Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

hmm, z ve?ino se strinjam in tudi razumem kaj nam ?eli? povedat ampak vseeno tukaj pa ne morem sprejeti dejstva, da nam je vsem dovoljeno oziroma si lahko privo??imo kak?en tak?en kiks ob?asno.

 

Ne vem, ampak privo??it si tak?nega kiksanja pa? ne sme nih?e pa ne glede al je navaden ?lovek, ?portnik, politik ali kdo drug. Z dejanjem, kjer je izgubil razsodnost bi lahko pa? bil druga?e nevaren marsikomu - naslednji? se bo recimo njegova pohorska ?unka parkirala nekomu na nosu ali pa bo kak?na fla?a zdrsnila iz njegove roke in poletele v nizkem loku nekomu v betico.

 

?e ne prenese? alkohola in si po njem nerazsoden pa? ne popivaj, ?e ne zna? brzdati ?ustev na cesti, je bolje da ne vozi?. Pa? ?e tvoja dejanja povzro?ajo lahko nevarnost za druge so nesprejemljiva pa tukaj ni olaj?evalnih okoli??in.

 

Da gre? pa na policijskem vozilu razbijat ?ipo je pa? popolna nekontrola nad samim sabo in ni nikakor sprejemljiva ne za navadnega ?loveka, ne za sportnika, politika zdravnika itd.

 

Aja pa ne zahtevam nobenega lin?a zanj, ampak vseeno je taka dejanja potrebno obsoditi za nesprejemljiva v moderni dru?bi pa ne glede kdo je to naredil.

To?no to. Boss,ti si malo bolj spreten z besedami in znas lepo ubesediti mnenje,ki je tokrat identi?no kot moje.

 

Verjetno ni bil prvic pijan; torej ve kak?en je pod vplivom in bi bilo zato fajn ?e bi se zato izogibal popivanja, ?e pac ve, da to njemu in okolici ne prinese ni? dobrega.

Tudi sam se na podlagi izku?enj izogibam situacij,ki bi v meni prebudile nekul ob?utke in reakcije...

 

In tudi vsako pijan?evanje se za?ne ko si trezen. In takrat je odlo?itev posameznika ali bo spil prvo,drugo,tretje (npr) pivo.

 

Razen ljudi,ki se jih omami(da me ne bo kdo lovil na besedi).

 

Jebiga dovolj je star in moral bi se zavedati,da je na o?eh javnosti. Saj je hotel to..

 

Nekdo je napisal,da so krivi novinarji,ki pa? zagrabijo take zgodbe pri znanih osebah... Ja...krivi smo predvsem mi,ki to porajtam...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Veste kako pravijo-in vino veritas. Ko ?lovek pogleda pregloboko v kozarec se v ve?ini primerov poka?e njegov pravi karakter, ki ga trezen uspe prikrivati. Z dru??ino tudi kdaj kaj spijemo, se poveselimo,se nasmejemo, ?e nikoli pa ni nih?e kar razbijal ali koga ?alil.

Izkazal je po moje svoj pravi karakter. In ?e, ko mu v leto?nji sezoni ne gre prav ni? od rok, sponzorji pa pritiskajo nanj, je to privrelo na dan.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak cirkus no.. Nem?ija no?e prodajati Savdijcem oro?je, Pariz in London sta pa u?aljena zaradi tega. Namesto, da bi se cel zahod odlo?il in nehal prodajati oro?je na bli?nji vzhod in Afriko..  :vskalo: 
https://www.rtvslo.si/svet/evropa/nemcija-podaljsala-prepoved-prodaje-orozja-rijadu-pariz-in-london-na-nogah/481963

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak cirkus no.. Nem?ija no?e prodajati Savdijcem oro?je, Pariz in London sta pa u?aljena zaradi tega. Namesto, da bi se cel zahod odlo?il in nehal prodajati oro?je na bli?nji vzhod in Afriko.. :vskalo:

https://www.rtvslo.si/svet/evropa/nemcija-podaljsala-prepoved-prodaje-orozja-rijadu-pariz-in-london-na-nogah/481963

A ti ves koliko prihodkov izpade potem, ti si pa res smesen....:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nas bivsi Mazdas, Rx8 voznik pokupil Bohinj.

 

https://m.24ur.com/novice/slovenija/damian-merlak-bo-ozivel-ponos-bohinja.html

 

P.S. To je tisti, ko je nekdo komentiral na forumu, da kar ima on v kriptovalutah, to ni premozenje. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nas bivsi Mazdas, Rx8 voznik pokupil Bohinj.

 

https://m.24ur.com/novice/slovenija/damian-merlak-bo-ozivel-ponos-bohinja.html

 

P.S. To je tisti, ko je nekdo komentiral na forumu, da kar ima on v kriptovalutah, to ni premozenje. :)

Bohinj sam ne vlaga, rabi take kot je on. Ampak se ze bere na veliko, da Bohinj ne rabi turistov, da bo guzva its itd....jao jao

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e je za?elo kasiranje. Ni? ve? sraufanja avtov narazen doma.

 

Oz. Na?ega da? v razgradnjo za dele pa pripelje? iz Nem?ije.

 

https://siol.net/avtomoto/novice/obeta-se-nam-nov-davek-na-odjavljena-vozila-492492#

 

Poslano z mojega EML-L29 z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e je za?elo kasiranje. Ni? ve? sraufanja avtov narazen doma.

 

Oz. Na?ega da? v razgradnjo za dele pa pripelje? iz Nem?ije.

 

https://siol.net/avtomoto/novice/obeta-se-nam-nov-davek-na-odjavljena-vozila-492492#

 

Poslano z mojega EML-L29 z uporabo Tapatalk

 

Tule so kar a?urni. Januarja sem kupil avto, neregistriran. ?ez en teden so me ?e opozorili na tole. Komaj ?akam, ko aprila prete?e registracija trenutnemu avtu, bojo spet po?iljali po?to. K sre?i to velja za naprej, ne za nazaj. Ker imam tudi jaz kak avto ?e vedno an paprju, v praksi so ga pa razrezanega odpeljali cigani.  :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tule so kar a?urni. Januarja sem kupil avto, neregistriran. ?ez en teden so me ?e opozorili na tole. Komaj ?akam, ko aprila prete?e registracija trenutnemu avtu, bojo spet po?iljali po?to. K sre?i to velja za naprej, ne za nazaj. Ker imam tudi jaz kak avto ?e vedno an paprju, v praksi so ga pa razrezanega odpeljali cigani.  :rolleyes:

Baej velja za avte odjavljene od 1. aprila 2018.

 

Tiste ta stare, ki so ?e po balkanu pa ne hvala bogu.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene je tudi presenetilo - sem mislil, da je uni punci ime Rezi ?agar. -_-

 

Druga? pa - psihopat totalni in tazga pustijo, da se svobodno ?eta z oro?jem v lasti (legalnim celo). Ludnica.

S pu?ko, med ?i??enjem po nesre?i ustrelil prej?njo - pa ker imbecil mu je verjel.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A pa ?e tole za povrh - a so bli spet etni?ni na delu... metanje majhnik ku?kov na cesto pred avtomobile ni ve? zanimvo, zdaj so ?e otroci na vrsti.

 

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/pri-preckanju-avtoceste-umrl-15-letni-pesec.html

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bom napisal kaj bi storil z njimi, bo politi?no nekorektno, oziroma ?e sam priznam, da sovra?ni govor ?ez njih.  :zvizga: 

Glede unega genija, ki je "po nesre?i, med ?i??enjem ustrelil punco" pa isto. Prva stvar, ki te pri rokovanju z oro?jem nau?ijo je to, da z njo dela? kot, da je vedno napolnjena in on ?isti oro?je z nabojem v cevi?  :vskalo: ?e najmanj, je to uboj iz malomarnosti. Tokrat je pozitivno, da je policija namensko zavla?evala, saj se niso hoteli sprijazniti s tem, da je ?lo za nesre?o. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

To je pa pol tko, k se policija pokaka... v enem prej?njem sistemu, o katerem ne smemo govoriti, ker je bil baje stra?no grozn, je Milica takoj naredila red pa naj si bo v lokalu, stadionu al pa pri reciklatorjih.

 

https://www.zurnal24.si/forum/thread/na-policiste-metali-kamenje-razbili-prednje-steklo-in-polivali-z-bencinom-301621

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je pa pol tko, k se policija pokaka... v enem prej?njem sistemu, o katerem ne smemo govoriti, ker je bil baje stra?no grozn, je Milica takoj naredila red pa naj si bo v lokalu, stadionu al pa pri reciklatorjih.

 

https://www.zurnal24.si/forum/thread/na-policiste-metali-kamenje-razbili-prednje-steklo-in-polivali-z-bencinom-301621

Hm, a ni ?e vedno tako, da ?e si napaden, se mora? braniti z vsemi stedstvi, ki so pa? predpisana.Samo drugi problem nastane, ko nima kdo tega pravilno izvajati.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.