Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Haha. Smeks ali pa tudi ne. Ubistvo ce je pameten in da ne dela problemov, zakaj pa ne. Meni so vsec taki tamali ki iztopajo iz mnozice da niso glih serijski vsi enaki.

Ravno zato ga mno?ica takoj napade.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem s ?im si tale cvijanovic zaslu?i poklon, temu da se hvali da nikomur ni fov? razen melaniji?  :wacko:  

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako se govori.To?no je opisal povpre?nega nevo??ljivega  slovenceljna-falil je edino pri avtu.Ta je namre? golf. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sj ne zganja fousijo zrd melanije... napisou je v stilu d je dosegla to kar si je zelela. Glavno da ima clovek cilje,pa tud ce se ostalim zdijo te cilji bebasti.. boj se ljudi brez ciljev v zivljenju... pa magari ce je ta cilj videt ?e tako "neumen". Vazen d njemu/njej ni.

 

In se podpisem pod njegov zapis. Ker je vecina slovencelnev dolgocasnih povprecnezev,so fous uspesnejsim in ljudem ki uzivajo. in njih krivijo za lasten drek v zivljenju.

 

Namest d bi rekel "lej svaka cast,ratal mu je... pac ma vec srece,znanja,dnarja od mene. Al je pa pac biu ob pravem casu na pravem mestu... kaj morem pa jst narest d bom srecen v lajfu?"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je. Ne znamo privo??iti so?loveku.

Poznam ne?teto ljudi, ki me spra?ujejo, kaj imam js od tega, ko navijam za recimo Tino Maze... Stari, vesel sem kot radio, ko rojakinja na tak na?in predstavlja Slovenijo.

 

Ravno tako stiskam pesti za ekipne ?porte, v dobrem in v slabem.

 

Pa da ne omenjam samo ?porta. Vsakemu ?loveku privo??im veliko denarja, ?e je do njega pri?el na po?ten na?in. Po drugi strani se mi pa gabijo ljudje, ki si bogastvo nakradejo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sj ne zganja fousijo zrd melanije... napisou je v stilu d je dosegla to kar si je zelela. Glavno da ima clovek cilje,pa tud ce se ostalim zdijo te cilji bebasti.. boj se ljudi brez ciljev v zivljenju... pa magari ce je ta cilj videt ?e tako "neumen". Vazen d njemu/njej ni.

 

In se podpisem pod njegov zapis. Ker je vecina slovencelnev dolgocasnih povprecnezev,so fous uspesnejsim in ljudem ki uzivajo. in njih krivijo za lasten drek v zivljenju.

 

Namest d bi rekel "lej svaka cast,ratal mu je... pac ma vec srece,znanja,dnarja od mene. Al je pa pac biu ob pravem casu na pravem mestu... kaj morem pa jst narest d bom srecen v lajfu?"

Na tak na?in mene kmetavzarska ?lahta dostikrat "zbada" kaj imam od tega, ko sem 12 ur "popu?il" v skalah in kaj imam konec dneva za pokazat, razen utrujenosti. ^_^

 

(oni so medtem recimo pokosili travnik, nasadili krompir ali nekaj tretjega, skratka zadevo za se klanjat, a jaz BREZVEZNIK zabil celoten dan za nekaj absurdnega).  :zvizga: PA PUSTI ?LOVEKA NAJ PO?NE KAR GA VESELI (?e ni drugemu v ?kodo). NE ME JEBAT!  :ninja:

 

Kaj ?e? takmu ?loveku sploh odgovorit. In pa itak brezmejna firb?nost; ker avto ima moja tanova, kje dela, a ima svojo hi?o, itd.(pa kaj jih briga seljote,medtem ko mene ne zanje ne za kerga druzga ne zanima, ama POPOLNOMA NI?, ampak to je na?a prelepa Kokodajsa in njeno pode?elje, pa varianta ?lahta = strgana plahta.  :pepsi:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam enako zgodbo in je res zanimivo, kako se imajo drugi ?as ukvarjat s stvarmi ki tud mal niso njihove, men pa zarad pomankanja ?asa ?e jest in spat ne uspe, kaj ?ele razmi?lat o kom drugem :D

 

Ja no, cilji pa?..

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

http://m.24ur.com/novice/slovenija/srecno-tekaci.html

 

Okej, necesa ne razumem... policijski avto in avto tv ekipe sta bila pred vodilnimi tremi tekaci in so jih "speljali" na napacno ulico.

 

Za njimi je bil avto z uradno merilno napravo - stoparico na strehi.

 

Kako je lahko prislo do tega, da je sploh kdorkoli od tekmovalcev bil pred to stoparico???

 

Kolikor vem gre ponavadi tako : policijsko vozilo , ali vec njih, z rdeco lucjo, ki mu/jim sledi avto s stoparico na strehi, eventuelno zraven ?e tv ekipe...

 

Policijsko vozilo in vozilo snemalne ekipe pa? nista uradni vozili ljubljanskega maratona. To je nekaj takega, kot ce bi tekaci za vsako ceno sledili npr.resevalnemu vozilu, za katerega nikjer ne pise, spda se bo neprekinjeno vozilo po trasi...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izoljan je pisalo, so potem popravili.

 

Komentarji so bili pa v stilu, da je najbrz eden od sadjarjev iz nedavne akcije v Izoli in zato dodaten j v poimenovanju krajana! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce sem prav prebral v sredo neke grozne napovedi bi moralo danes biti zjutraj -5 in jutri sneg do nizin.....

 

Pri nas je ob osmih zjutraj bilo 14C

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Nekateri ljudje temu pravijo "večopravilnost".   Jaz temu pravim "delati nekaj drugega, dokler se ne spomnim, kaj za vraga sem sploh začeti delati in kaj sem želel narediti"...
    • Je žena kupila nova sončna očala. Sem jo slikal. In tu je zdaj slika moje žene z novimi sončnimi očali:       Žena ni preveč zadovoljna s sliko. Pravi, da bi moral na kakšen tečaj, da se naučim, kako se slika...
    • Se pogovarjata dve sosedi: - "Z mojim možem seksava trikrat na teden." - "Res? Jaz pa samo enkrat na teden." - "Pa saj ti nimaš moža..." - "Oh, oprosti, mislila sem, da govoriva o tvojem možu..."
    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.