Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Ironi?no, ravno zadnji? mi je kelnarca, ki je prinesla kavico rekla, da ima FDV in popolnoma neuporabna znanja.
Ampak OK, glavno, da so srednje ?ole XY, faksi so pa tata-mata, ni slabih faksov ane. In ja, imam le 5 stopnjo tehni?ne izobrazbe in me ni sram ker mi gre ?isto OK. :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ironi?no, ravno zadnji? mi je kelnarca, ki je prinesla kavico rekla, da ima FDV in popolnoma neuporabna znanja.

Ampak OK, glavno, da so srednje ?ole XY, faksi so pa tata-mata, ni slabih faksov ane. In ja, imam le 5 stopnjo tehni?ne izobrazbe in me ni sram ker mi gre ?isto OK. :ne vem:

Ampak verjetno si je s prvo zapomnila narocila. Ce bi imela le srednjo solo, bi mogu dvakrat narocit :-)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa vem. Pr nas na kmetih so kr inteligentne kelnarce izgleda, da tudi une s srednjimi ?olami v prvo dojamejo naro?ilo. Ne vem kakih si ti navajen ane.  :rolleyes:

jest vem za 1 k je mela fax narejn ( neko ekonomsko vrjanto ) si od 4h oseb ni zapomnila naro?ila .... no ta ni bla dovg ?asa v ?anku k ji je la?je ko jo financera fotr 

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jest vem za 1 k je mela fax narejn ( neko ekonomsko vrjanto ) si od 4h oseb ni zapomnila naro?ila .... no ta ni bla dovg ?asa v ?anku k ji je la?je ko jo financera fotr 

sej vem, da je vse skup en ?tos ampak vseen - od kdaj je pa stopnja formalne izobrazbe pogoj kolk je ?lovek brihten. ?al se pri nas dajo fakultete narest samo ?e ima? dober zicleder in to sta lepa primera FDV in FF. Kolk uporabnega znanja od piflanja na pamet pa ostane je verjetno jasno. Ja celo do magisterija se da pridet na tak na?in - ?alostno ampak resni?no.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

branite se vsi, ki imate le srednjo solo...a ni hecno?

jaz pa parvim tko: pri 18tih koncas srednjo solo, imas talent za nek job (recimo programiras, ali pa si dober v solidworksu al kaj takega) najdes lepo sluzbo...vse super, ampak zakaj ne potem vpisat se kaksen tak, kot mu pravite "nikakav faks" od fdvja al gea collega (se vpises izredno, da ne trpi sluzba) in ga v treh letih dokoncas in imas za vsak slucaj rezervo...mal prostega casa bos zgubu, ampak pri 21tih imas se celo zivljenje pred tabo...

 

clovek mora imeti ambicije, drugace bomo sli sam se navzdol...kar se ze dogaja

lep primer je tud ta forum, kjer se visokosolsvto zanicuje

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, visoko?olstvo v tej dr?avi ni vredno pol k..., ?e nisi pr koritu. '' Va?a izobrazba ni potrebna za poklic, ki ga boste opravljali'' ti razlo?ijo... Dela? pa namest treh ''pametnih'' glav potem na ?ihtu ane, ?etrto. pa ?e mal nadome??a?. Ne me narobe razumet, ne ?elim kakorkoli ?alit vi?je izobra?enega kadra, zgolj me jezi, ker ni dovolj ali sploh cenjen. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Visokosolstvo se ne zanicuje... Zanicuje se bolj to, kaj pridobis s tem "visokosolstvom"... To kar je omenjeno, da si kelnarca zna zapomnit narocilo prav gotovo nima nobene zveze s tem, kaksno stopnjo izpobrazbe ima... ampak predvsem od cloveka samega ...

 

In ja... jaz sem tudi eden izmed tistih, ki nima visoke sole... ker pac takrat, ko sem jaz hodil v solo, to ni bila splosna praksa, da ce nisi vedel, kaj bi pocel v zivljenju, si se vpisal na faks ... In se to je, da sem pri takih letih, ko eni se vedno studirajo in zivijo v hotelu "mama", ze zivel na svojem in imel druzino ... Poleg sluzbe, druzine, popoldanskega dela in podobno ... zal ni ostalo casa za studij. Sedaj na stara leta pa mi niti na misel ne pride, da bi sel studirat, ker mi ne bo prineslo prav nic. Sem ze v takih letih, da ni vec vazno, kaksno solo imas... ker te nihce vec kar tako na blef ne vzame v sluzbo... da bi pa sedaj zacel nekaj na svoje, pa tudi ne gre... ker sem kot kaze preposten in ne znam goljufati drzave, da bi lahko na tak nacin prezivel :) ... 

 

Ljudje smo si razlicni... in vsi ne morejo iti na faks... eni morajo tudi kaj delati :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim,da smo malo zabluzili tukaj gor.
Potrebni so vsi-tako tisti z poklicno ?olo,tisti z srednjo,z faksom kakor tudi doktorji znanosti.Meni osebno dol visi,kdo ima kak?no ?olo narejeno ali kupljeno,va?no je,kak?en ta ?lovek je.
Sam se z veseljem pogovorim tudi z kak?no
sna?ilko,saj je tudi med njimi kar veliko pametnih in zabavnih oseb(ne boste verjeli,celo ena z faksom opravlja zrenutno to delo.
Jaz imam tudi "samo" srednjo ?olo kon?ano,
a v mojih ?asih so bili strojni tehniki tudi na vodilnih mestih v podjetjih.
Dan danes so jih zamenjali razni japiji z kon?ano ekonomijo in sami lahko vidite,
kje je kon?ala ve?ina podjetij...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Labi, jaz bom pa takole reku, ko imam 7.stopnjo kon?ano in je trenuno "ne uporabljam", v tujini pa tudi vpra?anje koliko mi bo na za?etku koristila, ampak v nobenem primeru mi ne more ?kodovat. ?e samo napi?em dejstvo; nekje kjer je v razpisu zahtevana 7.stopnja izobrazbe, se tisti s 4. ali 5. ne more prijaviti oz. bo spu?il, ker ni zadostil kriterijem, medtem ko obratno bo seveda ?lo. V tem primeru torej odpade nepisano pravilo "manj je ve?"  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Labi, jaz bom pa takole reku, ko imam 7.stopnjo kon?ano in je trenuno "ne uporabljam", v tujini pa tudi vpra?anje koliko mi bo na za?etku koristila, ampak v nobenem primeru mi ne more ?kodovat. ?e samo napi?em dejstvo; nekje kjer je v razpisu zahtevana 7.stopnja izobrazbe, se tisti s 4. ali 5. ne more prijaviti oz. bo spu?il, ker ni zadostil kriterijem, medtem ko obratno bo seveda ?lo. V tem primeru torej odpade nepisano pravilo "manj je ve?"  :zvizga:

V tujini (recimo ?vici) jih ba? boli, kak?no ?olo ima?. Moj kolega je vodja oddelka ( v priznani firmi Leica)  z kon?ano gimnazijo.Izkazal se je namre? z sposobnostjo in delom. In komandira tudi strojnim in?enirjem. Ko se menijo za posel v tujini (recimo z kitajci ali Kanad?ani) po?ljejo njega.In vedno sklene posel.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kolk dokazov je ?e potrebnih, da sultan Erdoganije sodeluje z ISIS in je njihov najve?ji zaveznik.

 

Takoj, ko se je nakazalo, da bodo Kurdi odrezali Tur?ijo od IS je Erdogan zahteval napad a na Kurde. In brezhrbteni?na EU se z njim ?e vedno pogaja. Erdogan je tolk zabluzil, da ga zdaj ?e Putin uporablja za nagajanje Amerom. Vrtiljak norosti.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nogomet pa kot po navadi, ?ajba na vodi..

Kvalifikacije za SP 2018, skupina F:

LITVA - SLOVENIJA 2:2 (2:0)

4.114; ?ernych 32., Slivka 34.; Krhin 77., Cesar 93.

 

Slivka izdajalec :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • https://www.slovenskenovice.si/bulvar/tuji-traci/tito-sploh-ni-bil-tito/
    • Po mojem, najboljših 6 minut, porabljenih na Youtube. Kapo dol ustvarjalcem!    
    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.