Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ovčice uboge 🤣

 

WWW.ZURNAL24.SI

"Dobesedno se delajo norca iz nas upokojencev," je dejal starejši gospod. Prišel je z Viča, kjer isto podjetje...

 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 17. 8. 2022 ob 12:35 je NevLado napisal:

Nevem no, jaz še nisem videl italjana, da se vozi po desnem pasu na AC.

Seveda ne ker vozijo po sredinski črti po AC... pa ta fetš na bele črte/črtice prakticirajo tud pri dvosmernem prometu pol pa rešuj, če ti znese. Povrh so pa še egoti za popizdit - ker on zdaj ogleduje naravo se moramo vsi peljati 40km/h po regionalki. Pa vsako leto ista štorija - če si kaj želim konec poletja je to, da se spokajo nazaj domov in naj kar tam prakticirajo svoje poimovanje prometa.

  • Haha 1
  • Zmeden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Boss napisal:

Seveda ne ker vozijo po sredinski črti po AC... pa ta fetš na bele črte/črtice prakticirajo tud pri dvosmernem prometu pol pa rešuj, če ti znese. Povrh so pa še egoti za popizdit - ker on zdaj ogleduje naravo se moramo vsi peljati 40km/h po regionalki. Pa vsako leto ista štorija - če si kaj želim konec poletja je to, da se spokajo nazaj domov in naj kar tam prakticirajo svoje poimovanje prometa.

Boss ima izgleda nekaj z Italijani. 😊

V resnici pa so oni in Francozi lahko zgled za vožnjo. Včasih so blendali za tabo in ti vozili za ritjo, sedaj to vidiš le še na naših cestah. Takoj, ko prideš čez mejo k nam se začne teksas in vožnja strogo po prehitevalnem pasu do onemoglosti. In toliko agresivnih voznikov kot je pri nas ne vidiš nikjer. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je Z M A J napisal:


Vceraj popoldan na Jeprci….

 

 

 

 

  • Všeč 1
  • Žalosten 1
  • Ni všeč 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je Alex napisal:

Boss ima izgleda nekaj z Italijani. 😊

V resnici pa so oni in Francozi lahko zgled za vožnjo. Včasih so blendali za tabo in ti vozili za ritjo, sedaj to vidiš le še na naših cestah. Takoj, ko prideš čez mejo k nam se začne teksas in vožnja strogo po prehitevalnem pasu do onemoglosti. In toliko agresivnih voznikov kot je pri nas ne vidiš nikjer. 

Ti se prlizuješ italijanom, jaz pa pač ne. Glej, ne bi napisal nekaj kar ni res in kar se mi je zgodilo kak teden nazaj. Žal sem na dopustu in nisem imel s sabo čitalca kartic, da bi posnetek tu objavil, zdaj je pa žal že prepisan.

 

Če ti povem, da sem komaj po bankini rešil čelno trčenje, ker je idiot laški pač gledal naokoli in ne na cesto mislim, da pove zadosti. Kar se pa egota tiče pa je treba samo pogledat kje vse parkirajo svoje avtodome. Po parkiriščih, zelenicah in kjer koli jim pač dol pade. To delajo zato, ker so te kazni manjše kot pa če bi si našli uradno parkirišče oziroma kamp za prenočitev.

 

Ne vem kako bi ti reagiral, če bi ti pustil kemper direkt pred tvojim domom. Glede kako se jim dorikaš bi ga verjetno še pohvalil in povabil na kavico al pa pivo.

 

Pa da ne bo narobe razumljeno, seveda niso vsi italijani taki, ampak tisti, ki pa izstopajo pa izstopajo tako močno, da samo slepec tega ne vidi oziroma noče videt.

  • Všeč 2
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je FuManchu napisal:

Jaz tudi imam z makaronarji slabe izkušnje. Za moje pojme so eni slabših voznikov. Ciganski narod.

Jaz pa, same dobre. 😊

Imam pa, slabe z slovenskimi. Tako živčnih in objestnih voznikov (po domače kmetov, ki so si kupili bmw-je in mečke) kot so naši slovenceljni, jih ni daleč naokrog. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Alex napisal:

Jaz pa, same dobre. 😊

Imam pa, slabe z slovenskimi. Tako živčnih in objestnih voznikov (po domače kmetov, ki so si kupili bmw-je in mečke) kot so naši slovenceljni, jih ni daleč naokrog. 

Eni se zlijejo z okolico...tako ali drugače...😂🤪

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Alex napisal:

Jaz pa, same dobre. 😊

Imam pa, slabe z slovenskimi. Tako živčnih in objestnih voznikov (po domače kmetov, ki so si kupili bmw-je in mečke) kot so naši slovenceljni, jih ni daleč naokrog. 

Čakam na komentar, ko @Alex kupi BMW . 😝

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je FuManchu napisal:

Jaz tudi imam z makaronarji slabe izkušnje. Za moje pojme so eni slabših voznikov. Ciganski narod.

Po slovenskih cestah se sploh en znajo furat,..zadnič mi je en cjazu 40 po soški in ko ga prehitim mi blenda...

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je TiEn napisal:

Po slovenskih cestah se sploh en znajo furat,..zadnič mi je en cjazu 40 po soški in ko ga prehitim mi blenda...

DeSUS vozniki so znani po tem, da celoten čas vozijo okrog 60kmh, ne glede ali je naselje ali izven (verjetno si misli da ne more dosti falit s to "optimalno" hitrostjo, hehe), upam da vseeno potem na AC-jih pospeši na tistih zverinskih 80kmh. :)))

  • Všeč 3
  • Haha 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 28 minutami je Z M A J napisal:

DeSUS vozniki so znani po tem, da celoten čas vozijo okrog 60kmh, ne glede ali je naselje ali izven (verjetno si misli da ne more dosti falit s to "optimalno" hitrostjo, hehe), upam da vseeno potem na AC-jih pospeši na tistih zverinskih 80kmh. :)))

Po moje ni tako hudo. Malce pretiravajo Boss in ostali.😊

  • Haha 1
  • Začuden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Z M A J napisal:

DeSUS vozniki so znani po tem, da celoten čas vozijo okrog 60kmh, ne glede ali je naselje ali izven (verjetno si misli da ne more dosti falit s to "optimalno" hitrostjo, hehe), upam da vseeno potem na AC-jih pospeši na tistih zverinskih 80kmh. :)))

Je pa res da da se mi je 3dni naza isto zgodilo med Ajdovščino in Cesto,.. prehitim gospo(SLO), ki se vozi 65-70kmh po ravni glavni cesti,..pa mi torbi in maha :D

Popravljeno od TiEn

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je TiEn napisal:

Je pa res da da se mi je 3dni naza isto zgodilo med Ajdovščino in Cesto,.. prehitim gospo(SLO), ki se vozi 65-70kmh po ravni glavni cesti,..pa mi torbi in maha :D

mogoče te pa pozna :)

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če bi lep temno rjav kakec zavili v celofan in dali vw znak gor bi narod vse pokupil verjetno...🤣

 

SIOL.NET

Volkswagen je vsaj za letos v Evropi razprodal novi električni ID.buzz, največ so jih pričakovano kupili...

 

Popravljeno od FuManchu
  • Haha 1
  • Začuden 1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je FuManchu napisal:

Če bi lep temno rjav kakec zavili v celofan in dali vw znak gor bi narod vse pokupil verjetno...🤣

 

SIOL.NET

Volkswagen je vsaj za letos v Evropi razprodal novi električni ID.buzz, največ so jih pričakovano kupili...

 

Ali pa, da bi na samokolnico napisali golf. 😊

  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Smo preživeli mirno noč. Pa grem danes v bližnji Črnomelj natankat, da ne bo prvo, ko štartamo iz kampa z dvemi avti in prikolico, gužvanje na črpalko. In tam vsa koruza skleščena, drevje skoraj brez listja in marsikje kupi ledenih zrn. Kasneje sem zvedel, da je tam klestila toča velikosti oreha. In zvedel sem, da so bile tri nevihtne celice, približno enako oddaljene od nas. Mi pa na sredi kot v oazi. 'Nekdo' tam zgoraj me očitno ima zelo rad in mi ni kvaril počitnic...

  • Všeč 5
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.