Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Ne nova vlada, trenutna izvoljena MORA ZRIHTAT KAR SO OBLUBl IN KAR SO ?E ZAF...L, pa pla?e za pol dol, pi?... jim mat..., kaj se bodo zdej pregrupiral pa nam naprej dnar jemal, pa se jeb..l med sabo za na? dnar .................!

 

Velja za leve.desna,spodne,zgorne,sredne, levo sredinske(wtf ?e to je), desno sredinske, v glavnem VSE !

 

Mojster to si dobro napisal.Meni gre to tudi na kur...kar se dogaja tam GOR . Naj ga nehajo srat...in zajeb..delovne ljudi .?e kaj  naj vzamejo pol pa niti za v trgovino ne bo.zdaj pa je tudi meni prekipelo :angry2: lp ale?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma daj daj, vsi skupi so ene pi?ke. Naj postorijo za kar so bili izvoljeni ne pa da o prvem izgovoru spizdijo iz vlade in zahtevajo nove volitve. Na katerih bo ?e manj ljudi, ?e manj glasov ampak oni bodo z rahlo preme?animi kartami sicer, ?e vedno pri koritu. 

A se ni v?asih nesposobne in ?kodljive ljudi odstranjevalo iz polo?jev? O?itno se skoraj nih?e v na?i politiki, ko pride enkrat h koritu ne zna ve? umakniti. Par odmevnej?ih izjem je bilo (brata Podobnik, Lahkovnik) vsi ostali se pa rinejo vsaki? nazaj.  :vskalo: 

Pa naj bojo to levi ali desni, vsi so isti. Ko bodo to vsi verniki (zaradi katerih nekateri ?e prilezejo nazaj v parlament) dojeli bomo pa mogo?e po?asi napredovali.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

stari to je tudi res :bravo: bo treba narediti generalni ?trajk... :danzoman:  samo pri nas ne vem koko bo to ?lo....TAKO NE GRE VE? NAPREJ.Kaj tega oni gor ne vidijo ali no?ejo lp ale? :pepsi:  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Volvo je pa? ?e star in zmahan. Verjetno je bil ?e takrat neka ?kart roba ker ga je kupil po neki burleskno nizki ceni. Zdaj pa ima k mu katalizator crkne in avto kar obstane in ravno takrat, ko se kon?no odlo?i, da bo ?tirih zaporednih neudele?bah na narokih in prednarokih, kon?no le najde toliko poguma, da se odpravi na sodi??e.

 

In ravno takrat, glej ga zlomka mu Volvo zagode. Po moje mu je to namensko podtaknila rde?a sodrga z Milan?kom na ?elu.

 

 

 

Pa da ne bomo samo ?alostni ob taki nazarenski smoli ?e kratek kviz

 

Kdo sta tadva prijatelja v dobrem in slabem:

Prvi to?no ve od kje mu otroci ampak nima pojma od kje mu denar za Volvota.

Drugi to?no ve od kje mu denar za Mercedesa ampak pojma nima od kje mu otrok.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Volvo je pa? ?e star in zmahan. Verjetno je bil ?e takrat neka ?kart roba ker ga je kupil po neki burleskno nizki ceni. Zdaj pa ima k mu katalizator crkne in avto kar obstane in ravno takrat, ko se kon?no odlo?i, da bo ?tirih zaporednih neudele?bah na narokih in prednarokih, kon?no le najde toliko poguma, da se odpravi na sodi??e.

 

In ravno takrat, glej ga zlomka mu Volvo zagode. Po moje mu je to namensko podtaknila rde?a sodrga z Milan?kom na ?elu.

 

 

Milan je glih prav velik da gre pod XC-ja pa da kaj u?pi?i. :P

 

Baje pa da je na SDS portalu ?e v teku priprava na dobrodelno akcijo zbiranja donacij za nakup bolj zanesljivega avta za vo?njo do sodnije.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Milan je glih prav velik da gre pod XC-ja pa da kaj u?pi?i. :P

 

Baje pa da je na SDS portalu ?e v teku priprava na dobrodelno akcijo zbiranja donacij za nakup bolj zanesljivega avta za vo?njo do sodnije.

 

A zato so bile danes v ?tacuni police s plastenkami pija? ?isto izropane... SDS ima namre? v teku veliko akcijo zbiranja zama?kov za pomo? velikemu vodji - ?ifra: "ne daj bog, da predsednik bo ?el na Dob ubog"

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je za pohvaliti kako se solidarnost ka?e te dni 'dol' in tudi pri nas.

 

post-2637-0-67641600-1400593207_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobil nekaj slik

razdeljevanje je kot en bolj?ji trg, napisal je da skorajda ne ve? kdo rabi kaj, enostavno odpre? vrata in zmanjka v nekaj urah, zelo veliko je dru?in, ki svoje otroke po?iljajo neprestano na vse kamione (?al jih je dol tudi veliko, in inso po?teni glede prejemanja)

post-2637-0-57300100-1401082561_thumb.jpg

 

ponosno pa je ?lovek dejal, da so na?i fantje tisti, ki pomagajo na najhuj?ih delih 

post-2637-0-84238100-1401082548.jpg

 

re?evanje ?ivali je posnel njegov kolega na HR-BIH meji - da predstavo o vojnem stanju (sedaj ko je najhuje mimo)

 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ljudje delamo napake, ampak tole je vseeno malo huda napaka se mi zdi;

 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/ste-med-tistimi-ki-so-pomotoma-prejeli-dvojno-vracilo-dohodnine.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ne pise pri blagajnah na banki ponavadi "Denar prestejte takoj, kasnejsih reklamacij ne upsotevamo:jezicek:  :ouje:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ne pise pri blagajnah na banki ponavadi "Denar prestejte takoj, kasnejsih reklamacij ne upsotevamo:jezicek:  :ouje:

sej niso dobili gotovine ampak priliv na ra?un... pri tem je pa vse dokumentirano tako, da zakonsko mora? neupravi?eno nakazana sredstva vrnit pa ne glede ali ti jih naka?e Durs al pa kdor koli drug. Problem zna ratat predvsem pri tistih, ki ?e imajo kak?ne izvr?be pa jim je avtomatika ?e odtegnila sredstva z ra?una za popla?ilo upnikov. Zdej bodo pa morali vrniti denar, ki ga sploh nimajo ve? na ra?unu oziroma se bo Durs postavil v vrsto kot ?e eden izmed upnikov.

 

Se pa strinajm, da je to ?lamastika in ravno Durs bi moral biti prvi, ki se mu to ne bi smelo zgoditi. Ampak kakorkoli ?e napaka je tu in zdaj jo naj re?ijo me je pa zmotilo to, da novinarji pri?akujejo, da bodo na Dursu na?li nekoga, ki ga bodo obto?ili za napako, nato pa s skupnimi mo?mi raztrgali ali pa vsaj vrgli na cesto. Sme?no mi je v toliko, ker ta napaka je popravljiva, medtem, ko isti novinar ne zahteva odgovornosti od ljudi, ki dejansko so zapravili milijone in spravili podjetja v ste?aje. Enega majhnega bi raz?etverili, velikih rib se pa bojijo in jih raje ne omenjajo, da se ne bi zna?li z obto?bami o blatenju za vratom.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi tisti veliki so z majhnim zaceli...a jim noben ni postavil meje...

Na DURSu pa so po moje sfookali izkljucno zaradi malomarnosti, s tem pa preko 4000 ljudem povzrocili sitnosti... a se ti ne zdi da tudi za to mora nekdo odgovarjati? Drugace imajo itak vtis, ?e? mi smo DURS in nam nihce nic ne more... pri vsej tej avtomatizaciji ki jim je na voljo, zgleda to kot en napacen klik nekoga, ki mu je pac vseeno za svoja dejanja... knjizenje teh sredstev pa verjetno ni odvisno samo od enega zaposlenega...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi tisti veliki so z majhnim zaceli...a jim noben ni postavil meje...

Na DURSu pa so po moje sfookali izkljucno zaradi malomarnosti, s tem pa preko 4000 ljudem povzrocili sitnosti... a se ti ne zdi da tudi za to mora nekdo odgovarjati? Drugace imajo itak vtis, ?e? mi smo DURS in nam nihce nic ne more... pri vsej tej avtomatizaciji ki jim je na voljo, zgleda to kot en napacen klik nekoga, ki mu je pac vseeno za svoja dejanja... knjizenje teh sredstev pa verjetno ni odvisno samo od enega zaposlenega...

 

Dost zalostno je to, da programerji ne poskrbijo za to, da se taka cloveska napaka sploh ne bi mogla zgoditi ... Sploh pri taki instituciji, kjer se transakcije delajo masovno... in ce se pojavi napaka je hitro prizadeta vecja mnozica ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi tisti veliki so z majhnim zaceli...a jim noben ni postavil meje...

Na DURSu pa so po moje sfookali izkljucno zaradi malomarnosti, s tem pa preko 4000 ljudem povzrocili sitnosti... a se ti ne zdi da tudi za to mora nekdo odgovarjati? Drugace imajo itak vtis, ?e? mi smo DURS in nam nihce nic ne more... pri vsej tej avtomatizaciji ki jim je na voljo, zgleda to kot en napacen klik nekoga, ki mu je pac vseeno za svoja dejanja... knjizenje teh sredstev pa verjetno ni odvisno samo od enega zaposlenega...

Nekaj je namensko nekaj pa nenamensko... mo?no dvomim, da je bila napaka narejena namenoma, medtem ko pa pri velikih ribah ni ni? naklju?je.

 

Govori? pa o nekih sitnostih... kak?na sitnost je pa vra?ilo denarja. To je enako kot pa? pla?ilo kateregakoli virmana, ni? ve? kot samo to. ?e imajo uporabniki elektronsko banko je to narejeno v eni minuti, ?e pa ne pa to naredi na ?alterju takrat, ko ?e itak pla?uje ostale ra?une. Aja vra?ilo denarja je dogovorjeno, da banke ne bodo zara?unavale provizije, tako da nih?e ne bo imel stro?kov.

 

Pa brez skrbi da bo tudi ta odgovarjal ampak to bo DURS uredil interno in ni naloga dru?be ?e najmanj pa novinarjev, da ga lin?ajo. Marsikomu se zdi to nemogo?e, da se je kaj takega zgodilo in da bi nekdo to moral opaziti. Ni nujno, ker gre za ogromno nakazil jih nih?e ne kontrolira ro?no enega pa po enega in preverja ali je ?e kje duplikat pla?ila. ?e posebej, ?e so se pla?ila izvajala v ve? paketih. Pa da ne bo kdo mislil, da koga zagovarjam... samo pi?em, da lahko pride do napak in ker delam to?no na tem segmentu so se to?no take zadeve ?e dogajal pri dosti slovenskih podjetjih, tudi tistih najve?jih in najbolj?ih.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alenka Bratu?ek v svojem programu obljublja 60.000 novih delovnih mest, ampak mi ni jasno odkod ji tak?na ?tevilka in osnova zanjo?  :huh:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alenka Bratu?ek v svojem programu obljublja 60.000 novih delovnih mest, ampak mi ni jasno odkod ji tak?na ?tevilka in osnova zanjo?  :huh:

tudi mene to precej zanima kako bo to izpeljala  :party0035:.mislim da rabimo mo?en gospodarski ZAGON gospodarstva in itd...?e ne bomo kur... :punk: lp ale?  :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako nek. Cisto enostavno - privatiziras zavod za zaposlovanje

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako nek. Cisto enostavno - privatiziras zavod za zaposlovanje

To?no to, v tem primeru lahko ambicije pove?ajo na cca. 130.000 novo zaposlenih. Lahko pa, da je mela v mislih legalizacijo dolo?enih podro?ij, npr. kak?nih polj??in, alla Amsterdam, pa potem na tem graditi svojo uspe?nost.  :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alenka Bratu?ek v svojem programu obljublja 60.000 novih delovnih mest, ampak mi ni jasno odkod ji tak?na ?tevilka in osnova zanjo?  :huh:

fino bi bilo sam ?al so to le predvolilne bu?e.... malo manj po diktatu Bruslaj in malo ve? po zdravi pameti in ?e se ?e nacionalna zavest dvigne pa mogo?e v naslednjih 7-8 letih.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.