas tako intezivno. Mislim, da je dovolj bol pomembnih jezikov na svetu, ki te lahko prdidejo bol prav kot srpski.

 

to je... :danzoman:

SDS napad.

 

http://24ur.com/novice/volitve/sds-se-ne-z...l-jankovic.html

jan?a se ho?e it na trdo. igra ranjeno pizdo kot pahor

 

Ma Ploki spet nekaj napamet govori?, pozablja?, da ga je ravn Zoki javno izlju?eval v vseh soo?enjih, Jan?a pa Zokija ni torej?????

 

?lovek? Zaradi tega ker hodimo po jugi ravno tok kot po nem?iji in se OBVEZNO u?imo nem??ino, pa ja se lahko izbirno srbsko?

 

kaj naprimer je zate pomembno kar je t?rk ozna?il kot nepomembno, konkretno?

 

Prvo je bila Huda Jama in to vsaj zame ni drugorazredna tema, naj enkrat ?e priznajo svoje grehe in ne da kar naprej poveli?ujejo zlo?ine.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

VSI na?i vrli politiki mi ga lahko samo potegnejo, fuk... me pa ne bojo !

 

 

Kako ?e pi?e en grafit nekje v srbiji ?

Srbija do Tokija !!!!

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

gremo povrsti:

Od kje za hudi?a tebi podatek da se srbski jezik INTEZIVNO u?i.

?e se podatek 50% pove?anje u?enje srbskega jezika najde nekje na spletu, mi ga prosim poi??i, in ne govori na pamet.

Povej mi, kateri jeziki so BOLJ pomembni in se jih ni mo?no trenutno u?it v O?? :)

 

moj link in komentar je letel na to njegovo gesto "odstopa" ?eprav ima svoje vojake po reglcih na?tepane v stranki. kot da mu je ?e ?el kdo kdaj v konktra.

 

Jan?a je rekel da bo ?el v koalicijo s pomladnimi strankami, bolj ali manj izklju?no, vsaj na soo?enjih.

 

Huda Jama? Dobro, vojni zlo?in.

KDO naj prizna svoje grehe?

 

Sicer vem za en samostan tle v nazarjih kjer so na?li en kup majhnic otro?kih kosti, tudi masoven grob. Otrok. <_< Zaradi ?esa je manj pomemben?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

gremo povrsti:

Od kje za hudi?a tebi podatek da se srbski jezik INTEZIVNO u?i.

?e se podatek 50% pove?anje u?enje srbskega jezika najde nekje na spletu, mi ga prosim poi??i, in ne govori na pamet.

Povej mi, kateri jeziki so BOLJ pomembni in se jih ni mo?no trenutno u?it v O?? :)

Za podatek, ga trenutno ne najdem, je pa o?itno modna muha ta srp??ina pa saj me tudi ne bi presene?al, ko pa so zloglasne Fu?ine leglo ljudi, ki bi se tega jezika z veseljem u?ile in vem, da tam ni tako malo ljudi iz biv?e juge Je pa jezik, ki se ne u?i v O? jezik, ki je svetovni jezik in to je frano??ina, ?e na?tejem samo svetovne jezike, ostalih, ki niso svetovni jeziki pa je za cel roman.

moj link in komentar je letel na to njegovo gesto "odstopa" ?eprav ima svoje vojake po reglcih na?tepane v stranki. kot da mu je ?e ?el kdo kdaj v konktra.

 

Jan?a je rekel da bo ?el v koalicijo s pomladnimi strankami, bolj ali manj izklju?no, vsaj na soo?enjih.

 

Huda Jama? Dobro, vojni zlo?in.

KDO naj prizna svoje grehe?

 

Prvi v vrsti je Mitja Ribi?i?, ki je pred parlentarno komisijo celo lagala, da ni? ne ve o tem, bil pa je prvi ?lovek OZNE ob Ma?ku, OZNA Pa je bila odgovorna za poboje.

 

Sicer vem za en samostan tle v nazarjih kjer so na?li en kup majhnic otro?kih kosti, tudi masoven grob. Otrok. <_< Zaradi ?esa je manj pomemben? Kdo je rekel, da je ni, vsaj zame ni, jih je takih marsi kje dosti, samo pa? niso tako medijsko izpostavljeni, zaka, pa vpra?aj ljudi v medijih.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi ?e.

 

Uglavnem, ?e bi Ivan ne blokiral reform, bi ne povzro?il padca vlade in bi bil l. 2012 zanesljivo novi mandatar. Basen o nadutosti je pou?na.

 

Padec vlade je bil predvsem posledica populista Karla, dveh podlasic, ki sli?ita na ime Golobi? in Kresal in pa nesposobnega vodje Pahorja, ki ni znal udariti po mizi. Med sabo so se po?rli, JJ ni odgovoren za njihov razpad, odgovoren je samo za referendume, na katerih se je izkazala volja ljudstva. Me zanima, zakaj so Jankovićevi volilci izostali na referendumih, saj ?e so levi volilci tako zahtevni, bi pa ja lahko podprli svoje idole in njihove predloge.

 

 

Pa dosti o tem. V?eraj sem skoraj s stola padel, ko so imeli v oddaji Prerjeno narejen en povzetek teh volitev. Pri Desusu so pokazali posnetek, ko Erjavec hodi po domu za upokojence in govori "boste volili Erjavca, a ne, on kar re?e to nardi..." in mu mamka odgovori: "Ja rekl ste, naredl niste pa ni?..." :hohoho:

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Real Madrid v zaostanku proti Bayernu.
    • Za v Bruselj more znat angleško 😀 Great night, pa take fore 🙂
    • Mene pa zanima,kako bo Murgelski palček ptiča odstrelil,in katero lutko bo spet našel...bomo hitro videli eno novo stranko z medom in mlekom...folk pa ovce....   Ma zakaj nima palcek jajca,in ustanovi nazaj komunistično partijo...oz. stranko...kaj ga je sram samega sebe...   Hmmm🤔...je očitno res bila za sram ga biti....vprašanje za kake krvave svinjarije on še ve,pa da se nan niti ne sanja...   Zelo zanimivo tudi za levake...in za mlade,ki tiste case niso doživeli. Še čudno,da ga še niso ubili.    
    • Fiksna obr.mera je fiksna, nima veze inflacija, itd...dejstvo je da jih ponujajo samo do določene vsote (tam cca.5let nazaj tudi za visoke zneske, ker imele itak banke preveč denarja/dobička), zdaj do politiko spremenili (res da tudi že nekaj čada ne spremljam, ker imam fix in me ne zanima več)..... Variabilna je pa odvisna od euribor in pribitka, ki ti ga dajo.(in ne od inflacije, ki pa seveda vpliva na rast/padec euribor)...in dokler je bil po krizi 2008 euribor 0 oz.negativen je bilo to vse ok....ko je bilo pa konec ene od mnogih/katere koli ze kriz je pa euribor raste in to seveda zelo vpliva na variabilo (in tega se folk tudi ne zaveda, ker kar misli da bo to nespremenjeno naslednjih 20.let ko vzamejo preveč kredita).....
    • Se že čuti, da se volitve bližajo 🤔 Samo evropske so na programu, da ne boste kaj zamešali pa JJ poslal v Bruselj.... 🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.