Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Ima? prav kokolada ne obstaja.

 

Zgoba je taka in bo pripeljala do tega da bom ukinjen s tega foruma, ampak nekdo ?e more enkrat povedati resnico.

 

Kokolada je u bistvu produkt Ajvarja. Dolgo ?asa smo se na forumu spra?evali kaj Ajvar sploh po?ne tu, da je admin. Poleg tega da rihta avte, dele, majstre, popedena ?ene, pleh in pc-je, razen tega, prav ni?. In ker je Ajvar hotel upravi?iti svoje adminanje, je ustvaril bota kokolado. Ker ni vedel kake atribute naj mu da, je potem nastavil tega bota na: "to kar nisem jaz." Se pravi, da bo ?leht, da bo v kurac po?iljal vse ?ivo, da bo trolal, spamal, limal nage babe.

Potem je spustil tega bota na forum in ga "na??uval" na nekatere uporabnike. Ko je ?el bot predale?, ga je Ajvar opozoril naj se lep?e obna?a in tako je Ajvar dobil na avotriteti in ustvaril iluzijo, koliko dela ima z adminanjem foruma.

Potem se je pa zapletlo. Bot je pogruntal, da Ajvar nobenega ne ban-a. Zato je stopnjeval svoje napade in spam-anje in opozorila Ajvarja niso ve? zalegla, u glavnem u?el je izpod nadzora.

Zdaj pa si je tale bot izbral tar?o z nickom vid007 in tukaj smo zdej.

 

PS: kokolada v japon??ini pomeni: veliko praznih jeznih besed.

 

Tu pa se pojavi moj problem. Tudi mene ?e ni noben videl, tako da obstaja verjetnost da sem tudi sam bot oz. da sploh ne obstajam. Kaj potem sem jaz? Kdo me je ustvaril in zakaj??

 

Where? B)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ima? prav kokolada ne obstaja.

 

Zgoba je taka in bo pripeljala do tega da bom ukinjen s tega foruma, ampak nekdo ?e more enkrat povedati resnico.

 

Kokolada je u bistvu produkt Ajvarja. Dolgo ?asa smo se na forumu spra?evali kaj Ajvar sploh po?ne tu, da je admin. Poleg tega da rihta avte, dele, majstre, popedena ?ene, pleh in pc-je, razen tega, prav ni?. In ker je Ajvar hotel upravi?iti svoje adminanje, je ustvaril bota kokolado. Ker ni vedel kake atribute naj mu da, je potem nastavil tega bota na: "to kar nisem jaz." Se pravi, da bo ?leht, da bo v kurac po?iljal vse ?ivo, da bo trolal, spamal, limal nage babe.

Potem je spustil tega bota na forum in ga "na??uval" na nekatere uporabnike. Ko je ?el bot predale?, ga je Ajvar opozoril naj se lep?e obna?a in tako je Ajvar dobil na avotriteti in ustvaril iluzijo, koliko dela ima z adminanjem foruma.

Potem se je pa zapletlo. Bot je pogruntal, da Ajvar nobenega ne ban-a. Zato je stopnjeval svoje napade in spam-anje in opozorila Ajvarja niso ve? zalegla, u glavnem u?el je izpod nadzora.

Zdaj pa si je tale bot izbral tar?o z nickom vid007 in tukaj smo zdej.

 

PS: kokolada v japon??ini pomeni: veliko praznih jeznih besed.

 

Tu pa se pojavi moj problem. Tudi mene ?e ni noben videl, tako da obstaja verjetnost da sem tudi sam bot oz. da sploh ne obstajam. Kaj potem sem jaz? Kdo me je ustvaril in zakaj??

 

jebemti? teorija zarote, sm vedu da tale ajvar neki kuha, sam pa da kj tazga...

sam je pa zanimivo da kokolada ne okrca pa citira tega posta

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dvomim, da vid razume kaj pomeni busted...

oz dvomim, da sploh kaj razume :)

 

Seveda razume saj ?e iz O? obvlada kaj je trilaterala :danzoman:

 

jebemti? teorija zarote, sm vedu da tale ajvar neki kuha, sam pa da kj tazga...

sam je pa zanimivo da kokolada ne okrca pa citira tega posta

 

Jaz Ajvarja cenim in mislim da se v njem ne skriva tak trol. ?e bi ga vsaj pil :vino: , bi ?e pomislu da je lahko taka baraba :lol: .
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda razume saj ?e iz O? obvlada kaj je trilaterala :danzoman:

Jaz Ajvarja cenim in mislim da se v njem ne skriva tak trol. ?e bi ga vsaj pil :vino: , bi ?e pomislu da je lahko taka baraba :lol: .

 

Jaz Ajvarja cenim kot barabo :hudicek: , glede pija?e je pa alkoholik z zdravni?kim potrdilom....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na pop tv sem sedajle spet imel ?ast sli?at g. Stanovnika; "hlapci, hlapci, itd." ZA KOZLAT (komentar se nana?a na njegovo rjovenje namre?)!!! :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tu pa se pojavi moj problem. Tudi mene ?e ni noben videl, tako da obstaja verjetnost da sem tudi sam bot oz. da sploh ne obstajam. Kaj potem sem jaz? Kdo me je ustvaril in zakaj??

 

Kaj, a jaz sem pa vosek :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

podatki so enaki kot tvoji. kako so lahko potem ponarejeni, razen ?e so tvoji tudi?

 

BUSTED!

 

:bravo:

 

 

Ja ukradel si moje, druga?e pa jaz sem predstavil svoj mazdico ti je pa tle ?e nisi, torej kako ti naj verjamem, ti ne sory.

 

dvomim, da vid razume kaj pomeni busted...

oz dvomim, da sploh kaj razume :)

 

A to sklepa? po sebi mogo?e, ker jaz ?e vem kaj to pomeni, ker druga?e mi ni jasno od kod to tvoje neumno sklepanje. :vskalo::vskalo::vskalo:

 

sej zato pa ni ni? odgovoril.

 

BUSTED!

 

:bravo:

 

 

Eni pa hodimo v slu?bo in nimamo cele dneve sedet za ra?unalnikom kot imate eni ?as. :vskalo::vskalo::vskalo:

 

Seveda razume saj ?e iz O? obvlada kaj je trilaterala :danzoman:

 

Ja mokster eni smo pa se u?ili zgodovino in tam se je omenjala ta beseda, ?e si pozabil, je pa druga opcija, ker te ne poznam, da si mlaj?a generacija in se pa? tega niste u?ili, ker vem da so sedaj kar nekaj zadev izpustili iz u?benikov, samo zato pa je kakor je in imamo take ljudi, da ne poznajo teh tujk, ki se uporabljajo v vsakdanjem ?ivljenju na TV in ?e kje drugje.

 

Jaz Ajvarja cenim in mislim da se v njem ne skriva tak trol. ?e bi ga vsaj pil :vino: , bi ?e pomislu da je lahko taka baraba :lol: .

 

 

Kaj, a jaz sem pa vosek :(

 

Zakaj ?e? Se res te ?e nekaj ?asa ni bilo na sre?anja, samo eni vemo, da si realen. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja mokster eni smo pa se u?ili zgodovino in tam se je omenjala ta beseda, ?e si pozabil, je pa druga opcija, ker te ne poznam, da si mlaj?a generacija in se pa? tega niste u?ili, ker vem da so sedaj kar nekaj zadev izpustili iz u?benikov, samo zato pa je kakor je in imamo take ljudi, da ne poznajo teh tujk, ki se uporabljajo v vsakdanjem ?ivljenju na TV in ?e kje drugje.

 

Vidi? kako slabo domneve? oz. to so samo tvoje domneve.

Verjetno si pozabil da smo se enkrat pogovarjal o vladi JJ in sem omenil da je bil minister za kulturo moj profesor na faksu. Pa si poguglaj kje predava...

In ne nisem mlaj?i kot ti. Recimo tako ti si hipi generacija, jaz pa rock and roll.(Jaz nisem domneval, sem videl letnico v tvojem profilu <_< )

In kako spet ve? kaj so izlu??ili ven- ti je kdo povedal ali prebira? zgodovinske u?benike v prostem ?asu.

In iz katerega zgodovinskega obdobja ali dogodka si si zapomnil trilateralo ?e smem vpra?at?

 

Si pa upam domnevati, da Zoka kot ekonomist prej obvlada tripartite pogodbe kot trilate...

 

Eh ne morem mimo izjave tega modreca Jo?ef HORVAT poslanec NSi:

Slovenija je v krizi in ne potrebuje menegerja na izvr?ni oblasti. Oni so kader za ni?je funkcije.

Fak diplomirani obramboslovec je verjetno res kvalitetnej?i izbor.... :punk:

 

LP odletnika 1969

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

A to sklepa? po sebi mogo?e, ker jaz ?e vem kaj to pomeni, ker druga?e mi ni jasno od kod to tvoje neumno sklepanje. :vskalo::vskalo::vskalo:

Eni pa hodimo v slu?bo in nimamo cele dneve sedet za ra?unalnikom kot imate eni ?as. :vskalo::vskalo::vskalo:

 

caki, hodis v sluzbo pa zasluzis 620-650eur, kdo je tuki neumen?

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak tale izjava pa zmaga na polno:

 

Pozitivna Slovenija ni uspela sestaviti vlade, na vrsti je negativna Slovenija. :hudicek:

 

Ja prej je ta kao pozitivna Slovenija negativna za nas Slovence, prej pozitivna za lopove. :vskalo::vskalo:

 

caki, hodis v sluzbo pa zasluzis 620-650eur, kdo je tuki neumen?

 

Labi zase se brigaj raje pa ...

?e pa ve? za kako bol?e pla?ano slu?bo pa ?akam za nasvet, do takrat pa ne seri, sory.

 

Abe soske mange ne mo?e svaki na socialnu pagar

 

Ja pa potem fu?at, sej zato pa smo kjer smo, ker eni to po?nejo in vle?ejo socialko pa fu?ajo in ne pla?ujejo davkov, take bi blo treba prvo privit in jih kaznovat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vidi? kako slabo domneve? oz. to so samo tvoje domneve.

Verjetno si pozabil da smo se enkrat pogovarjal o vladi JJ in sem omenil da je bil minister za kulturo moj profesor na faksu. Pa si poguglaj kje predava...

In ne nisem mlaj?i kot ti. Recimo tako ti si hipi generacija, jaz pa rock and roll.(Jaz nisem domneval, sem videl letnico v tvojem profilu <_< )

In kako spet ve? kaj so izlu??ili ven- ti je kdo povedal ali prebira? zgodovinske u?benike v prostem ?asu.

In iz katerega zgodovinskega obdobja ali dogodka si si zapomnil trilateralo ?e smem vpra?at?

Si ?e pozabil na kraljevino SHS naprimer

 

Si pa upam domnevati, da Zoka kot ekonomist prej obvlada tripartite pogodbe kot trilate...

 

Eh ne morem mimo izjave tega modreca Jo?ef HORVAT poslanec NSi:

Slovenija je v krizi in ne potrebuje menegerja na izvr?ni oblasti. Oni so kader za ni?je funkcije.

Fak diplomirani obramboslovec je verjetno res kvalitetnej?i izbor.... :punk:

 

Takih ekonomistov kot je Zoki je mnogo in to kako je vodil Mercator in potem MOL, ki jo je iz?rpaval za svoje koristi pove vse o njegovih sposobnostih in to bi po?el na dr?avni ravni on je sposobem samo filat lasten ?ep za druge ?epe pa mu ni mar in to je vedno po?el.

LP odletnika 1969

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ukradel si moje, druga?e pa jaz sem predstavil svoj mazdico ti je pa tle ?e nisi, torej kako ti naj verjamem, ti ne sory.

A to sklepa? po sebi mogo?e, ker jaz ?e vem kaj to pomeni, ker druga?e mi ni jasno od kod to tvoje neumno sklepanje. :vskalo::vskalo::vskalo:

Eni pa hodimo v slu?bo in nimamo cele dneve sedet za ra?unalnikom kot imate eni ?as. :vskalo::vskalo::vskalo:

Zakaj ?e? Se res te ?e nekaj ?asa ni bilo na sre?anja, samo eni vemo, da si realen. :D

 

Vid a ma? pol dopust? Resno vpra?am, ne v hecu.

 

2 for the price of 1 :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aja sej res, sem pozabil.

 

 

 

 

eni pa hodimo v sluzbo kjer imamo racunalnike namesto metel :D

 

Evo ?e fotke krade?, ?iv dokaz, da si isti lopov kot tvoj idol Zoki in ?e en dokaz, da la?e? s podatki. Sedaj pa res s takim lopovom in pokvarjencem no?en imeti ni?, pa admin, prosim, da se tega ?loveka odstrani, ker do da krade dol slike in ?e kaj pa je vi?ek vsega in je celo kaznivo, ker slike so avtorsko delo, ki ga ta smrkavec niti ne spo?tuje. ?e se tega ne upo?teva od mene ne dobite niti ene fotke ve? za forum, ker da nekdo tako zlorablja fotke pa je ?e vi?ek in za konec kokolada, zavedaj se malo manjka, da se bo? zna?el kje na sodi??u, sploh ne ve? o meni ni? in se obna?a? kot, da je tebi vse dovoljeno, so ti pa tvoji Zokiji res lep zgled, kako ?e pravijo pri nas "Gliha skup ?triha"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?asih smo se prepucavali okoli tehnike.

Sedaj se pa forum vse bolj prevzem stil gostilni?kih, pardon dr?avnozborskih preucavanj. Manjka samo ?e kak, ki zagovarja brezmade?no spo?etje in klanjanje Nezmotljivemu. :angry:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ojojoj koliko te?kih besed. pa ?e zoki :D

 

aja pa jaz nisem ni? ukradel fotk. za kaj takega bi moral trditi da sem jih sam napravil ali pa jih prodajati, ampak resnica je da ne vem kdo jih je naredil (slava mu, jaz nisem bil) ampak to so edine fotke mojega avta :D

 

Spet la?e?, to so fotke mojega avta na mojem dvori??u, ?e ?eli? lahko to tudi doka?en kjer se dokazuje resncica in vedi dovolj pri? imam, da ti doka?en krajo in la?.

:vskalo::vskalo:

na sodi??u ojej! ja predlagam da pokli?e? na sodi??e in pove? kaj se dogaja v tej skorumpirani dr?avi :D:D

 

aja samo pazi kolikor vem so sodi??a pod vplivom ku?ana in zokija in ne vem ?e bo? tam kaj opravil :rolleyes:

 

?e posebno glede na to da ?aljiva obdol?itev in ?alitve ravno ZOKIJA (med drugim) pa so zares kaznive, tako da jaz bi bil previden ko bi klical na sodnijo :D

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Tu pa se pojavi moj problem. Tudi mene ?e ni noben videl, tako da obstaja verjetnost da sem tudi sam bot oz. da sploh ne obstajam. Kaj potem sem jaz? Kdo me je ustvaril in zakaj??

 

Lahko potrdim, da obstaja tvoj avto, ki me je prehitel na avtocesti, tebe ne morem potrditi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.