Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

ko smo ?e ravno pri zavarovanjih, a ma kdo izku?nje kok je s tem kaskom za starej?a vozila pri triglavu (kasko karambol)? Se to spla?a?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem bil na tem za micro in sem se odlo?il da vzamem Tilio, moj kasko totalka al neki takega, me je komplet kasko z osnovnim pri?el dobrih 200?, s tem da so za vsako stvar male fiksne odbitne fran?ize (primer 75? za kori??enje parkinga). Po?ten deal, pla?a? manj in ?e ?e koristi? kasko 'dopla?a?'.

 

Fajn je treba prebrat, ampak meni je bilo v?e?.

http://www.zav-tilia.si/mojavto/kasko-totalka

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem bil na tem za micro in sem se odlo?il da vzamem Tilio, moj kasko totalka al neki takega, me je komplet kasko z osnovnim pri?el dobrih 200?, s tem da so za vsako stvar male fiksne odbitne fran?ize (primer 75? za kori??enje parkinga). Po?ten deal, pla?a? manj in ?e ?e koristi? kasko 'dopla?a?'.

 

Fajn je treba prebrat, ampak meni je bilo v?e?.

http://www.zav-tilia.si/mojavto/kasko-totalka

pa kej gledajo na to v kakem stanju je avto (npr. al je kot nov al je zjahan do konca?)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem prek weba vse naredu....

ok, pol dejansko ne gledajo na ohranjenost avta... na kratko povedano SE NE SPLA?A :angry:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok, pol dejansko ne gledajo na ohranjenost avta... na kratko povedano SE NE SPLA?A :angry:

?e enkrat - PREBERI

 

Krije zgolj totalko, kar pomeni popolno uni?enje ali po?kodovanje v tolik?ni meri, da stro?ki popravila presegajo 60 % prodajne vrednosti vozila po sistemu Eurotax. Krije tudi uni?enje dodatne opreme in stro?ke najema nadomestnega vozila.

 

kar pomeni ?e ima? avto vreden 3000? je ena manj?a nesre?a ?e totalka.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, moja323 bo ocenjena pa na 1000? -.-

ja ne vem kaj ti pri?akuje? od kaska? Vsak kasko se vedno gleda na realno vrednost avta....tudi ?e je 2 leti star. Seveda je ob sklepanju pa druga?e....cena novega, ne novega po ceniuk...pi jim...m

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja ne vem kaj ti pri?akuje? od kaska? Vsak kasko se vedno gleda na realno vrednost avta....tudi ?e je 2 leti star. Seveda je ob sklepanju pa druga?e....cena novega, ne novega po ceniuk...pi jim...m

 

Ob sklepanju kaska vzamejo ceno novega po ceniku... in ne toliko kot je recimo na racunu... Zato pa je to slabo za tiste, ki recimo kupujejo avte, pri katerih prodajalci dajejo velike popuste (Opel, Renault, VW, ... ) ... Ko pa uveljavljas skodo pri totalki ali kraji... pa se menda vzame cena po eurotax-u oz. ceno na trgu rabljenih vozil za tako staro vozilo ... Edino pri popravilih dobis nove dele...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ob sklepanju kaska vzamejo ceno novega po ceniku... in ne toliko kot je recimo na racunu... Zato pa je to slabo za tiste, ki recimo kupujejo avte, pri katerih prodajalci dajejo velike popuste (Opel, Renault, VW, ... ) ... Ko pa uveljavljas skodo pri totalki ali kraji... pa se menda vzame cena po eurotax-u oz. ceno na trgu rabljenih vozil za tako staro vozilo ... Edino pri popravilih dobis nove dele...

ne menda...tako je.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, moja323 bo ocenjena pa na 1000? -.-

Kaj a ti resno pri?akuje?, da ?e jo bo? ?trihnil pa vrgel par jurjev v avto, da bo za zavarovalnico avto kaj ve? vreden??  :hohoho: Vse kar me?e? na tak avto je tvoj hobi in potem lahko kve?jemu upa?, da ne bo ni? narobe in, da ko prodaja? ne bo vreden jurja ampak se bo na?el ?e en, ki bo pripravljen dati kaj ve?, ?e bo avto kvalitetno zrihtan.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?mego, zdej ne vem ali si tok naiven ali totalni optimist, ali malo obojega, ampak na zavarovalnicah niso ni? od na?tetega in verjemi, da delajo za lasten plus, saj se druga?e ne bi ?li tega posla. Vpra?anje ?e je 17 let stara Mazda 323F vredna sploh 1000? glede na cenilno lestvico?  :aaaaa:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vpra?anje ?e je 17 let stara Mazda 323F vredna sploh 1000? glede na cenilno lestvico?  :aaaaa:

1.5i ziher ne :D jur?ka sm pa napamet reku ;)

Kaj a ti resno pri?akuje?, da ?e jo bo? ?trihnil pa vrgel par jurjev v avto, da bo za zavarovalnico avto kaj ve? vreden??  :hohoho: Vse kar me?e? na tak avto je tvoj hobi in potem lahko kve?jemu upa?, da ne bo ni? narobe in, da ko prodaja? ne bo vreden jurja ampak se bo na?el ?e en, ki bo pripravljen dati kaj ve?, ?e bo avto kvalitetno zrihtan.

sploh ne, samo zanimam se :) in ne, nebo naprodaj sploh, bo dokler bo ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni so po eurotaxu najprej ocenili na 600? al nekaj takega, seveda s primerjavo avtomobilov, ki se prodajajo ker teh starih avtov nimajo v sistemu tako kot novej?e (nekaj v tem smislu :P ). Primerjali so seveda z 2.0 ker 2.5 ni bilo nobene na mobile.de in teh straneh, ki jih uporabljajo. Zato sem s pomo?jo iz vodstva Porsche MB malo pritisnil na zavarovalnico, ?e? da je motor homologiran in mora biti vse ?rno na belem, ne pa kar tako, bla bla bla... in smo pri?li potem na 1000 ? :) seveda ti pa zavarovalnica da milo??ino od te vrednosti :P

 

Deeyan, najbolj?e jo bo? zavaroval ?e jo porihta? in shrani? v gara?o za prilo?nostne vo?nje :) 

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potniki s skupnimi mocmi premaknili vlak, ker je enemu zdrsnilo in se je zataknil med vlak in peron ...

 

http://derstandard.at/2000004050960/Passagiere-kippen-gemeinsam-Zug-um-Verletztem-zu-helfen

 

http://www.youtube.com/watch?v=0yB8KIEBtkE

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno "?e?ke sandalke" kot jih pogosto opeva g. Koreninc na Radiu 1 niso zgolj mit;

 

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/cehi-na-mojstrovko-v-neprimerni-obutvi.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Kot pravi slovenc bom tud tokrat fov? sosedu/sosedom;

 

http://www.rtvslo.si/gospodarstvo/avstrija-bo-gospodarsko-rast-spodbujala-z-nizanjem-davka-na-dohodek/344408

 

Seveda pri nas niti mal ne bi na kej tazga pomislil :)

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej to bi bilo super  :prstgor: da ne rabi hodit v tujino ... :D samo bo rablo neki ?as da to naredijo ...lp ale?  B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pizda jim materna pa tale kur?eva EU

 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/evropska-komisija-zahteva-bankrot-elana.html

 

A ko so avstrijci in nemci lepo po vrsti pomagali svojim podjetjem pa ni nih?e ni? rekel. Koro?ka ?e vpra?ala ni ali sme dokapitalizirat Hypo - sam naredili so pa konec... nikome ni?ta. Pa njihova lesno predelovalska industrija, ki ima vse mogo?e nekonkuren?ne za??ite od subvencij prevoza lesa naprej. Pa recimo njihovi dimnikarji morajo biti obvezno avstrijski dr?avljani, da dobijo licenco. A pri tem si pa EU lepo zatisne o?i in ?e ne vidi? tega pa? ni.

 

Mi je tako prekleto ?al, da sem obkro?il za za vstop v to EU pokvarjeno kliko. Res sem jezen, ko ?e po?asi ven lezemo nas probajo na silo nazaj v drek potunkat, banda frdamana. Mi smo pa eni navadni hlapci in ?e bi nas bilo kaj v hla?ah bi rekli ko vas jebe pa naj dajo kazen, ?e si upajo. Itak bo ni?ja kot pa nepotrebni ste?aj firme.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam, samo Elan ?e 15-20 let obstaja zato da denar iz njega ?rpajo denar, in to vedno in vedno....prodat ga no?ejo oz. vedno neki izgovori (seveda pijavkam prodaja ni v?e?), tako da je kot ka?e EU v?gala po mizi. Ima pa Elan top izdelke, no vsaj za dilce lahko re?em, ker smu?am na njih, ampak kot ka?e ?e vedno prevladuje prva moja trditev kljub temu da podjetje proizvaja vrhunske izdelke.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Marsikaj je res samo tole, da bo? nekoga kaznoval zato, ker se ti malo sprdne in ker je Slo najbolj ubogljiva je pa tud kr neki... nej probajo takole zagrozit Francozom ali pa Nemcem.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah Boss, Francozov je 70 (ali ve?) miljonov ljudi, Nemcev je 80 (tudi ve? s Tur?ini vred), nas pa je (recimo) cca. 2 mio. ?e razume? kaj ti ?elim povedat, npr. da je razlika ali se upre? samo ti ali pa tvoje celotno podjetje nastopi gladovno stavko.  :aaaaa:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.