Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

mamo sre?o, da mamo tale koti?ek foruma, ker ko tule preberem to kar pi?ete, me kar direktno spodbudi, da grem nekaj koristega delat, ali ?raufat avto, ali pa samo na sprehod po naravi :)

 

No vidi?, da smo nekaj vredni - ?e ne druga? pa vsaj kot spodbuda. :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kokakola s cokolado dej zacepi ze enkrat al pa pridi na meet v celje ki sem da pobudo ker bi rad spoznal to cudo od cloveka ki je najboljsi oce, ma kriatalno spucano stanovanje in prag pred hiso in ke najbolj pameten ker lahko drugim pravi da so butati... Res ne vem zakaj se nekateri tako mocne pocutite skrite za nickom na forumu...

 

Taki ste kot pikinezerji ko lajajo za ograjo vedoc da jim noben noc ne more, ko pa pridejo vn pa rep med noge... Itaq bos mel spet repliko na tole san mi prav dol visi kaj bos rekel ker bos zame se vedno enak pussy in bo tak tut ostalo... Si internetni pikinezer ki laja skozi tipkovnico pa CAT5 internetni kabel namesto ograje...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kokakola s cokolado dej zacepi ze enkrat al pa pridi na meet v celje ki sem da pobudo ker bi rad spoznal to cudo od cloveka ki je najboljsi oce, ma kriatalno spucano stanovanje in prag pred hiso in ke najbolj pameten ker lahko drugim pravi da so butati... Res ne vem zakaj se nekateri tako mocne pocutite skrite za nickom na forumu...

 

Taki ste kot pikinezerji ko lajajo za ograjo vedoc da jim noben noc ne more, ko pa pridejo vn pa rep med noge... Itaq bos mel spet repliko na tole san mi prav dol visi kaj bos rekel ker bos zame se vedno enak pussy in bo tak tut ostalo... Si internetni pikinezer ki laja skozi tipkovnico pa CAT5 internetni kabel namesto ograje...

 

?! WTF?

 

pozabu vzet tablete?

 

kaj pa ?e je vse, kar napi?e, res? bi ga res rad sre?al? to bi bilo potem slabo za tvoj ego...

 

se bo? moral sprijazniti s tem, da vseh foruma?ev pa? ne bo? imel prilike v ?ivo sre?at... pa to ni nujno slabo :)

 

kje pa pi?e, da se moramo en drugemu dokazovati?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne nisem sam pritisk mi dvigne ko vidim kak podjebava folk v vsaki temi koda svojga lajfa neb mel...

 

Ce pa ma vse porihtan mu pa svaka cast jaz lriznam da nimam zato drugim ne podjebavam kaj naj pocnejo pa kaj je dobro za otroke in kaj ne... Ce pogledas mojo temo me je malo zmotilo glede na to kaj je pisal in ne samo mene...

 

In ja kokolada v CELJE... Nic se ne hecam so ze bila srecanja v Celju ;) Mogoce bi te rado nekaj forumasev spoznalo...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne nisem sam pritisk mi dvigne ko vidim kak podjebava folk v vsaki temi koda svojga lajfa neb mel...

 

 

lejga, ti ga opazi? v vsaki temi, tudi jaz sem ga, pa to pomeni, da svojega lajfa nimava?

 

je res nujno vse na forumu prebrati?

 

tisti ki jih je "kao" direktno napadel, se branijo sami, ali pa ga ignorirajo :)

 

ah... pozabi... mogo?e pa pride v Celje :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ojej... zdej bo ?ele ropotalo. :whatever:

 

Kokolada te bo Labi peljal, on ma diesla pa bo lahko z enim tankom tja in nazaj pri?el, da te ne bo preve? skrbelo, da bi kje obti?al brez goriva.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

labi gre marsikam, pristina, lizbona, dizeldorf...ampak mislim da je celje se zanj prehuda preizkusnja.

 

Ma te bom pa jaz peljal... mam full kasko, pa polno ?ivljensko zavarovanje, pa ob?utek, da me bo sre?a spremljala... povrh mam pa ?e diesla, motoristi nama bodo pa ?e ?elade posodli. Evo zdej nima? ve? izgovorov, da ne pride?. :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aja tako, resnicno ti je ime vid007? kaksno idiotsko ime :D

 

Ne ni samo moje ime je ?e nekaj zraven, je pa dosti bolj realno kot tvoj neumen nick kokolada, spominja? me pa na onega Lojza, ki se je poslovil, samo se skriva za tem tvojim nickom. Si pa pravi bumbar, ker druga kot ?alit res ne zna?, ker kar si gor izjavil je zame ?alitev, ti ....

 

aja pa se vedno nisi napisal naslova.

kaj smo pripravljeni narediti, pisati na forumu? hud greh. :o zelo nevarno. morali bi to prepovedati :angry:

 

aja to si tudi ti naredil. aja je drugace mi smo kucanovi hlapci ti pa imas stevilke v imenu :jupiii::jupiii::jupiii:

 

Ja nievne? prve klase si, verjame? vse kar ti prinese 24ur(kur) in njemu podobni rumeni mediji, ki so delno polni tudi tra?ov, si pozabil, da imajo tudi POP IN, najbolj rumeno oddajo na TV med kao 24ur, kje ima to kaka normalna TV, kdo pa gleda te tra?e pa se tako, tisti, ki nima kaj druga bol pametnega po?et in kokolada tebi se od dale? ?e vidi, da gleda? samo prav ta tra? 24UR, ki pla?an prav iz leve opcije, ker daj m en link od njih, kjer je govora kaj ?ez Zokija ali koga izmed levice, dosti delajo z njimi v rokavicah, kot kdor koli drug medij, vpra?aj se raje zakaj, ker so zelo o?itno pla?ani da delajo kar delajo od dolo?ene opcije.

 

Ni dvakrat za re?t, da mu ni to?lna Jan?a drpnu ?e med vo?njo ko sta se skupaj peljala v o?tarijo. Saj ?ipe na avtih pa jan?evi fantje znajo razbijat ?e od nekdaj. Bo Radovan drugi? mal bolj previden glede na to v kak?ni dru?bi se giblje.

 

 

:vskalo::vskalo: se pa ja ve, da so bili na delu Zokijevi trenirkarji.ki jim Radovan gre pa? v nos, ker ne mara njihovega in idola enih izmed vas tu Zokija, ker predobro ve, kak la?nivec je in kako eno govori, drugo pa dela, in vse kar zna je to, da kjer koli je polni samo svoje ?epe, blagajno za katero bi pa naj skrbel pa jo izropa, malo raje poglejte kak?en dolg je pustil na MOL in v kak?nem stanju je pustil Mercator, ko je od?el, vsepovsod pa se je v prvi vrsti osebno okoristil on in njegova sinova na ra?un vseh takih naivne?ev kot ste eni in vseh nas, ki pla?ujemo za va?e in Zokijeve grehe.

 

res je

v celje ne grem, ker me bojo ubil na cesti nesposboni vozniki s CE tablicami haha

 

:D:D meni se pa to dogaja, prav v Ljubljani, z vozniki z LJ tablicami, enkrat me nek tovornjakar z LJ tablicami skor spravil v zid

 

ja lej tako bom reku. ce bi bil meet v LJUBLJANI ki je GLAVNO MESTO, bi prisel. ce bi bil vsaj v CENTRU SLOVENIJE, ki je v LJUBLJANI, bi prisel. za celje pa sploh ne vemo kje je in ali so tam asfaltne ceste itd. poleg tega ce ti zmanka bencina ali kaj podobnega moras potem itak spet nazaj V LJUBLJANO ki je v CIVILIZACIJI. tko da ne vem no, kje pa je celje?

 

kokolada ta izjava pove o tvoji razgledanosti, ki ?e na ravni ... ni

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kokolada se vidi da se celo zivljenje ze v ljubljani skrivas... In samo za informacijo imamo avtocesto in tri izvoze za celje mimogrede... imas tudi agip, petrol, omv, tus oil, mol, ina,... pa se kej se najde... Imas pa kup prijaznih soforumasev ki ti nudijo prevoz... tega e mores zamuditi...!! Imamo tudi kebap ki ga imajo vsi mazdasi radi ko vola ;)

 

Dognali smo da ni izgovorov da ne prides... se za vsakega bom priponko z imenom in nickom naredil nas bos lazje spoznal ;)

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ccc

 

http://24ur.com/novice/slovenija/electa-ne-placa-dolga.html

zakaj niso potem raje radovana premlatili? kraja denarnice tega bogatasa ne bo ravno prizadela in to oni vejo. saj jim je kucan povedal.

ha! ne verjamem.

 

kokolada, pa vidi?, da najde? to kar dokazuje kakega lopova podpira?, ?loveka ki samo krade po?tenim delavnim ljudem, samo to novico, so objavili preden jo je POP TV vsi drugi mediji dolo?eni, ?e skoraj mesec prej, samo res, da jih pa? ti kot zaprise?en levak ne spremlja?, samo zate bo Zoki heroj, pa ?e tudi ga dobijo kako krade in ga tudi posnamejo, ker tega tako ne bo? verjel in bo? rekel, da je tega kriv Jan?a, ki je zate in za tebi podobne kriv za marsi kaj, bojim se tudi zato, da imamo vreme kot ga imamo.

Kar se pa tvojega neumnega razmi?ljanja ti?e, pa ?e ?e ne ve? obstajajo mehke in trde metode, kako nasprotnika uti?at in ta pri ?erjavu je bila bol mehka, ker ga vseeno se zna zgodit, da ga bo tvoj ljubi Zoki ?e rabil, ko mu bo njemu ljubi Karel zapustil, prvo se bo to zgodilo, ?e pri poskusu sprejema pokojninske reforme katere je poln tvoj Zoki in kjer Karel ?e javno govori, da je ne bo podprl, ?e bo na ?kodo upokojencev in ali ti ni jasno kam to pelje potem, najbolje, ?e je tvoj Zoki tako prepri?an vase, da ko bo ?e bo sestavil vlado na ta zakon ve?e svojo zaupnico, ?e se upa, ker ?e bo to naredil vedi, da se mu ne pi?e ni? dobrega.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a je kdo od vas opazil, da se "doma" dogaja tudi kaj drugo kot politika?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

....Kar se pa tvojega neumnega razmi?ljanja ti?e, pa ?e ?e ne ve? obstajajo mehke in trde metode, kako nasprotnika uti?at in ta pri ?erjavu je bila bol mehka,....

 

Problem "vidovitih" je v tem, da krojijo "resnice", ki postajajo potem resnice. ?e dejstvo, da so ?erjavu razbili ?ipo na avtomobilu in mu ukradli denarnico medtem, ko je bil na sestanku z Njim v neki gostilni (On se sicer ne dobiva po gostilnah in kafi?ih), zadostuje za pretvorbo nekega morebitnega naklju?nega ropa v namenski napad na vodjo enega od desnih strank.

Pri "vidovitih" ni nobenega dvoma, da gre za morebiti za naklju?je. Gre kar za metode uti?anja, najprej mehke, potem pa najverjetneje trde. Kaj najverjetneje, sigurno bo tako, ker rde?e "podzemlje" ne po?iva. Stalno je na pre?i in deluje. :hudicek::hudicek::hudicek:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tini Maze le za las u?la prva zmaga v SVSL-ju, s tem bi postala 6.smu?arka, ki bi zmagala v vseh panogah. :harhar::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Problem "vidovitih" je v tem, da krojijo "resnice", ki postajajo potem resnice. ?e dejstvo, da so ?erjavu razbili ?ipo na avtomobilu in mu ukradli denarnico medtem, ko je bil na sestanku z Njim v neki gostilni (On se sicer ne dobiva po gostilnah in kafi?ih), zadostuje za pretvorbo nekega morebitnega naklju?nega ropa v namenski napad na vodjo enega od desnih strank.

Pri "vidovitih" ni nobenega dvoma, da gre za morebiti za naklju?je. Gre kar za metode uti?anja, najprej mehke, potem pa najverjetneje trde. Kaj najverjetneje, sigurno bo tako, ker rde?e "podzemlje" ne po?iva. Stalno je na pre?i in deluje. :hudicek::hudicek::hudicek:

 

No Sirus, vidi?, da ve? kako deluje Ku?anov klan, pa upam, da nisi pozabil, kdaj in zakaj je bil ubit tudi Kramberger, bil jim je trn v peti in prvi dobrortnik in po?ten dr?avljan, ki bi jim lahko vzel oblast in vedeli so, da to za vedno in so pa? na?li nekega pijan?ka in mu pla?ali, da je priznal kar so mu podtaknili, ker kako bi lahko ?lovek z tako vsebnostjo alkohola v krvi, kot ga naj bi imel ta domnevni Krambergerjev morilec lahko od tako dale? zadel ?loveka in ga celo ubil, ?e je bil tako pijan, samo dokler bo policija in sodstvo v rokah ene in iste opcije ve? kot 60let, pa ?eprav so se zamenjali sano obrazi, sistem pa je ostal enak neodvisno, ?e so ga vedno nastavili eni in isti ludje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tini Maze le za las u?la prva zmaga v SVSL-ju, s tem bi postala 6.smu?arka, ki bi zmagala v vseh panogah. :harhar::bravo:

 

Kaj ma to veze s Ku?anom? :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

.

 

(Mrau?k M?k @ 8 Jan 2012, 00:29) Ni dvakrat za re?t, da mu ni to?lna Jan?a drpnu ?e med vo?njo ko sta se skupaj peljala v o?tarijo. Saj ?ipe na avtih pa jan?evi fantje znajo razbijat ?e od nekdaj. Bo Radovan drugi? mal bolj previden glede na to v kak?ni dru?bi se giblje.

 

se pa ja ve, da so bili na delu Zokijevi trenirkarji.ki jim Radovan gre pa? v nos, ker ne mara njihovega in idola enih izmed vas tu Zokija, ker predobro ve, kak la?nivec je in kako eno govori, drugo pa dela, in vse kar zna je to, da kjer koli je polni samo svoje ?epe, blagajno za katero bi pa naj skrbel pa jo izropa, malo raje poglejte kak?en dolg je pustil na MOL in v kak?nem stanju je pustil Mercator, ko je od?el, vsepovsod pa se je v prvi vrsti osebno okoristil on in njegova sinova na ra?un vseh takih naivne?ev kot ste eni in vseh nas, ki pla?ujemo za va?e in Zokijeve grehe.

Ti pa si talent da pove?e? Radovanov to?el in Zokija, ki ga sploh ni bilo tam. Vsak normalen ?lovek bi prvo posumil na jan?o glede na to, da je splo?no znano kako lepljive prste ima.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti pa si talent da pove?e? Radovanov to?el in Zokija, ki ga sploh ni bilo tam. Vsak normalen ?lovek bi prvo posumil na jan?o glede na to, da je splo?no znano kako lepljive prste ima.

 

Jan?a bo ?el delat take zadeve, se ve kdo ima TV vernike pod komando :vskalo: . To lahko izjavi prav ta vernik TV, ki ne vidi kako levica manipulira z vami verniki levice, pa za va?ega Zokija je tudi znano, kako zna manipulirat z ljudmi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?erjavko pi?e in pravi, da je ?lo za rop. Kaj a je bil zraven pa so njega z oro?jem prisilili, da razbije ?ipo in izro?i denar? :ne vem:

 

Mater, vodja ene od parlamentarnih strank pa ne pozna razlike med ropom in krajo oziroma tatvino. Pol pa ?e take izjave in namigovanja na politi?no ozadje, ker je nekdo vlomil v presti?ni avto v katerem je bila na vidnem mestu denarnica.

 

Bolj k se dru?i z Majerjem bolj mu IQ pada in bolj se v njemu inducira Majerjeva paranoja - ?alostno, ker sem ga imel za politika, ki zna samostojno odlo?at zdaj pa ?al ratuje enkrat privesek Virantu in Karlu, drugi? pa Majerju - besede pa itak o?itno nima nobene ve? saj mu njegovi "botri" v obliki Kanglerja in drugih SLS ?upanov ne dovolijo, da bi se vsaj pogajal z ZJ-jem.

 

Vse v pretvezi, da jim bodo volilci zamerili - a ?e se bo pa pajda?il z Majerjem mu pa ne bodo :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jan?a bo ?el delat take zadeve, se ve kdo ima TV vernike pod komando :vskalo: . To lahko izjavi prav ta vernik TV, ki ne vidi kako levica manipulira z vami verniki levice, pa za va?ega Zokija je tudi znano, kako zna manipulirat z ljudmi.

 

Pa saj ni ni? posebnega to, da drpne jan?a to?el Radovanu. Samo pokazal je, da obvlada kar se je u?il v Kumrovcu.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.