Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

To sem pa ?e jaz na teko?em, jo bom potem jaz videval na parkiri??u pred firmo. :bravo:

 

 

Torej poznas Mateja? :cheers:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Kar stiska te, kar se pri nas dogaja, oz dogajalo v tekmi za oblast

 

46:40 pove vse!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Banda pokvarjena.

Predlog za davek na nepremi?nine ne bo prizadel nobenega. Pla?alo se bo isto kot sedaj, razen za zemlji??a ki sedaj niso pozidana. My ass.

Zdaj vem zakaj ne Pahor ne JJ nista upala tega speljat. 0,15 odstotka za stanovanja. Do sedaj sem pla?eval cca 60 evrov za nadomestilo. Po novem predlogu pa bo po oceni Gursa to cca 320 evrov. ?e se ?e kaj spomnim matematike je to 500% podra?itev. Sam res od teh klincev bo vsak rabu vsaj 3 varnostnike za okol skakljat po?as.......

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Banda pokvarjena.

Predlog za davek na nepremi?nine ne bo prizadel nobenega. Pla?alo se bo isto kot sedaj, razen za zemlji??a ki sedaj niso pozidana. My ass.

Zdaj vem zakaj ne Pahor ne JJ nista upala tega speljat. 0,15 odstotka za stanovanja. Do sedaj sem pla?eval cca 60 evrov za nadomestilo. Po novem predlogu pa bo po oceni Gursa to cca 320 evrov. ?e se ?e kaj spomnim matematike je to 500% podra?itev. Sam res od teh klincev bo vsak rabu vsaj 3 varnostnike za okol skakljat po?as.......

 

Kje so ustajniki? Aja, sedaj vse ?tima. Ni potrebe. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje so ustajniki? Aja, sedaj vse ?tima. Ni potrebe. :P

 

Men teli ASlovenci itak niso jasni. Na ulco grejo zarad politika , ko jih po to?lu u?ge? jim je pa vseeno.

1994 v sloveniji folk ?trajka zaradi odstavitve. V Franciji pa zaradi podra?itve vlakov.

In ja ne vem zakaj ni ve? protestov????

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ta davek nas bo orng pojebu....6x-8x ve? kot prej

 

Problem je ker je Gurs ocenil nepremi?nine pred krizo, ko so bile cene na trgu vsaj za tretjino, ?e ne skoraj za polovico vi?je. Druga?e je pa to davek, ki bi moral biti uveden 15 let nazaj tako kot je v ve?ini dr?av in danes ne bi imeli nepremi?ninske krize in verjetno precej bolj normalne razmere ne trgu nepremi?nin.

 

Je pa procentualno kar malo previsok oziroma je osnova (cenitev) v ve?ini primerov prevelika tako, da bo verjetno ve?ina, ki so do zdaj, redno pla?evali "nadomestilo za uporabo stavbnega zemlji??a" pla?evali ve?. Najbolj se bodo pa seveda pizdili vsi tisti, ki so se do zdaj "?vercali" in niso pla?evali nobenih davkov - vklju?no s cerkvijo in tisti, ki imajo ogromno nepremi?nin, ampak kon?no gre v smeri enakomerne obdav?itve vseh brez privilegijev - ?e 1x pa poudarjam, da je definitivno previsok in bi moral biti cca polovico ni?ji.

 

ta davek nas bo orng pojebu....6x-8x ve? kot prej

 

Kolk pa si ti do zdajle pla?eval? Ne vem v Lj sta moja star?a pla?evala cca 300? na leto, zdaj pa bi s tem davkom slabih 600? - se pravi 2x.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Problem je ker je Gurs ocenil nepremi?nine pred krizo, ko so bile cene na trgu vsaj za tretjino, ?e ne skoraj za polovico vi?je. Druga?e je pa to davek, ki bi moral biti uveden 15 let nazaj tako kot je v ve?ini dr?av in danes ne bi imeli nepremi?ninske krize in verjetno precej bolj normalne razmere ne trgu nepremi?nin.

 

Je pa procentualno kar malo previsok oziroma je osnova (cenitev) v ve?ini primerov prevelika tako, da bo verjetno ve?ina, ki so do zdaj, redno pla?evali "nadomestilo za uporabo stavbnega zemlji??a" pla?evali ve?. Najbolj se bodo pa seveda pizdili vsi tisti, ki so se do zdaj "?vercali" in niso pla?evali nobenih davkov - vklju?no s cerkvijo in tisti, ki imajo ogromno nepremi?nin, ampak kon?no gre v smeri enakomerne obdav?itve vseh brez privilegijev - ?e 1x pa poudarjam, da je definitivno previsok in bi moral biti cca polovico ni?ji.

Kolk pa si ti do zdajle pla?eval? Ne vem v Lj sta moja star?a pla?evala cca 300? na leto, zdaj pa bi s tem davkom slabih 600? - se pravi 2x.

 

Cca 40?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta davek na neprimi?nine je po mojem upravi?en, ker do sedaj se je pla?evalo res simboli?no pa ?e ful stanovanj in celo hi? je praznih.

 

In kaj je tukaj pravicno? Je tudi pravicno da je kasko za 10 let star enak kot novega, samo zaradi vrednosti na papirju.

Ko kupis nepremicnino placas davek zanjo, prodajalec tudi na profit, ce dedujes placas davek...ce je naknadno zasedena ali ne je pa tvoj problem.

 

To je tako kot da bi tvoj denar na racunu obdavcili ker ga ne porabljas ceprav si ze ob placi vse placal....samo se zrak ni obdavcen, pa dajmo kolesa obdavcit ker stojijo v garazi in s tem ne pripomorejo k cistejsemu okolju.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kaj je tukaj pravicno? Je tudi pravicno da je kasko za 10 let star enak kot novega, samo zaradi vrednosti na papirju.

Ko kupis nepremicnino placas davek zanjo, prodajalec tudi na profit, ce dedujes placas davek...ce je naknadno zasedena ali ne je pa tvoj problem.

 

To je tako kot da bi tvoj denar na racunu obdavcili ker ga ne porabljas ceprav si ze ob placi vse placal....samo se zrak ni obdavcen, pa dajmo kolesa obdavcit ker stojijo v garazi in s tem ne pripomorejo k cistejsemu okolju.

 

Ne govori, ravno ta mesec je mami (je bila edinka) urejala ker je podedovala kmetijo po stari mami.

 

In ja, meni se zdijo tile davki na nepremi?nine ?ista kraja kakorkoli obrne?. Ker ima? streho nad glavo (za katero si zelo verjetno ?vical, jo kupil, sezidal, ali pa magar pla?al davek pri dedovanju, ker zanjo ?e tako pla?uje? vsak mesec ?trom, vodo, telefon, itd...) mora? pla?evati ?e davek vsako let samo zato ker pa? ima? stanovanje in nisi klo?ar. :vskalo: Pi?kumater saj ne da jim dajemo ?e ob pla?i davek, ob vsakem nakupu je vse obdav?eno, zdaj naj pa obdav?ijo ?e zrak, ker slu?ajno ga nih?e ne pla?uje, porabljajo ga pa vsi! :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne govori, ravno ta mesec je mami (je bila edinka) urejala ker je podedovala kmetijo po stari mami.

 

In ja, meni se zdijo tile davki na nepremi?nine ?ista kraja kakorkoli obrne?. Ker ima? streho nad glavo (za katero si zelo verjetno ?vical, jo kupil, sezidal, ali pa magar pla?al davek pri dedovanju, ker zanjo ?e tako pla?uje? vsak mesec ?trom, vodo, telefon, itd...) mora? pla?evati ?e davek vsako let samo zato ker pa? ima? stanovanje in nisi klo?ar. :vskalo: Pi?kumater saj ne da jim dajemo ?e ob pla?i davek, ob vsakem nakupu je vse obdav?eno, zdaj naj pa obdav?ijo ?e zrak, ker slu?ajno ga nih?e ne pla?uje, porabljajo ga pa vsi! :vskalo:

 

Ravno to - je tvoje, tvoja lastnina, kupljeno placano, obdavceno pa dobesedno moras placati da lahko uporabljas oz ti dovolijo imeti...

Absurd v drugo stran, en rtv ki ga ne rabis pa tud moras placevat.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je bolano....?e ne drugega...bi davek vsaj nabili na drugo nepremi?nino in ne prvo v kateri ?ivi?. Vse kar je ve? kot en flat,bajta je "luksuz" in tukaj upam da se strinjate. Mislim pa da oni bolj ra?unajo na ta nova stanovanja katera so prazna, in tudi folk bo pomoje zdej raje prodal stanovanje kot pa oddajal na ?rno, in cene bodo ?le dol...mal gledam najeme in se 3/4 ne odda po ceni od 350 eur gor. Pa? denar bo treba drugam vlo?iti, in ?e za froca ?para?, mu pa? kupi? stanovanje pri 18 s tem denarjem in bo na svojem...vmes se pa ta denar obra?a. Kaj pa vem no...to da se pa ?e v osnovi opaliji on da pla?uje? da lahko ?ivi? v svoji nepremi?nini je pa res mimo...bomo vidl kaj bo s cerkvijo, ma da jim v?gejo davk v vse kar majo, ?alabajzarji.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je bolano....?e ne drugega...bi davek vsaj nabili na drugo nepremi?nino in ne prvo v kateri ?ivi?. Vse kar je ve? kot en flat,bajta je "luksuz" in tukaj upam da se strinjate. Mislim pa da oni bolj ra?unajo na ta nova stanovanja katera so prazna, in tudi folk bo pomoje zdej raje prodal stanovanje kot pa oddajal na ?rno, in cene bodo ?le dol...mal gledam najeme in se 3/4 ne odda po ceni od 350 eur gor. Pa? denar bo treba drugam vlo?iti, in ?e za froca ?para?, mu pa? kupi? stanovanje pri 18 s tem denarjem in bo na svojem...vmes se pa ta denar obra?a. Kaj pa vem no...to da se pa ?e v osnovi opaliji on da pla?uje? da lahko ?ivi? v svoji nepremi?nini je pa res mimo...bomo vidl kaj bo s cerkvijo, ma da jim v?gejo davk v vse kar majo, ?alabajzarji.

 

Davek na finan?ne transakcije so banke ?e prelile na ple?a komitentov, bodo?i dvig DDV-ja bodo zagotovo pla?evali kupci, davek na nepremi?nine pa bo udaril vse, ki so si poskrbeli za streho nad glavo. Zakaj raje ne obdav?ijo neumnosti, bo dr?avna blagajna polna. Kar se cerkve ti?e pa, grem stavit da njihovi objekti ne bodo obdav?eni.

 

Tista o spodbujanju trga stanovanj je bosa, namen je polnjenje dr?avne blagajne in ?epov redkih posameznikov. Za ostale dr?avljane pa velja: ?e ni cvenka ni biznisa. ?e ni posojil, ni biznisa. ?e ni delovnih mest za nedolo?en ?as, ni posojil in ni biznisa. ?e ni prihodnosti, ni biznisa.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Davek na finan?ne transakcije so banke ?e prelile na ple?a komitentov, bodo?i dvig DDV-ja bodo zagotovo pla?evali kupci, davek na nepremi?nine pa bo udaril vse, ki so si poskrbeli za streho nad glavo. Zakaj raje ne obdav?ijo neumnosti, bo dr?avna blagajna polna. Kar se cerkve ti?e pa, grem stavit da njihovi objekti ne bodo obdav?eni.

 

Tista o spodbujanju trga stanovanj je bosa, namen je polnjenje dr?avne blagajne in ?epov redkih posameznikov. Za ostale dr?avljane pa velja: ?e ni cvenka ni biznisa. ?e ni posojil, ni biznisa. ?e ni delovnih mest za nedolo?en ?as, ni posojil in ni biznisa. ?e ni prihodnosti, ni biznisa.

 

Tud ce bo cerkev obdavcena placajo ljudje...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fora je da so skoz lapal kako dejansko mislijo ulovit une ko imajo ve? nepremi?nin. Sedaj jih lahko ima? 20 pa bo? pla?al isto kot z eno. Bojo pa sedaj parcele ki do sedaj niso bile obdav?ene (nadomestilo) obdav?ili. In ja prav zanima me al bo cerkev plunla za vse cerkvice v vsaki vasi in rupi pa une skromne gozdove tud kaj cekinov.

 

Boss ko sem jaz ?ivel u Ljubljani je bilo nadomestilo za stavno zemlji??e za 2 sobno stanovanje cca 30 ojrov.

Bajta u Medvodah je cca 60 ojrov. Ne vem kako haciendo mata tvoja :hudicek:

Ej Jures a nisva u isti ob?ini ?zmeden? Pa mava cca istga dvoj?ka

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kaj je zdej levosu?ni? A vam niso po godu te poteze nove "va?e" vlade?Ta se mi zdi edina normalna poteza vse drugo je ena navadna kraja. :P

 

Mogo?e zato ker nekateri imajo jajca re?i, da se ne strinjajo z "njihovo" vlado, drugi pa "svoje" kujejo v zvezde ne glede na to kake butaste predloge dajejo in kake bedarije po?nejo? :harhar: Saj ni sramota re?i, da si proti butastim predlogom/dejanjem...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kaj je zdej levosu?ni? A vam niso po godu te poteze nove "va?e" vlade?Ta se mi zdi edina normalna poteza vse drugo je ena navadna kraja. :P

 

Kot prvo, definirat je treba kdo je levosu?en. Z nekatere o?itno vsak, ki nadboga Majerja ne kuje v zvezde - pa? po principu primitivne politi?ne kulture: kdor ni znami je zagotovo proti nam. Da bi bila stranka Bratu?kove Pozitivna Slovenija leva stranka se tudi nebi dalo re?i, ker ?e je kapitalist Janković levi?ar, potem sem jaz Peter Bicikel. Je srednje desna. Tam je kar precej gne?e (vsi ho?ejo biti roza), edino Jan?a s svojo pokon?no dr?o (gro?njo narodu z vojsko) odstopa skrajno desno.

 

?e ?e deli? ukrepe na desnosu?ne in levosu?ne, davek na finan?ne transakcije je delo tvoje desnosu?ne vlade. In ne, ni mi v?e? ne eno in ne drugo. Saj verjetno se motim, ampak daje? ob?utek da pa je tebi v?e? vse, kar je desnosu?nega. (sam si za?el kaj je komu v?e? :P )

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.