Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Zaradi njega sem rad pogledal kakšno sejo parlamenta v živo, je imel dobre in hudomušne govore. Naj počiva v miru ta fajn možakar.

 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/umrl-nekdanji-politik-ivo-hvalica.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja znal je bit precej provokativen in tudi žaljiv... jaz se še vedno spomnim kako je Kacina zarad ograje poimenoval ograjevarstvenik al neki tazga, ta ga je pa pol oklofutal s cajtngom.

 

Ja je bil pojava ja in se je pravočasno distanciral od JJ-ja ter tako ohranil ugled in lastno integriteto ter ni bil samo en trobilec ideologije. Tako, da navkljub vsemu, ga bodo ljudje verjetno ohranili v dobrem spominu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je AmpeR napisal:

Koper - Bravo Luka in Janja🥇🥈

Super vzdušje 🤟😉

20220903_185806.jpg

20220903_202915.jpg

20220903_213654.jpg

20220903_215740.jpg

20220903_220122.jpg

A si bil v soboto tam? Jaz sem bil in je bilo vrhunsko. Navijanje kot na nogometni tekmi. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je AmpeR napisal:

Ja smo bli. Noro. Čisto drugačno kakor na TV. Tuki nonstop akcija, DJ muzika.... prav nič dolgočasno.

Ja. V živo je veliko boljše. Na koncu še koncert. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Alex napisal:

Ja. V živo je veliko boljše. Na koncu še koncert. 

Ja..smo šli z cx30  mimo ..gužvaaaa ..ni blo kje za parkirat 😏😁😁zoom zoom 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boscarol ni čist dobr razumel imena Kolosej... je mislil, da tam prirejajo gladiatorske igre zdaj mu je pa že žal, ker je videl, da tistih 9 obiskovalcev samo gricka kokice in sreba kokakolo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Boss napisal:

Boscarol ni čist dobr razumel imena Kolosej... je mislil, da tam prirejajo gladiatorske igre zdaj mu je pa že žal, ker je videl, da tistih 9 obiskovalcev samo gricka kokice in sreba kokakolo.

dvomim da je kupil tole zaradi filmov, bolj zaradi elitne in ogromne lokacije.....vprašanje kaj bo v prihodnje tam....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Z M A J napisal:

Kake smešnice so to. Pa saj folk je že sedaj preučil vse možne prospekte od vseh trgovcev in je šel tja, kjer je bilo ceneje. Mislim, da je šlo 48000€ v nič in je zopet nekdo od sorodnikov lepo zaslužil. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Konec koncev pa je 48.000 € pljunek v morje proti temu, koliko denarja se zmece stran na kaksnih drugih projektih, za katere sploh ne vemo :) ...

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sm kmet an s hribu... Ne, čakaj, kako je že Koprčan rekel? A, zdaj sem se spomnil! Torej: sm lep kmet an s hribu doma, pa ne zastopm lih prou preuč usega tega..

 

Kaj mi nuca, da je krompir v eni trgovini cenejši, jabolka v drugi trgovini cenejša, jajca v tretji trgovini cenejša in mleko v četrti trgovini cenejše.

 

Kot prvo vse to pridelam doma in mi ni treba tega kupovati.

Kot drugo pa: tudi, če bi moral kupovati, se ne bi vozil od trgovine do trgovine in iskal, kaj je kje cenejše, ker bi prihranek popil avto. Ali pa bi še več dal za nafto kot bi prihranil, ker bi bili ti artikli 5 centov cenejši kot pri konkurenci.

 

Cen pa to ne bo spustilo. Se bodo trgovci zjutraj na kavici dogovorili, kdo si bo tisti dan vzel samo 49,995% marže namesto 50%, pa bo. Malo cenejši bo, ostalo mu bo pa še vedno dovolj. Koliko trgovcev pa sploh imamo v Sloveniji: Fama, Hofer, Jager, Lidl, Mercator, Spar in Tuš. Sedem modelov se že dogovori. Saj sem že drugje pisal o članku, kako so se proizvajalci žarnic dogovorili. Pa jih je bilo bistveno več in po celem svetu, ne zgolj po eni Sloveniji, ki jo v štirih urah prevoziš po daljši diagonali z vsemi zastoji in postanki vred...

 

Če bi že vlada imela interes naredit malo več reda, bi uzakonila najvišjo mero marže, bi bilo precej več učinka.

 

Pa še ena stvar tu ne štima. Naša nona nima ne računalnika ne dostopa do interneta ne znanja, kako na internetu kaj sploh najti. Kako bo pa vlada njo obveščala, kje je "košarica" najcenejša? Bo objavljeno v Uradnem listu?

 

Mislim, da je to samo en pravi prijatelj dobil dobro plačano delo, koristi ne bo pa prav neke resne od vsega tega...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Kake smešnice so to. Pa saj folk je že sedaj preučil vse možne prospekte od vseh trgovcev in je šel tja, kjer je bilo ceneje. Mislim, da je šlo 48000€ v nič in je zopet nekdo od sorodnikov lepo zaslužil. 

Ja res, pred enim letom je bilo čisto drugače 🤭

 

https://www.gov.si/teme/koronavirus-sars-cov-2/mobilna-aplikacija-ostanizdrav/

 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/ozadje-nabave-hitrih-testov-razkriva-luksuzno-zivljenje-njihovih-dobaviteljev.html

 

NECENZURIRANO.SI

Razkrivamo, komu je šlo največ denarja za množično testiranje prebivalstva. Zmagovalci epidemije so zasebni izvajalci.

 

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 39 minutami je Slivka napisal:

Sm kmet an s hribu... Ne, čakaj, kako je že Koprčan rekel? A, zdaj sem se spomnil! Torej: sm lep kmet an s hribu doma, pa ne zastopm lih prou preuč usega tega..

 

Kaj mi nuca, da je krompir v eni trgovini cenejši, jabolka v drugi trgovini cenejša, jajca v tretji trgovini cenejša in mleko v četrti trgovini cenejše.

 

Kot prvo vse to pridelam doma in mi ni treba tega kupovati.

Kot drugo pa: tudi, če bi moral kupovati, se ne bi vozil od trgovine do trgovine in iskal, kaj je kje cenejše, ker bi prihranek popil avto. Ali pa bi še več dal za nafto kot bi prihranil, ker bi bili ti artikli 5 centov cenejši kot pri konkurenci.

 

Cen pa to ne bo spustilo. Se bodo trgovci zjutraj na kavici dogovorili, kdo si bo tisti dan vzel samo 49,995% marže namesto 50%, pa bo. Malo cenejši bo, ostalo mu bo pa še vedno dovolj. Koliko trgovcev pa sploh imamo v Sloveniji: Fama, Hofer, Jager, Lidl, Mercator, Spar in Tuš. Sedem modelov se že dogovori. Saj sem že drugje pisal o članku, kako so se proizvajalci žarnic dogovorili. Pa jih je bilo bistveno več in po celem svetu, ne zgolj po eni Sloveniji, ki jo v štirih urah prevoziš po daljši diagonali z vsemi zastoji in postanki vred...

 

Če bi že vlada imela interes naredit malo več reda, bi uzakonila najvišjo mero marže, bi bilo precej več učinka.

 

Pa še ena stvar tu ne štima. Naša nona nima ne računalnika ne dostopa do interneta ne znanja, kako na internetu kaj sploh najti. Kako bo pa vlada njo obveščala, kje je "košarica" najcenejša? Bo objavljeno v Uradnem listu?

 

Mislim, da je to samo en pravi prijatelj dobil dobro plačano delo, koristi ne bo pa prav neke resne od vsega tega...

Točno. Ljudje tekajo od trgovine do trgovine, tudi do pet trgovin obiščejo v enem dnevu, da prišparajo par deset centov. A to, da porabijo par evrov goriva več, to jih pa niti ne zanima. 

To so, kot sem že napisal, ene navadne smešnice in pesek v oči za rajo. 

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Alex napisal:

Točno. Ljudje tekajo od trgovine do trgovine, tudi do pet trgovin obiščejo v enem dnevu, da prišparajo par deset centov. A to, da porabijo par evrov goriva več, to jih pa niti ne zanima. 

To so, kot sem že napisal, ene navadne smešnice in pesek v oči za rajo. 

js tud tega nisem nikol razumel. Drugo je če greš v drugo, tretjo,... trgovino kupovat ker v prejšni ni bilo. To pa da bi par 10c al pa tud kak € prišparu na blagajni mi pa ni nikol blo. Če že ni hudo zarad bencina/nafte k tam tolk al pa še več zgubiš je pa že sam zarad časa. 

Sploh k se morš do tja peljat pol pa še po trgovin skakat in na zadnje na blagajni čakat. Če maš še to srečo si še v Merkatorju kjer so tolk hitri k na hrvaški obali v sezoni dopustov. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je TBA napisal:

js tud tega nisem nikol razumel. Drugo je če greš v drugo, tretjo,... trgovino kupovat ker v prejšni ni bilo. To pa da bi par 10c al pa tud kak € prišparu na blagajni mi pa ni nikol blo. Če že ni hudo zarad bencina/nafte k tam tolk al pa še več zgubiš je pa že sam zarad časa. 

Sploh k se morš do tja peljat pol pa še po trgovin skakat in na zadnje na blagajni čakat. Če maš še to srečo si še v Merkatorju kjer so tolk hitri k na hrvaški obali v sezoni dopustov. 

Točno tako jaz razmišljam kot si napisal.

 

Nekateri ljudje so žal tolko BREZIDEJNI IN DOLGOČASNI, da so jim trgovine VRHUNEC DNEVA. :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Počasi se bo začelo...

 

WWW.ZURNAL24.SI

Obeta se nov prispevek, ki bi ga vsako leto plačevali ob registraciji avtomobila.

 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je FuManchu napisal:

Počasi se bo začelo...

 

WWW.ZURNAL24.SI

Obeta se nov prispevek, ki bi ga vsako leto plačevali ob registraciji avtomobila.

 

Evola, mi plešemo. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Alex napisal:

Evola, mi plešemo. 😉

Moraš še kaj prebrat zraven, ne samo naslov. 😃

 

Kar nekaj, če ne večina ukrepov, ki jih sprejema ta ali ona naša vlada ali parlament, izhaja iz evropske zakonodaje. Eno so direktive, ki jih vsaka država prenese v svojo zakonodajo (zakone, uredbe, pravilnike), drugo so evropske uredbe, ki se neposredno uporabljajo v državah članicah.

 

Če direktive niso prenesene v zakonodajo pravočasno ali popolno, Evropska komisija uvede prodi državi članici postopek, t.i. PILOT, v katerem se lahko članica zagovarja. Na koncu sledi lahko finančna kazen. Ni to vprašanje desne ali leve vlada, zelene ali naše, vaše, vse morajo to gnati naprej, da se sprejme.

 

@Alex, si glasoval na referendumu za EU ali si bil proti? 😆

 

 

image.png

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.