Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

?e zadanem Jackpot ga jest kupit za teh 8mio EUR :) Jest sem navdu?en nad Elanom (zimski ?port) in ne menjam za ni?.

da? ti men pol jackpota pa kupim navti?ni del, tam sem pa jaz navdu?en....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

da? ti men pol jackpota pa kupim navti?ni del, tam sem pa jaz navdu?en....

al mi data pa vidva obadva pol jackpota.. pa pr enmu kupm smu?ke.. pr drugem pa kj navti?nega... hahahahahah

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo ve kaj vse mi damo vase, pa niti ne vemo, zato pa je ?edalje ve? bolezni, ki jih na?i predniki niti poznali niso;

 

http://www.24ur.com/novice/svet/na-hrvaskem-ukradli-20-ton-strupenih-jabolk-bojijo-se-da-so.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss... Si ze lopato ven zvlekel? Menda v vasem koncu obilno snezi ;)

 

post-10-0-08925000-1408803046_thumb.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, sem moral ketne nataknit, ker je z letnimi vrtelo vse v prazno. Tko, da to ni hec, ?e pravjo po TTX, da sne?i pol sne?i pa ?etudi smo mislili, da sredi avgusta lahko sne?i po ni?inah le na ju?ni zemeljski polobli.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekateri komentarji so precej zanimivi (v smislu ali bo ta cesta narejena iz zlata);

 

http://www.24ur.com/novice/gospodarstvo/dars-pridobil-gradbeno-dovoljenje-za-odsek-drazenci-gruskovje.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni poceni sploh ?e veljajo teli mednarodni podatki
 

Terrain can increase costs significantly and construction of highways in mountainous terrain is most expensive in Germany at ?25.99 million/km followed by Austria with ?24.97 million/km, with the Czech Republic, Slovenia and Croatia following in descending order.

 

The report says that highways in Austria cost ?12.87 million/km. The next most expensive country is Hungary
at ?11.21 million/km, followed by Slovakia at ?9.56 million/km and then the Czech Republic at ?8.86 million/km. At the other end of the spectrum, costs in Denmark are only ?5.89 million/km, in Croatia ?6.682 million/km, in Slovenia ?7.29 million/km and in Germany ?8.24 million/km.

 

Terrain can increase costs significantly and construction of highways in mountainous terrain is most expensive in Germany at ?25.99 million/km followed by Austria with ?24.97 million/km, with the Czech Republic, Slovenia and Croatia following in descending order.

 

 

Je pa res, da vse skupaj lahko zelo varira od koli?ine lastnikov parcel, kjer poteka trasa in pa sploh od same sestave tal ter potrebnih objektov (mostovi, nadvozi, podvozi, priklju?ki na lokalne ceste ipd.). Ampak vseeno smo zelo blizu cen, ki jih imajo v Britaniji.
 

 

The UK has always been behind other developed countries when it comes to road building, and our infrastructure is decades behind in development. Nevertheless, here is a broad range of costs. All figures taken from the Highways Agency website, the government body that controls motorways and trunk roads in England.

New Build

A1(M) in North Yorkshire (dual three lane motorway with hard shoulders through flat open countryside) - ?16.5million/km (EUR20.5million/km)
A46 in Nottinghamshire (dual two lane road in fairly flat open countryside) - ?13.5million/km (EUR17million/km)

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, sem moral ketne nataknit, ker je z letnimi vrtelo vse v prazno. Tko, da to ni hec, ?e pravjo po TTX, da sne?i pol sne?i pa ?etudi smo mislili, da sredi avgusta lahko sne?i po ni?inah le na ju?ni zemeljski polobli.

Pa kej svicate pri kidanju ob taki temperaturi? :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na nasi poti pa nikoli nobenega, vsi so samo ovce ki jih vodi gps. Istarski ipailon je imel 10km kolone pred kastelom, ce pa gres po stari lepo cez motocun na buzet ni niti enega na cesti, samo kak traktor

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi smo bili v?eraj popoldne v Strunjanu pa ni bilo nobene panike na cesti - pa? konstantni italijanski bumbarji, nekaj nem?kih neodlo?ne?ev, pa ?e romunski ?vercarji in ?e kak?en na? cepec... ampak ni? stra?nega v glavnem.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam, da je tale novica krepko pretiravanje, druga?e bo en klinac vse skupej;

 

http://www.24ur.com/novice/svet/kijev.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker kreten bi ?el groziti sosedi z jedrskim oro?jem? ?e mene vpra?a? namensko napihujejo gro?nje, da bi ja ?im preje dobili pomo?.Tudi tile Ukrajinci niso brez masla na glavi. Putin ve, da ?e se za?ene se ga ne ustavi do Nem?ije in se ne misli direkt bockati. 

 

Na drugi fronti uni kamelojebci grozijo celotni Evropi. Dokler je bil Sadam je zatiral Kurde (ki kolikor sem zasledil res zaslu?ijo po?asi svoje ozemlje) ampak je bilo vse interna zadeva, zdaj, ko imajo "demokracijo" so pa vsi fanatiki usekali na plano in grozijo celotnemu svetu z zavzetjem. Kar je ?alostno je to, da je teh fanatikov verjetno ?e polna Evropa zaradi "politike strpnosti, enakopravnosti itd..." in ko bo nekdo rekel bo za?elo pokati od znotraj.

 

 Evropa se pa ukvarja katero plagiatorko bi povabili v slu?bo za 20.000? na mesec. ?udovito.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rusi lahko Ukrajince tudi na bolj zviti na?in "stisnejo", npr. po?akajo ?e par mescev in tedaj nastopi zima, potem pa ?e ne bo Ruskega plina za Ukrajino. BRRRRRR  :aaaaa:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.