Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

?e prav sklepam zagovarja? tezo, kaj tezo, aksiom, da vsemogo?ni Ku?an obvladuje SLO politi?no sceno z neverjetno, celo z mafioznimi metodami podprto mo?jo. No pametnjaković, povej, ?e je tako vsemogo?en, zakaj ni postrojil prej?njo koalicijo in jih "uredil" tako, da delujejo enotno, brez soliranja in metanja polen in ?e posebej, zakaj ni posvaril Semoli?a & sindikalno co., da ne delajo gluposti pri pokojninski reformi??? :whatever:

 

Zato, ker pa? njemu je bistvo samo, da vladajo njegovi, ne ve pa da ?ivi demokraciji in ne partijskem enoumju katerega je navajen in misli, da da morajo mislit vsi enako, druga?e pa saj je njegov troj?ek zdr?al 3 leta, brez njega ne bi niti toliko ?asa.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Murgelski boter, grosupeljski general, kje mi ?ivimo?!? :blush: Jaz mislim, da Sloveniji manjka Majerjeve voja?ke discipline! :harhar:

Meni ?e zdaj ne gre v glavo kako nekdo lahko re?e, da nimajo dokazov proti njemu obenem pa zahteva izlo?itev dokazov. Kako za vraga, ?e sami trdijo, da ni nobenih dokazov? In res sumljivo kako lahko v takih primerih dolo?ena dokumentacija kar izgine? :ne vem:

 

Ku?an za moje pojme nima vajeti v rokah ampak samo daje "nasvete in modrosti". Nikomur ni nujno ga poslu?ati, do?im za Majerja se pa govori, da ?e nisi zanj si ga najebal.

 

Ampak to so samo moje domneve in sloni letijo. :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V tistih ta"hudih" ?asih je na "kapijah" JLA pislao z zunanje strani "dobrodo?li dragi drugovi", z notranje strani "zaboravi na logiku" (pozabi na logiko).

Mislim, da imajo nekaj podobnega na Terstenjakovi v "?tabu". Seveda pa, ?e bere? le deklaracije na policah tega ne more? doumeti. :bravo::hudicek:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vid, pazi Ku?an stoji za tabo. On je bolj zajeban od boga, on ve vse, vidi vse, on kontrolira vse.

Bog je pr?u k njemu, da bi ga Ku?an podprl, pa je raje Zokija.

 

 

?e Ku?an izrazi podporo nekemu kandidatu, je to njegova pravica. Tako kot vsakega ?loveka, ki ga o tem vpra?ajo kaki novinarji na ulici.

 

JJ je sam kekec, ki se boji, da bojo ljudje poslu?ali Ku?ana in ne njega. In to je njegov problem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vid, pazi Ku?an stoji za tabo. On je bolj zajeban od boga, on ve vse, vidi vse, on kontrolira vse.

Bog je pr?u k njemu, da bi ga Ku?an podprl, pa je raje Zokija.

?e Ku?an izrazi podporo nekemu kandidatu, je to njegova pravica. Tako kot vsakega ?loveka, ki ga o tem vpra?ajo kaki novinarji na ulici.

 

JJ je sam kekec, ki se boji, da bojo ljudje poslu?ali Ku?ana in ne njega. In to je njegov problem.

 

To je samo tvoje mnenje :P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet bojo korakali na mestu, me pa prav zanima ?e je nekje namolzel ?e 46.glas za ju3! <_<

 

Pomembno je, da Slovenija ne koraka na mestu ampak gre navzdol medtem ko na?i dragi politiki afneguncajo :vskalo: . Predvsem pa brez panike, nas bodo ?e amerikanci re?il.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomembno je, da Slovenija ne koraka na mestu ampak gre navzdol medtem ko na?i dragi politiki afneguncajo :vskalo: . Predvsem pa brez panike, nas bodo ?e amerikanci re?il.

 

No saj neki takega sem imel v mislih. :(:vskalo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mhja ?e se vse zgodi po Milanovi volji, pol tud Slovenija obstaja po njegovi volji ne :P .

Sam kake pa ti stresa?..upam da ti take tud na ?ihtu ne uhajajo :dudek:

 

:vskalo::vskalo:

Daj raje malo spreglej, da si eden izmed tisitih, ki volijo kar mu drugi na pladnu prinesejo in kar tvoj Milan?ek naro?i, pa ?e tudi bi predlagal opico bi jo eni volili, ker na tipko v DZ bi ?e znala pritisnit, v?raj Zoki ni na oddajo Studio City ni poslal ni? bol?ega poslanca, ?lovek ne ve niti kaj je trilaterala, to vse pove kake neizobra?ene ljudi, si je nakopal okoli sebe, predstavnica Virantove liste je bila zanj doktorica.

 

No kaki skrajne?i znajo biti eni va?i somi?ljeniki, da raje ne re?em da so pol pismeni, poleg tega pa va?a leva Musarca lepo dokazuje, da ima dvojna merila in da dela po diktau nekoga, ki jo je nastavil v njen fotel.

http://www.slovenskenovice.si/novice/slove...icija-ze-ukrepa

No pa, da ?e vidite, da je va? ?lovek levaki ?e kako polpisnem in tak psihi?, da je res nevaren in od kod mu besednjak mi je ?isto jasno bere in poslu?a medije kot jih samo eni.

http://www.demokracija.si/slovenija/politi...ev#comment-7507

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vid tle ja pa spet va? SDS-ovski kompleks Ku?ana. Lepo te prosim, Ku?anovo menenje je mogo?e prepri?alo kako staro mamo. Sem pa 100% da ga ni tukaj foruma?a, ki je letel na voli??e po tem ko je Ku?an rekel komu bo namenil svoj glas.

 

Ku?an ma ravno toliko vpliva na volitvo kot tvoj JJ, branjevka ali pa Darja ?vajger. Tisti, ki ga cenijo in spo?tujejo njegovo mnenje, se bodo verjetno sledili njegovmu mnenju in to je to.

 

Se pa ponavljam: ?e pa SDS-ova paranoja in ego ne more pre?iveti, da Ku?ana spo?tuje in mu prisluhne ve? ljudi kot pa ljubljeni vodji, potem pa ja, Ku?an vedno postavi svoje na oblast. Samo zadnji?, ko je bil na dopustu, se mu je navlekel SDS na oblast, druga?e je pa vedno na pre?i ta stari ata.

 

Najla?je je pa kriviti cel svet, ko se predvolilna taktika blamestorminga ni obrestovala.

Ku?an je po SDS-ovi logiki huj?i kot vsi iluminati, prostozidarji, pa ne vem kaka vsa bajna tajna zdru?enja skupi.

 

?e ena stvar, ki jo o?ita? mnogim drugim pa je, da govorijo samo brez dokazaov, metem, ko je tvoj edini dokaz tisto kar re?e JJ.

 

In tvoj komentar z opico se mi zdi do kraja ?aljiv. Kot prvo do mene in vseh, ki si jih ozna?i kot da ne znamo s svojo glavo razmi?ljat in da so tega sposobni samo zvesti SDS-ovci.

?e se ?e malo dotaknem tega, na zadnjih volitvah sem skoraj vedno volil drugo stranko in to tisto, ki je po moji oceni imela bol?i program/zamisli. Blamestormig JJ pa? ni program. Zanimivo, da manipulacija Ku?ana ni vplivala name in da sem se uspel izogniti tej njegovi mre?i, ko nisem volil kandidate, ki jih je on podprl.

V hecu, pa ?e se ne motim je bila neko? narejena reziskava, kdo in kako izobra?eni ljudje volijo koga in recimo temu, da ve?ina intelektualcev ne voli SDS-a. Toliko o tem katera stran ne zna razmi?ljati s svojo glavo.

 

Glede na to kako je zdaj stanje, bi bilo najbolj?e ?e enkrat met volitve. Sam ne it v trenitkah volit pa met mobitele v rokah.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od kod Milanu Ku?anu tako velik neformalni vpliv na dogajanje v SLO???

 

Drugi petletni predsedni?ki mandat se bo Milanu Ku?anu iztekel 23 decembra 2002. Novembra 1997 je bil kot neodvisni kandidat na dr?avljanski listi izvoljen v prvem krogu proti sedmim protikandidatom s 55,54% glasov.

 

POLITI?NA BIOGRAFIJA:

S politiko se je Milan Ku?an za?el poklicno ukvarjati takoj po kon?ani pravni fakulteti. Njegove reformisti?ne opredelitve in njegova zavezanost demokrati?nim politi?nim na?elom so dobile najve?ji odmev v Sloveniji, potem ko se je v drugi polovici osemdesetih let vrnil iz Beograda, kjer je naletel na velik odpor in si je pridobil pomembne politi?ne izku?nje v zveznih organih nekdanje Jugoslavije.

 

Kot vodja slovenske ZK se je ?e 1986 takoj zavzel za odprt politi?ni dialog. Dr?avljanom Slovenije je zagotovil, da bo storil vse, da bo ?iril prostor politi?nih svobo??in in spo?tovanja ?lovekovega dostojanstva. Zavzemal se je za lo?itev partije od dr?ave in za politi?ni pluralizem. Po dveh letih njegovega predsedovanja ZKS je v Slovenji v polni meri za?ivela slovenska politi?na pomlad kot pluralnost in legitimnost politi?nih orientacij, tuji komentatorji so o Sloveniji pisali kot o otoku politi?ne svobode nekdanjega politi?nega Vzhoda.

 

Milan Ku?an je dvignil svoj glas proti nacionalni neenakopravnosti in nedemokrati?nosti v nekdanji Jugoslaviji in proti tokovom, ki so dr?avo vodili v izredna stanja in krvavo vojno. To je storil tudi, ko se je branila pravica albanske narodnosti do etni?ne enakopravnosti. Ko je nekdanja Jugoslavija za?la v slepo ulico in je postajala nevarno ?ari??e, ki je ogro?alo mir in varnost tudi v Evropi, je vztrajno iskal pot za dogovor za mirno razdru?itev z uveljavitvijo pravice narodov do samoodlo?be. Najbolj tvegano je bilo po njegovem prepri?anju nasilno ohranjanje nekdanje Jugoslavije. Je zavzet zagovornik iskanja nenasilnih re?itev. To je dokazal tudi v ?asu, ko je bila Slovenija ?rtev agresije jugoslovanske vojske in mu je uspelo pridobiti politi?no soglasje za Brionsko deklaracijo, ki je odlo?ila o miru v Sloveniji. Dr?avo je vodil, ko je Slovenija uresni?ila svoj sen o samostojnosti in postala ?lanica Organizacije zdru?enih narodov.

 

Vse od leta 1989, ko se je v Sloveniji z ustanovitvijo novih politi?nih zvez in strank razmahnil politi?ni pluralizem, ostaja Milan Ku?an med dr?avljani Slovenije najpopularnej?a osebnost. O tem pri?ajo rezultati javnomnenjskih raziskav uglednih raziskovalnih institucij ter mese?nih raziskav osrednjih dnevnikov, na osnovi katerih je bil leta 2001 razgla?en za slovensko politi?no osebnost desetletja. Zanimivi so tudi podatki meritev politi?nega utripa v Sloveniji iz decembra 2001, ki ka?ejo, da bi morebitna politi?na stranka, ki bi jo ustanovil oz. vodil Milan Ku?an, na parlamentarnih volitvah dobila 40% podporo volivcev, po meritvah nekaterih medijev pa celo 54%, sam pa ostaja kot vsa prej?nja leta najbolj verodostojna politi?na osebnost.

 

Leta 1990, ko je bil izvoljen za predsednika predsedstva Slovenije, takrat ?e republike nekdanje Jugoslavije, se je Milan Ku?an opredelil za nadstrankarsko delovanje. Prizadeval si je za ?im ve?je soglasje med politi?nimi silami in za nacionalno spravo. Na neposrednih volitvah leta 1992, prvih v samostojni Sloveniji, je bil izvoljen kot neodvisni kandidat proti sedmim kandidatom v prvem krogu s 64% glasov.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole temo, bi pa marsikdo uporabil za diplomsko nalogo o razdeljenosti Slovenije....

 

?e mal drugih dogodkov:

http://www.dakar.com/dakar/2012/us/stage-1...ikes-hours.html

 

Danes mu ka?e dobro 35. trenutno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vid tle ja pa spet va? SDS-ovski kompleks Ku?ana. Lepo te prosim, Ku?anovo menenje je mogo?e prepri?alo kako staro mamo. Sem pa 100% da ga ni tukaj foruma?a, ki je letel na voli??e po tem ko je Ku?an rekel komu bo namenil svoj glas.

 

Ku?an ma ravno toliko vpliva na volitvo kot tvoj JJ, branjevka ali pa Darja ?vajger. Tisti, ki ga cenijo in spo?tujejo njegovo mnenje, se bodo verjetno sledili njegovmu mnenju in to je to.

 

Daj poglej si zgornja dva tvoja komentarja, ki negirata eden drugega, enkrat govori?, da je Ku?an lahko prepri?al samo kako staro mamo tebe pa ne, v drugem pa govori?, da je lahko prepri?al koga, ki ga spo?tuje. :vskalo::vskalo: Jaz Ku?ana pa? ne morem spo?tovat z vsem tvojim spo?tovanjem, ?e ?eli?. Kaj je on naredil za samostojno Slovenijo? Kolikor jaz vem ni? kaj dosti pa ?e tisto kar je je naredil, zato ker ni imel druge izbire, ?e bi jo pa sigurno ne bi naredil kot je, ker se mu sedaj zelo o?itno kolca po starih ?asih in Jugoslaviji, ki je ni ve?, kot se kolca ljudem, ki mu nasedajo.

Se pa ponavljam: ?e pa SDS-ova paranoja in ego ne more pre?iveti, da Ku?ana spo?tuje in mu prisluhne ve? ljudi kot pa ljubljeni vodji, potem pa ja, Ku?an vedno postavi svoje na oblast. Samo zadnji?, ko je bil na dopustu, se mu je navlekel SDS na oblast, druga?e je pa vedno na pre?i ta stari ata.

 

Najla?je je pa kriviti cel svet, ko se predvolilna taktika blamestorminga ni obrestovala.

Ku?an je po SDS-ovi logiki huj?i kot vsi iluminati, prostozidarji, pa ne vem kaka vsa bajna tajna zdru?enja skupi.

 

?e ena stvar, ki jo o?ita? mnogim drugim pa je, da govorijo samo brez dokazaov, metem, ko je tvoj edini dokaz tisto kar re?e JJ.

 

In tvoj komentar z opico se mi zdi do kraja ?aljiv. Kot prvo do mene in vseh, ki si jih ozna?i kot da ne znamo s svojo glavo razmi?ljat in da so tega sposobni samo zvesti SDS-ovci.

?e se ?e malo dotaknem tega, na zadnjih volitvah sem skoraj vedno volil drugo stranko in to tisto, ki je po moji oceni imela bol?i program/zamisli. Blamestormig JJ pa? ni program. Zanimivo, da manipulacija Ku?ana ni vplivala name in da sem se uspel izogniti tej njegovi mre?i, ko nisem volil kandidate, ki jih je on podprl.

V hecu, pa ?e se ne motim je bila neko? narejena reziskava, kdo in kako izobra?eni ljudje volijo koga in recimo temu, da ve?ina intelektualcev ne voli SDS-a. Toliko o tem katera stran ne zna razmi?ljati s svojo glavo.

 

Evo spet si zdeve razlaga? po svoje, sem samo rekel, da takega neizobra?enega poslanca kot ga ima Zoki svet ?e ni videl, ker javno prizna, da ne ve kaj je to trilaterala, ker to se u?ijo ?e osnovni ?oli in ?e tak ?lovek ve kak se glasuje po svoji vesti in ne po diktatu ?efa stranke je ne mogo?e, ker nima pojma o ?e bol pomembnih zadevah v dr?avi kot je ta beseda trilaterala. To z opicopa je bila samo prispodoba,ker ?e ne ve? opice so zelo intelegentna bitja, vsaj dolo?ene vrste opic in se hitro u?ijo, bi bil pa stro?ek s tako opico v parlamentu bistveno manj?i kot s takim neizobra?encem, ki je kandidiral pri Zokiju in mislim, da bi bil vsak izmed nas tu, tudi vi levi?arji bol?i poslanec kot je ta ?lovek.

 

 

Glede na to kako je zdaj stanje, bi bilo najbolj?e ?e enkrat met volitve. Sam ne it v trenitkah volit pa met mobitele v rokah.

 

Evo to je spet izjava Turka in Ku?ana. Kaj tisit ?as brezvladja, ki je izgubljen ?as? Doker Zokiju ni slabo kazalo, sta prav ta Turk in Ku?an govorila druga?e, samo Turk se ve eno govori, drugo pa dela, zgovarja pa se na druge. Ker Turk je skozi govoril, da je treba imenovat vlado ?imprej, ker je kriza in ne vem ?e kaj, sedaj pa ko njegovemu ljubemu Zokiu ne ka?e najbolje, pa so kar naenkrat bol?e pred?asne volitve. :vskalo::vskalo: Naj se ta Ku?an in Turk, ki razdvajata narod enkrat umakneta iz poltike, Ku?an pa naj raje u?iva v pokoju in se neha vme?avat v dnevno poltiko, ker bo to bol?e za vse in bodo oni, ki razmi?ljajo samo na na?in, kaj jim mediji polo?ijo v glavo la?je uporabil svoje mo?gane, pa kogar koli bodo ?e volili bodo prej malo razmislili in ne kot sedaj, da drufi razmi?ljajo z njihovo glavo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No sej Ku?ko je OK, sam ma tudi vseeno kar nekaj masla na glavi. Tole s samostojnostjo je treba mi?ken z rezervo jemat.

 

Meni je blo zanimivo ko sem hodil v srednjo ?olo in sem ga videl, kako se je on sam sprehajal po opravkih v LJ, ko je bil ?e predsednik SLO.

 

Zdaj?nji in tuji ?e na skret ne grejo brez bajnega varnostnega spremstva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to, da razni »vidoviti agentje« stalno ponavljajo kako Ku?an in Turk delita narod, bom navedel nekaj podatkov, ki dokazujejo, zakaj se kulturni boj na Slo venomer znova ponavlja:

 

Volitve za Predsednika RS :

Leta 1992 Ku?an dobi 64% glasov ostalo dobi Pu?nik

Leta 1997 Ku?an dobi 55,57% glasov drugo uvr??eni Peterle 18,42%, ostalo porazd. na ve? ka.

Leta 2002 Drnov?ek 44,40% , Brezigar 30,81%, ostalo drugi kandidati

Leta 2007 T?rk 68,3% , Peterle 31,97%.

 

Kaj to pove, da »cvetje v pomladi« nikakor ne more konkurirati naprednej?emu delu SLO prebivalstva in, da v resnici delitve umetno ustvarja prav desnica, ki ni sposobna na demokrati?nih volitvah zmagati s svojim kandidatom. ?e bi razni »vidoviti« to razumeli (kar pa je nemogo?e), bi verjetno nehali z nekulturnimi napadi in spo?tovali demokrati?no izvoljene predsednike, namre? bistvo demokracije je spo?tovanje volje ve?ine in spo?tovanje dr?avnih institucij. Glede vpliva Ku?ana pa tole: on je za ve?ino SLO dr?avljanov velika moralna avtoriteta, ki kot biv?i Predsednik RS ima pravico izra?ati svoja mnenja. Ta pa seveda imajo svojo te?o in prav zaradi zgoraj navedenega gre v nos tistim, ki (samo) menijo, da predstavljajo »pomad«, dejansko pa za SLO predstavljajo hudo »zimo«.

 

Dvomim, da to :vskalo: pomaga ve?ji razsodnosti, niti ta najbolj "trdim" ne.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to, da razni »vidoviti agentje« stalno ponavljajo kako Ku?an in Turk delita narod, bom navedel nekaj podatkov, ki dokazujejo, zakaj se kulturni boj na Slo venomer znova ponavlja:

 

Volitve za Predsednika RS :

Leta 1992 Ku?an dobi 64% glasov ostalo dobi Pu?nik

Leta 1997 Ku?an dobi 55,57% glasov drugo uvr??eni Peterle 18,42%, ostalo porazd. na ve? ka.

Leta 2002 Drnov?ek 44,40% , Brezigar 30,81%, ostalo drugi kandidati

Leta 2007 T?rk 68,3% , Peterle 31,97%.

 

Kaj to pove, da »cvetje v pomladi« nikakor ne more konkurirati naprednej?emu delu SLO prebivalstva in, da v resnici delitve umetno ustvarja prav desnica, ki ni sposobna na demokrati?nih volitvah zmagati s svojim kandidatom. ?e bi razni »vidoviti« to razumeli (kar pa je nemogo?e), bi verjetno nehali z nekulturnimi napadi in spo?tovali demokrati?no izvoljene predsednike, namre? bistvo demokracije je spo?tovanje volje ve?ine in spo?tovanje dr?avnih institucij. Glede vpliva Ku?ana pa tole: on je za ve?ino SLO dr?avljanov velika moralna avtoriteta, ki kot biv?i Predsednik RS ima pravico izra?ati svoja mnenja. Ta pa seveda imajo svojo te?o in prav zaradi zgoraj navedenega gre v nos tistim, ki (samo) menijo, da predstavljajo »pomad«, dejansko pa za SLO predstavljajo hudo »zimo«.

 

Dvomim, da to :vskalo: pomaga ve?ji razsodnosti, niti ta najbolj "trdim" ne.

 

:vskalo::vskalo::vskalo:

Malo se raje vpra?aj zakaj je tako kot pi?e?, pa ti bi bilo lahko vse jasno, ker se dobro ve v ?igavih rokah je ve?ina javnih medijev, ki jih ve?ina ljudi poslu?a in ?e ?e bere tudi bere in malo prebiraj komentaje na 24ur, ki si celo dovoli brisat komentarje, ki niso pogodu levici, zakaj le, ?e imamo demokracijo? :vskalo::vskalo::vskalo: Vsi demokrati?ni mediji tega ne po?no, tudi RTV in ostali spletni mediji tega ne po?no, zakaj, ker vejo kaj je demokracija. Poleg tega pa za konec kako lahko ?lovek spo?tuje neko, ki ?ali lastne dr?avljane, ki pa? razmi?ljamo druga?e kot oni, Turk to zelo o?itno to po?ne, tega ni po?el Drnov?ek pa je bil levi, po?ne pa tudi to Ku?an in dokler mene nekdo ?ali ne bo imel mojega spo?tovanja in spo?tovanja ?e koga drugega. Tisto o delitvi, pa govori? isto kot ve?ina medijev in levih politikov, tako da ne bi o tem. Kdo prireja zgodovino, ?e je treba, kdo zagovrja gro?nje, ?e letijo na drugo stran in ?e letijo na njihovo za?enejo vk in krik in da ne re?em, da so njihove gro?nje dosti huj?e, celo z uboji in metanjem v neke jame (Huda jama).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pri 24kur pa priro?no spregelda? da se druga polovica komentatorjev kri?i da 24kur bri?e vse komentarje, ki niso v prid Jan?i.

 

NA 24kur imajo zelo sme?en kriterij in filter kletvic katere se lahko uporabijo. ?e bi ta filter ponucali tukaj, bi bil forum za vsaj 70% manj?i. Ali to gledajo njihovi FDV-jevci ali pa kaka aplikacija ne vem. Bolj verjetno je, da so kaki v afektu napisali kako keltvico, ki se njim zdi nedol?na, 24kur jo pa zablokira.

 

Kot drugo 24kur je imel v ?asu volitev, skoraj cel ?as v ozadju ?ez celo stran, reklamo za SDS, ?e so tako naprejeni proti JJ, potem bi oglasni prostor prepustili Zokiju. Lahko pa da sem jaz hodil na 24kur, ko so ravno SDS-ovo reklamo vrteli.

 

Pa? sovra?nike in paranojo se i??e tam, kjer je ni... spet...

 

Aja, koga je JJ nastavil v vse mo?ne cajtunge, ko je pri?el na oblast? Hint: ravnokar je pomalical svojo kroglo.

Kadrujejo vsi in tudi nastavijo svoje v vse mo?ne cajtunge, nekateri celo talajo neke pateti?ne brezpla?nike. ?e kljub temu ne znajo obdr?at oblasti, potem niso krivi mediji ampak vsebina, ki jo ho?ejo "prodati".

Je pa sme?no, da so vsi novinarji proti SDS, samo oni v brezpla?nikih trobijo resnico.

 

Da ?e repliciram na glasove Ku?kota, kjer lahko po svoje vidi?, da negiram sam sebe. Po drugi strani pa back at you: :vskalo::vskalo: . Vidi? kar ho?e? videti. Tisti del stavka, ki ti odgovarja lovi? dobesedno, ostali posplo?uje?.Tretji del pa sploh no?e? pogledat.

 

EDIT:

Kako na tajem glasovanju prepre?it, da ne bi slu?ajno kdo glasoval proti komandi vodje:

 

SDS, SLS, Lista Virant in NSi neuradno sploh ne bodo dvignile glasovnic za glasovanje o kandidatu za mandatarja Zoranu Jankoviću.

vir:RTVslo.si

 

Tak bojo hitro videli, ?e imajo kake "?pijune". :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

SDS, SLS, Lista Virant in NSi neuradno sploh ne bodo dvignile glasovnic za glasovanje o kandidatu za mandatarja Zoranu Jankoviću.

 

....se pravi ne opravljajo svojega dela, to bi morala biti izredna odpoved mandata...?alabajzarji eni, jaoo, kdaj bo kak?en politik, da bodo lepo dali 90% prisotnost na sejah in da morajo vsi glasovati o vsem...v kolikor ne, ?ao miki.

Da jest v slu?bi re?em, ma dons pa ne bom delal ker se ne strinjam z ne?im....tako letim da bi se ?e iskrilo. Kera banana rapublika je ta SLO.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naredili so tako ?talo, da so se ?e za?eli klati med seboj in ?lanom ne zaupajo!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

SDS, SLS, Lista Virant in NSi neuradno sploh ne bodo dvignile glasovnic za glasovanje o kandidatu za mandatarja Zoranu Jankoviću.

 

....se pravi ne opravljajo svojega dela, to bi morala biti izredna odpoved mandata...?alabajzarji eni, jaoo, kdaj bo kak?en politik, da bodo lepo dali 90% prisotnost na sejah in da morajo vsi glasovati o vsem...v kolikor ne, ?ao miki.

Da jest v slu?bi re?em, ma dons pa ne bom delal ker se ne strinjam z ne?im....tako letim da bi se ?e iskrilo. Kera banana rapublika je ta SLO.

 

Ma eni res nmate pojma, vsaka neoddana glasovnica, nedignjena pomeni enako kod da si proti in to je jasno, ker ?tejejo samo glasovi ZA in teh ima va? ljubi Zoki premalo zato pa tako kri?i kot mali otroci v vrtcu, ko ne dobi svoje igra?ke v tem primeru podpore.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma eni res nmate pojma, vsaka neoddana glasovnica, nedignjena pomeni enako kod da si proti in to je jasno, ker ?tejejo samo glasovi ZA in teh ima va? ljubi Zoki premalo zato pa tako kri?i kot mali otroci v vrtcu, ko ne dobi svoje igra?ke v tem primeru podpore.

 

Tle si pa mim udaril....

 

vsak poslanec lahko po svoje odda glas, ampak ker se tega bojijo so prepovedali dvig - NEZAUPANJE! To je totalitarizem, oziroma nadzor nad svojimi 'neodvisnimi' poslanci

 

 

Da sem jaz jankovi?, bi se potrudil za 46 potem pa bi vrnil z novimi volitvami ?e mo?nej?i. Mogo?e bodo potem te hijene dojele s strani ljudstva da so.........

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures, tle se pa ne bi strinjal s teboj - namre?, kolikor vem nobenega od poslancev ne bodo priklenili za radiator, tako da fizi?no ima ?e vedno mo?nost vzeti glasovnico in glasovati kontra svojih oz. za tegale maherja o katerem se danes odlo?a. Se pravi ?e ima nekdo res "jajca" gre z lahkoto v akcijo, razen ?e mu npr. Virant ali Radovan - zagrozi svojemu da ga bo s ?ibo po nagi riti na?e?kal, ?e gre glastovat ZA!

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Hotel sem samo pohvalit Zmaja da je opravil podvig, za katerega elektrobicikli zaenkrat še niso dovolj zmogljivi.
    • 200KM je v redu, če je turbo, ker je teh 200KM na voljo na sredini obratov in navadno v daljšem razponu. Pri N/A motorjih je pa ta max moč na koncu vrtljajev tam, kjer se začne rdeče polje in je razpon vrtljajev, ko je to na voljo žel precej ozek. Zato ta podatek izredno zavaja in ja zato se 2,5 turbo Mazde izven EU peljejo precej bolj suvereno pa ne zaradi 50KM več ampak zato, ker so moči na voljo bistveno prej.   Zato je tudi MPS bila res super za uživancijo, če te ni skrbela poraba 10+l/100km.
    • Zato, ker plešejo v Nemčiji, kjer se jim sesuva avto industrija v kateri smo kot podizvajalci za določene dele. Jebat ga tko to gre, ko se igrajo monopoly in se sprejemajo napačne odločitve. Drugače pa se ne gleda mesečnih rezultatov ampak letne in v EU je padec kar konkreten. EU oblast žal že nekaj let ne dela za Evropejce in prvi računi so izstavljeni. Žal.
    • To se pa bere skoraj tako kot mantra LGBTIQ....+++ zakaj hočte bit 100% hetero, če ste pa lahko vsaj mal homo?
    • Ah, daj no, kot da je to kak poseben in zapleten proces...   Prevrneš zadnjo klop, vzameš ven dvigalko, podložiš pod amortizer in kmalu je guma v zraku. Dvomim, da traja pet minut... V bistvu je dlje trajalo, da sem prišel k sebi, ko sem videl, kaj je z ležajem, kot je pa trajalo, da sem avto dvignil... Če bi imel ustrezno podporo (kak klocen ali zidak prave dimenzije) bi bilo še hitreje, ker bi dvigalko postavil kar pod "šusplato" in dvignil cel sprednji del.   Ja, veš, BTjka je avto, ne pa načičkan zabaviščni park na štirih kolesih z bluetooth povezavo in plazmo sredi armature...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.