Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

?e sem prav videl, je sedaj omejitev 50 in znak za zo?anje ceste...

Upam, da so samo kaj pozabili...

Saj so tudi se ostali znaki za gradbisce... Pomoje se ni bil narejen kaksen tehnicni prevzem, zato so table se ostale... Edino tiste za omejitev 20km/h so odstranili, ki so bile tik pred zacasnim montaznim mostom...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot kaze Slovenija vse bolj postaja policijska drzava... da lahko fases kazen zato, ker slikas policista ...  :ne vem:

 

http://www.rtvslo.si/slovenija/kot-v-policijski-drzavi-330-evrov-za-fotografiranje-policista-na-delu/396009

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni problem policijska dr?ava, problem je pravna dr?ava in stra?no pomanjkljiva izobrazba sodnikov in to?ilcev. Ne glede, da je policija spro?ila postopek, bi ga morala sodnica ovre?i ne pa da je potrdila policijsko neumnost.

 

Upam, da bo fotograf ?el v to?bo zaradi diskriminacije, ker brada, temna o?ala in obla?ila pa? ne morejo dolo?at, da je nekdo kriminalec ali ne.

 

Sam kon?ni problem ni to ampak to, da nekateri desnaki v tem primeru navdu?eno zagovarja policijo in sodnico, ker je pa? ?rtev fotograf Mladine. Ta dvoli?nost je grozljiva, ker dokler se pravosodje spravlja na njihove sve?kajo in tulijo o krivosodju, tu ko pa gre za dejansko zlorabo oblasti in pravosodja pa navijajo za tiste, ki zlorabo izvajajo. ?e to ni narobe svet pol res ne vem kaj je.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hja... preberi si samo komentarje v tem ?lanku. Nora24TV pa tudi ne zaostaja v blatenju. ?e samo to, da gre tukaj za obsodbo fotografa je znak za alarm, da pa nekdo tega fotografa pove?e z in?titucijo za katero fotografira in samo zato dovoli, da se izvaja zloraba pravosodja je milo re?eno grozljivo.

 

Zanimivo bi bilo, ?e bi bil na tem mestu fotograf recimo Reporterja - taisti bi gromili o krivosodju in o policijski dr?avi ter ku?anovem maslu. To je ta dvoli?nost. Povezovanje krivosti ali nedol?nosti s politi?no orentiranostjo bi moral biti en velik no-no. Ampak kot ka?e pri nas nismo niti blizu tega dojemanja. Danes je to bil fotograf Mladine in se mu smejijo ter mu privo??ijo, jutri ko bodo pa vpleteni sami bo pa jok in stok, ko bo druga stran to privo??ila njim. Proftirala bo pa policijska aroganca in nesposobnost sodstva, ki v nekaterih primerih temelji ali na pomanjklivem poznavanju prava ali pa gre dejansko ?e za kaj huj?ega kot je morebitno podkupovanje sodnice.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot kaze Slovenija vse bolj postaja policijska drzava... da lahko fases kazen zato, ker slikas policista ...  :ne vem:

 

http://www.rtvslo.si/slovenija/kot-v-policijski-drzavi-330-evrov-za-fotografiranje-policista-na-delu/396009

v tujini ima? pa snemanje 24 ur na dan oz celo v ?ivo delo policije....

To je javna oseba...kar pomeni da ni ve? ni? javno.,...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem bil na paradnii vo?nji Harley Davidsonov. Kolona se je peljala tudi skozi Koper.

Moram priznati, da je bilo res impresivno tako za o?i kot tudi za u?esa.Res gu?t je bil gledati vseh teh tiso? in tiso? motorjev.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem bil na paradnii vo?nji Harley Davidsonov. Kolona se je peljala tudi skozi Koper.

Moram priznati, da je bilo res impresivno tako za o?i kot tudi za u?esa.Res gu?t je bil gledati vseh teh tiso? in tiso? motorjev.

LP

 

Ej....lp tudi mi smo bili v?eraj tam

post-7434-0-71144300-1466337136_thumb.jpg

post-7434-0-42303600-1466337166_thumb.jpg

post-7434-0-22187700-1466337196_thumb.jpg

post-7434-0-96645000-1466337237_thumb.jpg

post-7434-0-37778300-1466337325_thumb.jpg

post-7434-0-69097900-1466337405_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem sem pa tja vrgel u? na tele teme o izstopu UK iz EU, pa sem si bolj mislil, da gre sam za besedi?enje parih ektemistov. Tehle 52% me je zelo ?okiralo.

 

EU je popolna zmeda, v Bruslju se krade, birokracija obup. Ampak imam vse to na?teto veliko raje, kot pa vojne, ki bojo prej ko slej spet pri?le, ?e se gremo izolacije. Jaz se iz zgodovine ne spomnim, da bi bilo b Evropi ?e 70 let relativnega miru in da se dve dr?avi ne koljete med sabo.

 

Tem ki so hujskaril za iztop, je za vse na svetu kriva EU, zdaj ko bojo izolirani in pogruntali, da so si nakopali ?e ve? problemov, bo spet kriva EU, in kaj takim hujska?em preostane, ko so poncual vse "diplomatske" izgovore.... no mogo?e sem preve? ?rnogled, ali pa prebiral preve? zgodovine....

 

?alostno pa je, da ko gleda?, katere starostne skupine so glasovale za kaj, se vidi, kako zaplankani starci, uni?il prihodnost mladih, ki hodijo in bi hodili po svetu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem sem pa tja vrgel u? na tele teme o izstopu UK iz EU, pa sem si bolj mislil, da gre sam za besedi?enje parih ektemistov. Tehle 52% me je zelo ?okiralo.

 

Mene je bolj presenetilo to, da so sedaj VSI presene?eni, da so izgubili. To, da je Bruselj postalo leglo birokratov, ki zadnje ?ase prina?ajo ve? minusov kot plusov je pa? naredilo svoje. Ne more par poslancev, ki dobivajo provizije od lobiranja in ena Angelca ukazovati v vsaki luknji po Evropi in o vsakem detajlu na?ega ?ivljenja. Pa? so se v UK naveli?ali. 

Kratkoro?no je res velik minus ampak glede na to, da ima UK dosti povezav zaradi commonwealtha, da ima dosti industrije, vozli??e poslov, sem skoraj prepri?an, da se bodo z EU ?e kaj zmenili. Konec koncev, v UK delajo ogromno avtomobilov, strojev in rabijo prodajo v EU, obenem konkretno kaka Angelca gotovo dosti BMWjev izvozi v UK. IN TO je za moje pojme najve?ji plus EU. Prost pretok blaga in ljudi. To, da bo pa ?isto o vsakem dreku spisan zakon na petstotih straneh, da se ukazuje koliko migrantov ?eli kaka dr?ava, koliko ? naj da obubo?ani ?lanici.. Jah jebiga, verjetno je Angle?em prekipelo. 

Je pa tudi res, da so ve? pla?alo kot dobivali iz Bruslja. Ampak ker je gospodarstvo dosti slonelo na odprtosti EU, je to spet dvorezen me?, bojo manj prodali, ?e se ne bodo zmenili normalno. 

Na kratko bi se lahko v Bruslju vsaj malo zamislili.

 

Kar se pa vojne ti?e.. USA komaj ?aka, da se komu strga, da pridejo spet ponucati staro zalogo oro?ja. Mislim, da se povpre?en Evropejec ne ?eli proti drugim Evropejcem. NATO (z USA na ?elu) pa z najve?jim veseljem dela voja?ke vaje ravno v bli?ini Rusije, USA z veseljem kro?i mimo Rusov in Kitajcev, ko se zgodi kontra so seveda vsi drugi agresorji, no?ejo pa narediti reda pri ISISovcih.. 

 

 

Shrek, enako, vsem ?elim lepo 25letnico, in tudi jaz sem bil v slu?bi. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

GB je vedno izkori??ala EU in vse tole je tak BS, da ga ni ve?jega. To je samo novi na?in izsiljevanja EU s strani GB in sicer tako, da bo EU pokleknila, britanci bodo pa nekako ostali notri (je namre? ?e kar nekaj vzvodov, da tale referendum ne obstane). Zdej je treba samo ?akat in gledat kaj bodo posku?ali iztr?it za neizstop (ne bodo reskirali odcepitve ?kotske in Severne Irske).

 

GB je samo na papirju neto pla?nica, druga?e pa na ra?un EU izvle?ejo bistveno ve? kot vlo?ijo in to tudi vedo. Vedno skrbijo samo za svoje koristi a ko je treba tudi kak?no ?rtev narest pa jih ni zraven (Gr?ija, migrantska kriza, itd).

 

Tole bo ?e zelo zanimivo samo tako kot pravi stari pregovor: "nobena juha se ne poje tako vro?a, kot se skuha"

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

GB je vedno izkori??ala EU in vse tole je tak BS, da ga ni ve?jega. To je samo novi na?in izsiljevanja EU s strani GB in sicer tako, da bo EU pokleknila, britanci bodo pa nekako ostali notri (je namre? ?e kar nekaj vzvodov, da tale referendum ne obstane). Zdej je treba samo ?akat in gledat kaj bodo posku?ali iztr?it za neizstop (ne bodo reskirali odcepitve ?kotske in Severne Irske).

 

GB je samo na papirju neto pla?nica, druga?e pa na ra?un EU izvle?ejo bistveno ve? kot vlo?ijo in to tudi vedo. Vedno skrbijo samo za svoje koristi a ko je treba tudi kak?no ?rtev narest pa jih ni zraven (Gr?ija, migrantska kriza, itd).

 

Tole bo ?e zelo zanimivo samo tako kot pravi stari pregovor: "nobena juha se ne poje tako vro?a, kot se skuha"

Se strinjam. Poleg tega pa vedno ,ko sem bil v Londonu sem do?ivel njihovo nadutost in kao "ve?vrednost" do vseh "tistih ?ez".

Niso mi v?e? niti malo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss: Itak da je jasno da skasirajo ve?. Vsaj mogl bi, sam verjetno njihovi to poskrijejo v ?vicah ipd. Problem je v tem, da raja nima pojma za kaj se gre. Splo?na razledanost vedno slab?a, in vsak kurac, ki se ho?e dokopat na oblast, lahko za?ne me?at drek. Pa nima veze al so la?i ali pa idiotizem.

 

In kot je bilo nekje re?eno: Nakateri so tako ?eljni oblasti,da bi za?gali tudi cel svet, samo da bi lahko bili kralji pepela.

 

Samo so mi malo hecni, vsi ki so navijali za istop so se zdaj poskrili in noben no?e prevzet odgovornosti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo pogledam novice, pa sem mislila, da gledam stare. Karel Erjavec spet odstopa. Je tak kot konec sveta: toliko krat so ga ?e napovedali, pa nikoli ga ?e ni bilo...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss: Itak da je jasno da skasirajo ve?. Vsaj mogl bi, sam verjetno njihovi to poskrijejo v ?vicah ipd. Problem je v tem, da raja nima pojma za kaj se gre. Splo?na razledanost vedno slab?a, in vsak kurac, ki se ho?e dokopat na oblast, lahko za?ne me?at drek. Pa nima veze al so la?i ali pa idiotizem.

 

In kot je bilo nekje re?eno: Nakateri so tako ?eljni oblasti,da bi za?gali tudi cel svet, samo da bi lahko bili kralji pepela.

 

Samo so mi malo hecni, vsi ki so navijali za istop so se zdaj poskrili in noben no?e prevzet odgovornosti.

 

Ampak ve? kaj je najbolj sme?no pri vsem temu.. oni so eni od za?etnikov (?e ne celo prvi), ki so za?eli izvajati neoliberalizem v praksi in ravno zdaj jih to najbolj tepe (predvsem ni?je sloje) in da bi bilo ?e bolj sme?no so zaradi neznanja in splo?ne nerazgledanosti za to obto?ili EU oziroma njihovo ?lanostvo v EU. Sveta prepro??ina in o?itno se je dajansko najbolj za bat ljudi, ki so pripravljeni delovat proti samemu sebi (predvsem zaradi neznanja). Populisti in demagogi kot so Boris Jonhson, Nigel Farage in seveda mojster med njimi Donald Trump pa lepo veselo surfajo na tem dejstvu.

 

In ?e najbolj histeri?no sme?en del pa je ta, da vsi brexitarji sploh niso pri?akovali, da bodo uspeli in sploh nimajo pripravljene agende, kako naprej. Po referendumu se jim ustavi in Cameron jim je lepo nastavil past ter ponudil stol?ek, ki ga seveda EU skeptiki otepajo, ker bi to pomenilo dejansko njihov poraz in seveda razpad GB. Haha, ?e Wales jim bo dal nogo, ker sam ne bo kot samotni pal?ek v dru?bi z veliko ve?jo Anglijo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://m.24ur.com/novice/crna-kronika/oce-surovo-pretepene-deklice-potrdil-zaradi-poskodb-je-v-bolnisnici-umrla.html

 

Za bruhat,nej se scvreta v peklu....

 

Pa nej se kdo rece da ne rabimo smrtne kazni....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.