Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Tud Britancem ne bo lu?tno - ?ele od jutri naprej bodo dejansko lahko ob?utili vso ?kodo izhoda. Nekaj let bodo rabili, da bodo vzpostavili bolj normalno stanje, ampak vpra?anje, ?e bodo kdaj lahko imeli bolj?o situacijo kot so jo imeli znotraj EU, kjer so si jo tako kot Nemci, Francozi, Italijani in ?panci krojili po svojih potrebah.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Privilegije bojo imeli...

?e bi tovornjaki na meji ?akali tako, kot med Hrva?ko in Srbijo ali med Bolgarijo in Tur?ijo, bi znoreli...

Zdaj je tovornjak zjutraj nalo?il sadje in zelenjavo v ?paniji in je bil tovor drug dan v trgovinah na policah...

Ne vem, kako bo sedaj...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je pa? EU... in pravo v EU, ki je kot ka?e na zelo nizkotnem nivoju. Sicer pa v obrazlo?itvi so vseeno napisali, da se mora arbitra?na odlo?itev izvesti do konca.

 

Zadnji? sem prebral en hecen izraz za EU. Je?a narodov. Nekje sem ?e sli?al to, dobrih 100 let nazaj so imeli tak izraz.  :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Itak so bili Britanci ameri?ka 5. kolona pri vodenju specialne vojne proti EU. Se bodo pa zdaj lahko bolj odkrito zlizal z njimi.

Zdaj bodo vsaj zunanji sovra?nik in ne 5. kolona kot so bili do zdaj.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kapitalizem je itak obsojen na propad. Logi?no je da prva propade zibelka le tega.

... da ga lahko nasledi ?udoviti komunizem ali venezuelski sistem socializma, ki sta se oba vrhunsko izkazala v praksi.

Komaj ?akamo, da ga zopet uvedemo. Zastave z rde?o zvezdi imano ?e pripravljene.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti pa lahko na svoj avto samo ?e srp pa kladivo nari?e?. Rde?kar!

 

Sem ?e tudi jaz pripravljen, v kleti imam gajno hejnikena.

Rde?a zvezda na rde?em avtu? A misli?, da se jo bo opazilo? :)

Druga?e pa hajneken pivo ni? posebnega. Precenjeno.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko bi ?e dopisali v zakon, da mora proizvajalec v ?asu (brezpla?nega!) vpoklica nuditi nadomestno vozilo. Konec koncev ni kupec kriv, da je proizvajalec naredil napako. Da ne omenjam, da s tem ho?ejo ?trafati ljudi, ki so kupili VWje z zgoljufanimi motorji in niso hoteli peljati na update saj se je potem zvi?ala poraba, avto pa je ?el slab?e. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko bi ?e dopisali v zakon, da mora proizvajalec v ?asu (brezpla?nega!) vpoklica nuditi nadomestno vozilo. Konec koncev ni kupec kriv, da je proizvajalec naredil napako. Da ne omenjam, da s tem ho?ejo ?trafati ljudi, ki so kupili VWje z zgoljufanimi motorji in niso hoteli peljati na update saj se je potem zvi?ala poraba, avto pa je ?el slab?e.

 

Dobro bi res bilo, da bi dobili nadomestno vozilo. Samo kaj, ko je goljufivih folcvagnov toliko na trgu, da bi morali dati za nadomestno vozilo-drugo goljufivo vozilo.In tako ne bi pri?li nikoli na ?isto.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/ce-se-ne-odzoves-na-vpoklic-avta-ne-bos-mogel-vec-registrirati/513312

 

Po en stran bedno... Po drug.. ?e prej?nji lastnik ni airbag vpoklica naredu npr. Je res loh jeba za novega lastnika ki neve ni? o tem ...

Tipi?no slovenceljsko - kaznovat je treba uporabnika in ne tistega ki zaj...

 

Zakaj pa nebi raje s prepovedjo prodaje kaznovali tiste uvoznike, ki svojih kupcev ne obve??ajo o vpoklicih, kot je to bilo v primeru Mazde.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da je to pri folcvagnu najve?ja nevarnost. Recimo, v mestih prepovejo umazane dizle zaradi prevelikega onesna?enja mest, med katere spadajo vw, seat, ?koda in podobni, ki so v resnici kak euro 4, in se lepo vozijo kot euro 6.V resnici pa onesna?ujejo zrak. Zaradi teh goljufivcev so vsi dizli na slabem glasu.

Resne firme kot je Mazda vedno vpokli?ejo, ko je kak?na res huda napaka. Verjetno ne bodo naredili vpoklica, ?e je ?ri?ek v desnem ogledalu.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Če rabiš prostor potem vzemi karavana. Še bolje vzemi karavna Mazdo 6., saj veš na mazda forumu si.   Moje nepomembno mnenje: - zunanjost obeh vozil je všečna, osebno mi je ST lepši, predvsem zaradi plastik CX30 - notranjost ima CX30 bistveno lepšo, uglajeno, luksuzno. Sam ne maram teh velikih štrlečih zaslonov kot jo ima ST. Nisem se vozil v ST, ampak za CX30 lahko rečem da je počutje v kabini odlično, materiali so na nivoju. - če hočeš turbo motor potem vzemi ST, če hočeš zanesljiv in uglajen motor vzemi CX30  
    • Fokusa lahko kupim takoj ,sem pozabil,je karavan ,ki se mi dopade😉To vse vem,da je drugi svet..,zato pa pravim,da me glava boli🙈 Je pa Mazda CX30 v notranjosti bolj dodelana,boljši materjali,čeprav ji zamerim,da nemoreš vseh šip odpreti preko daljinca.
    • Jaz imam Focusa karavan 182 bencin s športnim podvozjem.   Seveda pa je ST bolj brutalen stroj, vozi pa se verjetno isto dobro.   Moraš se vprašat kaj bi rad imel, ker Focus ST z 280 konji je totalno drugi svet kot pa cx30. Ford je stroj v pravem pomenu besede. CX30 bo mehkejši na cesti in z dosti manj brutalnosti.   Kakšni so kaj dobavni roki trenutno za Focusa?
    • Ali vaše plastike na CX30 mažete ,da ne zbledijo? Ta teden kupim CX30 ,ali Forda ...,jah ja vem,da sploh nevem kaj bi,sedaj imam že predračun za fokusa ST 😅🙈
    • Alex tanka pod kozolcem. Na uradnih pumpah so itak šalabajzerji 😂
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.