Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Sarajevo; od 30 stopinj C do snega, v nekaj urah, jao;

 

http://24ur.com/novice/svet/sarajevcane-presenetil-sneg.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je bolj zanimivo to kako lahko odstranitev ene cestninske postaje stane miljon evrov....rusenje bajte z odvozom materiala pride 15.000?

 

na ?alost so gradbene storitve zelo drage.. sam tle ni spet sam poru?t.. sm sicer na ?elezni?kem gr.podjetju..tk da vrjetn tle ni spet tok enostavno.. vrjetno zapora ceste.. obvoz... ru?enje.. odvoz le tega.. kompletna odstranitev asfalta.. novo odvodnjavanje.. vpra?anje a se tm avtocesta nazaj zoo?a na 3...4 pasove (na vsaki strani)...potlj pa seveda odkop odvodnjavanja.. in planuma..podplanuma.. potlj pa isti postopek nazaj..novo odvodnjavanje.. planum.. kvalitetn in dost debel asfalt..pa tle mor? ?e iskat deponije z ustreznimi papirji da lah pr njih pusti? material.. in tem je treba tud pla?at za to ''deponijo''.. cel kup enih stvari.. pa pol ?e projekti izvedbe in PID-i.. kateri tud kr nekej ke?a po?rejo...miljon je tu ma?.. ene 300.000 pa mislm da je kr realna cena

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Pahor ni ve? ?ef SD-ja, kar mi ni kul. Dec se mi je v zadnjih mescih s svojimi sr?nimi nastopi ful prikupil, pa ima MNOGO ve? karizme kakor tale ki bo sedaj vodil SD. <_<:blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ima SD na ?elu brihto, ki je uvedel enotne zimske po?itnice in s tem slovenskim smu?i??em (in posledi?no celotnemu slovenskemu gospodarstvu, saj so tu ?e gostinci, hotelirji, razni zasebni penzioni,... ipd.) od?rl lep del zaslu?ka.

 

?e bo Luk?ić v tem stilu vodil tudi SD, je skoraj garantirano, da bodo na naslednjih volitvah komaj prilezli v parlament ali pa bo Zoki celo edina preostala levica v parlamentu.

 

Pahor za predsednika - eden redkih levi?arjev, kateri se mi dopade, ker je v primerjavi z drugimi pravi po?tenjakar, ne dela delitev na leve in desne, je brez afer in se ne ozira na ukaze in direktive iz Murgel (oziroma kluba, kateri ?e ima "vonj po cipresah" - Ku?an, Stanovnik, forum 21 in podobni patroni)

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pahor ima pomoje med ljudstvom ?edalje ve?jo podporo in ra?unam da bo na naslednjih volitvah postal predsednik republike, saj bi ga znali volit tudi nekateri "desni?arji", ker je prijazen in dobrosr?en mo?akar. :ouje:

 

Zanimivo bi bilo tudi videt, ?e se dec spravi ustanovit svojo stranko, ta bi imela verjetno kar lep tr?ni dele? med na?imi volilci. :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pahor ima pomoje med ljudstvom ?edalje ve?jo podporo in ra?unam da bo na naslednjih volitvah postal predsednik republike, saj bi ga znali volit tudi nekateri "desni?arji", ker je prijazen in dobrosr?en mo?akar. :ouje:

 

sam to ne :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pahor ima pomoje med ljudstvom ?edalje ve?jo podporo in ra?unam da bo na naslednjih volitvah postal predsednik republike, saj bi ga znali volit tudi nekateri "desni?arji", ker je prijazen in dobrosr?en mo?akar. :ouje:

 

Zanimivo bi bilo tudi videt, ?e se dec spravi ustanovit svojo stranko, ta bi imela verjetno kar lep tr?ni dele? med na?imi volilci. :prstgor:

 

Med kandidaturo ga povpra?aj koliko pla?a ?e ga ti preva?a? v ?rnozmajki, ali pa posodi? tablico za na katrco - ćista zmaga :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ima SD na ?elu brihto, ki je uvedel enotne zimske po?itnice in s tem slovenskim smu?i??em (in posledi?no celotnemu slovenskemu gospodarstvu, saj so tu ?e gostinci, hotelirji, razni zasebni penzioni,... ipd.) od?rl lep del zaslu?ka.

 

No ja, ?e morajo v celi sezoni ra?unat le na tisti teden po?itnic je pa tud huda oziroma so ?al tolk nesposobni, da ne znajo biznisa notr prpelat tud druga?e. Mislim, da bo tole klestenje financ in zategovanje pasu odneslo bistveno bistveno ve? denarja zgoraj na?tetim kot pa so jih enotne po?itnice. Najla?je se bo folk odrekel takim izdatkom kot je smu?arija.

 

Pahor za predsednika - eden redkih levi?arjev, kateri se mi dopade, ker je v primerjavi z drugimi pravi po?tenjakar, ne dela delitev na leve in desne, je brez afer in se ne ozira na ukaze in direktive iz Murgel (oziroma kluba, kateri ?e ima "vonj po cipresah" - Ku?an, Stanovnik, forum 21 in podobni patroni)

 

Hehe, pa ne da bi se hvalil ampak to?no take misli sem pisal, ko je bil Pahor ?e na ?elu vlade pa sem bil ozna?en skoraj za bedaka - in takrat sem tudi napisal, da se bo njegova pozitivna vloga pokazala ?ele kasneje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po pravic povedan, je men dec postal ?e tok simpati?en, da bi ga preva?al zastojn (od Lendave pa do Pirana ?e je treba, pa naj maha kakor Pape? v Papamobilu). :D:ouje:

 

Kej spremljate Stanlejev pokal, na Kopi(s)tarja smo lohk res ponosni k zmaji;

 

http://24ur.com/sport/hokej/kopitar-pokopa...od-naslova.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

another group of morons :whatever:

o?itno folk prav ho?e v vrstah stat tko kot v?asih za kavo, pr?ek, olje... nostalgija FTW :hudicek:

 

Misli? WTF ? :hudicek::hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, pa ne da bi se hvalil ampak to?no take misli sem pisal, ko je bil Pahor ?e na ?elu vlade pa sem bil ozna?en skoraj za bedaka - in takrat sem tudi napisal, da se bo njegova pozitivna vloga pokazala ?ele kasneje.

 

Boss, si dosti razumen ?lovek in si pomoje sam opazil, da je Pahor dobil "hrbtenico" (grew some balls, oz. kakorkoli to imenuje?) ?ele pred zadnjimi volitvami oziroma proti koncu svojega mandata, najbolj?e se je to videlo na predvolilnih soo?enjih. Poglej si predvolilna soo?enja iz leta 2008 in sedaj pol leta nazaj. Pahor izpred 4 let ne bi ?el nikoli v ?ivo med soo?enjem Jankoviću v fris povedat, kar mu gre.

 

?e primerja? Pahorja ob za?etku mandata in skozi mandat s tem danes, bi rekel, da gre po dr?i za dve ?isto razli?ni osebi. To kar danes gledamo ni isti Pahor, kot je bil biv?i mandatar. Prej so mu vsi srali po glavi, dobesedno so pometali z njim (on se je pa samo nervozno smehljal in opravi?eval), pustil se je izsiljevati oziroma voditi vlado strankama, ki sta komaj prilezli v parlament (LDS in Zares), zdaj pa kon?no zavzema svoje stali??e in se ne zanima za stali??a raznih stare?in in pri?epetovalcev.

 

In tak Pahor je narodu v?e?, ne pa tista mev?a, kakr?na je bil v preteklosti.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • X2 strmo? Pol rabiš pa dereze in cepin ne pa kolesa.
    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.