Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

a ni neko? rekla "we don't need money, we just need time" ... zdaj ma nov slogan "we need money and also time" and because they said "time is money", we just need a lot of money.

 

Mater jaz bi lahko bil Alenkin piarovec. :lol:

Sej to, prava odre?iteljica in VE KAKO, torej se nam ni treba bat!  :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

https://www.24ur.com/novice/slovenija/policisti-nadaljujejo-s-stavko-sarceva-vlada-jih-ignorira.html

 

Vrjetno je to ?e kdo pisal ampak...a lahko ustanovimo civilno iniciativo, ki bi skrbela za to da policaji permanentno stavkajo? Za manj?e prekr?ke (recimo ko se vozi? z biciklom po napa?ni strani ceste do naslednjega semaforja, vozi? do 10km/h prehitro z avtom ipd) je itak prav, da se izreka samo opozorila, ve?je neumnosti pa ?e vedno sankcionirajo. Ni to tako kot bi v neki normalni dr?avi itak moralo bit, ne pa da nas dr?ava cola za vsako neumnost in polni prora?un na ra?un prekr?kov za 20-40??

 

Ali pa jim dvignemo pla?e samo ?e obljubijo, da bodo ?e naprej stavkali. Volk sit in koza cela. ^^

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bom ?isto tiho glede kazni in opozoril.  :hohoho: Zadnji? sem prevozil stop znak in skoraj izsilil policista (doma?a cesta, navajen pogledati, ?e je avto dovolj stran pa? pelje?) in bil brez dokumentov (?el dobesedno 1km stran v sosednjo vas), napihal itak 0,0 in me ?e opozoril ni. Ker sem izbral "najbolj?a obramba je napad" takoj ko je pri?el do avta sem rekel da "vem da sem zajebal, jebiga".  :huh: Sem mu povedal zakaj nimam dokumentov in ni kompliciral. Tako, da niso vsi policaji zajebani. Kadar sem dobil kazen sem sem se pa zavedal, da sem si sam krvi, 3 mestno ?tevilko ???.  :ninja:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Komisarka za promet v EU je iz Slovenije, baje je med najbolj popularnimi slovenskimi politiki (ne vem sicer zakaj in pri kom??) pa nam ne more priskrbeti sredstev za ta kur?ev drugi tir ki bo realno koristil tako Slovencem kot Avstrijcem, Mad?arom in verjetno ?e ?ez njune meje. Skratka za celo vzhodno Evropo. Slovenski dr?avljani pa ?e leta naveli?ano poslu?amo samo prepiranje okoli tega projekta, zakaj je dober, zakaj ni, od kje nam denar zanj itd... Dobesedno vsak politik se vtakne vanj.
http://www.rtvslo.si/gospodarstvo/levica-o-drugem-tiru-udelezba-madzarske-ni-bila-pogoj-za-evropska-sredstva/467752

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa imam v rokavu na voljo ?e en vzgojni vzvod. Na?i tamali sedaj lahko zagrozim, da jo bom prepisal v kenguruj?ke ?e ne bo pridna :hudicek: .

https://siol.net/novice/slovenija/nasilje-v-vrtcih-tokratni-primer-zal-ni-osamljen-video-479537

 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja to mam zdaj jaz problem v 2. razredu O? - sploh ne vem kaj bom naredil ampak nekaj bo treba. Baba je ?ist histeri?na in tuli na otroke kot da niso v ?oli ampak pri marincih.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja to mam zdaj jaz problem v 2. razredu O? - sploh ne vem kaj bom naredil ampak nekaj bo treba. Baba je ?ist histeri?na in tuli na otroke kot da niso v ?oli ampak pri marincih.

Mislim da se v teh ?asih bojimo zgolj ?e tega, da nas nekdo posname in da v medije... ?alostno.

 

Je pa res, da je, ko so vpleteni otroci, treba 3x premisliti kako se stvari lotiti.... Nevem...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Zato, ker nekako i??e? izgovor zakaj je hotel namenoma povoziti ve? ljudi - samo sre?a in pozornost drugih je re?ila situacijo.

 

Ti se pa ?e celo spra?uje? le kaj je takega rekla, da je nekdo tako pobesnel. ?e nekdo takole pobesni je direkt za v arest ali pa kandidat za zdravljenje v mojmoj oblekici ne pa da se ugotavlja, da je pa mogo?e le kdo nekaj takega rekel, da je spro?il tak bes. Pa tudi, ?e bi mu mamo jebala pred vsemi al pa ?e kaj bolj groznega ni opravi?ila za tak idiotizem in tole bo sledila to?ba in obsodba za poskus uboja.

 

"So na okro?no dr?avno to?ilstvo poslali ovadbo, v kateri je osumljencu o?itana izvr?itev kaznivega dejanja po?kodovanja tuje stvari in povzro?itve splo?ne nevarnosti po drugem odstavku 314. ?lena kazenskega zakonika"

 

:vskalo:

 

O?itno pa ni novinarka ni? takega rekla ampak je bil vzrok to, da je novinarka... :vskalo:

 

V tem norem svetu bo res treba v vsaki roki po eno lopato dr?at, druga?e...

 

Ja, kaj ve? o tem pa tukaj:

https://www.primorske.si/kronika/ovadba-zaradi-napada-na-novogorisko-ekipo-tvs-na-t

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak imena in priimka pa nikjer pa vsi ga poznajo/poznate? Mater kolk se kriminalce in barabe pri nas ??iti, za nepomembne stvari se pa neproblemati?ne ljudi pa na velik zvon obe?a. Luda ku?a res.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha kak?na dvojna merila

 

https://www.24ur.com/novice/svet/savdske-oblasti-priznale-novinar-dzamal-hasodzi-je-mrtev.html

 

Ko Skripalo ni ?kripnu je USA in 3/4 Evrope Rusiji izvajalo sankcije in izganjalo diplomate pa vse skupaj je bilo na stra?no trhlih temeljih.

 

Tukaj pa Turki vse vedo in je posneto, vklju?no s 15 specialci (prvi je ?e ?udno umrl v prometni nesre?i, ostali sledijo) in razkosevalcem pa jim Trump kr verjame, da se je model stepel s 15 specialci in da je zato umrl ter se o?itno ?e sam razkosal. Aja 110 milijardni posel je pa pa? posel  - jebe? takrat pravico in na?elnost... smrdljivci jenkijevski.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Niso bili specialci ampak neznanci! Silak se je sprl z neznanci na konzulatu (ki so po naklu?ju prileteli direkt na konzulat takrat kot on) in se jih odlo?il po doma?e povedano prefukati, nakar ga je en neznanec ponesre?i malo preve? zarezal...  :vskalo: Pa vse kamere so crknile ravno takrat ?ment.  :notworth: ?e bolje je to, da so opankarji ?e sami trdili, da je sam zapustil konzulat.

Raje ne napi?em kaj bi storil s celim bli?njim vzhodom, da ne bom "politi?no nekorekten".  :rolleyes: In ja, zaradi ruskega vohuna bi mogla pa cela Evropa izgnati vse diplomate, tule se ne bo zgodilo pa ni?. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

SuperBumbar, da se je v takih razmerah sploh podal na morje... Bi tudi njima morali zara?unati re?evanje, tako kot tistim, ki se v natika?ih odpravijo na Triglav...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha kak?na dvojna merila

 

https://www.24ur.com/novice/svet/savdske-oblasti-priznale-novinar-dzamal-hasodzi-je-mrtev.html

 

Ko Skripalo ni ?kripnu je USA in 3/4 Evrope Rusiji izvajalo sankcije in izganjalo diplomate pa vse skupaj je bilo na stra?no trhlih temeljih.

 

Tukaj pa Turki vse vedo in je posneto, vklju?no s 15 specialci (prvi je ?e ?udno umrl v prometni nesre?i, ostali sledijo) in razkosevalcem pa jim Trump kr verjame, da se je model stepel s 15 specialci in da je zato umrl ter se o?itno ?e sam razkosal. Aja 110 milijardni posel je pa pa? posel  - jebe? takrat pravico in na?elnost... smrdljivci jenkijevski.

 

Emm, mislim, da ste nekaj spregledali. Pred Tur?ijo ?aka nekaj milijonov migrantov, ki bi radi pri?li v Evropo. Samo naj Evropejci bleknejo kak?no preve? in jih Turki spustijo naprej, pa smo kuhani in pe?eni... Pred Rusijo pa pa? nih?e ne ?aka, zato pa si tam upajo lajati...

 

https://www.mojvideo.com/video-pes-ki-laja-ne-grize/c47e1ab90b69c12dafdf

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

SuperBumbar, da se je v takih razmerah sploh podal na morje... Bi tudi njima morali zara?unati re?evanje, tako kot tistim, ki se v natika?ih odpravijo na Triglav...

Nikakor ne opravi?ujem neumnosti, a vendar...

Zara?unati potem treba tudi vsem kadilcem, pivcem... vsem s prevelikim BMI, vsem, ki pojedo premalo zelenjave...

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.