Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Od kje tebi ideje, da so?

 

Verjetno ?eferin na pamet lapa, ane.

 

Torej v Slo ni nih?e prejel nobene podkupnine, Finci so tolk glupi, da so dajali ve? milijonsko podkupnino, kr enim ljudem, ki nimajo vpliva (Cekuta recimo). Pa na kerem planetu vi ?ivite? Kdo ima v dr?avi mo?nost, da sprejema take ?etrtmilijardne posle, kjer je pla?nik dr?ava - verjetno ne neki slikar ali pa direktor hse. Lepo vas prosim - pa Jan?a, ?rnkovi?, Krkovi?, Zago?en se tud ne poznajo med sabo in trgujejo z biomaso. :blink:

 

Aha, res ja enostavno vas je nafarbat kolikor ste dolgi in ?iroki. Ja Mate in njegovi so tudi po nesre?i za 14 mesecev zalo?ili urgentno depe?o iz Avstrije? Matoz je tudi ihtavo izlo?al dokaze, ki jih ni, a ne? Majer je ves ?as razlagal "dokazov ni, poka?ite mi dokaze" - nedol?en ?lovek se takega izgovora niti ne poslu?i, ker ve, da dokazov ni in tega ne rabi poudarjat ter raje izjavi, da je popolnoma nedol?en in si ?eli, da bi se postopek ?imprej kon?al - krivi pa se obna?ajo tako kot so se teli kljukci na sodi??u, ki so o?itno do zadnjega mislili, da so nedotakljivi.

 

In ko smo ?e pri hujska?ki klimi, kot pravi ?eferin - kdo je glavni motor tega, kdo hujska ljudi, kdo jih obto?uje vsega mogo?ega, kdo prireja dokumente, da blati predsednika dr?ave, kdo zmerja ljudi z zombiji, z rde?karji, komunisti? Kdo deli na na?e in va?e? Kdo deluje ves ?as po principu "divide et impera" in ustvarja izredne razmere? Kdor seje veter bo po?el vihar in tokrat Jan?a seje tudi sadove svoje hujska?tva.

 

In ja dokazi so - ?eferin pa ve pribli?no ene tolk o tej zadevi kot tisti, ki ne sodelujej v procesu. In ?eferinove izjave morajo biti take, ker on je odvetnik in ne to?ilec, on brani vse mogo?e barabine ter jih re?uje pred zaporom ne iz naslova nekrivde ampak i??e vsemogo?e procesne napake oziroma kakr?nekoli napake v postopkih pridobivanja dokazov. Ne i??e nedol?nost svojih strank ampak jih re?uje na osnovi pravosodnih napak. Lepo vas prosim, ja kdo pa bo ?e najel ?eferina, ?e bi zdele tale razlagal, da je bilo vse ok in da je prav, da so ga obsodili - sej bo zgubil vso barabinsko klientelo, ki ga najamejo ravno zato, ker je eden tako "sposobnih", da lahko re?i aresta kriminalce zaradi procesnih napak in ne zaradi dokazane nedol?nosti. In izjava ?eferina je obli?ek na globoko rano vsem privr?encem Majerja in zagovornikom korupcije zato ga tako veselo citirajo majerju podvr?eni mediji, ker to je edino kar imajo danes v tola?bo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, pri pravu se tvoje "vsevedstvo" kon?a, tu te ?eferin pelje scat v rikverc z zavezanimi o?mi.

 

Sploh se pa gre tu za pravo, kaj velja v pravu in je pravno dokazljivo, ne pa za tvoje proste spise o tem kaj in kako naj bi bilo, pa kdo naj bi sprejel podkupnino - seveda je vse skupaj ?e podkrepljeno s hejterstvom.

 

In pravno je tole zelo ?voh, zadeva zna pasti ?e na vi?jem sodi??u, vpra?anje ?e bo sploh pri?lo do evropskega. Od kje naj sploh dobijo dokaze, ?e je pa cela obto?nica sestavljena in naj bi, na neznanem, itd. Ste mogo?e od novinarjev, kateri so bili prisotni na obravnavah in pisali o celotni zadevi, prebrali kaj o kak?nem dokazu to?ilstva?

 

Torej naj nekdo od forumskih levakov (in ni vas malo) na hitro predstavi dokaze, trdne in neizpodbitne, ?e ti obstajajo.

 

Mednarodna in doma?a pravna stroka se dr?i za glavo, levaki pa ploskate ob tem javnemu lin?u... no ja, kost so vam vrgli, zdej jo pa le lepo glodajte.

 

Kako pa je kaj s Thalerjem, ki so ga dobili na limanice? Ni? kajne, so s Fi?erjem in Masle?o na enakem bregu, in ga nima kaj skrbeti.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja TheBill prav ima? - Ku?an je kriv za vse in verjetno je tudi kriv, da je Ur?ka nose?a.

 

Kolk ste mi zabavni ko takole skorumpirane politike branite - prva liga ste fantje :notworth:

 

Boss, pri pravu se tvoje "vsevedstvo" kon?a, tu te ?eferin pelje scat v rikverc z zavezanimi o?mi.

 

absolutno se strinjam - sej je znan kot odvetnik mafijcev in kriminalcev, tako kot Matoz pa ?e kdo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolk ste mi zabavni ko takole skorumpirane politike branite - prva liga ste fantje :notworth:

 

Gre za to, da se zavzemamo, naj se enaka merila uporabljajo za vse - pa se ?al ne. Primeri Thaler, Dimi?eva,... vse jasno, vse znano, pa nikome ni?ta.

 

In da to tak "razsvetljenec" kot ti ne dojame, je ?alostno.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gre za to, da se zavzemamo, naj se enaka merila uporabljajo za vse - pa se ?al ne. Primeri Thaler, Dimi?eva,... vse jasno, vse znano, pa nikome ni?ta.

 

In da to tak "razsvetljenec" kot ti ne dojame, je ?alostno.

 

Se pravi, da dokler Thalerja in Dimi?eve ne obsodijo, se Majerja ne sme nih?e dotaknit? A ima? ?e koga drugega prej za v vrsto postavit - mislim, sam tolk da vem kdaj bi smel JJ na vrsto pridet. No dej razsvetli me ti, kak?en vrstni red naj bo pri teh zadevah, ker o?itno ne vem kako se taka piramidna igra igra.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi, da dokler Thalerja in Dimi?eve ne obsodijo, se Majerja ne sme nih?e dotaknit? A ima? ?e koga drugega prej za v vrsto postavit - mislim, sam tolk da vem kdaj bi smel JJ na vrsto pridet. No dej razsvetli me ti, kak?en vrstni red naj bo pri teh zadevah, ker o?itno ne vem kako se taka piramidna igra igra.

 

Kako naj jih obsodijo, ?e se noben postopek proti njima sploh ?e za?el ni? (in se najverjetneje niti ne bo)

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako naj jih obsodijo, ?e se noben postopek proti njima sploh ?e za?el ni? (in se najverjetneje niti ne bo)

 

Slabo si obve??en, Thaler je v predkazenskem postopku. Dimi?eva bo pa priplavala na plan v enem od postopkov proti Hildi, ki ?e bodo na sporedu - nanizanka Hilda ima namre? ogromno delov in nadaljevanj.

 

Vseeno pa je manj?a razlika - ?e sta sta Simonca in Hildica o?kodovali Vegrad... afera patrija pa je o?kodovala oziroma bi o?kodovala vso Slovenijo vsaj za faktor podkupnin in bi ?la uspe?no ?ez, ?e se nebi nek ban?ni uslu?benec spotaknil ob Wolfov dvig denarja - hvala ban?niku za to potezo, ker, ?e ne nikoli verjetno ne bi zvedeli za to korupcijo.

 

Druga?e pa da te malo nasmejem : sre?a Majer novope?eno gra??akinjo Hildico in re?e "tak?na okna imel bom tudi jaz"

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, ni samo Majer za v arest, ?e marsikdo bi tja pasal (ne glede na politi?no opcijo). Je pa ta osebek med barabami na slo. politi?ni sceni dale? najve?ji nategne, ?e samo pomislim da sem neko? hodil na zborovanja v njegovo podporo :vskalo: . Potem pa, komaj je dobro prebavil ?ufte iz pripora na Ro?ki, ?e je dobil dolge prste. ?e vikend ni njegov, pa? pa ga je ukradel dr?avi (ministrstvu za obrambo) in tudi zaradi tega bi pasalo, da gre za kak?no dodatno leto ali dve v toplice.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, ni samo Majer za v arest, ?e marsikdo bi tja pasal (ne glede na politi?no opcijo). Je pa ta osebek med barabami na slo. politi?ni sceni dale? najve?ji nategne, ?e samo pomislim da sem neko? hodil na zborovanja v njegovo podporo :vskalo: . Potem pa, komaj je dobro prebavil ?ufte iz pripora na Ro?ki, ?e je dobil dolge prste. ?e vikend ni njegov, pa? pa ga je ukradel dr?avi (ministrstvu za obrambo) in tudi zaradi tega bi pasalo, da gre za kak?no dodatno leto ali dve v toplice.

 

word :prstgor:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, ni samo Majer za v arest, ?e marsikdo bi tja pasal (ne glede na politi?no opcijo). Je pa ta osebek med barabami na slo. politi?ni sceni dale? najve?ji nategne, ?e samo pomislim da sem neko? hodil na zborovanja v njegovo podporo :vskalo: . Potem pa, komaj je dobro prebavil ?ufte iz pripora na Ro?ki, ?e je dobil dolge prste. ?e vikend ni njegov, pa? pa ga je ukradel dr?avi (ministrstvu za obrambo) in tudi zaradi tega bi pasalo, da gre za kak?no dodatno leto ali dve v toplice.

 

Nisem ne levi ne desni in se strinjam s tabo. Dajmo, za?nimo jih loviti.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od vseh "trojk" imam ?e najraj?i ?e zadenem tisto pri ko?arki;

 

http://www.24ur.com/priznali-da-so-napake-...o-recesijo.html

 

Kar se pa Jan?e ti?e, pa zadeva kolikor vem ?E ni pravnomo?na, tako da je mo?en ?e marsikateri zasuk. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od vseh "trojk" imam ?e najraj?i ?e zadenem tisto pri ko?arki;

 

http://www.24ur.com/priznali-da-so-napake-...o-recesijo.html

 

 

Hja, ?e se dobro spomni? tole sam razlagam ?e kar nekaj let pa nisem noben nau?en ekonomist ampak samo logi?no razmi?ljam - toliko o trojki in toliko o znanju IMF. Neko? si ?e sam navijal naj pride trojka in ponovi uni?evanje ?e v Sloveniji.

 

Kar se pa Jan?e ti?e, pa zadeva kolikor vem ?E ni pravnomo?na, tako da je mo?en ?e marsikateri zasuk. :D

 

Sam, da si sre?en in namejan - to najbolj ?teje. ?e je upanje, a ne? :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh, narobe si me zastopu glede velikega vodje. Hotel sem napisat, da raj?i po?akajte, da ne boste nekateri potem preve? razo?arani, ko bo ?la zadeva na podlagi prito?be na vi?je sodi??e in bo kon?na odlo?itev (lahko) tudi popolnoma druga?na. :zvizga:

 

Nimam pa popolnoma nobene koristi od navedene situacije, tako da sem pa? mi?ljenja, da ?e je nekomu dokazana krivda, naj se odtlej nahaja tam, kamor sodi, pa ne glede na njegov priimek in nacionalno pripadnost. :cheers:

 

Dobra volja pa mora bit, ker ?e tako ali tako je vse preve? zagrenjencev v na?i okolici, ?al. :whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po komentarjih sode? si samo eno-samo zgleda, da se ne zaveda?..... :P

 

?e bi bil levak, bi nosil rde?e zvezde na kapi in bi napadal za vsako ceno "njihovega vodjo" in bi podpiral ?iviljo in njene pal?ke.Tega ne delam in zatorej nisem levak. ;)

?e bi bil "desni", bi pridno hodil v cerkev, bi podpiral "velikega vodjo" in se ne bi udele?eval "zombijevskih" protestov.

Ker tega ne delam(na za?etku sem se sicer celo udele?il enega protesta, dokler nisem ugotovil, kam pes taco moli in kdo stoji zadaj.Se pravi, da tudi desnak nisem. :P

Sem samo za pravi?no dr?avo- ?e jo kje kdo vidi pri nas naj me obvesti, sem za socialno pravi?no dr?avo-okej, tukaj gremo naprej in za majhno in racionalno ter efikasno JU.Tudi tukaj je tema.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jzt pa tisto k se jo pije :D

 

Vsak ima svojo najljub?o, verjetno bo kdo omenil tisto pod kovtrom (da sta on in dve deklini, vsaka na eni strani). :wub::hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ORNGI TO?A V MEDVODAH....gre proti LJ

 

V Centru LJ stra?no veter piha, se takoj vidi da se neko sranje pri?timljuje. -_-

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ORNGI TO?A V MEDVODAH....gre proti LJ

 

Ne mi pravt - to?no takrat mal ?ez tri sem bil v Medvodah in je kr nesramno ?e tolklo. Pridem gor, do rondoja in zavijem proti zbiljam pa kot, da ni ni? - vse suho. WTF

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne mi pravt - to?no takrat mal ?ez tri sem bil v Medvodah in je kr nesramno ?e tolklo. Pridem gor, do rondoja in zavijem proti zbiljam pa kot, da ni ni? - vse suho. WTF

 

 

Pri nas (okolica Medvod) je bilo nekaj malih zrnc toce ... potem po parih sekundah se ja pa samo ulilo, kot iz ?kafa ... Na sre?o je to tudi bilo vse... Avto je sicer na sre?o bil ?e v gara?i :) ... ?e en teden in bo zamenjal lastnika... Bi bilo sranje, da bi ga sedaj stolkla ?e kak?na to?a :blink: ... Sicer je zavarovano... ampak vseeno so sitnosti ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri nas (okolica Medvod) je bilo nekaj malih zrnc toce ... potem po parih sekundah se ja pa samo ulilo, kot iz ?kafa ... Na sre?o je to tudi bilo vse... Avto je sicer na sre?o bil ?e v gara?i :) ... ?e en teden in bo zamenjal lastnika... Bi bilo sranje, da bi ga sedaj stolkla ?e kak?na to?a :blink: ... Sicer je zavarovano... ampak vseeno so sitnosti ...

 

Na tej strani je pa kr tolklo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri nas (okolica Medvod) je bilo nekaj malih zrnc toce ... potem po parih sekundah se ja pa samo ulilo, kot iz ?kafa ... Na sre?o je to tudi bilo vse... Avto je sicer na sre?o bil ?e v gara?i :) ... ?e en teden in bo zamenjal lastnika... Bi bilo sranje, da bi ga sedaj stolkla ?e kak?na to?a :blink: ... Sicer je zavarovano... ampak vseeno so sitnosti ...

 

To sem pa ?e jaz na teko?em, jo bom potem jaz videval na parkiri??u pred firmo. :bravo:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.