Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

?ovinist, to so pomembne progresivne doktrine; lepo da stopicamo po stopinjah veleumov na?ega ?asa.

 

 

 

 

 

Gre ?e kdo demonstrirat v ?etrtek? #brezstrahu

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ovinist, to so pomembne progresivne doktrine; lepo da stopicamo po stopinjah veleumov na?ega ?asa.

 

 

 

 

 

Gre ?e kdo demonstrirat v ?etrtek? #brezstrahu

Za kaj in proti ?emu?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, dobro vpra?anje. Stvar je zastavljena zelo splo?no; organizatorji pravijo da so demonstracije proti politiki sovra?tva. Baje nimajo veze z nobeno politi?no stranko, je pa seveda o?itno katerih ne marajo. 10 govorcev & ?e nek program... Zanima me kaj bodo povedali in ali bo vse skupaj samo bolj ali manj prikrito pljuvanje proti SDSu.

 

Aja pa ker se strinjam da je nekaj plakatov res neokusnih in se mi zdi prav da ?imve?ja masa folka to pove. :)

 

In mogo?e mi kon?no kdo uspe razlo?iti, kdo bo delal in pla?eval za na?e pokojnine ?e ne bo migrantov; glede na to da starostna piramida ?e dolgo ni ve? piramida.

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja pa ker se strinjam da je nekaj plakatov res neokusnih in se mi zdi prav da ?imve?ja masa folka to pove. :)

A ima? v mislih tisti plakat z migranti.

 

Slovenija je odigrala v brexitu eno klju?nih vlog. Ve?ina propagande s katero so starci brexitiral Britance je temeljila na posnetkih iz Slovenije  - posnetki beguncev. Tako da so povsem iste fotke v svoje propagandne namene o?itno uporabne tako za ?ezrokavske nasprotnike EU kot za slo gore?e zagovornike EU.

 

Strah je najmo?nej?e ?ustvo, za ovce pla?it pa ne potrebuje? inteligence.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ima? v mislih tisti plakat z migranti.

 

Slovenija je odigrala v brexitu eno klju?nih vlog. Ve?ina propagande s katero so starci brexitiral Britance je temeljila na posnetkih iz Slovenije  - posnetki beguncev. Tako da so povsem iste fotke v svoje propagandne namene o?itno uporabne tako za ?ezrokavske nasprotnike EU kot za slo gore?e zagovornike EU.

 

Strah je najmo?nej?e ?ustvo, za ovce pla?it pa ne potrebuje? inteligence.

 

Manj kot je folk intelegenten bolj je prestra?en in se dobesedno boji ?e lastne sence oziroma nekih migrantov, ki iz vsakega grmovja gledajo. Jebat ga Ku?ana se ne bojijo ve?, zdaj pa je treba druge vrste sovra?nikov najdit in Main Kampf je res odli?en priro?nik kako speljat propagando z la?nimi novicami.

 

Tisto manipulacijo, kolk nas stane en migrant pa ponavljajo v nedogled po principu, da ?e dovolj ?asa la?e? po?asi la? vsaj pri ovcah postane resnica.

 

Ampak zanimivo, krediti iz Prijedora, financiranje stranke iz tujine, propagandna medijska ma?inerija la?nih novic pa vseeno prepri?ajo tam nekje dobrijh 15% folka da so to najve?ji po?tenjaki katerim je treba sve?ke pred sodi??em pri?igat - res crazy world.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, dobro vpra?anje. Stvar je zastavljena zelo splo?no; organizatorji pravijo da so demonstracije proti politiki sovra?tva. Baje nimajo veze z nobeno politi?no stranko, je pa seveda o?itno katerih ne marajo. 10 govorcev & ?e nek program... Zanima me kaj bodo povedali in ali bo vse skupaj samo bolj ali manj prikrito pljuvanje proti SDSu.

 

 

 

In mogo?e mi kon?no kdo uspe razlo?iti, kdo bo delal in pla?eval za na?e pokojnine ?e ne bo migrantov; glede na to da starostna piramida ?e dolgo ni ve? piramida.

 

Sem na hitrco pogledal. Hecno, ime je #brezstrahu, gre pa le za zbor ljudi, ki se o?itno bojijo SDSa.  :ne vem: 

 

In ne mi spet o pokojninah in o tem, da bojo Pakistanci in Nigerijci delali v Sloveniji za na?e pokojnine ker je to navadna utopija. Kve?jemu bomo mi delali za njihove podpore. Pa naj bo to 1600? 20? ali pa 3000?... Nobena skrajnost ni dobra ampak trenutno levica naravnost poriva ljudi k "skrajni" desnici. In vsaki?, ko ljudi nazivajo z rasisti itd, se ljudem bolj jebe za take nazive in beseda izgubi naboj. Simpl. Ampak o?itno "skrajna?" levica tega ne vidi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot pravim, o?itno ?love?ka kratka pamet ne pomni ali pa se no?e spomnit grozot, ki so se na popolnoma enak na?in dogajale skoraj 80 let nazaj. Zgodba je popolnoma enaka samo da so tukaj migranti zamenjali ?ide. Vsakemu, ki podvomi, da to ni isto kar po?ne SDS danes kot je po?ela NSDAP takrat, mislim, kdor res tega ne vidi bi moral vzeti v roke nekaj zgodovinskih knjig, si pogledat kak?en dokumentarec ali dva pa obvezno prebrat Main Kampf.

 

A premik k Orbano je mogo?e ?elja, da bi ?iveli tako kot Mad?ari - a je folk res tako nor, ker Orbanovlada je pustila Mad?are na 529 EUR povpre?ne neto pla?e. Medtem, ko je na?a 2x vi?ja 1040 EUR.

 

Namesto trojke si je zdaj omislil, da nas porine k vi?jegrajcem k Poljski, ?e?ki in Slova?ki in folk ploska ter mu daje glas - nori?nica.

 

Druga?e pa a nas je res strah tistih par 100 azilantov/migrantov/beguncev al kar so pa? ?e, pa enga brezveznega Ahmada? ?e nas je tega v Sloveniji strah potem smo vsi eni usrani pezdetki. Delat celotno predvolilno propagando na migrantih (ki jih je pri nas za vzorec) in pri tem ?e manipulirat z dejstvi je pa? igranje na najbolj nizkotna ?ustva. Sramota za neko napredno dru?bo, za katero se imamo, al pa mogo?e sami sebe previsok cenimo in smo ena navadna drhal.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, daj napovej kdo bo sestavil vlado in postal ministrski predsednik. :)

 

Zna bit ?e fajn napeto :)

 

Dizli s prepovedjo;

 

https://www.24ur.com/novice/gospodarstvo/dan-d-v-veljavo-stopila-prepoved-voznje-za-starejsa-dizelska-vozila-na-nekaterih-cestah.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, daj napovej kdo bo sestavil vlado in postal ministrski predsednik. :)

Zna bit ?e fajn napeto :)

Dizli s prepovedjo;

 

https://www.24ur.com/novice/gospodarstvo/dan-d-v-veljavo-stopila-prepoved-voznje-za-starejsa-dizelska-vozila-na-nekaterih-cestah.html

 

 

 

Tukaj je govor o pravih traktorjih(audijih,ljudskih vozilih in podobnih la?nivih kljukcih) in ne pravi euro 6.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tukaj je govor o pravih traktorjih(audijih,ljudskih vozilih in podobnih la?nivih kljukcih) in ne pravi euro 6.

Sam je sme?no (primerjam na primer svoje avte), ne morem na primer z mazdo 6 II EURO 5, Alhambro kao EURO 5, grem lahko s Citroenom EURO 6.....a bottom line grem lahko z motorjem EUR3.....?

 

Sicer pa je to meni velika neumnost - zakaj, ?ez center je ta cesta direktno cca 2km, sedaj bo moral 'star' dizel naokoli cca 3x dalj?o pot po gu?vi - kme?ka logika pravi da je to 3x ve?je onasne?evanje..................saj delci ne gredo navpi?no gor v vesolje.....

Re?itev? Subvencija za menjavo starej?ih dizlov in UNI?ENJE le teh, oziroma zastonj javni prevoz. Ampak seveda ?ist zrak stane, la?je je dati prepoved in pobirati...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te?ava je v tem, da se bo Nemcem prodaja v ZDA zmanj?ala in zdaj rabijo finan?no injekcijo v EU. Tako jim kar pa?e, da bodo morali obvezno prebivalci EU kupovati nove avte, ker rabljenih nedizlov je premalo. Kako bodo to naredili razni Romuni, Bolgari, Mad?ari, Poljaki in Hr?ki, ki imajo manj kot 500 EUR povpre?ne neto pla?e ni nikomur jasno. Ampak pa? tele razne komisarke boli vagina, sej ona ima bogato evropsko pla?o, kaj bo pa raja z minimalnimi dohodki naredila ji je pa ?isto vseeno.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Druga?e pa a nas je res strah tistih par 100 azilantov/migrantov/beguncev al kar so pa? ?e, pa enga brezveznega Ahmada?

 

Ja. :)  Mislim da ni nikogar strah enega Ahmeda v Ljubljani ampak ?e pri enem naredi? izjemo se za?ne. ?e jih vsak dan pride 20 v Slo je to na leto ?ez 7000 ljudi.. Da ne omenjam, da se kadarkoli lahko dr?ave EU sprdnejo vrniti migrante v izvorno EU dr?avo. ?e s cigani je preve? te?av. Poleg tega se ljudje tam dol eksponantno mno?ijo. In ljudje se o?itno ne zavedajo/te, da nekega dne se bomo zbudili in bo cela Afrika ma?irala v Evropo ker imamo bolj prijazno podnebje, vodo, pa socialno podporo. In balon se bo za?el napihovati kot v 30ih v Nem?iji. Ampak ja, sprejmimo vse, podrimo meje, ?ivela anarhija.  :jupiii:

https://www.youtube.com/watch?v=LPjzfGChGlE

 

In ne, ne bom volil SDS zaradi tega. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Madona da bom NSI volil.....na tabli je clovek, ki nam je letos edini pomagal rihtat ogromne udarne jame na nasem kolovozu. Edini je je*** mamo izvajalcem vsak dan. Kurc vsaj za nekaj da volitve izkoristim (tako kot on)

 

:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Madona da bom NSI volil.....na tabli je clovek, ki nam je letos edini pomagal rihtat ogromne udarne jame na nasem kolovozu. Edini je je*** mamo izvajalcem vsak dan. Kurc vsaj za nekaj da volitve izkoristim (tako kot on)

 

:)

 

Taka stvar mene tudi malo prepri?a. Ampak kaj, ko ?lovek na tabli ne bo pri?el v parlament. ?E bi meli pa mo?nost glasovati to?no dolo?enega ?loveka na listi bila pa pomoje odlo?itev Slovencev bistveno la?ja. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot pravim, o?itno ?love?ka kratka pamet ne pomni ali pa se no?e spomnit grozot, ki so se na popolnoma enak na?in dogajale skoraj 80 let nazaj. Zgodba je popolnoma enaka samo da so tukaj migranti zamenjali ?ide. Vsakemu, ki podvomi, da to ni isto kar po?ne SDS danes kot je po?ela NSDAP takrat, mislim, kdor res tega ne vidi bi moral vzeti v roke nekaj zgodovinskih knjig, si pogledat kak?en dokumentarec ali dva pa obvezno prebrat Main Kampf.

 

A premik k Orbano je mogo?e ?elja, da bi ?iveli tako kot Mad?ari - a je folk res tako nor, ker Orbanovlada je pustila Mad?are na 529 EUR povpre?ne neto pla?e. Medtem, ko je na?a 2x vi?ja 1040 EUR.

 

Namesto trojke si je zdaj omislil, da nas porine k vi?jegrajcem k Poljski, ?e?ki in Slova?ki in folk ploska ter mu daje glas - nori?nica.

 

Druga?e pa a nas je res strah tistih par 100 azilantov/migrantov/beguncev al kar so pa? ?e, pa enga brezveznega Ahmada? ?e nas je tega v Sloveniji strah potem smo vsi eni usrani pezdetki. Delat celotno predvolilno propagando na migrantih (ki jih je pri nas za vzorec) in pri tem ?e manipulirat z dejstvi je pa? igranje na najbolj nizkotna ?ustva. Sramota za neko napredno dru?bo, za katero se imamo, al pa mogo?e sami sebe previsok cenimo in smo ena navadna drhal.

 

:prstgor:  Ni ni?esar ve? za dodat!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sezona je tu

 

Promet bo na enem najbolj obremenjenih delov slovenskega avtocestnega kri?a tako danes od 9. ure dalje na odseku Brezovica-Vrhnika potekal samo po enem voznem pasu, popoldan pa enako v smeri Vrhnika-Brezovica.

 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/zacenja-se-sanacija-viadukta-peracica-dela-tudi-na-primorski-in-pomurski-avtocesti.html

 

Za?ela se je....5.6.2018

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsak dan tolce....

Neko? je Jan?a Jankovi?u rekel, da ne zna ?teti do 46. A bo toktat Jan?a znal?

Lahko voli? Pape?a a mi bomo ineli vlado zgolj in samo, ?e se eni in isti ne pove?ejo.

 

Ampak moramo imeti ponovne volitve, ?ov brez Kahla je kot da bi bil Faulty Towers brez Emmanuela

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.