Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Ne stekam fore te igre, ampak ocitno je kr neki pacientov med igralci, groza

 

http://m.24ur.com/novice/svet/med-voznjo-igral-igro-pokemon-go-in-se-zaletel-v-drevo.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zmaj 22.7 majo baje meet v kamniku in jest jih bom ?u pomoje pogledat pa se mal smejat k se bo kk?n iz telefonom na glavo nekam postavu  :lol:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne stekam fore te igre, ampak ocitno je kr neki pacientov med igralci, groza

 

http://m.24ur.com/novice/svet/med-voznjo-igral-igro-pokemon-go-in-se-zaletel-v-drevo.html

 

 

skitched-20160715-073244.jpg

zmaj 22.7 majo baje meet v kamniku in jest jih bom ?u pomoje pogledat pa se mal smejat k se bo kk?n iz telefonom na glavo nekam postavu  :lol:

 

 

Menda je danes na kongrescu v LJ... vsaj tako so rekli pri 24ur, ce sem prav slisal :)

 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne stekam fore te igre, ampak ocitno je kr neki pacientov med igralci, groza

 

http://m.24ur.com/novice/svet/med-voznjo-igral-igro-pokemon-go-in-se-zaletel-v-drevo.html

 

Povsod se najdejo pacienti; med tistimi, ki se prej?nji mesec zaradi nogometa niso premaknili izpred TV, med tistimi, ki igrajo Pokemon GO, med tistimi, ki glancajo 20+ let star pleh...

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povsod se najdejo pacienti; med tistimi, ki se prej?nji mesec zaradi nogometa niso premaknili izpred TV, med tistimi, ki igrajo Pokemon GO, med tistimi, ki glancajo 20+ let star pleh...

44426967.jpg

 

S prijatelji razmi?ljamo, da bi ?li na kak meet, mogo?e bi pa kaka taka kot iz youtubea rada vidla na?e pokemone?  :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se otroci vsaj zganejo iz hi?e in se malo razgibajo.. so?olka od moje male je naredila v?eraj 19km po mestu, kar pe?.. :)

 

To je tudi en od namenov igre.

?it, ne ?tekam tele pokemone - verjetno sem ?e prestar :(

 

?imprej kupi delnice Nintenda - od izida igra rastejo po 25% dnevno.

?e ne razume?, bo? vsaj zaslu?il...

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?it, ne ?tekam tele pokemone - verjetno sem ?e prestar :(

Because you are no longer in matrix

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem iz firbca nalo?il, da vidim kako deluje. V bistvu je res sveta prepro??ina, google maps po?mekan, da je bolj risankast, nakar se ti random pojavljajo pokemoni in mora? iti do njih da jih ujame?. Sme?na zadeva, dobesedno res preprosto ampak mularija se vsaj malo premakne iz sobe ven. ?eprav ironi?no, kot vidim ful (delno)odraslih ?pila, torej 20 in ve? let. Verjetno ker so Pokemoni nekaj kar poznajo iz risank ene 10 ali ve? let nazaj in to?no vejo kateri so. Mi smo pa ?e prestari, da bi dohajali o?itno.  :hohoho: Je pa dosti hro??ata, nikjer ne najdem nastavitev, gumba za izhod ne najdem, bojda mora? obvezno buljiti v zaslon, da dela, ?e ugasne? zaslon ne ve? ni?. V bistvu je samo polizdelek.  :huh: So pa Nitnendove delnice res posko?ile.


Ampak pustimo otro?arijo. Kaj pa to, ko je imela polnopravna ?lanica Nata, kandidatka za EU voja?ki udar. Ta dr?ava je stabilna kot hi?ica iz kart, svet (predvsem Evropa) jo pa ?e vedno gleda kot enakopravno in se ji klanja in popu??a na vsakem koraku.  :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ve? da jaz ?e igrice v play ne najdem  :ne vem:  :ne vem: sem isto hotel probat

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ve? da jaz ?e igrice v play ne najdem  :ne vem:  :ne vem: sem isto hotel probat

Ni se uradno na voljo v Sloveniji... Za Android moras poiskati .apk in rocno namestiti... Za iOS pa rabis US racun (ali oac enega v drzavi, kjer je ze na voljo)...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je kdo pred 15+ leti igral original bo zdj s tem konkretno razo?aran, ker je res kr neki.

 

..al sm pa sam js ?e str in sm zato po 10ih minutah testiranja brisal to dolgo?asnost.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je pa to s pokemoni tko debilno, d bolj ne more bit...

 

Pa ce je to folku edini razlog da gre vn iz bajte,na zrak.. je bols d ostane notr za vedno...

Bo sou otrok iz npr. osnovne sole vn zrd sam tega spila... kaj pa ko spil ne bo vec aktualen? Ne bo pokemona,ne bo zivljenja izven 4ih zidov... res super vzorec.

 

Pa to z otroki in njihovim navdusenjem se nekak stekam,sicer tezko,ampak ok,pac so se ze rodil v neke cudne case...

 

ampak da pa polnoletna oseba,ki ma,mimgrede,izpit za avto in volivno pravico,vidi edini razlog za kvazi druzenje (kaj je tle druzabnega... ne vem) in za it iz bajte, v tem,da bulji v par kvadratnih cm velik ekran in iskanju domisljiskih junakov... pa to je sam se en dokaz vec da 3/4 folka ne zna it srat brez pametnega telefona... vsi zabubljeni v ekrane...

 

Res kot druzba vzgajamo nerazgledane,asocialne,od sodobne tehnologije odvisne,zabite mamine sincke...

 

Kje so cajti ko smo spilal basket,tekmoval kdo nardi daljso crto z zadnjo gumo na bajku,kdo se visje gunca,s selotejpom zalepil zvonec tecni sosedi,al pa preprosto sedel pa gledal kiri sosolki gate lezejo dol pr gumitvistu...

 

Jebemti tak razvoj...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne se jezit... pa ne verjet vsemu, kar pisejo in pravijo mediji... Zgodba je pomoje zelo napihnjena... in navdusenje bo prav tako hitro minilo, kot je prislo... ;) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne se jezit... pa ne verjet vsemu, kar pisejo in pravijo mediji... Zgodba je pomoje zelo napihnjena... in navdusenje bo prav tako hitro minilo, kot je prislo... ;) ...

To so marketin?ke mojstrovine. Iti do cajtngov in podati nekaj ?lankov - efekt, poglejte ?e v Sloveniji probavamop.......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je pa to s pokemoni tko debilno, d bolj ne more bit...

 

Pa ce je to folku edini razlog da gre vn iz bajte,na zrak.. je bols d ostane notr za vedno...

Bo sou otrok iz npr. osnovne sole vn zrd sam tega spila... kaj pa ko spil ne bo vec aktualen? Ne bo pokemona,ne bo zivljenja izven 4ih zidov... res super vzorec.

 

Pa to z otroki in njihovim navdusenjem se nekak stekam,sicer tezko,ampak ok,pac so se ze rodil v neke cudne case...

 

ampak da pa polnoletna oseba,ki ma,mimgrede,izpit za avto in volivno pravico,vidi edini razlog za kvazi druzenje (kaj je tle druzabnega... ne vem) in za it iz bajte, v tem,da bulji v par kvadratnih cm velik ekran in iskanju domisljiskih junakov... pa to je sam se en dokaz vec da 3/4 folka ne zna it srat brez pametnega telefona... vsi zabubljeni v ekrane...

 

Res kot druzba vzgajamo nerazgledane,asocialne,od sodobne tehnologije odvisne,zabite mamine sincke...

 

Kje so cajti ko smo spilal basket,tekmoval kdo nardi daljso crto z zadnjo gumo na bajku,kdo se visje gunca,s selotejpom zalepil zvonec tecni sosedi,al pa preprosto sedel pa gledal kiri sosolki gate lezejo dol pr gumitvistu...

 

Jebemti tak razvoj...

Vidim, da imava fuuuul podoben pogled na debilizem, ki se z leta v leto v tej "napredni" dru?bi ?edalje bolj razvija.  :zvizga:

 

Jaz sem racimo zaprise?en hribolazec in nasploh ljubitelj narave, izletov, skratka ne?esa izven ?tirih sten in drgnjenja po pametnih napravicah.  sramezljiv

 

Mamine sin?ke in ostale mestne srajce bi jih tko z veseljem poteral v kak?en gri?, da odprejo o?i, ali pa vsaj povabil na kak?en trening v na? KBV Dom?ale, da mal potrenirajo kak?no izmed ve??in in se mal prepotijo, ne pa BEDARIJE.  :rolleyes:

 

(ja ok, sem star nekaj dni izpod 38let, pa o?itno ne grem s tokom in sodobnimi pogruntav??inami/bedarijami, ampak mi gre na kozlanje kam gre ta svet, ne-me-jebat)!!!  :vskalo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vidim, da imava fuuuul podoben pogled na debilizem, ki se z leta v leto v tej "napredni" dru?bi ?edalje bolj razvija.  :zvizga:

 

Jaz sem racimo zaprise?en hribolazec in nasploh ljubitelj narave, izletov, skratka ne?esa izven ?tirih sten in drgnjenja po pametnih napravicah.  sramezljiv

 

Mamine sin?ke in ostale mestne srajce bi jih tko z veseljem poteral v kak?en gri?, da odprejo o?i, ali pa vsaj povabil na kak?en trening v na? KBV Dom?ale, da mal potrenirajo kak?no izmed ve??in in se mal prepotijo, ne pa BEDARIJE.  :rolleyes:

 

(ja ok, sem star nekaj dni izpod 38let, pa o?itno ne grem s tokom in sodobnimi pogruntav??inami/bedarijami, ampak mi gre na kozlanje kam gre ta svet, ne-me-jebat)!!!  :vskalo:

Ja,men gre tud na falus ta trend k se uveljavla zadnja leta,zavijat v vato,zapret za 4 stene d se komu bognedaj kej ne bo zgodil pa d sosedje ne bodo kej vidl...

 

Sicer pa sem zagrizen zagovornik tega da je treba delat v privat cajtu stvari k te veselijo,jst neki malga hodm v fitnes,na bicikel,minimalno po pijacah in kolkr finance in cas dopuscajo na popotovanja,pac to me veseli,vsakmu svoje... in mam tud playstation doma,d ne bom lih izpadu d mi je to lih totalno anti,k mi ucas tud to sede... ampak.... vsako stvar je treba v lajfu pocet zmerno...

 

In to da se (tudi) odraslim ljudem cez noc postavi dozivljanje prostega in sluzbenega (ker majstri,preverjeno,take debilnosti pocnejo tud med sihtom) casa na glavo, in jim je to skorda smisel dneva.. ja,v 3pm,to pa ni vec odraz zmernosti in normalnosti...

 

Pol pa mamo nerazgledan folk k ne ve kiro je glavno mesto srbije,ne zna gume zamenat na avtu,ne ve kaj je skleca in ne zmore odlaufat 5ih kilometrov... in se predvsem ne zna druzit in pogovarjat...

vem,ker mam na sihtu opravka z njimi...

 

Ja,jst sm tud zgleda prestar s svojimi 29imi leti?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zmaj ne bit jezen, ker ti PokemonGO ne deluje na tvojih nepametnih antikvintetah regelj oziroma ?ukov. Baje se v hribih skriva cel kup pokemonov in razni mestniki ti celo pla?ajo in posodijo telefon, da jih polovi? za njih. :lol:


 ne zmore odlaufat 5ih kilometrov... 
 

sej to ni niti tako malo... problem, je da folk danes ne more it 500m pe? v ?tacuno.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.