Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Zadnji golf tiguain TSI ga ima ze od lani

Aha, se prav, po izbiri.

 

Me pa zanima kolk bojo tisti 1.0 mlincki pol vlekl z GPF

Se enkrat ni izbira, pride s turbino. Tako da mlincki ga ne bodo imeli

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trivaljni turbomlin?ek od renolda je proizvedel ?tevilo trdih delcev toliko kot dizl l 96.

 

Vsa gonja proti dizlom v imenu ?istej?ega okolja je smo produkt kapitala, povsem enako kot so to tudi elektri?ni avti. Kapitalist si izra?una, potem najame politike da la?ejo zanj. Simpl.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nastanek NOx je povezan z vi?jo temperaturo, ki je posledica uporabe izpu?nih plinov/turbine. Bencinarji s turbino (in vi?jim kompresijskim razmerjem) postajajo vse bolj podobni dizela?om. Posledi?no tudi nastanek NOx in potreba po filtrih.

Kolikor gledam podatke Mazdini atmosfeci nimajo problemov z doseganjem NOx norme brez GFP, glede drugih telcev pa nisem gledal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo, ?tajerci pa so zelo ponosni na njegovo dejanje - ker je vse priznal je heroj...wtf.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nastanek NOx je povezan z vi?jo temperaturo, ki je posledica uporabe izpu?nih plinov/turbine. Bencinarji s turbino (in vi?jim kompresijskim razmerjem) postajajo vse bolj podobni dizela?om. Posledi?no tudi nastanek NOx in potreba po filtrih.

Kolikor gledam podatke Mazdini atmosfeci nimajo problemov z doseganjem NOx norme brez GFP, glede drugih telcev pa nisem gledal.

?V bistvu proizvajalci samo i??ejo in prestavljajo idealno me?anico, predv?ig, temperaturo in potem korigirajo s katalizatorji, filtri trdih delcev itd.. Slu?ajno sem enkrat naletel na te podatke, ko sem rabil na?tudirati in nastaviti AFR za svoj avto

 

mGuZD.jpg

 

Zanimivo, ?tajerci pa so zelo ponosni na njegovo dejanje - ker je vse priznal je heroj...wtf.

?aki?aki, si pozabil, da ima poleg priznanja ?e olaj?evalne okoli??ine, alkohol?  :rolleyes: Mu pa verjamem, da so pa? dolo?ene frustracije privrele na plano in se je pa? zgodilo kar se je. V bistvu ja, tudi jaz mu ne zamerim tega razgrajanja toliko, kot bi kakemu politiku, da je nabasan vozil ali pa naprimer zapravil preve? denarja za brezvezno maketo.  :lol: 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se tice Flisarja... ja, res je; je clovek in clovesko je , da ti butnejo stvari ven in bla bla blabla.... ampak..to je samo ?e 1pokazatelj, kako mocno je na?a druzba zasicena z alkoholom na faking VSAKEM koraku. Mislim, a je res treba pretiravati in se ga nalivati na VSAKEM koraku?

 

Ok,jaz pa? ne pijem alkota (ampak,to sem pac jaz) ,ampak dokler sem spil tistih 10pirov na leto,sem tudi pod vplivom alkota, mirno nekje obsedel in nekoga nafehtal,da me pelje domov.

 

Brez razgrajanja, razbijana,scen... pa nisem ravno hladnokrvna oseba

 

Malo pa pozabljamo , da je SPORTNIK (oziroma zame zgolj ?e oseba, ki se ukvarja s sportom...) na oceh javnosti (in to si je sam izbral in to mu prinasa tudi kar nekaj bonitet), ki je hoces noces zgled mladim in manj mladim (oziroma naj bi bil)... in resno... kaksno sporocilo posilja v druzbo s tem.

 

In potem kao skrusen prizna krivdo... s soncnimi spegli na frisu...

 

Tip si zasluzi ornk lekcijo.

 

Ce pije alko (kot to pocne vecina) najm ali brzda custva, ali pa naj se ga naliva tako, da ga ne bodo videli.

 

Do nekaterih stvari bo pac treba imeti nicelno toleranco.

 

Kot tisti divjaski mulci (stajerski fuzbalerji), ki so dirkali z meganom , ce se ne motim sta 2umrla..

Potem pa preziveli cel skrusen in bolj papeski od papeza... naiven folk pa ploska in zbira denar in nevemkaj ?e vse...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem ce se on naliva na vsakem koraku? Za sportnike ki abstinirajo celo sezono je dokaj normalno da butne enkrat ven.

 

Raikkonen je legenda, tudi zaradi svojih 'pricakovanih' dejanj. Najboljsi je bil na prireditvi zadnjic....:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem ce se on naliva na vsakem koraku? Za sportnike ki abstinirajo celo sezono je dokaj normalno da butne enkrat ven.

 

Raikkonen je legenda, tudi zaradi svojih 'pricakovanih' dejanj. Najboljsi je bil na prireditvi zadnjic....:)

Ja,ok naj butne ven... Ampak a je isto a "butne ven" ali pa "Dajmo razbit pano in ?ajbo na Marici"?. Naj gre boxat,laufat,peezda nevem no... Meni tudi butne ven... Pa ne na tak na?in.. sj pa nismo v srednji ?oli ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,ok naj butne ven... Ampak a je isto a "butne ven" ali pa "Dajmo razbit pano in ?ajbo na Marici"?. Naj gre boxat,laufat,peezda nevem no... Meni tudi butne ven... Pa ne na tak na?in.. sj pa nismo v srednji ?oli ...

Joj Nejc a ti si celo ?ivljenje 1A brez kakega problema? Vsi smo ljudje, ne opravi?ujem ga, ampak vsi smo enaki, ?portniki, ?tudentje.....vsi smo podvr?eni stresu. Jaz osebno ne poznam osebe, ki je celo ?ivljenje 100% vzorna. Ker ne more? biti (ne govorim o kartotekah). 

 

Nenazadnje ti je parkrat butnilo ven pri kelnarcah in drugih osebah, ki si jih javno ?alil tukaj na forumu....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj Nejc a ti si celo ?ivljenje 1A brez kakega problema? Vsi smo ljudje, ne opravi?ujem ga, ampak vsi smo enaki, ?portniki, ?tudentje.....vsi smo podvr?eni stresu. Jaz osebno ne poznam osebe, ki je celo ?ivljenje 100% vzorna. Ker ne more? biti (ne govorim o kartotekah).

 

Nenazadnje ti je parkrat butnilo ven pri kelnarcah in drugih osebah, ki si jih javno ?alil tukaj na forumu....

No jaz nisem NIKOLI namenoma po?kodoval tuje stvari. In ne mi rect da se primerja razgrajanje znanega ?portnika pod vplivom alkohola z nekim xy osebkom,ki napol javno pove , da mu je neka xy natakarica ra?unala ve? kot 600eur preve?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No jaz nisem NIKOLI namenoma po?kodoval tuje stvari. In ne mi rect da se primerja razgrajanje znanega ?portnika pod vplivom alkohola z nekim xy osebkom,ki napol javno pove , da mu je neka xy natakarica ra?unala ve? kot 600eur preve?.

Govori? o odpiranju ventilov.....in besede so bile zelo te?ke, ne samo pri 600?, tudi pri prodajalkah v trgovinah itd

Kaj se da popraviti, lastnino ali psiho?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Govori? o odpiranju ventilov.....in besede so bile zelo te?ke, ne samo pri 600?, tudi pri prodajalkah v trgovinah itd

 

Kaj se da popraviti, lastnino ali psiho?

No,pac imamo razli?na mnenja in poglede na stvari,dogodke...

 

Jaz samo pravim,da bi bilo po?teno,da se mu ne pogleda kar tako ?ez prste. Pa? moje osebno mnenje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam, da se zaveda? da ne odpira? ventilov samo s kolesom. :) In to je moj point, vsi smo enaki, vsi enkrat popustimo pod stresom ali nekako podobno. Zato obsojati druge je te?ko. Pa? mi nismo zanimivi kot nemedijske osebe....od nas ?asopisi nimajo ni?...

 

http://www.mazda-si.net/topic/9097-razkurnik-oz-razpiiiizdnik/page-83?do=findComment&comment=396605

 

http://www.mazda-si.net/topic/5082-jamralnik-v2/page-632?do=findComment&comment=399797

 

http://www.mazda-si.net/topic/9097-razkurnik-oz-razpiiiizdnik/page-90?do=findComment&comment=404849

 

http://www.mazda-si.net/topic/9097-razkurnik-oz-razpiiiizdnik/page-90?do=findComment&comment=405487

 

http://www.mazda-si.net/topic/9097-razkurnik-oz-razpiiiizdnik/page-89?do=findComment&comment=404219

 

http://www.mazda-si.net/topic/9097-razkurnik-oz-razpiiiizdnik/page-89?do=findComment&comment=404732

 

http://www.mazda-si.net/topic/9097-razkurnik-oz-razpiiiizdnik/page-89?do=findComment&comment=404760

 

http://www.mazda-si.net/topic/9097-razkurnik-oz-razpiiiizdnik/page-87?do=findComment&comment=402343

 

http://www.mazda-si.net/topic/9097-razkurnik-oz-razpiiiizdnik/page-86?do=findComment&comment=398316

 

http://www.mazda-si.net/topic/9097-razkurnik-oz-razpiiiizdnik/page-86?do=findComment&comment=399084

 

http://www.mazda-si.net/topic/9097-razkurnik-oz-razpiiiizdnik/page-86?do=findComment&comment=399122

 

http://www.mazda-si.net/topic/9097-razkurnik-oz-razpiiiizdnik/page-83?do=findComment&comment=395596


Gamad, glupi, idioti, kurbe...to je sovra?ni govor, ki je tudi zlo?in...

 

Pa ne mi zameriti, tudi jaz sem ?e kdaj imel pod kapo pa nehote kaj razbil, velikokrat pa tudi komu na cesti namerno kaj narediti, a za enkrat se to ?e ni zgodilo, me em?o varuje.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to?no to,jures , se strinjam.in ravno zato bi se morali znani osebki ?e toliko bolj zavedati in se konec koncev tudi nau?iti bremzati samega sebe v takih situacijah.

?e dobro da nisva znana :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da stopim v bran alkohola ker se tako grdo govori o substanci. Alkohol ni kriv za to, da imajo ljudje frustracije, mislim da ni ?loveka ki bi bil povsem brez. Alkohol tudi ni kriv, da da u?ivajo nedorasle osebnosti. Ima pa eno zelo zanimivo (pozitivno) lastnost-to?no poka?e kak?en nekdo v resnici je.

In ?tajerci NE blefirajo.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da stopim v bran alkohola ker se tako grdo govori o substanci. Alkohol ni kriv za to, da imajo ljudje frustracije, mislim da ni ?loveka ki bi bil povsem brez. Alkohol tudi ni kriv, da da u?ivajo nedorasle osebnosti. Ima pa eno zelo zanimivo (pozitivno) lastnost-to?no poka?e kak?en nekdo v resnici je.

In ?tajerci NE blefirajo.

To?no to.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ni problem v "gledanju skozi prste" ... Bolj je pomoje tukaj problem javni lin?, samo zato, ker je "znana osebnost" ... Ce bi to naredil en XY stajerc, dolenc, primorc, trenerkar, ... pomoje ne bi bilo to v vseh medijih (rumenih, zelenih, oranznih,...) :) ... in gotovo ne bi bilo tako odmevno ...  :blink: ... Pac zgodilo se je... vsak ima kdaj slab dan ... in pac vsak odgovarja za svoja dejanja... Gotovo je tudi velika razlika pri tem, ce se to zgodi enkrat... kot pa ce se to dogaja stalno ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ni problem v "gledanju skozi prste" ... Bolj je pomoje tukaj problem javni lin?, samo zato, ker je "znana osebnost" ... Ce bi to naredil en XY stajerc, dolenc, primorc, trenerkar, ... pomoje ne bi bilo to v vseh medijih (rumenih, zelenih, oranznih,...) :) ... in gotovo ne bi bilo tako odmevno ... :blink: ... Pac zgodilo se je... vsak ima kdaj slab dan ... in pac vsak odgovarja za svoja dejanja... Gotovo je tudi velika razlika pri tem, ce se to zgodi enkrat... kot pa ce se to dogaja stalno ...

Malo se pozablja na to, da so znane osebnosti (sploh ?portniki) vzorniki marsikateremu mlademu, xy ?tajerci,trenerkarji,janezi, peki, varilci ipd.pa pa? ne...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak se vedno so to navadni ljudje in niso nekaj vec... in se tako tudi spogledujejo s problemi "navadnih ljudi" ... in nevem, zakaj si nebi mogli privosciti obcasno tudi kaksen kiks ... 

 

Sicer pa sem srecen, da nisem "celebrity" in se nihce ne sekira kaj prevec, ce naredim kaksno traparijo  :zvizga:  :P

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj je pre?ivel no? na hladnem, morda mu je bila prizanesena kak?na bu?ka med vo?njo.

A to je tudi ostalim, ki so pomembni na vasi oz. tistih ponavadi ne odpeljejo samo na tiho potu?kajo in nih?e razen prisotnih ne izve.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vzorniki so starsi, in tu lahko zacnemo na zalost s kajenjem in pijaco....brez novinarjev

So pa novinarji krivi za nastalo situacijo. Kaj raje napisejo sportnik ujet pijan ali sportnik pomagal starejsemu cez cesto?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak se vedno so to navadni ljudje in niso nekaj vec... in se tako tudi spogledujejo s problemi "navadnih ljudi" ... in nevem, zakaj si nebi mogli privosciti obcasno tudi kaksen kiks ...

 

hmm, z ve?ino se strinjam in tudi razumem kaj nam ?eli? povedat ampak vseeno tukaj pa ne morem sprejeti dejstva, da nam je vsem dovoljeno oziroma si lahko privo??imo kak?en tak?en kiks ob?asno.

 

Ne vem, ampak privo??it si tak?nega kiksanja pa? ne sme nih?e pa ne glede al je navaden ?lovek, ?portnik, politik ali kdo drug. Z dejanjem, kjer je izgubil razsodnost bi lahko pa? bil druga?e nevaren marsikomu - naslednji? se bo recimo njegova pohorska ?unka parkirala nekomu na nosu ali pa bo kak?na fla?a zdrsnila iz njegove roke in poletele v nizkem loku nekomu v betico.

 

?e ne prenese? alkohola in si po njem nerazsoden pa? ne popivaj, ?e ne zna? brzdati ?ustev na cesti, je bolje da ne vozi?. Pa? ?e tvoja dejanja povzro?ajo lahko nevarnost za druge so nesprejemljiva pa tukaj ni olaj?evalnih okoli??in.

 

Da gre? pa na policijskem vozilu razbijat ?ipo je pa? popolna nekontrola nad samim sabo in ni nikakor sprejemljiva ne za navadnega ?loveka, ne za sportnika, politika zdravnika itd.

 

Aja pa ne zahtevam nobenega lin?a zanj, ampak vseeno je taka dejanja potrebno obsoditi za nesprejemljiva v moderni dru?bi pa ne glede kdo je to naredil.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.