Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Boli jih to da so pla?ali najemnino za 3 leta....po moje bo kmal ?e en ?ov al pa Tejo pa Janija prvle?t da se bo krilo stro?ke z rumenim tiskom....

 

Picerijo nazaj!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Harlekin je bil super ja, tudi Na klancu je dobra, drugje pa nisem bil....meni zelo dobre pice....tole je bilo itak obsojeno na propad, ?al...?eprad ideja dobra...mogo?e ?e bi bila druga lokacija...pa ?e to, ne more? neki skupi spr?kat, da dobro zgleda, ni pa ni? posebnega in potem navit cene...nima smisla. ?e tisto ko sem parkrat gledal show,da vidim kaj kuhajo ni bilo ni neki full te?ko, zakomplicirano in iz nekih top shit sestavin ipd.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Harlekin je bil super ja, tudi Na klancu je dobra, drugje pa nisem bil....meni zelo dobre pice....tole je bilo itak obsojeno na propad, ?al...?eprad ideja dobra...mogo?e ?e bi bila druga lokacija...pa ?e to, ne more? neki skupi spr?kat, da dobro zgleda, ni pa ni? posebnega in potem navit cene...nima smisla. ?e tisto ko sem parkrat gledal show,da vidim kaj kuhajo ni bilo ni neki full te?ko, zakomplicirano in iz nekih top shit sestavin ipd.

 

Poleg tega pa je ta show bil velik FU vsem poklicnim kuharjem z ne vem kakimi ?olami, ko nekoga ?eljenega medijev postavijo v nekaj tednih do '?efa'

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Bukare?ti se je po pasji vro?ini uscal, in vsi jamral, kaj je zdej to, kako je to mogo?e, jaz sem jih pa samo gledal, a je z vami vse v redu....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Bukare?ti se je po pasji vro?ini uscal, in vsi jamral, kaj je zdej to, kako je to mogo?e, jaz sem jih pa samo gledal, a je z vami vse v redu....

 

Kaj s pa ti s tem hotu povedat :ne vem:

 

Druga? pa lu?ten intervju z siola:

 

http://www.siol.net/novice/svet/2013/06/in...xel_kaiser.aspx

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odli?na razlaga in poenostavljeno povedano je to to?no to kar nas tare danes.

 

Mi je pa v spominu ?e vedno ?iva izjava pokojnega Andreja Bajuka (finan?ni minister jan?eve vlade v letih 2004-2008), ki je enkrat leta 2007 prostodu?no JAVNO izjavil po TV, da je danes denar poceni in da se spla?a vzeti kredite.

 

?e ti to re?e finan?ni minister je bil nekak signal, da so si tudi podjetja in privat osebe za?eli izposojati denar tudi, ?e ga niso rabili. In seveda kam da? denar, ki ga ne rabi?? Za neumnosti, nepotreben luksuz in pa za tvegane nalo?be v raznorazne sklade, ki so rastli kot gobe po de?ju.

 

In veselica je trajala, do spremembe obrestnih mer - nadaljevanje zgodbe pa vsi poznamo. Ne bom rekel, da je krivda za situacijo pri nas Bajukova je pa vseeno zelo velik kamen v mozaiku neumnosti, ki bi jih dober in sposben finan?nik (za tak?nega se je predstavljal sam) MORAL opaziti ali pa se vsaj distancirati od javnih izjav tega tipa.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj s pa ti s tem hotu povedat :ne vem:

 

Druga? pa lu?ten intervju z siola:

 

http://www.siol.net/novice/svet/2013/06/in...xel_kaiser.aspx

 

Da ne vedo kaj je dez....tko kot mi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ojoj obupanci res

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ojoj obupanci res

 

Hehe, sam res - zadnje ?ase imajo same kiksnjene projekte, posledice pa nosijo ni? krivi zaposleni, ki jih odpu??ajo, ker jim zmanjkuje denarja.

 

Tako je bilo s tistimi pla?ljivimi POP Brio, OTo, Kino ... itd kanali, ki so bili tak kiks na katere jih je folk opozarjal na vsakem portalu, da se ne bo iz?lo pa so kr rinili z glavo skozi zid. Pol tale gostilna pa Voyo pa ?e kaj bi se na?lo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno kak?ni odvisniki na sceni, pa medsebojni dolgovi, itd.;

 

http://www.24ur.com/35-letnik-na-kongresne...31-letnika.html

 

Tale ima baje ?e precej obse?no kazensko kartoteko;

 

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/pr...tiri-moske.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

http://www.glasistre.hr/vijesti/crna_kroni...etu-auta-413805

 

Poljski dr?avljanin (36) poginuo je kasno sinoć u Trogiru nakon ?to je sa zida pao na cestu gdje je na njega naletio automobil, doznaje se jutros u splitskoj policiji.

 

U 23.45 sati Poljak je pao sa zida na kolnik Ulice kralja Tomislava, gdje je na njega naletjelo osobno vozilo marke "mazda" kojim je upravljao 26-godi?njak. Poljak je preminuo na mjestu događaja.

:whatever:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kriza?

 

CX-5 je povsod na cesti madona!!

 

Statistika prvi? registriranih vozil v Republiki Sloveniji - samo do maja

2013.pdf

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fak v kaki gnili dr?avi ?ivimo. Zdaj bi SPET podra?ili cestnino. Pre?altam iz 2.0 na 1,4 in bom imel skoraj isto cestnino zdaj. Zato, da denar odteka v ?eleznice, tam pa izgine. In potem od oka ponosno povejo, da bojo dobili tu par milijonov ve? (pokradli so milijarde!) nikoli pa ne povejo koliko ve? avtov je v rangu 1.8 do 2.5 kot 10 ali ve? let nazaj, saj je ?e vsak malo ve?ji avto dizel 2.0.

Pa ?e tale davek na nepremi?nine, s traktorjem bom ?el parlament demolirat pi?kajimmaterna. :vskalo: Da bo en penzionist s 400? penzije in parimi hektari, ki se matra, da ima vsaj nekaj svoje hrane dal dve penziji dr?avi, da bo lahko ?ivel na lastni zemlji? C'mon to je kraja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fak v kaki gnili dr?avi ?ivimo. Zdaj bi SPET podra?ili cestnino. Pre?altam iz 2.0 na 1,4 in bom imel skoraj isto cestnino zdaj. Zato, da denar odteka v ?eleznice, tam pa izgine. In potem od oka ponosno povejo, da bojo dobili tu par milijonov ve? (pokradli so milijarde!) nikoli pa ne povejo koliko ve? avtov je v rangu 1.8 do 2.5 kot 10 ali ve? let nazaj, saj je ?e vsak malo ve?ji avto dizel 2.0.

Pa ?e tale davek na nepremi?nine, s traktorjem bom ?el parlament demolirat pi?kajimmaterna. :vskalo: Da bo en penzionist s 400? penzije in parimi hektari, ki se matra, da ima vsaj nekaj svoje hrane dal dve penziji dr?avi, da bo lahko ?ivel na lastni zemlji? C'mon to je kraja.

 

Samo poglej ve?ino Slovencev...?uti i plati :blink:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo poglej ve?ino Slovencev...?uti i plati :blink:

 

Sej kaj pa drugega lahko naredi?....te takoj pohapsajo, blokirajo ra?un ipd., razen ?e se odpove? vsemu kar ima? ampak potem so spet zmagal. Ko bi narod skupaj stopil (kar slovenci nikoli ne bomo) bi znalo biti druga?e.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Polahk... to je zdele ?ele v obravnavi in usklajevanju. Sigurno ne bo tako visok stro?ek tudi za kmete, ko bo zakon sprejet ... no ja pri tistih ta bogatih pa tudi ne bo kriza, ?e kej ve? pla?ajo. Bo pa? kak?en John Deere manj pri bajti pa jim ne bo treba za zajebanco s traktorji na morje hodit.

 

http://www.kamnican.si/s-traktorji-na-morj...oline-do-izole/

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Polahk... to je zdele ?ele v obravnavi in usklajevanju. Sigurno ne bo tako visok stro?ek tudi za kmete, ko bo zakon sprejet ... no ja pri tistih ta bogatih pa tudi ne bo kriza, ?e kej ve? pla?ajo. Bo pa? kak?en John Deere manj pri bajti pa jim ne bo treba za zajebanco s traktorji na morje hodit.

 

http://www.kamnican.si/s-traktorji-na-morj...oline-do-izole/

 

Qrba mi grejo tile stereotipi na kurac! :vskalo: Povpre?en kmet pa? nima John Deera tako kot povpre?en zaposleni na NLB nima nove Mazde 6. ;) In zaradi tega ker je nekdo izkoristil par subvencij in si namesto New Hollanda kupil Johna Deera je ?e vse narobe? S tem, da marsikomu ta traktor kar lepo vra?a denar, obenem ve?ina teh kmetov nima 8 urnega delavnika ampak delajo cel dan in no? tako, da edino po?teno, da nimajo starih podrtij kot ve?ina. Tisti, ki imajo John Deera bojo verjetno brez te?av pla?ali ve?ji davek ampak ?al je ve? tistih, ki kmetujejo zaradi tega ker je to del na?e kulture, ne zaradi dobi?ka. Da bo nekdo s parimi hektari napol hribovske kmetije in povpre?no pla?o/penzijo pla?al jurja ali dva dr?avi lastno zemljo je meni ISTO kot kraja ali un davek iz starih ?asov na odprtine v hi?ah in so ljudje bili primorani imeti manj?e okne. Kot da ne pla?ujemo davke ?e na vsakem koraku, kdor ima hi?o je itak pla?al dr?avi pri vsakem ceglu DDV, vsa dovoljenja itd... Pa ne mi zdaj metati ven ?rnograditelje in une, ki so delali na fu? ker to je isto kot bi rekli gremo vsem vzeti avte zaradi tega ker nekateri vozijo prehitro.

 

EDIT: Ali pa ?e ena lepa primerjava, dokler bojo imeli zaposleni v NLB nove Mazde 6 in si privo??ili dopust na morju imajo ?e preve? in bo treba vsem zni?ati pla?e in jih ?e ve? zmetati ven? Just sayin' :prstgor:

 

Aja komentar na ta ?lanek: Skoraj prepri?an sem, da ve?ina teh kmetov manjkrat vidi morje kot ve?ina Slovencev. ?e si vzamejo en dan frej pa ?e privre slovenska fov?ija na plano. Ker ?ivali ne poznajo dopusta, ne more? zakleniti doma?ije in iti za en teden ali dva in zapraviti kakega jurja "za zajebancijo" kot nekateri.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha, kolk se ti zamegli pogled, ko omenim kmete. Ja subvencije tudi niso padle iz neba in ?e vidi? samo tale posnetek frajerisanja, kjer so vsi traktorji novi in od tega trije JD-ji (plus un Gator al kaj je tisti, ki zgleda kot avto za golf), ki spadajao v kategorijo rolls royca med avtomobili, ne ve? kaj bi si mislil.

 

Lej sej jim ne zamerim izleta na morje, ampak a se ti zdi, da je tak nastopa?ki na?in pravilen? A avtov tile gospodi?i nimajo al bi radi celemo svetu pokazali kolk majo pod palcem? Ne vem, a tak bo najprej jamral, nad pove?ano obdav?itvijo pa mu ni ?isto ni? hudega. Sej recimo kamionarji so isto izvedli, ko so imeli sestanek lastnikov in so vsi jamrali a zunaj na parkiri??u pa same nove me?ke. Ne more? bit frajer in se razkazovat isto?asno pa jamranje kolk bo po novem hudo. Vsem je hudo, vsem se ni?ajo pla?e, dohodki, zvi?ujejo cene davki ipd.

 

Pa ?e si dobro prebral sem govoril o bogatih kmetih in ne o tistih, ki nimajo in sem rekel, da je pa? bolj po?teno, da tisti, ki ima ve? da ve?, tisti, ki ima pa manj pa manj in to velja za vse pore na?e dru?be.

 

?al ne gre druga?e, ker mene pa tudi razkuri tole jamranje o povi?anju davka na nepremi?nine saj najbolj tulijo ravno tisti, ki jih imajo najve? in so se do zdaj uspe?no izmikali pla?ilu dajatev.

 

?e ti ne bi tolk ?ivc sko?u bi v prvem stavku prebral tudi to, da sem napisal, da zakon tak kot je dan v obravnavo sigurno po usklajevanju ne bo pri?el v uveljavitev tak kot je zdaj zapisan. Tako, da je treba pa? po?akat kako bo usklajen in potem vidit kaj dejansko bo. Lej tudi men ni v?e?, da se dav??ine zvi?ujejo samo ?al smo pri?li do te faze, da lagano sportski na kredit pa? ne bomo mogli ve? ?ivet in bo treba prilive uskladit z odlivi in to pri vseh - tudi pri kmetih, ki niso nobena izjema.

 

Aja pa da te ne bo strah, da premal delamo ostali, tudi moj delavnik je ratal skoraj 10 uren (pa tu ni v?teto delo, ki ga imam z renovacijo nepremi?nine doma) in to ?ez celo leto tudi pozimi (?e ve? kaj mislim), ker se gremo var?evanje na vseh porah zaradi tega, ker nam posojenega denarja ne vra?ajo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e si dobro prebral sem govoril o bogatih kmetih in ne o tistih, ki nimajo in sem rekel, da je pa? bolj po?teno, da tisti, ki ima ve? da ve?, tisti, ki ima pa manj pa manj in to velja za vse pore na?e dru?be.

 

Temu se re?e kaznovanje uspe?nih.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Temu se re?e kaznovanje uspe?nih.

 

aha, pol pravi?, da je treba manj uspe?ne bolj kaznovat :zvizga:

 

?ist neoliberalisti?ne fore... bogatim davke zmanj?at, revne pa opalit do konca. :huh:

 

 

Sej lohk, da sem jaz butelj, k mi je jasno, da s povpre?no pla?o pa? ve? prispevam (skozi davke) za skupno dobro kot tisti, ki je pod pragom rev??ine. :blink:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss... tukaj pa ze malo pretiravas... Tile "Pirati s hribov" so sli za zajebancijo s traktorji na morje... Vsako leto se malo pohecajo na taksen in drugacen nacin... Lani so sli recimo s "fr?omatiki" oz. Tomosovimi mopedi ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss... tukaj pa ze malo pretiravas... Tile "Pirati s hribov" so sli za zajebancijo s traktorji na morje... Vsako leto se malo pohecajo na taksen in drugacen nacin... Lani so sli recimo s "fr?omatiki" oz. Tomosovimi mopedi ...

 

Ja ampak to ga ni motilo, da grejo s traktorji, ti grdi baha?i!!! Verjetno grejo tudi Miatarji na izlete, da se bahajo s svojimi Miatami ali zaradi veselja do svoje ma?inerije? Naj ti namignem, v tujini ni tak traktorski izlet ali sre?anje ni? nenavadnega.

 

In ja, povsod ima? seratorje, ki imajo nekaj zaradi tega ker lahko, ne ker rabijo ampak zato ne rabi? metati vseh v isti ko?. Je pa res, da sva tule na drugem bregu in ker te poznam dovolj vem, da me?em bob ob steno, se ti bom raje pridru?il. Kmetavzi ne rabijo John Deere, nove traktorje in pika, se preseravajo vsi po spisku. :jezicek:

 

Nih?e se ni zapel v tvoj prvi del ker si lepo napisal, da je ?e v obravnavi ampak v o?i bode to kako zelo te moti njihova zajebancija. Ti vidi? v tem skoraj zaroto, kako se preseravajo, ven me?ejo... Eni v tem, da to poudarja? vidjo fov?ijo, pretiravanje. Oni so se pa samo en dan hoteli imeti fajn. Sme?no ane kako nastane iz muhe slon?

 

EDIT: In ve? kaj je ironija? Da je bilo ve?ina teh traktorjev sposojenih, torej dobesedno testna vo?nja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eni se s traktorji vozite vsak dan pa se noben ne sekira.

 

Zbor mate cez par dni :harhar:

 

post-3-1372943720_thumb.jpg

 

 

PS: NE nimam ve?je slike. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.