Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Nekaj je namensko nekaj pa nenamensko... mo?no dvomim, da je bila napaka narejena namenoma, medtem ko pa pri velikih ribah ni ni? naklju?je.

 

Govori? pa o nekih sitnostih... kak?na sitnost je pa vra?ilo denarja. 

 

teoretiziram, ampak mogo?e ima kdo od teh blokado na ra?unu in so mu sredstva pobrali zaradi izvr?be ali ?esa podobnega, ali pa za popla?ilo minusa in/ali kredita... dejstvo je da bo denar treba vrniti, tako ali druga?e.

 

tudi jaz nisem za  medijski lin?... ampak take novinarje smo si vzgojili... rumeni tisk je bolj pomemben od objektivnosti... 

 

trdim pa, da tako DURS kot marsikatera druga javna in?titucija si ne sme privo??iti takih napak, in za to so dol?ni med drugim poskrbeti tisti, ki so avtomatizacijo pripravljali... ljudje nismo poskusni zaj?ki za raznorazne na pol narejene programe, s katerimi se ?rtajo delovna mesta ;) (nisem zagovornik tega, da je ljudi v JU preve?, so pa napa?no razporejeni)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hahaha... cirkus s "pojocim majorjem" v oddaji, ki je potekala v zivo :) .. 

 

http://www.youtube.com/watch?v=y22ejDAZyv8

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej bi mi bilo sme?no, ?e ne bi bilo srhljivo. Ta neuravnove?enec ima enega od vi?jih poveljni?kih ?inov v vojski... ?e se ne zna obvladat v eni oddaji kako se obvlada, da ne pritisne spro?ilec ali da neprimeren ukaz. Noro res.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prekleto draga ?ola je bila tole... ?eprav se bo tole zdejle sli?alo zelo neumestno... mogo?e se bo zdaj kaj premaknilo v glavah policije, ker se je tragedija zgodila ravno njihovim ljudem, da bodo kon?no se spravili na ceste in izvajat strogo kontrolo nad raznoraznimi "prevozniki" iz vzhoda. Mogo?e se bo le premaknil tisti kole??ek, da samo s kontroliranjem hitrosti na AC niso in ne bodo naredili kaj dosti in da bo treba zavihat rokave ter za?et gledat celotno dogajanje na AC-jih in to strogo in neprizanesljivo. In to zato, da se bo raz?iril glas, da so v Slo policaji zajebani in da bodo pregnali miselnost iz glav prevoznikov, da ko pridejo v Slo, se samo oddahnejo in "lagano-sportski" naprej.

 

Dve hudi nesre?i v dveh dneh - ?e to ni dober razlog in argument, da bo treba delat racije ter lovit predvsem vzhodnoevropske kamionarje in prevoznike (ne me razumet, da sem rasist samo koli?ina sranja, ki ga povzro?ajo je pa? ?al prehuda), ker ?e ne bo statistika na koncu leta spet ?rna in politika bo spet iskala re?itev v vi?anju kazni slovenskim voznikom.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prekleto draga ?ola je bila tole... ?eprav se bo tole zdejle sli?alo zelo neumestno... mogo?e se bo zdaj kaj premaknilo v glavah policije, ker se je tragedija zgodila ravno njihovim ljudem, da bodo kon?no se spravili na ceste in izvajat strogo kontrolo nad raznoraznimi "prevozniki" iz vzhoda. Mogo?e se bo le premaknil tisti kole??ek, da samo s kontroliranjem hitrosti na AC niso in ne bodo naredili kaj dosti in da bo treba zavihat rokave ter za?et gledat celotno dogajanje na AC-jih in to strogo in neprizanesljivo. In to zato, da se bo raz?iril glas, da so v Slo policaji zajebani in da bodo pregnali miselnost iz glav prevoznikov, da ko pridejo v Slo, se samo oddahnejo in "lagano-sportski" naprej.

 

Dve hudi nesre?i v dveh dneh - ?e to ni dober razlog in argument, da bo treba delat racije ter lovit predvsem vzhodnoevropske kamionarje in prevoznike (ne me razumet, da sem rasist samo koli?ina sranja, ki ga povzro?ajo je pa? ?al prehuda), ker ?e ne bo statistika na koncu leta spet ?rna in politika bo spet iskala re?itev v vi?anju kazni slovenskim voznikom.

:bravo:  :bravo:  :rispekt:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pazi zdaj tele brihtole

vir: http://www.24ur.com/novice/slovenija/soferji.html

Nadzor: ve? kot tretjina tovornjakov preobremenjenih

Da je Slovenija o?itno res de?ela, kjer se da goljufati in pridobiti kak?no dodatno uro, ka?e tudi policijska statistika. Policijski nadzor voznikov tovornih vozil na na?ih cestah je pokazal, da jih je bilo leta 2013 ve? kot tretjina preobremenjenih oziroma prete?kih. Prav tako policija opozarja, da veliko od voznikov ne upo?teva obveznih po?itkov in vozijo preutrujeni. Veliko je tudi kr?itev tehni?ne brezhibnosti vozil.

60697388.jpg?d41d
Policijski nadzor tovornih vozil v letu 2013 je razkril, da je bila ve? kot tretjina vseh tovornjakov preobremenjenih. (Foto: Policija.si)

Tudi policija je mnenja, da je klju?en pri odkrivanju kr?iteljev nadzor, ki je po njihovem mnenju u?inkovit. Podatki o nadzoru ?e razkrivajo, da je ve? kr?iteljev med tujimi vozniki. V letu 2013 je policija namre? obravnavala 1233 kr?itev slovenskih prevoznikov in 1847 kr?itev tujih prevoznikov.

Glede na gospodarsko stanje in razmere v dr?avi tretjega voznega pasu ?e dolgo ne bo, prav tako raznih Darsovih zapor zaradi vzdr?evalnih del na cesti ne bo konec. Slovenija ?e naprej ostaja tranzitna dr?ava, z vstopom Hrva?ke v EU pa se je tovorni promet na na?ih cestah ?e pove?al. Imamo nekaj mo?nosti, ena od teh pa je, da se institucije med seboj vendarle pove?ejo in izbolj?ajo nadzor nad tovornjakarji, ?e posebej nad tujimi. Ko bomo kon?no poskrbeli za u?inkovit nadzor, bo potrebno poskrbeti ?e, da ne bodo kaznovani le ?oferji, pa? pa bodo ustrezno visoke kazni doletele tudi delodajalca, ki je delavca prisilil v prekr?ek.

 

a bej? no... a zdaj pa bomo za?el razmi?ljat o tem, kar mnogi opozarjamo ?e leta, da bo edini red naredil le celovit nadzor nad VSEMI nepravilnostmi - samo to in ni? drugega

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.24ur.com/novice/svet/michael-schumacher-zapustil-bolnisnico.html

 

Michael Schumacher ni ve? v komi in je ?e zapustil bolni?nico v Grenoblu, kjer je bil vse od smu?arske nesre?e decembra lani. Novico je medijem sporo?ila Schumacherjeva tiskovna predstavnica.

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

Pa ne me jebat, js sem bil izmerjen 192 km/h, pa je bla kazen skor ista, pike pa ISTE.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Romuni so ena tako prijazna in ne?kodljiva bitja  :cheers:

 

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/foto-lovljenje-prerivanje-in-fizicno-obracunavanje-na-stajerski-avtocesti.html

 

Z njihovim vstopom je EU nedvomno ogromno pridobila.  :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uuu spet tale policijski Mondeo. Sem bil pri?a ko so z njim prehiteli na morav?ki cesti ene romune, jih blokirali, zmetali pop tleh ko v kakem akcijskem filmu. So pa po doma?e povedano ve?ina teh Romunov navadna golazen. So tudi v Dom?alah ukradli denarnico moji mami v trgovini. Sodelavec, ki hodi v Romunijo slu?beno je rekel, da so ve?inoma ok ljudje, tile ki ?vercajo sem ter tja vse so pa ponavadi kar cigani, ki jih ?e Romuni ne prena?ajo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:P

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.